Opinie o Spark Trainings And Translations Wiktoria Lein w Ruda Śląska

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Spark Trainings And Translations Wiktoria Lein. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Spark Trainings And Translations Wiktoria Lein o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spark Trainings And Translations Wiktoria Lein w Ruda Śląska

Z okolic Rudy jestem i szukam zatrudnienia jako lektorka. Tu z rok temu w teorii pisano o takiej pracy. nie wiecie czasem czy nie jest aktualna? W razie czego zatrudnienie jest możliwe tylko na umowa zlecenie?

Hania Nowy wpis

Jak moi poprzednicy pisali jestem również zadowolona z naszych spotkań. Jestem na etapie początkującym, ale jestem ciagle motywowana do działania i do nauki. Polecam!

Izabela Nowy wpis
@Hania

Witam. Jak ten etap początkowy tak właściwie może wyglądać? I co do tych spotkań to odbywają się tylko z jedną i tą samą osobą? Nikt się nie zmienia?

Hania Nowy wpis
@Izabela

Materiał rozłożony jest w taki sposób, że nie zniechęca mnie do nauki. Poznajemy pewne rzeczy stopniowo co okazuje się najlepszym rozwiązaniem kiedy jesteśmy na początkowym etapie. Zajęcia są z jedną osobą i to jest najlepsze rozwiązanie. Lektor mnie poznał i zna moje potrzeby, wie na czym chce się skupić i co jest moją piętą achillesową co jest ważne bo zależy mi na progresie. Raz miałam takie zajęcia w innej firmie, że lektorzy się zmieniali i nikt nie wiedział na czym mi zależy i nie potrafiłam się przyzwyczaić, ponieważ każdy miał inny styl nauczania, przez to byłam bardziej zestresowana. Jak najbardziej polecam tą firmę, bo znają się na rzeczy i zajęcia są naprawdę na wysokim poziomie. Pozdrawiam

Izabela

Po opiniach widzę, że klienci są raczej zadowoleni z usług. Podobno oferowane zajęcia mobilizują ich do pracy. Ciekawa jestem wobec tego jak firma robi to samo robi bezpośrednio w odniesieniu do sowich pracowników? Ile osób obecnie się tu zatrudnia i jakie warunki należałoby spełnić, żeby móc się tu dostać?

Alex

Jestem bardzo zadowolona z zajęć. Spotkania przebiegają w bardzo sprzyjającej do nauki atmosferze i są efektywne. Widzę postępy. Aż chce się uczyć.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Spark Trainings And Translations Wiktoria Lein? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
Ruda Śląska
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Ruda Śląska
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Rzeźnik rozbieracz / wykrawacz mięsa
Madej Wróbel sp. z o.o.
FETYI

Gorąco polecam, zajęcia efektywne, bardzo mobilizujące do pracy. Zajęcia grupowe przebiegają bardzo sprawnie, nie ma problemu ze zrozumieniem tematu czy zadania.

Zostaw merytoryczną opinię o Spark Trainings And Translations Wiktoria Lein - Ruda Śląska

Spark Trainings And Translations Wiktoria Lein
  • Spokojna 8a