Opinie o B&M Trans Bartłomiej Krupa w Kartuzy

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie B&M Trans Bartłomiej Krupa. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie B&M Trans Bartłomiej Krupa na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o B&M Trans Bartłomiej Krupa w Kartuzy

Kontynery Gdańsk

Witam nie polecam tej firmy brak kasy nie wypłaca i jeszcze w tym że załadować kazał kontyner i nie ma pieniędzy na paliwo bo czeka na przelew

Sprawka
@Kontynery Gdańsk

Z tego co wiem pobrałeś tygodniówkę , wzieles na paliwo i nie pojechałeś a odbierając auto okazało się ze mimo ze nie zatankowałes była 1/4 baku

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Sadowski

21.03.2024 02:03

Sadowskiikona wywiad

Ta firma oszukała mnie i nie zapłaciła mi należnej faktury na kwotkę kilkunastu tysięcy złotych. Oczywiście pracodawca udaje, że należność została uregulowana. Nie ma po tym żadnego śladu, to po prostu zwykła nieuczciwość.

Sadowskiikona wywiad

Pracowałem jako kierowca pojazdów kategorii C+E.

Sadowskiikona wywiad

Najważniejszym powodem było to, że pracodawca nie opłacił faktury za wykonaną pracę.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku (kwoty netto)?

Sadowskiikona wywiad

10 tysięcy złotych netto.

Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?

Sadowskiikona wywiad

Pracowałem w tej firmie przez dwa, może trzy miesiące.

Sadowskiikona wywiad

Nie mogę wskazać żadnych pozytywów.

Sadowskiikona wywiad

Ta współpraca jest po prostu negatywna. Nieuczciwy pracodawca, który nie traktuje pracowników odpowiednio. Wykręca się od wypłacenia należności udając, że kwota została opłacona. Brakuje empatii.

Sadowskiikona wywiad

Nie miałem możliwości rozwoju. Wynika to ze specyfiki stanowiska.

Sadowskiikona wywiad

Nie, w firmie nie było planowanych szkoleń. Nie wiem nic o tym, aby miały się odbywać jakiekolwiek szkolenia dla pracowników.

W przypadku braku szkoleń, jak myślisz, z czego to wynikało? W jakich obszarach chciał(a)byś być szkolony/-a i dlaczego?

Sadowskiikona wywiad

Uważam, że wynikało to przede wszystkim z oszczędności, a konkretnie z braku funduszy na takie przedsięwzięcia.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami firmy?

Sadowskiikona wywiad

Trudno mówić o jakiejkolwiek atmosferze, nie ma tu niczego do ocenienia.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami a pracodawcą/kadrą zarządzającą?

Sadowskiikona wywiad

Nie było żadnej relacji między pracodawcą a pracownikami. Opisałem już, jak zostałem potraktowany przez tę firmę.

Sadowskiikona wywiad

Przede wszystkim nieuczciwość ze strony pracodawcy. Mogę stwierdzić, że ta firma nie jest uczciwym kontrahentem i przez to cierpią również jej pracownicy.

Sadowskiikona wywiad

Nie, nie wywiązał się finalnie z najważniejszego obowiązku, czyli wypłaty wynagrodzenia.

Sadowskiikona wywiad

Zasugerowałbym, żeby w tej firmie zaczęto mówić prawdę pracownikom, zwrócono zaległe należności i zajęto się uczciwą pracą.

Czy firma B&M Trans Bartłomiej Krupa udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Buko Nowy wpis

Firma ogłosiła upadlosc

Oporowo Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Ja robię swoją robotę i nie narzekam sprzęt dobry , podejście ok kasa też więc czego chcieć więcej ?

Jak wygląda kwestia awansu w B&M Trans Bartłomiej Krupa? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Spedytor?

Były

Perspektyw w tej firmie to nie ma żadnych. Brak pieniędzy na wypłaty, paliwo i naprawy samochodów. Po kilku próbach udało się odzyskać zaległe pieniądze. Nie polecam i radzę unikać tej firmy.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w B&M Trans Bartłomiej Krupa spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Kontynery Gdańsk

KK
@Kontynery Gdańsk

Nikomu kasy nie wypłaca kręci kałamie i (usunięte przez administratora) wszędzie jest zadłużony czy to o fv za paliwo czy o fv za wykonaną pracę

Sprawka

Bywalec

(usunięte przez administratora) i kłamca, wszędzie jest zadłużony, wieczny brak kasy, wypłaty nie ma na czas, nie odbiera telefonów. Nie polecam !

Dawid

Opinie wyssane z palca tacho legal co , było na rozmowie to jest , podkniecia każdy ma ale nie obciąża nie zmienia stawek podchodzi jak człowiek .

Serdecznie nie polecam. @ wiecznie brakuje kasy, jak się zwolniłem to nie wypłacił zaległych pieniędzy. Unika kontaktu, nie odbiera telefony, nie odpisuje na smsy. UWAŻAJCIE (usunięte przez administratora)

Jak w B&M Trans Bartłomiej Krupa wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Widmo

Wszystko tak jak powinno być , robotę trzeba zrobić sprzęt sprawny . Ze wszystkim idzie się dogadać.

Arek

Wszystko wygląda tak jak powinno. Pracować trzeba jak w każdej normalnej pracy. Nikt nie wydzwania z pretensjami. W razie problemów, od razu ogarniane. Praca na kontenerach poukładana, bez przeganiania czy innych udziwnień.

Szybki

Pracuje tu obecnie , nie wiem jak było poprzednio ale wiem ze działa na nowych spedycjach co do kasy jest dobra , robota poukładana , brak ciągłych telefonów z pretensjami , normalna atmosfera dlamnie na plus jeśli się robi robotę wszystko w należytym porządku , chodź słyszałem ze wcześniej Panowie kierowcy sami ustalali co i czy wogole zrobią

Dawid

Firma ta to totalne dno i wodorosty "szef" o ile tak mozna (usunięte przez administratora) nazwać i czlowieka bez honoru jest totalnym kłamcą obiecuje złote góry a co do czego jak sie zbliża czas wypłaty to zawsze jakas wymówka i brak kasy na koncie. On żyje w swoim wyimaginowanym świecie o wszystko obwinia kierowców nawet o to ze pensji pracownik nie dostaje to wina pracownika :DDDD omijać szerokim łukiem.

@Dawid

Witam ma pan może jakiś kontakt do właściciela firmy b&m?

Witam czy ma ktoś jakiś numer telefonu do tego Pana ponieważ ja też nie mogę odzyskać swoich pieniedzy

Kierowca

Nie polecam tej firmy transportowej ponieważ nie wypłaca wynagrodzenia. Ostrzegam innych kierowców!!!

Adek99

Uważajcie na tego właściciela, nie placi za wykonana prace.

Jak widać po opiniach również zostałem (usunięte przez administratora) przez szanownego Bartłomieja. Nie zapłacił mi za wykonaną pracę, zablokował wszędzie i udaje że go nie ma. Nie otrzymalem wyplaty juz od dwoch miesiecy. Nie-pozdrawiam, rynek szybko weryfikuje takich przewoźników. Odradzam!

Hahaha

Odradzam stanowczo tą niby firmę transportową,brak płynności finansowej

Lubisz pracować za darmo i urzerać się o wszystko-to tu emocji nie zabraknie...bo wypłata w tej firmie to pojęcie względne.

Pokrzywdzony

Niestety ale również nie polecam tej firmy, facet kłamie i kręci zawodowo.

Zostaw merytoryczną opinię o B&M Trans Bartłomiej Krupa - Kartuzy

• Jak się pracuje w B&M Trans Bartłomiej Krupa?

Zobacz opinie na temat firmy B&M Trans Bartłomiej Krupa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w B&M Trans Bartłomiej Krupa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 5 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

B&M Trans Bartłomiej Krupa
3.3/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Chmieleńska 45 lok. 1
    83-300 Kartuzy