brak logo

Direct eServices

Warszawa

Opinie o Direct eServices

gama 2012-10-24 15:56
kaszanka - 2012-10-08 23:00:14

[usunięte przez moderatora] - \\\"[usunięte przez moderatora], posłaniec\\\" pana W. Kaszyckiego[usunięte przez moderatora] - \\\"figurant\\\" utopił CartridgeWorld, DES też pewnie załatwi, nie zatrudniony chodzi i tylko miesza wszystkim w głowach (chyba dlatego że ma żonę w radzie nadzorczej).[usunięte przez moderatora] - były prezes miał układ w sieci Real bo pracował tam kilka lat ale wszystko co dobre szybko się kończy.Żaden punkt sprzedaży nie jest rentowny i to głównie przez niewłaściwe prowadzenie handlu przez szefostwo blokowanie konstruktywnych i rozwojowych pomysłów, kwestia płynności finansowej firmy stoi pod wielkim ?????Czynsze nie opłacone w lokalach, pensje pracownicze również, a ponadto składki do ZUS nie uregulowane od trzech miesięcy.
też to wiem. Może jakaś wspólna akcja? Może wiesz jakim firmom zalegają z zapłatą?
Ola 2012-11-13 18:37
może jakieś stowarzyszenie poszkodowanych?
kaszanka 2012-11-21 13:51
gama - 2012-10-24 15:56:07

kaszanka - 2012-10-08 23:00:14

[usunięte przez moderatora] - \\\"[usunięte przez moderatora], posłaniec\\\" pana [usunięte przez moderatora]

[usunięte przez moderatora] - \\\"figurant\\\" utopił CartridgeWorld, DES też pewnie załatwi, nie zatrudniony chodzi i tylko miesza wszystkim w głowach (chyba dlatego że ma żonę w radzie nadzorczej).

[usunięte przez moderatora] - były prezes miał układ w sieci Real bo pracował tam kilka lat ale wszystko co dobre szybko się kończy.

Żaden punkt sprzedaży nie jest rentowny i to głównie przez niewłaściwe prowadzenie handlu przez szefostwo blokowanie konstruktywnych i rozwojowych pomysłów, kwestia płynności finansowej firmy stoi pod wielkim ?????

Czynsze nie opłacone w lokalach, pensje pracownicze również, a ponadto składki do ZUS nie uregulowane od trzech miesięcy.
też to wiem. Może jakaś wspólna akcja? Może wiesz jakim firmom zalegają z zapłatą?
kilka firm to conajmnie 10 które mógłbym z pamięci wyliczyć
szczep 2016-05-20 23:14
widz, ze kolega niżej jest idealnie poinformowany. Trochę to dziwne.
Zostaw swoją opinię o Direct eServices - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Direct eServices