Opinie o Opieka Dzienna Magdalena Tomasz Górski w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Opieka Dzienna Magdalena Tomasz Górski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Opieka Dzienna Magdalena Tomasz Górski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Opieka Dzienna Magdalena Tomasz Górski w Gdynia

Patrycja Pora

Tym razem otworzyl firme z inna osoba pod innym NIPem

Izabela
@Patrycja Pora

A co z tą firmą, zamknięta jest czy jak? Nie spotkałam się z żadnym komunikatem, nawet myślałam że znajdę może jakąś ofertę fajną tu w okolicy. Zatrudniają ludzi obecnie?

@Izabela

Ta firma regularnie zmienia nazwe, zeby ukrywac sie przed poszkodowanymi. Na dzien dzisiejszy, to juz chyba 5 lub 6 nazwa firmy, osobiscie zgaduje, ze w ciagu ostatnich dwoch lat, pod ktora figuruje Gorski. Wyglada na to, ze nie za bardzo stara sie pani byc w temacie.

Maja

Maż szuka pracy jako budowlaniec. Widzę opinie sprzed jakiegoś czasu ze właściciel nie wywiązywał się z wynagrodzenia. Jak na chwile obecną wygląda sytuacja? Czy płacone jest na czas i bez problemu?

Prośba o opinie

Dzień dobry, Bardzo proszę o dodatkowe opinie osób, które miały do czynienia z tą firmą. Jeśli jest to możliwe, poproszę o kontakt. Pan Tomasz wydaje się sensowny, dlatego chciałbym mieć jakiś żywy przykład nieudanej pracy.

@Prośba o opinie

Mnie też się wydawał sensowny... Ale to niestety (usunięte przez administratora) jest.

@Prośba o opinie

W " bajerowaniu" Tomasz Górski vel Lange jest mistrzem. Sam sobie wypisuje pozytywne opinie że ma. takich fachowców że jakość wykonania można sprawdzać halogenem. A tak naprawdę to masa fuszerek, obiecuje że ma duże zniżki na materiały pobiera szybciutko kasę za pracę i zaliczki na materiały... A potem znikają nie kończąc pracy i nie rozlicza się z faktur

Oszukani
@Anonim

U nas ta sama historia, był remont we 09/2021, sprawa trafiła do sądu, czekamy... (usunięte przez administratora)jakich mało

Antoni
@Oszukani

Kiedy ma być jakieś info z sądu w tej sprawie?

Oszukani
@Antoni

Czekamy dopiero na rozprawę... niestety to wszystko trwa...

@Oszukani

Niestety nie tylko oszukani zostali klienci , ale również pracownicy... Miałem styczność z tym Panem i nie otrzymałem wynagrodzenia...

@Anonim

A mówił że pracownikom płaci 7 tysięcy, super fachowcy i dlatego dobrze płaci

@Prośba o opinie

Jak chce Pani/Pan dowiedziec sie duzo rzeczy o tym panu, to prosze do mnie zadzwonic,a najlepiej przyjechac i zobaczyc na wlasne oczy ta tragiczna fachowosc. Zapraszam, bo po prostu nie mam nic do ukrycia i potrzeby klamstwa

Dannone
@Prośba o opinie

Tak miałam kontakt z tym (usunięte przez administratora) pracowałam u niego i od października 2022 do chwili obecnej nie wypłacił mi należnych pieniędzy !!! Opinie które nie są mu na rękę sam udowa .

Dariusz

Wczoraj udalo mi sie zamiescic dwie negatywne opinie z szerokim opisem, pod nowa nazwa firmy Gorskiego, jak to była dokladna nazwa, to już się w tym pogubiłem. Były tez tam negatywne opinie i linki od Pani Patrycji Pora. Ale dziś już nie mogę znaleźć tej strony. Gorski chyba znowu zrobil jakiś manewr i figuruje teraz pod firma TOM-BUD Sebastian Kaczmarek, gdzie wystepuje jako pełnomocnik przedsiębiorcy. Jak latwo się domyslec jest tam na razie tylko jedna super opinia od tej samej osoby, której wpisy można było wcześniej znalezc wszędzie. Trzymajmy kciuki, zeby tylko te nasze sprawy w sadzie zaczely szybciej przebiegac. Mysle, ze można dokonywać wpisow pod ta nowa nazwa firmy TOM-BUD Sebastian Kaczmarek, ale skierowanych wyłącznie do Gorskiego jako pełnomocnika, żeby niepotrzebnie nasze opinie tyczyly nazwiska Kaczmarek.

Brałeś udział w rekrutacji do Opieka Dzienna Magdalena Tomasz Górski. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Niech mnie kto napisze, czy ja dobrze widzę, że firma to się nazywa teraz Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Mag-Tom" Tomasz Górski? Jest taka w KRS i zarejestrowana od 2020 r. na świadczenie usług budowlanych i wykończeniowych. A tu dużo ludzi pisze o problemach z nią, a właściwie z tym Panem Tomkiem. Co to jest, tam tylko ten właściciel robi? Bo czytałem, że ktoś pisał o kładzeniu kostki brukowej i co mu się porobiło po robocie tej firmy, że nie zadowolony z usługi. A ja pracy szukam, jako brukarz, ale żeby było dobrze płacone i na czas. Wiecie, czy tu zatrudniają i za jakie pieniążki się robi?

@Michał

Człowieku... omijaj tego (usunięte przez administratora).. z daleka. Lepiej idź na " zasiłek" niż do niego, przynajmniej będziesz miał pewne pieniądze. U tej " jemioły" to się tylko bajek nasłuchasz i dołączysz, do... GRONA OFIAR

@Michał

Tak jak już napisał Zibi...jeśli nie chcesz być (usunięte przez administratora)przez Górskiego tak jak wielu z nas klientów, czy też pracowników to sobie odpuść. Ten Gorski zmienia nazwę firmy i adresy działalności, a ponadto ma zalozonych już wiele spraw w sądzie. To chyba powinno wystarczyć jako odpowiedź

Tomasz

Dzień dobry Proszę uważać na działania Pana Tomka który jest ostatnią osobą z którą chciałbym miec doczynienia i którą mógłbym polecić. Nie dość że nie wywiązał się z ustalonych prac to doliczył sobie dodatkowe koszty za dojazd. Kostką brukowa po pierwszym większym deszcze straciła poziom i zaczeła się zapadać. Podejrzewam że cement kupiony pod podsypkę nie został użyty. Nie otrzymałem żadnego rachunku przez co Pan Tomek twierdzi że nie współpracowaliśmy. Firma Pana Tomka powinna przestać świadczyć usługi ponieważ jest dużym zagrożeniem dla potencjalnych klientów.

@Tomasz

Witam Pana, Jezeli znalazl Pan ta (usunięte przez administratora) firme przez (usunięte przez administratora), to prosze tam zamiescic swoja negatywna opinie, jak rowniez na (usunięte przez administratora) pod firma Gorskiego oraz wszedzie tam, gdzie tylko mozna. Szkoda, ze nie ma Pan zadnego rachunku. Ale prosze i tak popytac w sadzie. A czy moze Pan potwierdzic jakies przelewy pieniazkow na konto Gorskiego? Jezeli tak, to juz ma Pan haka.

@Tomasz

Gdzie tylko się da, my (usunięte przez administratora) przez tego typa, staramy się ostrzegać innych. Jednak jak widać OFIAR wciąż przybywa. Proszę pisać gdzie się da, szczególnie tam gdzie Pana " złowił"

ROMAN

mnie też nabrał i to na dużą kasę a remontu nie skończył i obiecał że skończy w rozmowach telefonicznych a potem zablokował telefony z których dzwoniłem.Miał skończyć remont 05.07.2022 r. Nie założył ogrzewania a kasę na lampy-promienniki świetlne pobrał. Proszę (usunięte przez administratora) o kontakt. tel 607624175

@ROMAN

Ja w 21 r. zostałem z masą fuszerek i bez 4 drzwi z ościeżnicami i bez części armatury sanitarnej. To pasożyt dużego formatu jest.. Z tym typem tylko sąd.

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Opieka Dzienna Magdalena Tomasz Górski?

Nie radzę tam pracować, nie wypłaca pensji, ma sprawy w sądzie.

Dariusz

Prosze uwaznie przeczytac negatywne opinie (usunięte przez administratora) osob i przekazac to dalej innym, ktorzy mysla skorzystac z uslug tej pseudo-firmy remontowej.

Dariusz

Po kontakcie z Kancelaria Radcy Prawnego w Gdyni w dniu 19ego lipca 2022 i po konsultacji, otrzymałem informacje, ze moja sprawę ze źle wykonanymi pracami podłogowymi parkietów z niewykonaniem uzgodnionej naprawy mogę sprobowac zakończyć to na drodze polubownej. W związku z tym zaproponowałem p. Gorskiemu takie rozwiązanie, żeby zwrocil mi czesc kwoty za zle wykonana prace. Ten pan nie wyraza zadnej checi do rozwiazan ugodowych. Wyglada na to, ze jego chec oszukiwania ludzi i wyłudzania pieniedzy takim kosztem, przeslania dbanie o wizerunek swojej firmy, swoich pracowników i najważniejsze swojego nazwiska. Teraz czekam na opinie profesjonalnej firmy cykliniarskiej, która jest bardzo wysoko oceniana wśród typowo cykliniarskich firm działających w trójmieście i ktora to juz byla w moim mieszkaniu.

@Dariusz

Jego nazwisko jest tyle wart ile jego czyny.... Teraz górski.. niedawno lange...

Dariusz

Wyglada na to , ze pan Gorski wycofal swoja strone na google, ze wzgledu na negatywne opinie, moze sie myle, ale nie moge jej znalezc. Jutro albo pojutrze, zamieszcze nowy wpis na ten sam temat. Wszyscy zainteresowania dowiedza sie nowych rzeczy o tym panu.

Dariusz

Gdzie jeszcze indziej mozna dodawac opinie-jakies inne linki, zeby zaowocowaly poinformowaniem wszystich chcacych robic remonty, zeby dzielic sie informacja o dokonywanych przekretach tej niby-firmy remontowej Opieka Dzienna Magdalena Tomasz Górski - Gdynia

@Dariusz

Szuka jeszcze ofiar na. ALEO. Com i FAVORE. pl

@Zibi

Dziekuje, tam tez zaraz zamieszcze informacje o tej oszukanczej firmie

@Zibi

Nie moge dodac opinii na ALEO, jakas pomoc? A na favore.pl nie moge znalezc tej pseudo-firmy

Opieka Dzienna Magdalena Tomasz Górski szuka kogoś na to stanowisko Pracownik Budowlany. Ktoś wypowie się o pracy tutaj?

rutek rutek

Najpierw zacznij płacić, potem szukaj pracowników oszuście!!! Nie polecam nikomu, kompletnie niewypłacalny gościu... Ma tylko dobrą gadkę, nic poza tym...

Zibi

Zdecydowanie nie polecam tej " firmy" (usunięte przez administratora)

Emilia

Dlaczego nie polecasz?

@Emilia

Bo zatrudnia amatorów, partaczą pracę pobiera szybciutko pieniądze za pracę i zaliczki na materiały.... i ZNIKAJĄ

@Zibi

:( A Tobie co spartaczyli? A to reszty płatności nie dokonuje się po zweryfikowaniu efektu?

@Maja

No faktycznie niepotrzebnie zaufałem temu człowiekowi, ale on tak przekonująco kłamał. Mówił że zatrudnienia 30 osób i zaległości nadrobi w 2 dni.

@Zibi

Aha, czyli nikomu nie można ufać. :( To co teraz, sąd?

@Maja

Jest dużo solidnych pracowników... ale Tomasz Górski vel Lange się do nich nie zalicza

Po pobraniu pieniędzy za pracę i zaliczek na materiały budowlane nie kończy pracy i nie rozlicza się z faktur. ZNIKA razem ze swoimi " wykfalifikowanymi" pracownikami. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM TEJ " FIRMY"

Emilia

Próbowałeś osobiście jakoś się z nimi skontaktować, dlaczego tak zrobili? I żeby jakoś odzyskać pieniądze czy żeby to skończyli, co zaczęli robić? W ogóle to w jakim stanie zostawili pracę? Dużo do końca?

@Emilia

To jest.. (usunięte przez administratora) dużego formatu.. Wyglądał na uczciwego. Interweniował Rzecznik Konsumentów bez skutku, teraz sprawa w sądzie... ZOBACZYMY

Zostaw merytoryczną opinię o Opieka Dzienna Magdalena Tomasz Górski - Gdynia

• Jak się pracuje w Opieka Dzienna Magdalena Tomasz Górski?

Zobacz opinie na temat firmy Opieka Dzienna Magdalena Tomasz Górski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Opieka Dzienna Magdalena Tomasz Górski
  • Gen. Marii Wittekówny 10a lok. 13