Opinie o V-Reisen Usługi Transportowe Krajowe i Międzynarodowe Aleksandra Kazimierska w Wrociszów Górny

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie V-Reisen Usługi Transportowe Krajowe i Międzynarodowe Aleksandra Kazimierska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie V-Reisen Usługi Transportowe Krajowe i Międzynarodowe Aleksandra Kazimierska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o V-Reisen Usługi Transportowe Krajowe i Międzynarodowe Aleksandra Kazimierska w Wrociszów Górny

Ewcia Nowy wpis

Tak nawiązując do kwestii grafików dla kierowcy, bo w ogłoszeniu mało o tym, zresztą jest tylko tu z 10.2023, to z jakim wyprzedzeniem się dowiadujecie jaki będzie grafik na dane tygodnie? Ciekawe czy można coś zaplanować w tej firmie czy pod telefonem się jest.

Kiero Nowy wpis
@Ewcia

Kłamstwo nie dajcie się ludzie nabrać na tego prowokatora z tymi opisami

Piotr kierowca Nowy wpis

Pracuje tu 4 lata jest wszystko OK wożę HM do Fina jestem czasem dwa tygodnie w drodze ale to jest taki zawód widziałem wpisy serce aż boli komu ona nie zapłaciła kogo (usunięte przez administratora) ludzie co wy piszecie zaraz będziecie bezrobotni bo firmy bankrutują ja nie mogę złego słowa powiedzieć na właścicielkę szanuję nas wszystkich ale znam przypadki kierowców którzy tu pracowali można opowieść na pisać .Pozdrawiam

Zdzichu kierowca Nowy wpis

Witam wszystkich firma jest OK właścicielka bardzo wyrozumiała zarobki bardzo dobre ja wożę przesyłki też jeżdżę wszędzie głównie Francja i do Wrocławia jestem bardzo zadowolony znam wszystkich wiem że są nowi kierowcy ale duża część jest bardzo słaba mówię o tych co jeżdżą pod Amazonem nic nie umieją ale chcą dużo zarabiać wiem że niszczą sprzęt ostatnio pracowały dwie kobiety ale już ich nie ma jedna jak się dowiedziała że pojedzie na ORY1 tz. Francja to doznała szoku i odmówiła podjęcia ładunku a ta druga z rozmowy z szefową jechała do Zgorzelca z Bolesławca 4 godz tj.tylko 30 km szok zniszczyła nowy sprzęt już została zwolniona szanowni kierowcy tom pracę trzeba lubiec z mojej wiedzy to ja pracuje tu naj dłużej jest nas tu 12 kierowców ale wiem że kierowcy z Bolesławca i okolic nie szanują żadnej pracy i żadnego pracodawcy jeżeli piszecie że szefową nie płaci i mało to idź do dużej firmy Raben Koimex itd.wyplata jest tam dzielona na trzy razy .Pozdrawiam Zdzichu

Kierowca

Witam wszystkich piszących pracuje tu parę lat i nic się nie dzieje wypłata na czas praca jak inne chociaż ja swojej nie zamienię na inną jeżdżę na kraje Bałtyckie z okolic Poznania i spowrotem do domu ale słyszałem co robią kierowcy na Bolesławcu szok nic nie robią bo wożą Amazona i jeszcze im źle szanujcie pracę bo zaraz jej nie będzie właścicielka jest bardzo wyrozumiała i szanuję nas jako kierowców i jeszcze jedno tu jest nowy sprzęt teraz otrzymałem nową Scanie S ful opcja skóry tv klima motor V8 ja pracuję w tym zawodzie 25 lat widziałem wszystko .Pozdrawiam

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie V-Reisen Usługi Transportowe Krajowe i Międzynarodowe Aleksandra Kazimierska? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services

Hej, jak teraz stawki wyglądają dla kierowców w ruchu krajowym i międzynarodowym. Tu ktoś pisał w tamtym roku o 6 tyś już na rekę, znalazłem też ofertę pracy gdzie pisali o zarobkach rzędu od 3,5 tyś. Trochę jestem pod kreską i szukam pracy, proszę o konkretne wypowiedzi, bo trochę się mieszam w tych zarobkach. Jak coś to czytam, że nie polecacie pracy.. być może będę żałował, ale tak jak mówię, potrzebuje czegoś na już.

Siemka, a napiszesz więcej konkretów. Jeśli faktycznie płacą ponad 6 tyś to chyba szkoda nie spróbować. No chyba, że tyle nie idzie zarobić?

Sebastian

Na portalu z ogłoszeniami była praca dla kierowcy samochodu ciężarowego. Z tego co widzę to chyba już nieaktulna ale ciekawy jestem czy są otwarci na nowych pracowników. Tylko to co przeczytałem na forum trochę mnie zaniepokoiło. Nadal są sytuacje że nie zapłacą za prace? Jak jest teraz ze stawką i terminowością?

Serhii
@Sebastian

уникайте цієї компанії! наш "земляк" скористається і не заплатить! уникати! не варто unykayte tsiyeyi kompaniyi! nash "zemlyak" skorystayetʹsya i ne zaplatytʹ! unykaty! ne varto

MŁODY

Cześć wszystkim kierowcą pracowałem w V risen aleksandra kazimierska od samego początku czyli jak kupili 2 zestaw co mogę powiedzieć o tak zwanej firmie pracowałem do puki nie zostałem okradziony na wypłatę w trakcie pracy zmienali mi umowę z normalnej na zlecenie kazali kabinować z tachem robiliśmy robotę amazona nie wspomnie ,że podwójna obsada brak parkingu bazy zaplecza socialu itd typowa firma KRZak Trans .Wyzysk pracownika od którego wymaga się a nic za to dany pracownik nie otrzymuje miałem się nie wypowiadać na tym forum ale czytają kometrze tak wspaniałego formatu nie mogłem pozostać obojętny dodam tylko ,że aleksadra nie ma odpowiedniej wiedzy na temat transportu nie polecam tam pracować bo znajdą powód ,żeby nie zapłacić a z pracownika zrobią najgorszego szkoda czasu i pienedzy wydanych na trase u tej pani która, rzekom prowadzi firmę bo to tez tak nie jest ....... ale to już dłusza historia nie warto się tu wypowiadać dodam tylko ,że moja sprawa trafiła do sąd pracy bo dostałem dyscyplinarkę ,że nie stawiłem się do pracy gdzie przed zwolnienie rozmawiałem z aleksadrą i wszystko było dogadanie czekając także na wypłatę po 2 dnach zmianą sytuacji typu es ,że proszę wstawić się do pracy bo jak nie to dyscyplinarka w sądzę wygrałem ...... ,żałuj tylko ze nie odzyskałem pienedzy które nie zostały mi wypłacone naprawdę nie polecam jest wiele lepszych firm

Grzegorz
@MŁODY

Kurczę to rzeczywiście słabo że Ci nie zapłacili. Inni pracownicy wiesz, czy mieli też taki problem, czy tylko Ty? Jak dużo osób teraz liczy ta firma, jeżeli chodzi o pracowników? Są rotacje?

@Grzegorz

Nie ma pojencia ile pracowników tam jest teraz czy kto kolwiek tam pracuje dłużej niż miesiąc ja zarabiałem 6tys tak ,że ...... napisałem kometarz po to ,żeby przestrzec inny kierowców przed nie uczciwym pracodawcą nie wiem czy inne osoby miały taki problem sądząc po komentarzach raczej tak co jest na porządku dziennym rzekomej firmy i jej właścicielki słupa cieszę się, że ma to już za sobą ale firmy nie polecam

Kazimierska (właściciel)
@MŁODY

Opinia wystawiona przez byłego pracownika, który próbował wyłudzić pieniądze. Zmasowany atak negatywnych opinii kierowcy i jego wspólników bez jakichkolwiek uzasadnień lub komentarze, dopisywane w odpowiedzi na odpowiedz. Negatywne komentarze są konsekwencją przegranej sprawy byłego kierowcy w sądzie. Opinię i komentarze zostają zgłoszone do Google, a sprawa przekazana do prawnika, ponieważ zgodnie z prawem wystawiane tego typu opinii jest łamaniem prawa.

Helena
@Kazimierska (właściciel)

Pracownik próbował je wyłudzić? A jakim sposobem? To tylko taka jednorazowa sytuacja w firmie była? Czy z tego powodu kandydaci na kierowców są tu teraz jakoś skrupulatniej weryfikowani podczas naborów czy warunki raczej się nie zmieniły?

@Kazimierska (właściciel)

Nie ma się co tłumaczyć i straszyć prawnikami od tego jest forum ,żeby pisać pozytywne bądź w tym przypadku jak najbardzej negatywne opinie na temat firmy która (usunięte przez administratora) pracowników aby przestrzec przed bagnem w które można się wpakować a odnośnie wyłudzania pieniędzy to raczej w odwrotna stronę wszystko jest tak niestety działają (usunięte przez administratora) konstruluja wersję która jest dla nich przychylna a przegrałem bo ,zrzekłem się roszczeń finansowych w stosunku co to firmy z powodów rodzinnych więc nie pisz tu klamst bo doskonale wiesz ile jesteś mi winna pienedzy na tym kończę wypowiedz na tym forum

Co interesującego dzieje się obecnie w firmie V-Reisen Usługi Transportowe Krajowe i Międzynarodowe Aleksandra Kazimierska w miejscowości Wrociszów Górny? Jeśli jesteś w posiadaniu informacji dodaj komentarz.

Bodzio

Cały czas to samo - KOMBINUJA JAK OSKUBAĆ PRACOWNIKA!

Szukam pracy w mieście Wrociszów Górny na stanowisku Kierowca. Najlepiej na Kierowca. Słyszeliście o jakiejś ciekawej ofercie?

Bodzio

Omijać SZEROKIM ŁUKIEM (usunięte przez administratora) Z V-REISEN TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY Aleksandra Kazimierska! NA POCZATKU OPOWIESCI JAK TO NIE BAJKOWO JEST U NICH W FIRMIE A PÓŹNIEJ...NIE WYPŁACAJĄ NALEZNUCH PIENIĘDZY!! (usunięte przez administratora)

PAN X

Firma nie godna polecenia bardzo słaba prowadzona przez nie udolna właścicielkę która kupiła prawko auta stare płacę marne a jak się zwolnisz to ci nie zapłacą a i jest tam taki typ który uważa się za najwspanialszego kierowcę odradzam

Aneta
@PAN X

To ile można u nich wyciągnąć miesięcznie i czy wypłata jest na czas,skoro piszesz że mogą nie wypłacić jak się zwolnisz.

Bogdan K.
@PAN X

Jestem jednym z WIELU (usunięte przez administratora) pracowników, którym właścicielka( notabene będąca SŁUPEM) nie wypłaciła uczciwie zarobionego wynagrodzenia(dorobkiewiczka z ua żerująca na naiwności Polskich kierowców

Witam, nie polecam tej firmy która prowadzi Ukrainka z jakimś typem dziwnym, brak normalnej komunikacji między kierowcą a szefem, płace niskie a na koniec jak się zwolnisz to ci wogole nie zapłacą także unikajcie (usunięte przez administratora) !!!

Zostaw merytoryczną opinię o V-Reisen Usługi Transportowe Krajowe i Międzynarodowe Aleksandra Kazimierska - Wrociszów Górny

• Jak się pracuje w V-Reisen Usługi Transportowe Krajowe i Międzynarodowe Aleksandra Kazimierska?

Zobacz opinie na temat firmy V-Reisen Usługi Transportowe Krajowe i Międzynarodowe Aleksandra Kazimierska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w V-Reisen Usługi Transportowe Krajowe i Międzynarodowe Aleksandra Kazimierska?

V-Reisen Usługi Transportowe Krajowe i Międzynarodowe Aleksandra Kazimierska
  • 25