Opinie o KM Connections Magdalena Orkiszewska w Turka

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie KM Connections Magdalena Orkiszewska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w KM Connections Magdalena Orkiszewska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KM Connections Magdalena Orkiszewska w Turka

Julita Nowy wpis

Hejka. :) kiedyś już oglądaliśmy oferty dla kierowców wraz z chłopakiem. W tym roku może by już się podjął zatrudnienia, teraz tylko gdy patrzyliśmy na oferty na nasz rejon zauważyliśmy, że z opisu w porównaniu do zeszłorocznej oferty zniknęła wzmianka dotycząca prowizji. Czy ona dalej obowiązuje?

Rysiek

Odnośnie tych umów, ponoć zlecenie dają. A czy miałbym możliwość uzyskania umowy o pracę? Np. po roku czy jakoś tak? Zależałoby mi na urlopie i przywilejach wynikających z takiej umowy. No właśnie i widziałem na stronie, że kierowca powinien mieć możliwość pracy na własnym aucie. A potem piszą, że oferują nowe samochody. To jak to w końcu jest? Jeździć trzeba na swoim czy jednak zapewniają?

KM Partners Nowy wpis
@Rysiek

Dzień dobry z powodu specyfiki naszej branży nie oferujemy umow o pracę. Natomiast jeśli chodzi o auto pracownik ma prawo wyboru albo dostosować swoje auto do potrzeb taxi i używać auta swojego lub wynająć od jednego z naszych partnerów auto już przystosowane .

Tomasz Nowy wpis
@KM Partners

Śmieszne sformułowanie. W Polsce są zasady, które reguluje Prawo Pracy. To tak jak założyć firmę kurierską i auta firmy jeździłyby lewa strona dróg.

Ok już wiem czemu w ofercie jest umowa zlecenie wpisania i ze raczej na te o prace się nie przejdzie. A wiadomo kiedy będą mogły wystąpić ewentualne podwyżki? mam przed sobą ofertę dla kierowy na mój rejon, w której wpisane widełki pokrywają się z zeszłorocznymi

Maja

To partner Bolta, szuka teraz kierowców w czterech miastach. Ja chcę zapytać o Lublin. Faktycznie panowie wyjeżdżacie w miesiącu te 4.000-8.000 na umowie zlecenie? Czy bywają gorsze miesiące?

@Maja

To zwykli (usunięte przez administratora) zamiast płacić podatek VAT to od ciebie go ściągają robią wałki podstawiają ci (usunięte przez administratora)dokumenty finansowe do podpisywania polecam omijać ich wielkim łukiem

Klara

Ojej, rozumiem frustrację, ale chyba Pan zauważył, że nie napisał nic o zarobkach. Ile w końcu miesięcznie przynosiła ta działalność pod ich patronatem? To kłopot jest odpowiedzieć?

Były pracownik - szkoda że Pan nie zgłosił do nas swoich zażaleń oraz uwag a pisze Pan informacje oczerniające nieprawdziwe oraz bez jakichkolwiek podstaw merytorycznych .

@Pracodawca

To są prawdziwe informacje nie płacicie VAT tylko ściągacie od pracowników poza tym podkładacie lewe dokumenty do podpisywania że płacicie za wynajem samochodu, omijajcie dużym łukiem chyba że chcecie mieć problemy ze skarbówką poszedłem na swoje i płace prowizji z VAT 25% a mnie prawie 40%

KM Partners

Na jakiej podstawie twierdzi Pan że nie Płacimy VAT ? O jakich dokumentach lewych Pan mówi? I dalej nie rozumiemy dlaczego nie zgłasza Pan swoich obiekcji jawnie do nas podczas pracy ani teraz skoro wie Pan wszystko ? Bo akurat bardzo chętnie byśmy Panu przedstawili nasze wpłaty do urzędu skarbowego .(usunięte przez administratora)

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w KM Connections Magdalena Orkiszewska rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Pracownik administracyjno-biurowy?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w KM Connections Magdalena Orkiszewska?

Zostaw merytoryczną opinię o KM Connections Magdalena Orkiszewska - Turka

KM Connections Magdalena Orkiszewska