Opinie o Państwowe Przedszkole Nr 20 w Bydgoszczy w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Państwowe Przedszkole Nr 20 w Bydgoszczy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Państwowe Przedszkole Nr 20 w Bydgoszczy na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Placówki wychowania przedszkolnego
Placówki wychowania przedszkolnego Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Państwowe Przedszkole Nr 20 w Bydgoszczy w Bydgoszcz

Szanowny Panie Duda... Jako pracownik przedszkola nie życzę sobie aby pisał Pan swoje opinie, używając takich sformułowań jak "wszyscy się boją o tym mówić ".Ja nie jestem wszyscy i jestem bardzo zadowolona ze swojego miejsca pracy, do którego przychodzę z przyjemnością, ponieważ panuje tu życzliwa atmosfera i ani przez chwilę nie odczułam bycia poniżaną ani mobingowaną. Czytam co Pan tu pisze i jako pracownik nie pozwolę oczerniać swojego miejsca pracy i Pani Dyrektor, która jest świetnie sobie radzi na swoim stanowisku .My pracownicy ,którzy pracujemy tu dłużej niż szanowny Pan, jesteśmy bardzo zadowoleni ,że podjęła się bycia Dyrektorem w naszym przedszkolu.

Ja tu nie pracuję, ale zastanawiam się nad aplikacją. I ciekawi mnie ta życzliwa atmosfera. Czy pracownicy tutaj sa pomocni? Czy jest wsparcie jednego od drugiego? I czy wgl firma organizuje jakieś spotkania, czy wspólne wyjścia, aby zintegrować zespół? Czy to jest wynik osobowości pracowników, którzy chcą być dla siebie mili?

Wiola

Niestety dla mojego dziecka przedszkole zostawi tylko złe wspomnienia , dla mnie jako matki strach o bezpieczeństwo dziecka i dużo większą czujność . Jestem przerażona tym co w ostatnim czasie dzieje się w tym przedszkolu , rezygnacja Dyrektor daje dużo do myślenia .

@marianna

Jakoś nie widać na forum jakichkolwiek pracowników. A szkoda. Pytanie, co im przeszkadza wyrazić swoje zdanie, na temat warunków pracy? Chętnie się dowiem, na ile mogą się realizować, choćby w kuchni, przygotowując posiłki? I na ile wysokość wypłaty oraz podejście współpracowników oraz przełożonych wpływa na ocenę pracodawcy?

Widziałam teraz tę ofertę dla kucharza na ich stronie. Tylko oni szukali kogoś na to samo stanowisko też w listopadzie 2023 r., czemu znowu jest nabór? Pracownicy często się zwalniają, a może to taka jednorazowa sytuacja? W ofercie brakuje też informacji o warunkach pracy... Zapewniają umowę na stałe czy zlecenie? Jakieś dodatki pozapłacowe wchodzą w grę?

@Pani Nowy wpis

Witam serdeczne chce się dowiedzieć o pracę w tym przedszkolu na stanowisku kucharz jestem po szkole i mam doświadczenie może ktoś podpowie

Piotr Duda Były Szef Kuchni

(usunięte przez administratora) Po Pierwsze Pracowałem 2 Miesiące i jakość się Poprawiła o 100% bo Panie które Pracowały wogóle by Przypraw nie Używały ???? Po Drugie do Moich Obowiązków nie należało robić Śniadań i Obiadów Pani Dyrektor ???? (usunięte przez administratora) Po Czwarte do Obowiązków Pana Gospodarczego Rom... nie należało Malowanie Sal,Wożenie Pani Dyrektor do Urzędów a Samochód i Parkometry na Wodę nie Kosztują ???? I dobrze że już tam nie Pracuje bo z takimi Fałszywymi Osobami dawno nie Pracowałem a (usunięte przez administratora)

Czy takie osoby, które pracują tu dłuższy czas mają podwyżki albo dodatki stażowe? Czy w takim razie Pani dyrektor jest zawsze pomocna i wspierająca? Na jaki czas dostaje się pierwszą umowę jak ktoś tu zaczyna pracę? O tym decyduje wspomniana Pani dyrektor?

@Pracownik Nowy wpis

Tak jest dodatek za wysluge lat, są dodatkowe premie/nagrody (o tym decyduje dyrekcja) , oraz dofinansowania wypoczynku letniego dla Siebie i dzieci oraz na święta Bożego Narodzenia oraz 13 pensja co roku.. Pani dyrektor jest zaangażowana w swoją pracę mamy też cudowna panią vice dyrektor która głównie "ogarnia" nasze sprawy i organizacje pracy. forma zatrudnienia różni się od sytuacji kadrowej można dostać umowę o pracę na czas zastępstwa lub na okres próbny (chyba 3miesiace) później na czas nieokreślony

Piotr Duda Były Szef Kuchni

DRODZY RODZICE DZIECI JESTEŚCIE BARDZIEJ WYCHOWANI NIŻ TA KADRA PRZEDSZKOLA I TEŻ JESTEM RODZICE 3 DZIECI I PADŁO ŻE KRZYWDZĘ DZIECI I NIGDY ŻADNEGO DZIECKA NIE SKRZYWDZIŁEM A WASZE POCIECHY SĄ POCIESZNE JAK TO MAŁE DZIECI I CHCIAŁEM PODZIĘKOWAĆ ŻE MOGŁEM DLA WASZYCH DZIECI GOTOWAĆ! P.S Jeśli Pani Dyrektor i Kadra Niewyuczona mówi na Mnie coś źle tzn że to jest Nieprawda dlatego że się Gubią w Kłamstwach między innymi Kinga czy Kinia żadna osoba taka Nie Pracowała i nie Pracuje w La Sieście i mam Dobry Kontakt z Szefową La Siesty i mam Bardzo Dobry Kontakt z Moim Pierwszym Szefem Kuchni Marcinem S. któremu wiele Zawdzięczam w Gastro! Na Koniec ze Słów Pani Dyrektor że jestem Nieudacznikiem przed Świętami Wygrałem Konkurs Gastronomiczny na Region Kujawsko-Pomorski i Zająłem 3 Miejsce i zostałem też Ambasadorem w Pewnej Firmie i się ROZWIJAM CAŁY CZAS! I Życzę Szczęśliwego Nowego Roku Rodzicom Dzieci Przedszkola a Kadrze Przedszkola Życzę jeśli Wymyślacie Bajki na temat Mojego Życia to idźcie do Biblioteki lub Księgarni tam jest EDUKACJA DLA WAS!!!

Aplikowałeś na stanowisko Nauczyciel, Przedszkole, psycholog oferowane przez firmę Państwowe Przedszkole Nr 20 w Bydgoszczy? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?

Kaj

Pani Kiniu, a mogłaby Pani rozwinąć temat dlaczego ma Pani takie, a nie inne zdanie o tym Panu? Bo pisze Pani bardzo powściągliwie, acz ładnie punktuje tego człowieka, a Pan Duda reaguje strasznie emocjonalnie na Pani wpisy, więc myślę że również jakieś "nieświeże jajo" w Pani kuchni zostawił. Oczywiście na wpisy tego Pana nie reaguję, bo są poniżej pasa, ale zastanawia mnie dlaczego tak szybko został u Państwa zwolniony (chyba po 2 miesiącach)- mogę prosić o obiektywną opinię na temat tego Pana?

Widziałam dość rozwinięty wątek odnośnie sytuacji i oceny warunków w kuchni. Mimo wszystko nie padło chyba nigdzie wprost stwierdzenie ile można zarobić i w jakiej formie mogę się przyjąć jako pomoc kuchenna? czy dawane są od razu umowy o prace?

Widzę, że szukają nauczyciela angielskiego, tylko w ogłoszeniu wspomniane 3 godziny tylko tygodniowo. To ile można zarobić przy takim etacie i czy można wziąć jakieś dodatkowe godziny? Chętni chociaż? Będzie super, jak ktoś napisze, bo ja jednak myślałam, że coś więcej by może dało radę.

A co rozumie Pan przez słowo (usunięte przez administratora) można prosić o jakieś konkretne sytuacje? Dlaczego Pani dyrektor miałaby poniżać swoich pracowników? Jakich w ogóle ta Pani używa epitetów? Dużo osób straciło pracę, bo próbowali powiedzieć swoje zdanie?

Agata-Szefowa Kuchni

Dzień Dobry,na wstępie piszę że jestem szefową kuchni w przedszkolu i będę BRONIŁA MOJEGO KOLEGĘ SZEFA KUCHNI PIOTRA ponieważ uważam że jest BARDZO DOBRYM KUCHARZEM,w naszym środowisku powiedzmy GASTRO ma bardzo dobrą opinię że jest pomocnym kolegom,przyjacielem którego znam od 5 roku życia i nie mogę złego słowa na piotra powiedzieć bo dużo mi w życiu pomógł. Jestem UBURZONA ZACHOWANIEM PANI DYREKTOR która broni takich osób co mają negatywną opinie wśród zwykłych ludzi co umieją się zachować czy w pracy,na ulicy lub w internecie ponieważ jedna osoba wogóle nie powinna pracować z dziecmi i nie podawać danych bo zaraz ha będę oskarżona że kogoś oczerniam. Pani M to osoba przebiegła,nie wie co pisze i co mówi na temat piotra a ją znam osobiście i dla mnie ta osoba powinna być zamknięta w jakimś ośrodku a nie pracować z dziećmi. PANI DYREKTOR to ma chyba klapki na Oczach co już podano jej na tacy na temat tej pani,lepiej trzymać taką osobę na stanowisku czy dbać o swój stołek i reputację przedszkola? Na koniec dopóki ta pani będzie pracować w przedszkolu to rodzice zastanówcie się komu powierzacie opiekę nad swoimi dziećmi???

Zadowolona mama :)
@Agata-Szefowa Kuchni

Czy kucharze z przedszola maja ze sobą jakiś problem? Naprawdę uważacie, że ta domena to dobre miejsce na opisywanie życia prywatnego kucharzy? Stwórzcie sobie grupę, np. na facebooku i tam dzielcie się swoimi domysłami i wylewacjcie żale, bo serio Nas - rodziców, nie ochodzą Wasze prywatne sprawy. Jestem mamą dwójki dzieci, które uczęszczają do tego przedszkola i nie mogę powiedzieć złego słowa na żadną z Pań. Jeszcze nigdy nie słyszałam, aby ich życie prywatne, którego raczej nie opisują publicznie jak kucharze, którzy powinni skupiać się na jakości jedzenia dla naszych dzieci, a nie sprawach osobistych pedagogów, wpływało na opiekę i naukę dzieci... Poza tym ukłony dla p. Dyrektor, że zdecydowała się na to stanowisko po uprzedniej osobie. Natomiast Pani Agato z kuchni, proszę się zastanowić w jaki sposób Pani pisze o osobie decyzyjnej... wstyd. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zmienić pracę lub wnioskując z Pani wypowiedzi odnośnie wysnuwania tego, co dyrektor placowki powinna zrobić, może Pani edukować się i zostać dyrektorem przedszkola, trzymam kciuki!!!!!!

Agata-Szefowa Kuchni
@Zadowolona mama :)

Po pierwsze to czytanie ze zrozumieniem bo tego uczą w szkole podstawowej! Po drugie jestem szefowa kuchni w innym przedszkolu a mój przyjaciel Piotr jest tu szefem kuchni i nie dam złego słowa na Piotra powiedzieć! Po trzecie mogę wyrazić swoją opinię bo nowa pani dyrektor nie nadaje się na tym stanowisku pracy po sytuacji która wypłynęła po za przedszkole i nawet nie jest dobrze Pani M Woźna sprawdzona pod kątem zaświadczenia od niekaralności,(usunięte przez administratora) Po Czwarte lepiej dbać o swój stołek i pozycje a woźnych jest multum bo dużo ludzi szuka pracy a szefa kuchni się tak łatwo nie znajdzie! Po piąte szef kuchni dobrze się z obowiązków wywiązuje i Panie które z Piotrem pracują też się uczą czegoś nowego na kuchni i tylko Pani M nie pasuje do tego przedszkola i chyba wyczerpałam swoją odpowiedź,pozdrawiam???

Zadowolona mama :)
@Agata-Szefowa Kuchni

Pani Agato, ohh...dobrze inaczej. Odpowiem Pani na wszystkie 'pierwsze, drugie, trzecie [...]' choć naprawdę, nie chce mi się z Panią dyskutować na takie tematy i to ostatnia moja odpowiedź. ad 1. Proszę jeszcze raz przeczytać swoją wypowiedź, a tym samym nie oceniać bezwiednie moich zdolności i wykształcenia, ponieważ nawet mnie Pani nie zna, a widać weszło Pani w krew ocenianie obcych osób. Śmiem radzić zacząć od siebie, a potem skupiać się na innych. ad 2. We wcześniejszej wypowiedzi nie użyła Pani sformułowania, że świadczy Pani pracę w INNYM przedszkolu. Ponadto nie widzę negatywnych opinii dot. Pana Piotra. ad 3. Jak już wiemy, nie jest Pani pracownikiem przedszkola, o które się rozchodzi, tak więc osobiście odczuwam spore wątpliwości co do autentyczności Pani wypowiedzi oraz zarzuceń. ad 4. Nie jestem osobą zajmujacą się rekrutacją oraz weryfikowaniem kwalifikacji i umiejętności osób kandydujących na dane stanowiska. ad 5. Nie przebywam w środowisku gastronomicznym. Tak jak wyżej pisałam, interesuje mnie tylko i wyłącznie dobre żywienie dziecka, a takowe jest. Jeśli osoby współpracujące z szefem kuchni w przedszkolu mogą się poszerzać wiedzę i umiejętności, to bardzo mnie to cieszy. Reasumując, nie jest Pani pracownikiem tego przedszkola, stąd uważam, że jakakolwiek Pani wypowiedź na temat placówki nie powinna być traktowana dosadnie. Na pytanie odnośnie wyczerpania odpowiedzi: Nie, jest Pani wybitnie stronniczna, a tak naprawdę niezwiązana z sytuacją. Jak wspominałam, to nie miejsce na takie wypowiedzi. Czytając to, czuję do Pani wielką niechęć, dlatego żegnam.

Wiola

@Wiola

Może Pani powiedzieć coś wiecej? Co sie działo w przedszkolu?

Julia
@Marta

Była dyrektorka rozwaliła przedszkole, był jeden wielki (usunięte przez administratora) i faworyzowanie "swoich" Teraz jest nowa i chyb jest lepiej. Dziecko przestało narzekać szczególnie na posiłki, bo jest nowa obsada na kuchni.

@Julia

O, a orientuje się Pani, czy jeszcze mają wakaty w kuchni? No chyba, że są tu jeszcze jacyś użytkownicy forum, co nie tylko wiedzą o wolnych miejscach pracy, ale również, o tym, jaki wpływ na zatrudnienie i warunki wywarła zmiana Pani dyrektor? Czy przedszkole zapewnia wszystko, co niezbędne, by jak najlepiej wypełniać swoje zadania i jak z podejściem jeden do drugiego? Nie wszyscy muszą się lubić od razu, ale czy jest chociaż szacunek i docenienie zaangażowania?

marianna

Może rozwinie Pani swoją wypowiedź? Moje dziecko uczęszcza do tego przedszkola i nie widzę w jego zachowaniu niczego co Pani napisała, a wręcz przeciwnie, widzę pozytywy. Ba, jest wręcz szczęśliwe że idzie bawić się z innymi dziećmi i przebywać w grupie. Specyfika przedszkola jest taka, że dziecko musi być oderwane od rodziców i uczyć się życia, a u Pani występuje krytyka przedszkola jako całości. To jest złe z Pani strony, bo krzywdzi Pani pracowników tej placówki jako ogół. Trzeba było nie dawać dziecka do państwowej placówki, a siedzieć z nim w domu i wychowywać na swoją modłę. Moje dziecko chodzi do tej placówki i jestem pełna wdzięczności i podziwu dla całej kadry.

@marianna

Nauczyciel wychowania przedszkolnego miał okazję składać papiery jeszcze pod koniec czerwca. Jako formę zatrudnienia podano umowę o pracę na zastępstwo od 01.09.2023 r. Kto opisze przebieg rekrutacji, ilość i atmosferę rozmów? Jakie konkrety padły na temat liczebności grup dzieci? Jakie pieniądze są do zarobienia i do kiedy to zastępstwo ma trwać?

Lola

Niżej tutaj ktoś narzeka w ogóle na to, jak są dzieci traktowane tam. A czy od pracowników wymagają jakichś kwalifikacji szczególnych? Jeśli tak, to jakie są ich oczekiwania? Byłabym zainteresowana.

Państwowe Przedszkole Nr 20 w Bydgoszczy poszukuje pracownika na nauczyciel angielskiego. Czy stanowisko nauczyciel angielskiego wymaga nadgodzin?

Basia

Nie polecam. Zdecydowanie starsze Panie powinny ustąpić miejsce młodym bo widać , że nie mają już cierpliwości i serca do dzieci. Nasze dziecko gdy przejeżdza koło tego przedszkola to za każdym razem mówi, że nie chce tu iść bo Panie krzyczały ☹

PaulinaWołos

Polecamy przedszkole nr 20 w Bydgoszczy. Mimo że mieszkamy poza Bydgoszczą nie rezygnowaliśmy z tego przedszkola ponieważ córka uwielbia do niego chodzić, codziennie uczy się nowych rzeczy, zajęcia są prowadzone w ciekawy sposób. Cały zespół osób pracujących w przedszkolu robi wszystko żeby dzieci czuły się komfortowo. Dziwią mnie negatywne komentarze ponieważ nawet jeśli były jakieś problemy zgłaszane do nauczycieli zawsze od razu była reakcja. Jestem pewna że nasze dziecko wyjdzie z przedszkola z cudownymi wspomnieniami.

Joanna B

Witam. Przedszkole pięknie wyremontowane. Moja córka uczęszcza do niego od września 2021roku. Chodzi do niego chętnie , z uśmiechem na twarzy. Panie które przyjmują i wydają dzieci są sympatyczne tak jak panie wychowawczynie. Często dzieci uczestniczą w zajęciach tematycznych co jest dla nich urozmaiceniem. Ja jako rodzic jak również moje dziecko jestesmy bardzo zadowoleni z pobytu w tej placówce.

Kasia marchewka

Bez zastrzeżeń, przedszkole jak przedszkole, każdy widzi wady jak i plusy. Pani dyrektor wspaniały człowiek, Panie nauczycielki bardzo zaangażowana w kształcenie podopiecznych, od razu wyłapują jeśli dziecko ma z czymś problem, starają się zaradzić, proponują rozwiązanie.

Ewelka82

Witam nie zgadzam się z negatywnymi wpisami na temat przedszkola moja córka chodzi tam id 3 roku życia nie na dnia żeby nie chciała iść do placówki uwielbia Panie jak i Dyrekcję wspaniałe przedszkole u jadra

Klaudyna Pielecka-Dragon

Dzień dobry Posłużę się imieniem i nazwiskiem, żeby nie było nieporozumień i pytań zadawanych przez kadrę, kto co wypisuje i dlaczego zamiast porozmawiać, woli pisać co się nie podoba. Oczywiście każdy ma prawo do opinii, jednak żeby było lepiej trzeba ROZMAWIAĆ. Mój syn chodzi do przedszkola nr 20 od września, wcześniej uczęszczał do prywatnej placówki. Dla mnie opinia dziecka jest bardzo ważna, w poprzednim przedszkolu było mu źle, nie chciał chodzić. Bałam się, że w tym przedszkolu będzie to samo. Jestem miło zaskoczona, syn chętnie idzie do przedszkola. Wychowawcą jest mgr. Kowalczewska-Płonka, jak dla mnie jest nauczycielem z wielkim doświadczeniem. Jest osobą, która w grupie masy dzieciaków posiada AUTORYTET, dyscyplina w granicach zdrowego rozsądku. Potrafi utrzymać grupę w ryzach, dzieci szanują panujące zasady, jest wesoło i masa ciekawych zajęć. Równoważy swoje metody z innymi nauczycielami w grupie. Ważne jest to, aby nauczyciel potrafił opanować takie energiczne stadko. Gorąco polecam przedszkole, zarówno kadra jak i dyrekcja ciężko pracują aby każdy rodzic i dziecko dobrze się czuło, proponują wiele rozwiązań i przede wszystkim chcą rozmawiać z rodzicami, być dostępnym i otwartym na każde rozmowy.

Aa

Do przedszkola zero zastrzeżeń. Spokojnie można zostawić dziecko pod opieką.

Katarzyna

Witam. Taka mini szkoła dla dzieci. Za dużo dyscypliny a za mało radości i uśmiechu w tym przedszkolu. Zależy na jakie Panie się niestety trafi ☹

Elinka
@Katarzyna

Niestety, jaka Pani taka grupa... Kiedyś odbierałam dziecko trochę wcześniej z przedszkola to dzieci stały w kółeczku jak za kare... jak zbite pieski.... straszne... Mogliby wymienić starą kadrę na ludzi, którym praca z dziećmi sprawia przyjemność... nigdy nie słyszałam jak dzieci się śmieją...

Lidia
@Elinka

Ale to teraz zmieniła się kadra i przez to jest gorzej? I co z tymi starymi paniami?

Zostaw merytoryczną opinię o Państwowe Przedszkole Nr 20 w Bydgoszczy - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Państwowe Przedszkole Nr 20 w Bydgoszczy?

Zobacz opinie na temat firmy Państwowe Przedszkole Nr 20 w Bydgoszczy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Państwowe Przedszkole Nr 20 w Bydgoszczy?

Państwowe Przedszkole Nr 20 w Bydgoszczy
3.9/5 Na podstawie 58 ocen.
  • Kornela Ujejskiego 70
    85-168 Bydgoszcz