Opinie o Kancelaria Adwokacka Adwokat Maciej Tokarski w Stalowa Wola

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Kancelaria Adwokacka Adwokat Maciej Tokarski. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Kancelaria Adwokacka Adwokat Maciej Tokarski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Adwokacka Adwokat Maciej Tokarski w Stalowa Wola

Smokeweed Nowy wpis

Reprezentował mnie Maciej Tokarski przed Sądem Okręgowym w Lublinie w sprawie o udział w grupie i narkotyki. Dziękuję Panu Tokarskiemu i jego aplikantce za stawiennictwo i reprezentacje. Zaangażowanie i profesjonalizm w rozmowach z prokuratorem.

Wood Good Spzoo Nowy wpis

Polecam Pana adwokata Tokarskiego w sprawach gospodarczych. Dzięki jego pomocy uzyskaliśmy korzystny układ w postepowaniu restrukturyzacyjnym i upadłościowym. Bardzo korzystnie adwokat wynegocjował z syndykiem korzystne dla nas warunki.

Czy można liczyć w Kancelaria Adwokacka Adwokat Maciej Tokarski na prywatną opiekę medyczną?

Elzbieta Nowy wpis

Sprawa o zasiedzenie byłam Pozwana. Kancelaria reprezentowała mnie w sprawie przed Sądem w Stalowej Woli. Wygraliśmy i jestem bardzo zadowolona z Pana Macieja.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Kancelaria Adwokacka Adwokat Maciej Tokarski? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Stalowa Wola
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
logo firmy Młodszy pakowacz
LEGION CK Sp. z o.o.

Czy w Kancelaria Adwokacka Adwokat Maciej Tokarski pracuje się na open space?

SzymonatwM

Stawki jakie Pan mecenas podaje za obronę są z (usunięte przez administratora)wyjęte - za malo poważna sprawę powiedział 20 tysięcy i później jeszcze dopłaty. Poszedłem do innego adwokata i za 4 tys mi cała sprawę poprowadzi. Nie polecam

Kowalczyk Adam

Polecam Pana mecenasa Tokarskiego i Panią mecenas Dominikę. Bardzo merytoryczni, Pani Dominika wytłumaczyła stan sprawy oraz odpowiednio mnie pokierowała w sądzie. Polecam tą kancelarię

Czy Kancelaria Adwokacka Adwokat Maciej Tokarski ma ściśle ustalone godziny pracy?

Kamila

Bardzo dziękuje Panu adwokatowi. Byłam na poradzie prawnej w sprawie majątkowej. Bardzo dokładnie Pan Maciej odpowiedział na wszystkie pytania i podpowiedział pare kwestii o których nie miałam pojęcia. Godny zaufania adwokat.

Arczi94

Reprezentował mnie Pan Maciej w sprawie o rozwód przed Sądem Okręgowym w Zamościu. Sprawa załatwiona pomyślnie na jednej rozprawie.

Chris 1989

Polecam adwokata Macieja Tokarskiego do spraw karnych. Wydymał mnie kontrahent a ja dostałem zarzuty. Jak się rozmawia z adwokatem to widać ze ma pojęcie o czym mówi. W Sądzie był aktywny i nie siedział byle siedzieć tylko działał aktywnie i widać było że wk*** Prokuratora. Dzięki niemu sprawa zakończyła się dla mnie pomyślnie i mogę teraz wyjeżdżać za granicę. Poleca

Czy w Kancelaria Adwokacka Adwokat Maciej Tokarski wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

RadPol

Atutem Pana Tokarskiego - wiedza i zaangażowanie, natomiast negatyw - drogi. Za krótką poradę zapłaciłem 400 zł. Jeśli ktoś ma kasę to jak najbardziej polecam.

Anna Śliwińska

Konsultowałam z Panem Mecenasem umowę dzierżawy. Bardzo sprawny kontakt i Pan mecenas wyjaśnił wszystkie wątpliwości. Polecam bardzo miłym konkretny adwokat.

Proszę o usunięcie tego komentarza, gdyż zawiera oczerniające mnie informację. W przeciwnym wypadku zmuszony będę podjąć kroki prawne. Jak domyślam się nie był Pan/Pani moim klientem tylko przeciwnikiem procesowym w SO Kielce. Dlatego sugeruje usunąć ten komentarz. Pozdrawiam

Grzegorz 1970

Polecam Pana mecenasa Tokarskiego! Byłem u dwóch adwokatów i każdy mówił, że nie ma szans na umorzenie postępowania. Poszedłem do Tokarskiego i wywalczył mi w sądzie warunkowe umorzenie. Polecam!

Halina

Polecam z całego serca Pana Mecenasa. Bardzo mi pomógł. Sprawa poprowadzona bardzo profesjonalnie . Dziękuję

Dęga

Wynająłem adwokata Tokarskiego do sprawy karnej. Pomógł mi uzyskać pozytywny wyrok. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Adwokat Maciej Tokarski - Stalowa Wola

• Jak się pracuje w Kancelaria Adwokacka Adwokat Maciej Tokarski?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Adwokacka Adwokat Maciej Tokarski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Adwokacka Adwokat Maciej Tokarski?

Kancelaria Adwokacka Adwokat Maciej Tokarski
  • 1-Go Sierpnia 12 lok. 205