Opinie o Opieka Dzienna Magdalena Tomasz Górski w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Opieka Dzienna Magdalena Tomasz Górski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Opieka Dzienna Magdalena Tomasz Górski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Opieka Dzienna Magdalena Tomasz Górski w Gdynia

Dariusz

Nie tylko, ze nie polecam tej firmy, ale przed nia przestrzegam. Znalazlem ta fime poprzez OFERTEO. Pan Tomasz byl mily i caly czas w kontakcie pod telefonem do momentu przysylania pieniedzy na zaliczki pracy, materialy i ostatecznego dnia na odbior pracy. Zlecilem malowanie scian, polozenie nowych listew przypodlogowych i cyklinowanie/lakierowanie 43 m2 w trzech pokojach. O ile malowanie scian moze nas jeszcze zadowolic , bo i tak nie obeszlo sie bez poprawek, a i tak znalazlem jeszcze kilka rzeczy do poprawy w dniu wczorajszym, to wykonanie podlog nawet nie potrafie ocenic. Listwy tez nie zostaly nalezycie polaczone, zle dopasowane w wielu miejscach.Coraz to nowe rzeczy znajduje do poprawy. Odbior remontu mial sie odbyc w piatek 15ego lipca 2022. Okazalo sie , ze podlogi to jakas tragedia: zle wyszlifowane, rysy, wglebienia , w kilku miejscach w ogole nie polakierowane, odciski butow roboczych na lakierze, zalakierowany brud i kurz. Po prostu koszmar i tragedia. Po uzgodnieniu slownym, ze zostanie to naprawione w poniedzialek tj. dzis18ego lipca. okazalo, ze 2 pracownikow przyjechalo bez cykliniarki, przywiezli ze soba tylko szlifierke do podlog, ktora nazywali "zyrafa"co wazyla moze 4-5 kilogramow o sredniczy papieru sciernego, moze 20 cm. Jeden z pracownikow, ktory sie okazal byc kuzynem pana Tomasza, sam stwierdzil, w obecnosci drugiego pracownika, ze ta szlifierka, z ktora przyjechal do tego sie nie nadaje i tym sie nie cyklinuje, tylko sie dokonuje malych napraw i on sam nie bedzie tym szlifowal, bo musi miec cykliniarke. I tu zaczal sie problem. Zero kontaktu przez 4 godziny z panem Tomaszem, nikt nie wiedzial gdzie jest itd. itd. Duzo by bylo opowiadac ile nerwow stracilem. Koniec, koncem, zostalem (usunięte przez administratora) Ponowne naprawienie/cyklinowanie/lakierowania, nie zostalo wykonane. Pan Tomasz pojawil sie nagle po 4 godzinach wydzwaniania do niego, do mnie nie raczyl nawet zadzwonic, zabral pracowniko i uciekl. Zaczal mi jeszcze straszyc swoim adwokatem i policja. No jakas gehenna i komletene nieporozumienie. Zaplacilem 17000 zl , z tego ponad 7000zl za cyklinowanie/lakierowanie, ktore mozna wyrzucic do kosza. Remont nie został ukończony przez tą firmę, a to co wykonane to była fuszerka i jestem na etapie poszukiwania, godnej, poleconej firmie. Stracilem pieniadze, sporo nerwow kosztowalo to mnie i zone. Pan Tomasz w dniu dzisiejszym okazal sie byc osoba, bardzo niekulturalna, nieprzyjemna , kiedy opieralem sie na faktach, zakanczal rozmowy podnoszonym glosem, przez telefon rzucal wyrazami na k...Zachowywal sie jakby byl co najmniej szefem wszystkich firm remontowych. Jego kuzyn tez sie nagle totalnie zmienil sie w osobe slownie atakujaca, mimo, ze wczesniej zapewnial, ze dolozy wszelkich staran, zeby te poprawki wykonac. Ten moj dlugi opis , ze stalem sie ofiara (usunięte przez administratora) zakanczam tym, ze obecnie jestem w kontakcie z kancelaria prawna, celem zalozenia sprawy dla tej firmy, w zwiazku z niewykonaniem uslugi naprawy, a pobraniem duzej sumy pieniedzy. Na dowod mojej prawdomownosci zrobilem zdjecia i nagralem film tego jak to wszystko zostalo wykonane, ktore to moge udostepiac jako przestroge dla inny osob. Firma tego pana oglasza, ze oferuje i wykonuje prace budowlane i remontowe, o ktorym nie ma pojecia i bardzo daleko im do profesjonalizmu. To nie jest zadna fachowa firma, tylko amatorska. Moj telefon +46702012234 Dariusz

@Lukasz

Jak dostanie Pan numer sprawy na policji, to prosze o kontakt. Na pewno dolacze!

Dariusz

Do wszystkich zainteresowanych. Nie dajmy dzialac tej osobie w taki sposob, jaki on to robi.

Zgola
@Marzena

Sluchaj on nie ma dużych ekip on tylko tak pierd...... Kłamca niesamowity , nawet narzędzi jakichś dobrych nie ma nie wspominając o cykliniarce

Dariusz

Prosze przeczytac najnowsza, superrr pozytywna opinie na Oferteo, zamieszczona przez niejaka Monike K. Bardzo, ale to bardzo dziwne, ze w nowo wybudowanym mieszkaniu Pani ta robila od razu np. przerobki instalacji elektrycznej, czy tez instalacji wodno-kanalizacyjnej…ciekawe. Jak sie dobrze wczytac, to jest to dokladnie lustrzane odbicie mojej negatywnej opinii. Szkoda, ze nie ma mozliwosci poproszenia tej Pani o zdjecia sprzed i po, tego super kompleksowego wykonczenia. Odnosnie fuszerki w moim mieszkaniu i nierozliczenia się z zapłaconych pieniedzy, to chciałbym jeszcze dodac, ze profesjonalna Firma cykliniarska była już u mnie w mieszkaniu w celu oględzin i przeprowadzenia naprawy/zrobienia od początku tych spartaczonych podlog. Otrzymalem również od tej Firmy pisemna opinie o fatalnym stanie podlog po remoncie. Po dwukrotnym pomiarze okazało się, ze będzie cyklinowane 35, 5 m2. Tak jak napisałem w pierwszym mejlu p. Gorski wyliczyl 43m2 (jeszcze przed podpisaniem umowy to wyliczyl mi 52 m2), czyli zostałem już (usunięte przez administratora) na prawie 8m2 na samym poczatku.

Dorota
@Dariusz

A jest już jakieś postępowanie prowadzone żebyście otrzymali swoje pieniądze? Z ilu miesięcy mniej więcej każdy czeka na pensję? Możesz rozwinąć tą kwestie żerowania na pracownikach, podać jakieś przykłady? Bo o kasie to wiem, ale czy jest coś jeszcze?

Gabryś

Magiel tu się robi, a nie dyskusja wokół tematów związanych z pracą. Zaryzykuję jednak i zapytam, od jakiej kwoty można rozpocząć pracę? A także od jakiego rodzaju umowy? Znalazłem na Indeed opinię malarza-szpachlarza z czerwca 2022, który nie mógł się nachwalić Pana Tomasza, jako pracodawcy. Ponoć w przeciągu 3 tygodnii otrzymał 2 podwyżki za sumienność i kreatywność. Nieskromnie powiem, że również przykładam się do pracy i znam się na swym elektrycznym fachu.

@Gabryś

To super, aplikuj, z takimi kwalifikacjami, jak najbardziej. Może w końcu mojemu komornikowi uda się coś ściągnąć od tego pasożyta.

zainteresowana Nowy wpis
@Gabryś

"Ponoć" .... słowo KLUCZ :) proszę nie bić piany tylko poszukać innego pracodawcy, jeśli nie chce Pan później płakać. Koniec tematu, tutaj są tylko życzliwi, którzy poprzez wątpliwą współpracę z Górskim teraz muszą walczyć o swoje. Niech Pan wyciągnie wnioski i podejmie odpowiedzialną decyzję.

Jola Nowy wpis
@zainteresowana

Czyli można rozumieć, że nawet nie szukają nowych osób? Kilka osób tu pisze o problemach z wypłacalnością i jesteśmy z mężem ciekawi, czy każda jedna osoba miała takie nieprzyjemności czy jednak można czymś zasłużyć i mieć kasę na czas.

Zibi Nowy wpis
@Jola

Oczywiście że u " pana" górskiego, vel lange, vel kaczmarek... można sobie " zasłużyć"... Ale naiwności.. Życzę Państwu miłej pracy, a naszym komornikom szczęścia... W ODZYSKIWANIU PIENIĘDZY

Dawora Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 13 dni.

Z tego co wiem teraz swoim pracownikom daje do podpisania umowy cywilnoprawne na wykonanie prac. Widnieją na nich pieczarki pełnomocnik Tomasz Górski oraz Sebastian Kaczmarek. Czy to ta sama jedna osoba dwa jednym?w ioskuje to po tych komentarzach które zamieszczacie.

Czarna

Czytam tu takie no jednak dość niepokojące informacje o firmie i właścicielu. Ale jak czytam, to głównie od klientów. A coś od pracowników? Czy oni też mieli takie doświadczenia i jakieś problemy np. z pieniędzmi? Czy ktoś tu pracował i wie, czy pensja jest zawsze na czas, czy wgl obecnie są tu jakieś rekrutacje lub wakaty?

Dariusz

Tez odnioslem takie wrazenie...Podobne, tego rodzaju wpisy pojawialy sie juz wczesniej tutaj na Gowork, na ktore tez staralem sie reagowac podejrzliwie

Zuźka
@Dariusz

Ej a dlaczego podejrzliwie? W sumie to jest portal dla pracowników czy tam kandydatów. No to chyba jednak pytania tego typu są na miejscu. Wydaje się, że opinie klienckie są tu nie na miejscu. Wgl wiecie coś o tym, czy zatrudniają ludzi? Bo narzekania są na właściciela, a na pracowników też coś jest?

A ty jesteś poszkodowanym pracownikiem? Nie wypłacił ludziom należnych pieniędzy? Głównie klienci piszą o pobranych zaliczkach i nie wywiązaniu się z terminów prac. A ludzie którzy dla niego pracowali mieli wynagrodzenie czy z tym też było ciężko. Znasz sytuacje?

Dariusz

Posluchaj wiec osobo bez podpisu...Zadaj sobie troche trudu i przeczytaj wszystkie posty, to znajdziesz tu rowniez poszkodowanych pracownikow, ktorym wlasnie nie wyplacal pensji. Osobiscie jestem tez w kontakcie z 4 takimi pracownikami. Takze zanim cos napiszesz to najpierw zasiegnij informacji. Nie bede pisal, ze probujesz "trollowac", bo to nie ma sensu, ale kazdy z czytajacych ten twoj wpis wyraznie to zobaczy.

@Dariusz

Tylko od czego to zależy, że jednym wypłacą wynagrodzenie, a drugim nie.... Daj znać czy Ci ludzie, z którymi masz kontakt dostali już część swoich pieniędzy czy na jakim etapie są ich sprawy.

Dariusz

Na takie pytanie moge odpowiedziec niestety tez tylko pytaniem...A od czego to zalezy, ze sa (usunięte przez administratora) ktorzy zeruja na porzadnych ludziach, naciagaja na pieniedze, niewykonuja tego co jest zlecone w umowie itd. i maja gdzies wszelkie normalne ludzkie zachowania? Prosze odpowiedziec sobie samemu...Czesc z poszkodowanych zaklada sprawy cywilne w sadzie, co sie niestety ciagnie, inni kontaktuja sie z policja zakladajac sprawy o (usunięte przez administratora) finansowe, niektorzy nic nie robia bo sie moze wstydza

Wojtek

Czy ta firma zmieniła nazwę, że wyszukiwarka wyświetla teraz Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MAG-TOM Tomasz Górski?Klasyfikacja działalności MAG-TOM obejmuje zarówno roboty budowlane, jak i opiekę dzienną nad dziećmi. I jak rozumieć, z punktu widzenia potencjalnego kandydata do pracy w charakterze tynkarza, pojawiające się tu słowa, zachęcające pracownikow do składania zawiadomień w inspekcji pracy? Jak również o pracy "na czarno"? Nie ukrywam, że priorytetem jest dla mnie umowa o pracę od pierwszego dnia.

Brałeś udział w rekrutacji do Opieka Dzienna Magdalena Tomasz Górski. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Lukasz

Dzien dobry, jestem po kontakcie z kancelaria prawnicza z Gdyni. Najbardziej sensowna opcja jaka istnieje w przypadku (usunięte przez administratora) to zlozenie sprawy w prokuraturze. Zeby to zadzialalo potrzeba 3-4 osob razem ze mna, zeby mialo to rece i nogi. Dlatego tez szukam ludzi poszkodowanych, ktorzy chcieliby razem ze mna uczestniczyc w tym postepowaniu. Sprawa zostanie zlozona do prokuratury i prowadzona przez kancelarie adwokacka, ktora ja oplace, takze wszystkie osoby poszkodowane, ktore chca mnie i siebie wspomoc w walce z (usunięte przez administratora) nie beda obciazone zadnymi kosztami. Jak wyglada takie (usunięte przez administratora) w moim przypadku moge opisac na zyczenie. Mysle ze w tej kategorii miesci sie branie zaliczek, zaczynanie roboty, widnowanie kosztow, brak rozliczenia kosztow dodatkowych, czy niewykonanie pracy. Zachecam tez do kontaktu (usunięte przez administratora) pracownikow do zlozenia zawiadomienia w inspekcji pracy. Takie zawiadomienie pracownik moze zlozyc rowniez pracujac na czarno bez sankcji. Mam przygotowane pismo do urzedu skarbowego, jezeli ktos mial problemy z fakturami i ta firma, to jest to rowniez droga do zgloszenia i walki z tym (usunięte przez administratora) Dodam jeszcze, ze sama policja nie chce przyjac takiego zgloszenia o oszustwie, a indywidualna walka w prokuraturze moze zakonczyc sie niczym. Droga cywilna moze nie dac rezultatow ze wzgledu na to ze Kaczmarek jest firma slupem.

Anonim 2
@Lukasz

Proszę o kontakt też jestem poszkodowana. Więcej takich osób trzeba poszkodowanych by się zgłosili bo ta osoba działa na całą Polskę. Pismo komornicze nie daje żadnego skutku ponieważ ta osoba ma kilka różnych adresów. Poza tym może nie przyjąć komorniczego pisma. Straciliśmy już nadzieje na odzyskanie bo osoba ta ma wiele takich spraw w sądach oraz na setki tysięcy długi. Adwokat rozkłada ręce i nie widzi szansy odzyskania zaliczki za materiał. Sprawa już prawie rok będzie miała w marcu 2024. Można tylko przestrzegać bo nawet oferteo od roku nie zdjęło ogłoszeń tej osoby.

Opieka Dzienna Magdalena Tomasz Górski poszukuje osoby na stanowisko Pracownik Budowlany. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji i chciałby podzielić się wrażeniami?

Dariusz

Haha...sadzac po zamieszczonym wpisie nasuwa sie tylko jedno stwierdzenie... albo jestes juz kolejnym trollem na tym forum lub tez obce jest tobie logiczne myslenie i rozumienie faktow. Wiecej nie ma sensu sie tu rozpisywac...

Kamila

Popieram pana ! Ja znam tego cwaniaczka z opowieść moich znajomych mysle ze niedlugo odezwie się ktoś do Pana, fajnie ze sprawą nie zostanie zamieciona pod dywan ,moi znajomi bardzo ucierpieli przez tego górskiego

Dariusz

Moja szeoka opinia zostala zamieszczona w dniu 18.07.2022. Tez sie nabralem poprzez witryne Oferteo, ktora to teraz uwazam za totalnie nieudaczna, wrecz katastrofalna. Nie sprawdza firm pod wzgledem rzetelnosci, ale to juz inny temat. A Gorskiemu nalezy sie tylko wiezienie. I tam tez chyba sie znajdzie jego wspolnik jako "slup" tom bud sebastian kaczmarek.

Lukasz

Przeczytalismy i dlatego wycofalismy sie z tzw wspolpracy z ta firma, co mozna nazwac szczesciem w nieszczesciu, bo co prawda nie udalo mu sie nas naciagnac na wiecej i (usunięte przez administratora) mieszkania, ale nadal byslismy na tyle naiwni zeby mu powierzyc jakies fundusze. Prosze wrzucic ta opinie na google pod tom bud sebastian kaczmarek, to uda sie dotrzec do wiekszej ilosci osob. To samo na panorama firm. Nic to nie kosztuje, a pomoze innym. Ten watek nie jest tak widoczny jak opinie na google. pozdrawiam serdecznie Lukasz

Lukasz

ja mysle ze najlepszym sposobem jest dodanie opinii pod wizytowka w google, jest to miejsce gdzie ludzie wyszukuja firmy i pojawia sie lokalizacja i opinie. Pozniej sa firmy typu panorama firm, oferteo i inne. Po dodaniu naszych opinii ich ocena spadla z 5 gwiazdek. Kazda dodana opinia obnizy ten rating i zniecheci od tej firmy kazdego, szczegolnie ze sa to bardzo niepochlebne opinie. Osobiscie myslalem, ze ktos bedzie chcial swoja opinie wkleic, ale widze, ze jest zero odzewu, a szkoda, bo nic to nie kosztuje.

Lukasz

Panie Marku, to sa niestety te dziwne algorytmy, mi juz wiele roznych opinii odrzucili, chociaz ciezko bylo sie do jakiejkolwiek przyczepic. Co do zgloszen, to zwykle ciezko to im zweryfikowac, dlatego tez pozostaja bez odpowiedzi, trudno. Prosze zmodyfikowac opinie i jeszcze raz sprobowac; warto sprobowac zeby obnizyc ta ich sztuczna ocene i pokazac innym z czym mogliby miec do czynienia. Bede sie tu jeszcze udzielal, bo moja sprawa z gorskim dopiero sie rozkreca. Moj radca prawna przygotowuje mi pismo do urzedu skarbowego i sprawa zajmuje sie kancelaria. Dodatkowo udzielamy sie na forach remontowych i bedziemy dzielic sie nasza opinia gdzie sie da, dlatego zachecam to probowania nawet wieleokrotnego wrzucania opinii w roznej formie az w koncu wejdzie na google. Na panoramie firm nie powinno byc problemu. pozdrawiam serdecznie Lukasz

Oszukani
@Dariusz

Widzę że jest nas dużo...ten pan czuję się bezkarny...mam nadzieję że wielu z was zakłada mu sprawę. Niestety on nadal działa, okrada, oszukuje ludzi. Może trzeba jakoś to nagłośnić...

@Dariusz

Chce dopisac jeszcze jedna wazna rzecz. Prosze do mnie zadzwonic, napisac, a wszystko opowiem ze szczegolami. Najbardziej mi przykro, ze zawiodlem swoja zone, ktora miala jakies przeczucia co do tej pseudo firmy. Nie chciala ich brac do wykonywania prac po jej pierwszym spotkaniu z tym panem (p pisze celowo z malej litery). A ja niestety przekonalem zone na nasze nieszczescie. Ostrzegajcie wszystkich do okola przed ta nazwa i tym nazwiskiem

@Dariusz

Warto spróbować ostrzec innych na " Oferteo" bo tam blokują negatywne opinie... można tylko chwalić

@Zibi

No wlasnie, Tam tez zamiescilem swoja opinie i jej nie ma. Myslalem ze to jakas zwloka czasu, ale wlasnie mi Pan odpisal. Nie wiem, jak to zrobic. Ja temu panu-pseudo fachowcowi sie nie poddamn. To obiecuje i sobie i zonie

@Oszukani

No wlasnie, Jezeli ktos ma ochote, to mozemy sie jutro/pojutrrze tj. 19-20 lipca spotkac w Gdyni i pojsc do jakiejs gazety. Ja temu panu pseudo -fachowcowi sie nie poddamn. To obiecuje i sobie i zonie

@Dariusz

Moja negatywna opinia tam jest, ale to trochę trwało zanim oferteo ją zamieściło, musiałam udowodnić że wykonywał u mnie remont. Ale się udało... piszcie negatywy na oferteo, to tam znajduje klientów.

@Dariusz

Warto też napisać opinię na google pod jego firmą, ja tak zrobiłam.

Dariusz

Jak to zrobic w googlach?

@Dariusz

Zwyczajnie w wyszukiwarkę wpisuje się tą firmę..i wyskoczy firma w google i są tam też opinię można dodać..

Zibi

Na Oferteo opinia się nie pojawiła jeszcze

@Zibi

Dzwonilem dzis 2 razy do oferteo i dostalem link, do wystawienia opinii, bo nie mieli pojecia, czemu moja wczorajsza opinia sie nie pojawila. Takze przed chwila dodalem nowa i ma ponoc zaraz sie pojawic po przeprowadzenia cenzury. Cenzura nie bedzie potrzebna, bo nie obrazam ludzi. Natomiast musialem ja bardzo skrocic, bo bylo dostepnych tylko 2000 znakow

@@anonim

Na google tez zamiescilem i sie ciesze bo nie bylo ograniczen tekstu. Taka osoba nie moze byc bezkarna w panstwie prawa i oszukiwac ludzi placacych duze pieniadze

@Oszukani

Prosze do mnie przyjechac i zobaczyc toa fuszerke na wlasne oczy

@Dariusz

No faktycznie... ta " jemioła" już dawno powinna być usunięta, ale niestety żeruje już tyle miesięcy i... końca nie widać... MASAKRA

@Oszukani

Na Oferteo.... Dalej " zakłada sieci na ofiary".... Udając fachowca, ale kto miał PECHA zetknąć się z tym (usunięte przez administratora) to wie, że " fachowiec" to jest aby wyciągnąć kasę..... A nie wykonać uczciwie pracę

@Anonim

Juz niedlugo bede zakladac sprawe w sadzie temu "fachowcowi"...dobrze, ze ta cala fuszerke mam udokumentowana zdjeciami i nagranym filmem

Już zmienia nazwę " firmy" na... Mag Tom.. i adres na Dębogórze

Dziekuje, dobrze wiedziec

ROMAN

już opisałem

Roman

Podany telefon nie odpowiada

Dariusz

Witam, Wiadomo z jaka szybkoscia dzialaja nasze sady, niestety, to cale kompletowanie dokumentow, potwierdzen rzeczoznawcy, wszystkie zdjecia, nagrane przeze mnie filmy itd. Wreszcie cala dokumentacja zostala przyjeta pozytywnie przez sad, takze zobaczymy jak to teraz szybko ruszy. Z tego co sie orientuje to w innych podobnych przypadkach poszkodowanych osob, z ktorymi utrzymuje kontakt zapady juz wyroki na niekorzysc Gorskiego. Niewiadomo tylko na ile w stanie bedzie mogl dzialac komornik, bo ponoc Gorski nie ma tego, czy sie do tej pory chwalil. Trzeba bedzie chyba rozwarzyc zalozenie sprawy karnej, a z tego co sie tez orientuje, to inni poszkodowani zaczynaja juz to robic. I to jest najprawdopodobniej najlepsza droga, zeby odzyskac swoje stracone pieniadze.

Karol
@Dariusz

Witam Panie Darku czy ta firma widnieje jakoś na fb lub czy są jakieś grupy aby ostrzegać tu na północy polski przed takimi złodziejami? Ka osobiście trochę wpisywałem ale nie widzę czegoś takiego.Za to doskonałe pan Lange obwieszcza swoje zdjęcia z wojaży ze swoją panią z wielkim nosem . To co wyprawia ten pan to przechodzi ludzkie pojęcie.Temat serio do uwagi

Lukasz

Witam, ja wlasnie przygotowuje do zgloszenia na policje (usunięte przez administratora) firmy tom-bud (po konsultacji z prawnikiem) i konkretnie gorskiego. Na szczescie tez gorski nie ma pojecia o podstawach ksiegowosci i robi wszystko na dziko, przyjmujac przelewy a nie wystawiajac faktur , tudziez mieszajac wszystko, wiec mam podstawy tez do zgloszenia w urzedzie skarbowym, ktory tez juz konsultowalem. Adwokat bedzie reprezentowal mnie w sprawie cywilnej. Jak bede mial numer sprawy na policji to zapraszam innych poszkodowanych do podlaczenia sie. Jakoze zyjemy w Polsce, sprawy beda sie ciagnac, wiec zachecam wszystkich do pisania na google opinii i gdzie sie da. Sa juz razem z moja 3 opinie i rating spadl juz z 5 gwiazdek ponizej 4 gwiazdek. To jest aktualnie dosc dobra metoda odstraszania potencjalnych klientow

@Dariusz

Co się Pan dziwi, po umieszczeniu negatywnej opinii na Oferteo przez Panią Izę M w dniu 02.03.22r nastąpił " cudowny wysyp" bardzo pozytywnych opinii w kilkudniowych odstępach, co nawet technicznie było by niemożliwe do wykonania. Chwalić na Oferteo można bez jakiejkolwiek weryfikacji, czyli możemy się domyślać kto pisze te " opinie"

@Dariusz

Panie Darku, na Oferteo " pan" Górski w danych o specjaliscie wypisuje że posiada wykwalifikowaną załogę, prace wykonuje szybko i solidnie. Są na rynku od kilku lat i.... cieszą się bardzo dobrą opinią.... A jak jest naprawdę miał Pan możliwość się przekonać. To co zostało napisane pod inicjałem " Monika K "jest dokładnie tym na czym Tomasz Górski.. (usunięte przez administratora) Opowiada że ma duże zniżki na materiały, bierze chorendalne zaliczki... A potem nie dostarcza materiałów i ZNIKAJĄ... nie rozlicza się z faktur, prace NIEDOKOŃCZONE.... A to co zrobione dużo fuszerek

@Dariusz

Minął dzień... I następna ukończona inwestycja... Inwestor oczywiście mega zadowolony . Poleca " firmę z wyższej półki".... Dobry żart, prawda.

@Anonim

Zastanawiaja mnie dwie rzeczy, na ktore to chyba nie ma odpowiedzi: (usunięte przez administratora)e. Nie potrafie tez zrozumiec stanowiska platformy OFERTEO, dlaczego mimo tylu negatywnych opinii nie chce skonsultowac ich prawdziwosci i odebrac firmie p.Gorskiego prawa do reklamy na swojej stronie. Czy OFERTEO tego nie widzi, czy tez nie chce widziec? Jezeli to drugie, to mozna uznac ta platforme ogloszeniowa jako totalnie nic nie warta.

@Anonim

Chce jeszcze sie odniesc do opinii oczywiscie nieistniejacej "Beaty K." i jej wypowiedzi, cytuje..."Same materiały, na którym pracuje firma jest z "wyższej półki" co przełożyło się na efekt końcowy."... Tak jak napisalem wczesniej, posiadam opinie renomowanej firmy cykliniarskiej, ktora stwierdzila rowniez, ze lakier uzyty na podlogach w naszym mieszkaniu przez "super firme" p. Gorskiego to jedna z tanszych budzetowek...lakier ten nazywa sie "3V3". Pieniadze, ktore ten "pan" pobral byly przeznaczone jednak na o wiele, wiele drozszy lakier.

@Anonim

Widze, ze Administrator usunal czesc mojej wypowiedzi...naturalnie ma do tego prawo. Chce tylko powiedziec, ze nie bylo tam nic obrazliwego, nawiazalem w tamtym watku/pytaniu wylacznie do sumienia tego coraz bardziej znanego w Trojmiescie "pana" Gorskiego

@Dariusz

W 09.2021r korespondowałem w tej sprawie z Panem Gabrielem Kowalskim z Oferteo, stwierdził że będą się tej.... " firmie przyglądać" i na tym się niestety skończyło.

Paw
@Dariusz

TOM-BUD Sebastian Kaczmarek teraz jdg na słupa z Chełmna . Jestem byłym pracownikiem. Brał zaliczki wpuszczał nas na rozgrzebanie pracy i później przenosił dawał tych którzy nie otrzymywali pensji więc nikt niech chciał pracować jak nawet połowy dniówki co trzeci dzień nam nie dawał . Klienci dostawali szału i nas wywalali albo do kieszeni płacili żeby chociaż byle jak skończyć i iść w piz...uu

Joanna
@Paw

Ostatecznie mieliście te pensje wypłacone? Czy o co tutaj tak na prawdę chodzi? Te pieniądze od klientów to były dla was czy musieliście szefowi oddać?

Freg
@Joanna

Żadne pieniądze nie zostały wyplacane! Bawił się za nasze w albani

@Joanna

Pani Joanno, jezeli jest to prawdziwe imie, prosze nie pisac o gorskim "szef". Szef to okreslenie osoby na stanowisku, dbajacej o dobro i mienie prowadzonej firme jak i o swoich pracownikow. A gorski jest po prostu osz...em , zerujacym na porzadnych ludziach, zarowno klientach, jak i pracownikach. Mam nadzieje, ze takie wyjasnienie powinno wystarczyc

Dorota

Alutka

Ehhh, widzę tu dyskusję, ale głównie klientów. A mnie ciekawi praca budowlańca, bo mój chłopak chciałby dostać tu pracę. Jak kiedyś firma szukała takiego pracownika, to oferowali 7000 zł brutto. Czy obecnie tyle samo płacą? Czy podnieśli wynagrodzenie np. z powodu inflacji?

@Alutka

Widzi Pani, ze sa tu (usunięte przez administratora) klienci i nic to Pani nie daje do myslenia nt. pracy w tej firmie? pomoge Pani, Pani Alutko. Skoro zrobil w balona tyle klientow, to zapewne robi to samo z pracownikami. Z reszta, jezeli znajdzie Pani czas na przewertowania tego watku, to sa tu rowniez relacje (usunięte przez administratora) pracownikow. Aktualnie ta firma zatrudnia jakis ukrainskich (usunięte przez administratora), ktorzy z rana walili gazem i palili w mieszkaniu u klienta pety, co jest malo przyjemne jak ktos akurat nie pali. Bankowo Gorski podniosl place, teraz placi 20 tysiecy na reke. pozdrawiam

Renata

W internecie widziałam dla taty dawniejsze ogłoszenie, gdzie szukali pracownika do wykańczania wnętrz. Czy tu kasa to jest jedna stała pensja miesięczna? Czy jest % od wartości projektu i od wartości wykonanych prac? Jak nie ma zleceń lub są mniej wartościowe, to miesięcznie jest mniejsze wynagrodzenie?

Ilza
@Renata

Tu wcale nie ma wynagrodzeń to kanciarz! (usunięte przez administratora) szczególnie młodych chłopaków

Marcelina

Pan Tomek to jeden wielki (usunięte przez administratora) w momencie kiedy poprosiła go dokonaniem poprawek w łazience przestał odbierać ode mnie telefon. Udało mi się skontaktować z Panem Tomkiem z innego numeru którego gdzie usłyszałem na swój temat wulgaryzmy.

Joanna
@Marcelina

To niefajnie... A co było w tej łazience nie tak? Chciałabym dopytać, bo bardzo dużo tutaj negatywnych komentarzy - ten pan pracuje sam? Czy ma jakichś pracowników zatrudnionych?

@Joanna

Pani Joanno, Prosze poswiecic pare minut i przeczytac wszystkie negatywane opinie, to sie Pani wszystkiego dowie o caloksztalcie fuszerek, niefachowosci i naciagactwa ze strony firmy tego p. Gorskiego. A co najwazniejsze otrzyma Pani rzeczywisty obraz tej osoby

Z pracownikami również? Bo widzę, że nim jesteś. Jeśli coś jest nie tak, to daj znać. Ogólnie jesteś zadowolony z pracy w tej firmie? Można w ogóle liczyć na stabilne zatrudnienie i godne wynagrodzenie? Daj znać, bo nie wiem, czy aplikować :p

Dariusz

Pisze do osoby, ktora zamiescila krotki wpis o tresci ...W sedno"... do @Mis i podpisala sie jako Dariusz Prosze nie wykorzystywac mego imienia, ktorym podpisane sa moje inne komentarze. Ja piszac swoje komentarze opieram sie na faktach, starajac sie pomoc innym poszkodowanym. Nie zamieszczam suchych, krotkich slow, po to aby wlaczyc sie do dyskusji.

Czy pracownicy w Opieka Dzienna Magdalena Tomasz Górski dogadują się między sobą?

Przeczytaj wszystkie opinie na tym i innych portalach ( za wyjątkiem Oferteo) bo tam tylko można chwalić i sam sobie wypisuje pozytywne opinie.

Dariusz

Nikt z nas tutaj pokrzywdzonech wiecej nic nie doradzi jak tylko zalozenie sprawy karnej badz zlozenie pozwu do sadu. To jedyna droga w stosunku do Gorskiego. Ten czlowiek wraz z pomagajaca mu zona i znajomymi nie ma bowiem zadnego sumienia i trwa w tym procederze.

Derek

A czemu Ci ludzie wciąż zmieniają adresy? Na północy gdyni debogorze kosakowo pogorze i obluze ludzie juz go znają gdzie teraz ucieknie?

Ofiara Tomasza

Radzę omijać z DALEKA.. po pobraniu pieniędzy za pracę i zaliczek na materiały budowlane ZNIKŁ razem ze swoimi " wykfalifikowanymi" pracownikami

Zibi

Pan Dariusz często przebywa za granicą dlatego nieraz utrudniony dostęp jest.

Marzena
@Zibi

a kim w tej firmie jest pan Dariusz ze o nim wlasnie wspominasz i kontakcie utrodnionym z nim ? wlasciciele z tego co widze w nazwie firmy inaczej maja na imie ? Dużo osób w firmie zatrudnionych jest?

@Marzena

Szanowna Pani, Ja jestem tym Dariuszem i nie pracuje w tej firmie. Jestem jednym z wielu (usunięte przez administratora) wlasnie przez ta firme. Wraz z innymi osobami, ktore w rozny sposob zostaly poszkodowane/oszukane przez Tomasz Gorskiego, jestesmy w kontakcie i na tym forum tez o tym piszemy. Prosze czytac inne juz zamieszczone watki na ten temat, zanim sie Pani sama wypowie

Izabela
@Dariusz

A w waszym przypadku o co chodzi? Im więcej historii tym dokładniejszy obraz firmy się wyłania. Niezależnie od tego dajcie znać też, czy myślicie nad jakimś rozwiązaniem tej sytuacji. Firma ma jakiś dział HR, z którym można załatwić problemy?

@Izabela

Wszystko dokladnie opisalem w moim poscie z dnia 18.07.2022. Prosze przeczytac. We wszystkich przypadkach pomoga tylko rozprawy sadowe. Dzial HR tej firmy...Pani raczy zartowac...

@Izabela

Nie chcialem zadawac tego pytania w moim poscie/odpowiedzi na Pani pytanie, ale po przemysleniu, postanawiam jednak to zrobic. Z Pani wpisu da sie zauwazyc, ze nie zadala Pani sobie trudu, zeby przeczytac i zapoznac sie z przypadkami wszystkich nas poszkodowanych przez tego "pana". Mam nadzieje, ze sie myle, ale mam podstawy domyslac sie, ze jest Pani w jakis sposob osoba podstawiona. W jakim charakterze Pani wystepuje? Mysle, ze bylo by w dobrym guscie napisac co nie co o sobie. Jezeli sie natomiast myle, to z gory przepraszam.

@Marzena

Szanowna Pani, Mam nadzieje, ze sie myle, ale mam podstawy przypuszczac, ze jest Pani tutaj osoba podstawiona. W jakim charakterze Pani wystepuje? Mysle, ze jest to w dobrym guscie, aby napisac cos o sobie. Jezeli sie natomiast myle, to z gory przepraszam.

Dariusz

Z tego co sie orientuje to pozwu zbiorowego raczej nie ma, wiekszosc z nas poszkodowanych zaklada sprawy w sadzie osobiscie.

Izabela
@Dariusz

No i kiedy można oczekiwać jakiegoś rozwiązania? Mam nadzieję, że pojawi się jakaś informacja z waszej strony, jak to się potoczyło. Firma rekrutacje wstrzymała? Czy nie?

Zgola

Jebâč

Nie polecam nikomu tej firmy, zwolniłem się po 3 tygodniach, nie wypłaca pieniędzy ludzią, pracowników dzieci chodzą głodne. Nawet głupiej zaliczki niechcial dać. Działa ze wszystkim na lewo na co mam dowody. Najgorszy pracodawca u którego pracowałem. Pisze do niego o pieniądze, szybciej mówił ze wypłaci 10tego pisze dziś do niego to się śmieje ze umowy niemam i chuja mogę zrobić, nie polecam frajera. Zgłaszam jutro wszystko, jeżeli kogoś oszukał proszę sie odezwać.

@Jebâč

I jak, dostałeś to wynagrodzenie? Minęło trochę czasu i zero opinii, zastanawiam sie co sie teraz dzieje w firmie, czy wyszła na prostą, czy zatrudnia i na jakich warunkach.

Jebáć

Nie dostałem żadnego wynagrodzenia, kontakt się urwał poblokowal mnie wszędzie. Nie polecam.

@Jebáć

Tak jest niestety we wszystkich przypadkach...czy to tyczy sie poszkodowanych klientow, czy tez pracownikow...Jedynym rozwiazaniem jest sad

Angelka
@Jebáć

A można wiedzieć, czy te zarobki to tutaj były jako stawka godzinowa, czy pensja miesięczna za cały przepracowany miesiąc? O jakich pieniądzach mowa za te 3 tygodnie pracy?

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Opieka Dzienna Magdalena Tomasz Górski? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Dariusz

Prosze. aby osoby zainteresowane przeczytaly odpowiedz tej "firmy" remontowej na moja opinie w OFERTEO. Niech ten pan przedstawi tam swoje zdjecia z wykonanych prac w moim mieszkaniu, bo ja moge to udostepnic w kazdej chwili, kazdemu rzeczoznawcy budowlanemu. Zachowanie tego pana i sposob podejscia do klienta prosze oceniac samemu...nic dodac nic ujac...

@Dariusz

On jest jakiś nienormalny...na początku jest miły a potem zmienia się diametralnie..u nas było to samo. Aby czegoś dowieźć w sądzie trzeba wycenić stan z jakim ekipa zostawiła klienta (zlecić to rzeczoznawcy) a wtedy zgłosić się do adwokata.

@Dariusz

On na negatywne opinie wypisuje zawsze te same brednie " nie wykonywałem prac u tego pana, sprawa zgłoszona na policję albo w sądzie" Jakie to paradne że OSZUST starszy ofiary... Ma tupet bezczelny typ

Dariusz

Bedziemy dzialac, moze pewne rzeczy mozemy zrobic wspolnie?

Anonim2
@Dariusz

(usunięte przez administratora) na 7 tysięcy. Pieniądze na materiały i zakiczki wzięte. Nawet nie rozpoczętą praca. Poinformował że zostało źle wyliczone i nie podejmie się prac. Czekam na zwrot ale jak czytam się nie doczekam pewnie. Dołączam się do sprawy.

@Anonim2

Przykro mi to powiedziec, ale chyba raczej moze sie Pan pozegnac z tymi pieniazkami, chyba, ze zacznie mu sie palic pod tylkiem. Jezeli moze Pan potwierdzic jakies przelewy pieniazkow na konto Gorskiego, czy jakies inne potwierdzenie, to niech Pan zglasza bez wahania na policje, od razu. Jest to bowiem przywlaszczenie pieniedzy. Sad oczywiscie tez, bez dwoch zdan... Tego Gorskiego musi wreszcie dosiegnac sprawiedliwosc i prosze sie nawet nie zastanawiac, czy warto to robic, tylko po prostu tak zrobic.

Anonim 2
@Dariusz

Czy jest jakiś pozew zbiorowy przeciwko tej firmie? Boję się że ten człowiek może być zdolny do różnych rzeczy jak już zaczął zastraszać mnie sądami w rozmowie. Są przelewy na konto z oznaczeniem co zaliczką co za materiały. Są jego nagrane rozmowy.

Paw
@Dariusz

Tak dokładnie teraz ma słupa z Chełma jest umocowany i kręci ludzi na zaliczki jak wcześniej nas pracowników również przeciągał z wypłatami " jutro ,jutro "i tak aż sami odchodziliśmy bo żyć trzeba. Brał zaliczki wchodziliśmy tylko żeby rozpocząć pracę i za klepać klienta a jak nie chciał dać kole(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Opieka Dzienna Magdalena Tomasz Górski - Gdynia

• Jak się pracuje w Opieka Dzienna Magdalena Tomasz Górski?

Zobacz opinie na temat firmy Opieka Dzienna Magdalena Tomasz Górski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Opieka Dzienna Magdalena Tomasz Górski
  • Gen. Marii Wittekówny 10a lok. 13