Opinie o Klinatoora Ewelina Józefowska w Dobieżyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Klinatoora Ewelina Józefowska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Klinatoora Ewelina Józefowska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Klinatoora Ewelina Józefowska w Dobieżyn

Poszkodowana Nowy wpis

Ci którzy pracują dla tej firmy, uciekajcie z tamtąd.. Firma nie płaci wynagrodzeń, wogóle (usunięte przez administratora) własnych prawników, a co dopiero administracje osiedla.

Poszkodowana Nowy wpis

Mimo że lokatorzy podcinają skrzydła, tylko żeby przeszkodzić pracownikom sprzątaniu klatek, to jeszcze firma Klinatoora, nie płaci pracownikom, za wykonywaną pracę. Po prostu brak słów,

Poszkodowana Nowy wpis

(usunięte przez administratora) nie tylko pracowników, ale też administracje gdzie ma swoje rejony. Uważajcie na tą firmę, mimo że (usunięte przez administratora) kłamie to ma fałszywe podane adresy w internecie. Ludzie do prokuratury z tym! (usunięte przez administratora)

Poszkodowana Nowy wpis

NIE POLECAM PRACOWAĆ DLA TEJ WIDMO FIRMY. (usunięte przez administratora) PRACOWNIKÓW , NIE PŁACĄ WOGÓLĘ WYNAGRODENIA, ZERO SZACUNKU DLA PRACOWNIKA Z ICH STRONY

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Klinatoora Ewelina Józefowska odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Szczera@

To (usunięte przez administratora) do tego wulgarna obraża ludzi brak wynagrodzenia a na koniec wystawia bez prawie dyscyplinarnie. Sprawa zgładzona do pipu.

Wkuwion@

Nie polecam. Nie wypłaciła pieniędzy za wykonaną prace. Umowy brak. Sprawa zgłoszona do pip.

Czy zdarzają się nadgodziny w Klinatoora Ewelina Józefowska?

Poszkodowana

Kompletnie nie odpowiedzialna osoba zatrudniająca pracowników do sprzątania, lecz zapominający o wypłatach. Pracownicy muszą się upominać o odzież ochronną oraz środki czystości. Przestrzegam przed zatrudnianiem się w tej firmie również osoby które wynajmują jej pomieszczenia socjalne i biurowe - będziecie mieli problem z zapłatami za użyczenie lokali. Wystrzegającej się gdzie kolwiek firma wygra przetarg na sprzątanie zostawia po sobie zadłużenia i bałagan

E.G.D

@Pracodawca nie polecam. Niekompetentna firma, zatrudniająca ludzi na czarno, nie wypłacająca wynagrodzeń ani w czasie ani o ustalonej stawce. Jednym słowem (usunięte przez administratora) i do tego chamska i prostacka niby szefowa, bo ktoś taki nie może być nazywany przedsiębiorcą

Semenenko Julia

nie polecam! Przez pewien czas pracowała jako sprzątaczka w Nowym Tomyślu. w drugim miesiącu pracy nie wypłacono mi dodatkowego wynagrodzenia. Długo rozmawiałam z koordynatorką panią Beatą, ale karmili mnie obietnicami, że wkrótce zapłacą. W końcu zdecydowałem, że nie będę pracował, dopóki moje pieniądze nie zostaną wypłacone. Powiedzieli mi, że dopłacą do następnej pensji. Ale nie dostałem żadnych pieniędzy. Nie polecam pracy dla takich ludzi. ,

Zostaw merytoryczną opinię o Klinatoora Ewelina Józefowska - Dobieżyn

• Jak się pracuje w Klinatoora Ewelina Józefowska?

Zobacz opinie na temat firmy Klinatoora Ewelina Józefowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Klinatoora Ewelina Józefowska?

Klinatoora Ewelina Józefowska