logo KLIMA-VENTA Kochel Sp.j.

KLIMA-VENTA Kochel Sp.j.

Wrocław

Opinie o KLIMA-VENTA Kochel Sp.j.

On 2013-12-23 16:25:17
Praca tylko w delegacjach!!! W ekipie sami (usunięte przez administratora) . Do tego dobrzy fachowcy.
Kasa co do grosza wypłacana. Kozacki sprzęt do pracy Hilti Bosch itp.nowe auta czyste hotele.
maro. 2015-02-24 20:09:17
Klima-venta i ImpVent Clenar to jedna firma jest,zatrudniaja tylko na umowe o dzieło ,denna atmosfera ,smieszne zarobki a praca w delegacji tylko,lub na sezon.lepiej omijac te firemki.
w24kan 2015-02-28 21:24:39
Hehe widzę że kogoś zwolnili z klima- venta i teraz się żali. Ja ich znam i nie byłem traktowany jak śmieć, na dobrą kasę trzeba się wykazać ale jak obiecują to po próbnym dostajesz umowę o pracę, prawie wszyscy maja.. jeszcze nie było żeby kogoś zwolnili z braku pracy bo cały czas kogoś poszukują i praca jest. mi nie pasowały delegacje ale o tym też uprzedzaja
maćkuuu 2015-03-03 21:52:52
jedyna firma która dała znać że nie dostałem się do pracy
wojtasss 2015-08-10 21:59:58
Hej byłem na rozmowie - na wstpeie umowa dzielo na 3mce potem chca sie dogadywac i mowia ze prawie wszyscy już u nich maja umowe o prace i ze to nie sciema.Praca dużo na wyjazdach i płaca ci diete i nocleg.ale z tego co mówili szukaja z doświdczeniem
konior10 2015-10-01 23:53:31
niby racja ale nie znam firmy ktora zatrudni cie od razu na umowe o prace- wiadomo ze chcą sprawdzic, byle tylko potem dotrzymali slowa i dali umowe to nie widze problemu. jak sa tak dlugo na rynku to tez pewnie problemu z kasa nie ma wiec moze jednak warto sprobowac ?
Arek 2015-11-23 11:25:14
Jestem podwykonawca firmy Klima-Venta. Poznałem osobiście właściciela. Porządny i uczciwy człowiek. Płatności zawsze na czas, organizacja budowy na wysokim poziomi. Oby więcej takich firm na rynku.
cool 2016-07-12 21:54:02
widzę że pojawiło się ogłoszenie o pracę - ktoś był na rozmowie?
Havac Firma z Wrocławia 2016-08-15 11:10:05
Witam
Praca w klimatyzacj/wentylacji to praca potencjalnie niebezpieczna ... jeśli budowy , szczególnie pośpiech i kiepska organizacja nie wiem jak w tej firmie sprawa wygląda ale " po próbnym dostajesz umowę o pracę" dla mnie to od razu dziękuje . Jeśli jesteś młody możesz ryzykować zdobyć doświadczenie i potułać się po Polsce ... 3 miesiące . Ulotki pojawiły się we Wrocławiu przed sezonem zakładam że mają stałą ekipę a na sezon dobierają straceńców ... przy okazji licząc że kogoś ogarniętego złapią
Pozdrawiam
Ocena dostateczny ponieważ bez umowy nie pracuje (5 lat doświadczenia swoją drogą zawitam do nich na rozmowę ) i zobaczę co mają do zaoferowania ale w listopadzie ...
kaarol27 2016-10-05 20:27:06
Moglibyście powiedzieć na jakie zarobki można liczyć w tej firmie na stanowisku montera, brygadzisty i inżyniera? Mam ukończone studia mgr inżynierii środowiska ale nigdy nie pracowałem jako inżynier, za to ponad 2 lata jako monter z czego około roku jako brygadzista.
and 2016-10-05 20:37:48
Ale z drugiej strony mieliby by od razu wszystkim dawać umowę o pracę tak na start @Havac Firma wiesz teraz na rynku nikt nie jest pewny nawet te osoby z dużym doświadczeniem więc nic dziwnego, że tak się zabezpieczają szczególnie z nowymi pracownikami
Zostaw swoją opinię o KLIMA-VENTA Kochel Sp.j. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KLIMA-VENTA Kochel Sp.j.