KLIMA-VENTA Kochel Sp.j.

Wrocław

Opinie o KLIMA-VENTA Kochel Sp.j.

On 2013-12-23 16:25
Praca tylko w delegacjach!!! W ekipie sami (usunięte przez administratora) . Do tego dobrzy fachowcy.
Kasa co do grosza wypłacana. Kozacki sprzęt do pracy Hilti Bosch itp.nowe auta czyste hotele.
w24kan 2015-02-28 21:24
Hehe widzę że kogoś zwolnili z klima- venta i teraz się żali. Ja ich znam i nie byłem traktowany jak śmieć, na dobrą kasę trzeba się wykazać ale jak obiecują to po próbnym dostajesz umowę o pracę, prawie wszyscy maja.. jeszcze nie było żeby kogoś zwolnili z braku pracy bo cały czas kogoś poszukują i praca jest. mi nie pasowały delegacje ale o tym też uprzedzaja
maćkuuu 2015-03-03 21:52
jedyna firma która dała znać że nie dostałem się do pracy
wojtasss 2015-08-10 21:59
Hej byłem na rozmowie - na wstpeie umowa dzielo na 3mce potem chca sie dogadywac i mowia ze prawie wszyscy już u nich maja umowe o prace i ze to nie sciema.Praca dużo na wyjazdach i płaca ci diete i nocleg.ale z tego co mówili szukaja z doświdczeniem
konior10 2015-10-01 23:53
niby racja ale nie znam firmy ktora zatrudni cie od razu na umowe o prace- wiadomo ze chcą sprawdzic, byle tylko potem dotrzymali slowa i dali umowe to nie widze problemu. jak sa tak dlugo na rynku to tez pewnie problemu z kasa nie ma wiec moze jednak warto sprobowac ?
Arek 2015-11-23 11:25
Jestem podwykonawca firmy Klima-Venta. Poznałem osobiście właściciela. Porządny i uczciwy człowiek. Płatności zawsze na czas, organizacja budowy na wysokim poziomi. Oby więcej takich firm na rynku.
cool 2016-07-12 21:54
widzę że pojawiło się ogłoszenie o pracę - ktoś był na rozmowie?
kaarol27 2016-10-05 20:27
Moglibyście powiedzieć na jakie zarobki można liczyć w tej firmie na stanowisku montera, brygadzisty i inżyniera? Mam ukończone studia mgr inżynierii środowiska ale nigdy nie pracowałem jako inżynier, za to ponad 2 lata jako monter z czego około roku jako brygadzista.
and 2016-10-05 20:37
Ale z drugiej strony mieliby by od razu wszystkim dawać umowę o pracę tak na start @Havac Firma wiesz teraz na rynku nikt nie jest pewny nawet te osoby z dużym doświadczeniem więc nic dziwnego, że tak się zabezpieczają szczególnie z nowymi pracownikami
Kejt 2017-01-30 22:01
Pracowałam jako podwykonawca - polecam. Pan Michał to bardzo uczciwa osoba, można po ludzku porozmawiać i się dogadać nawet w momentach kryzysowych ;)
Zostaw swoją opinię o KLIMA-VENTA Kochel Sp.j. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KLIMA-VENTA Kochel Sp.j.