Opinie o Alvic Investment w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Alvic Investment. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Alvic Investment o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alvic Investment w Jastrzębie-Zdrój

Czy w Alvic Investment występują paczki/bony świąteczne?

MARIAN Nowy wpis

Tak czytam te wpisy i wiecie co? Taki ktoś o nicku JA pisze cały czas negatywy i od początku tylko on wpisuje negatywy , nawet obraźliwe i nie zastanowi sie nawet ze grozi za to kara , ale jak sie to czyta to nie są one nawet wiarygodne , bo z korespondencji wynika ze nie pracuje już kilka lat w firmie a wie ile sie zarabia ???!!! To musi być naprawdę ktoś bardzo złośliwy i chyba zły człowieka.Piszą i reklamują w gowork że nie zamieszczają obraźliwych wpisów i nawet pan Linda o tym mówi w spocie reklamowym a tu proszę cały czas tolerują takie wpisy ,hihi, czy to może być wiarygodne ??????

Ja Nowy wpis
@MARIAN

Obraźliwych nie publikują, wystarczy spojrzeć na wpisy, że są usunięte ale prawdę publikują hahaha

Marian Nowy wpis

A skąd wiedzą która to prawda ? A powiedzenie mówi że „tłumaczy sie winny” widzę że tylko Ty się tłumaczysz a ALVIC - nie, to ciekawe hahaha

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Alvic Investment?

Szefowa to zrównoważona osoba i spokojna ale szef to nerwus i krzykacz(usunięte przez administratora)

Ja1

Pewnie dalej szukasz pracy bo (usunięte przez administratora)szefa długo sie nie dało ? I zostało kopanie kanalizacji , bardzo ci współczuje

Witam, bardzo dobra firma, dobre warunki pracy , nie wiem kto wypisuje takie bzdury o szefie - pewnie urażony pracownik ale chyba bez powodu nie był zwolniony, pozdrawiam

Klient

Współpraca przy budowie domu bezproblemowa i kontakt z właścicielami firmy bez zastrzeżeń.

Szefem trzeba być a nie się mianować. A mnie nikt nie kopnął, sam odszedłem, szkoda że tu nie można zdjęć wstawić. Nie oskarżam wszystkich tylko jednego. Ale jego już życie oceni, albo już zaczęło oceniać. Szczerze nie polecam współpracy z Alvic

Roman

Wiesz Ja czytaj R już tyle lat nie pracujesz u szefa i cały czas piszesz jak to było źle (powtórzę ‚tyle lat’) - dwa wnioski albo było tak dobrze ze nie możesz o tym zapomnieć i tak odreagowujesz albo to są tak dobrzy ludzie i rozwijają firmę (bo to widać ) a ciebie szlag trafia z tego powodu bo wiesz co straciłeś , szkoda mi ciebie Ja czytaj R

@Roman

Piszę i pisać będę, takie moje wieczorne hobby. Wniosek, było tak źle, że wolę innych przestrzegać. Taka cena uczciwości pseudo-szefa. Jeśli są tacy dobrzy i rozwijają firmę to dobrze może nawet dzięki temu co niektórzy na ich temat piszą. Trzeba czasem wyciągać wnioski z popełnionych błędów. Każdemu zatrudnionemu życzę powodzenia bo mu się przyda, natomiast innym nie polecam.

Skoro warunki pracy są według Ciebie dobre, warto byłoby je bardziej szczegółowo przedstawić. Napisz, na jakim poziomie jest wynagrodzenie i co zawiera pakiet socjalny? Chętnie o tym przeczytam.

@Marcin

Wynagrodzenie na poziomie innych firm,stawka miesięczna ustalana indywidualnie, wypłacane minimalna płaca krajowa na konto reszta pod stołem. W razie jak podskoczysz pajacowi zostajesz z minimalną krajową.

Czy pracodawca Alvic Investment motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

W żaden sposób, szefostwo Alvic nie dba o pracowników, dlatego wciąż mają rotacje wśród wiecznie świeżej załogi.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Alvic Investment? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Jastrzębie-Zdrój
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kierowca kat. D komunikacji dalekobieżnej FLIXBUS
Profesjonalny kierowca
logo firmy Neonatolog
Jastrzębie-Zdrój
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
Helmut

Gdyby prawdą było to co niektórzy piszą to na forum byłoby dużo wpisów. Tu jest cisza więc jest musi być dobrze!!

Tonik

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Może ktoś słyszał czy potrzebują ludzi?Podpowiedzcie coś o zarobkach czy dodatkach do pensji?

Janusz
@Tonik

Kariery tam nie zrobisz a dorobisz się co najwyżej choroby psychicznej.

frans

Najgorsze było oczekiwanie ..wiadomo że każdy by chciał od razu :). Co do samej firmy nie mamy zastrzeżeń. Warunki umowy dotrzymane, terminy również. Pozdrawiam

Franciszkoooow

Właśnie zamierzamy podjac wspolprace z firma Alvic Investment. Znajomi nam polecili . Kupili od nich mieszkanie i nie narzekaja. Ktos jeszcze kupowal mieszkanie od nich w ostatnim czasie?

Klient
@Franciszkoooow

Nie radzę

I wszyscy właśnie w lipcu stwierdzili , że napiszą opinię o Alvic. Szefostwo Alvic już jest tak zdesperowane ,że co chwila piszą sobie nową opinię. A wystarczyło dotrzymywać warunków umów zawieranych z klientami, podwykonawcami a nawet pracownikami. Wniosek z tego taki Alvic omijajcie szerokim łukiem, jeśli ma się wam kasa zgadzać.

Wuwu

Współpracujemy z firmą Alvic Investment pół roku i póki co nie ma żadnych zastrzeżeń. Firma wywiązuje się z umowy, dotrzymuje terminów oraz kontaktuje się w razie ewentualnych problemów. Z doświadczenia wiemy że różnie to bywa na rynku budowlanym..Jest OK

Filer

Polecam - konkretnie - sprawnie - profesjonalnie 5/5

Leon

Porządna firma i konkretni ludzie. Polecam firmę Alvic Investment. Współpraca korzystna dla obu stron .

Zbigniew W

Wspópracowalismy z Alvic Investment już 3 raz . Kolejny raz i opinia niezmienna.. Polecamy !

Nikodem

Pracowałem z nimi pól roku i było przyjemnie. Praca jak to praca - grunt że firma wypłacalna i rzetelna. Polecam

Norberto

Terminy takie na jakie się umawialiśmy, dobre materiały - brak zastrzeżeń. Konkretnie i sprawnie .

jakub

Nie miałem żadnych złych doświadczeń z firmą Alvic Investment co nie jest takie oczywiste jeżeli mówimy o firmach budowlanych. Terminowo, tak jak w umowie , pełna profeska . Polecam

Bartosz

Pracodawca wypłacalny, terminowy i rzetelny. Polecam w 100%