Opinie o Ośrodek Szkolenia Kierowców Tom-Car Inż. Tomasz Smarz w Piotrków Trybunalski

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Ośrodek Szkolenia Kierowców Tom-Car Inż. Tomasz Smarz. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ośrodek Szkolenia Kierowców Tom-Car Inż. Tomasz Smarz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ośrodek Szkolenia Kierowców Tom-Car Inż. Tomasz Smarz w Piotrków Trybunalski

@ Tomasz Smarz Nowy wpis

Pan Tomasz jest bardzo wyrozumiałym i cierpliwym instruktorem, jazda z panem sprawiała mi przyjemność, dzięki Panu nauczyłam się wielu rzeczy. Dzisiaj udało mi się w końcu spełnić swoje marzenie i to zasługa Pana Tomka! Polecam serdecznie TomCar.

OSK TOM-CAR Nowy wpis
@@ Tomasz Smarz

Dziękujemy za tak piękne słowa :) całym sercem gratulujemy spełnienia marzenia o zdobyciu prawka:) pozdrawiamy serdecznie i cieplutko

pawel Nowy wpis

Nie polecam tomcar. Parkują swoje samochody w niedozwolonym miejscu na drodze dojazdowej do garaży. Nie jest to parking ani ich miejsce prywatne to po pierwsze i najważniejsze bo wychodzi na to że nie znają przepisów. Po drugie utrudnia to wjazd i dojazd do garaży wszystkim bo muszą omijac samochód pozostawiony na drodze. Najgorzej mają wlaściciele z naprzeciwka gdyż muszą bardzo manewrować aby wjechać lub wyjechać z garażu. Zgłaszane uwagi bezczelnie ignorują!!! A niby uważają sie za szkołe nauki jazdy ? To jakaś kpina. Zero empatii i przestrzegania przepisów !!! Nie można im zaufać. Sprawa zgłoszona do odpowiednich służb

Karusia135A Nowy wpis
@pawel

Po pierwsze Panie Szczypiorski to pojazd właściciela garażu pod którym stoi auto nikomu nie przeszkadza podczas wjazdu oraz wyjazdu gdyz wjazd pod nie jest na tyle szeroki ze wjechałaby tam nawet śmieciarka lub auto cieżarowe,tym bardziej że 2 garaże na przeciwko nie mają pojazdów w garażach od wielu lat a garaż nr 39 przed zaparkowanym autem nigdy nie jest zastawiony by ktokolwiek miał problem z wjazdem i wyjazdem tym bardziej Pan nie ma tam garażu gdyż parkuje pod blokiem na parkingu pod klatką 1. Przypominam że jest to teren prywatny,monitorowany z budynku marketu z obydwu stron bezpośrednio na ten zaparkowany pojazd pod garażem nr.40 oraz przy wjeździe od ulicy Sadowej na bloku 135A a właściciel tego garażu ma wystarczającą wiedzę z zakresu Prawa o Ruchu Drogowym,przepisów oraz Ustawy. Może Pan zgłaszać sobie gdzie tylko chce, na Policje,do Spółdzielni i innych instytucji,pisać męczące juz kazdego maile,(usunięte przez administratora) Teraz to moja osoba podejmie odpowiednie kroki prawne w stosunku do pańskiej osoby i niech Pan wierzy że słowa dotrzymam !

Witam ,syn miał dodatkowe lekcje w Pana Wiesława, bardzo miły, doświadczony i wyrozumiały instruktor .polecam w 100 %.Dał wiele cennych rad i uwag.

Rico45
@Anna

Polecam w 100 procentach szkołę,i cała ekipę TomCar:) Super atmosfera,Pani Sylwia bardzo miła i uprzejma osoba,jazdy ustalane indywidualnie pod kursanta beż żadnego problemu można przełożyć tego samego dnia,duża sala wykładową,można poćwiczyć w wolnej chwili teorie w godzinach otwarcia,czyściutko,woda mineralna dla kursantów,klimatyzacja,samochody czyściutkie nie poobijane,aż miło wsiąść do auta,auto dezynfekowane było przed każdym moim wejściem do pojazdu. Profeska w każdym calu od wykładów po jazdy i przygotowanie do egzaminu. Ja jeździłem z instruktorem Sebastianem w sierpniu 2023,super człowiek,opanowany,spokojny z poczuciem humoru,wszystko wytłumaczone z najmniejszymi szczegółami, co zrobiłem niepoprawnie powtarzałem do skutku,każde moje pytanie wytłumaczone bardzo dokładnie i zrozumiałe bez sypania regułkami czy ustawą. Człowiek o bardzo dużej wiedzy praktycznej, teoretycznej,metodyki nauczania oraz znajomości topografii miasta. Pan Sebastian przebil swoja wiedzą i sposobem przekazywania innych instruktorów p. Tomasza K oraz p.Adama z ktorymi rownież mialem jazdy o lata świetlne,powinni od niego się uczyć nauczania kursantow. Wybierając instruktora i szkołę sugerowałem się strona firmową TomCar,opinią znajomych jak rowniez ludzi ze szkoly ( Pozdrawiam ekipę z TPS :) ktorzy konczyli tam kurs oraz zamieszczonymi zdjęciami na ich stronie, jak równiez flotą pojazdów. Egzamin zdalem bez nawet jednego błędu u Pana Kota,na który to dostarczył jak rowniez odebral mnie mój instruktor. Beż wachania mogę polecić Pana Sebastiana i gwarantuje że po kilku godzinach nie zmienicie go na innego do końca kursu,wiedza i kwalifikacje widać że na wysokim poziomie ! Polecam przyszlym kursantom wybór tego człowieka jak i Szkoly :) Dziękuję za super przygotowanie !!!

Kudlaty45
@Rico45

Gdyż też jeździłem z instruktorem Sebastianem,super człowiek z ogromną wiedzą praktyczną i teoretyczną,oczywiście zdane za pierwszym:)????

Siny50
@Kudlaty45

Rozpocząłem kurs w lipcu 2023 i w sierpniu od razu trafiłem do instruktora Sebastiana,pierwsze godziny były dla mnie bardzo trudne,gdyż nigdy nie miałem styczności z autem,dzięki pomocy instruktora po 10-12 godzinach ku własnemu zaskoczeniu całkiem dobrze juz sobie radziłem aż sam się dziwię.. :) Każdy manewr wytłumaczony dokładnie i zrozumiałe,powtarzany kilkukrotnie na mieście aż zrobiłem poprawnie,parkowania pilnowane za każdym razem,miałem problem ze sprzęgłem na początku ale po 4 godzinach Pan Sebastian nauczył mnie płynnego ruszania i puszczania powoli sprzegła,wszystko tłumaczone w jasny spokojny i przejrzysty sposób przed każdym skrzyżowaniem,zawracaniem,przed wjazdami na ronda,choć czasem też potrafi podnieść palec i być stanowczy,instruktor z dużym poczuciem chumoru, bardzo cierpliwy,zero stresu na jazdach aż chciało się przychodzić naprawdę:) Osoba znająca się jak widać na swoim zawodzie. Egzamin wewnętrzny z teorii i praktyki zaliczyłem bezblednie. Na państwowy z teorii czekałem 2 dni a na praktykę 3 tygodnie ale wziąlem 2 godziny przed egzaminem też u Pana Sebastiana i wspólna pracą przyniosła oczekiwany sukces!!! Egzamin miałem o 8.20 rano i tylko raz zapomniałem kierunkowskazu gdyż się wyłączył na zawracaniu :( Pan Sebastian nawet po kursie przed egzaminem był cały czas że mną w kontakcie,czasem pytałem przez messengera o kilka rzeczy związanych z przepisami i zawsze zadzwonił,odpisał i wszystko wytłumaczył. Teraz chodzi na kurs mój brat również u niego i jest już k.20 godziny i nie chce zmieniać na innego instruktora. Polecam szkołę oraz dziękuję jeszcze raz Panu Sebastianowi za cierpliwość i super przygotowanie bo gosc zna sie na rzeczy jak pytalem znajomych tez mieli pozytywne opinie o tym Panu !!! I nie piszcie bzdur że załatwia prywatne sprawy podczas jazd i wyjeżdża z pod firmy 15 minut po czasie bo nawet raz się to podczas kursu nie zdazylo,człowiek wręcz bardzo punktualny nawet wsiadałem przed czasem,a i jeszcze jedno auto przed wejściem zawsze dezynfekowane(Kierownica,kierunkowskazy,galka od biegów,ręczny,gałka od ustawień lusterek,ustawienie fotela,deska rozdzielcza,itp) co mnie bardzo zdziwiło oczywiście na plus :) Jeżdżę narazie od września autem rodziców co dzień do pracy i super jestem zadowolony z wyboru szkoły TomCar. Polecam w 100 procentach !!!

Wiki2005
@Siny50

Miałam 4 godziny przed egzaminem wykupione u p. Sebastiana. Dzięki jego wskazowkom i super wytłumaczonym manewrom przy zawracaniu,parkowaniu,pierszenstwom przejazdu,poruszaniu się w ruchu okrężnym,placu manewrowym,dokładnej obsługi pod maską i wewnątrz auta,którą miałam z 2 panami tylko raz na 1 godzinie i na dodatek przez 10 minut gdzie od razu wypuszczono mnie do miasta !!! jak również wielu sytuacji poruszania się na mieście zdałam za pierwszym razem :) Przez pierwsze 2 godziny na dodatkowych jazdach z Panem Sebastianem przejechałam kazdy zakątek miasta z dokładnym wytłumaczeniem każdego manewru,kierunkowskazami,dobraniem odpowiedniego biegu przy skrętach,parkowaniach itp. Dziękuję Panu za cierpliwość i przekazaną wiedzę :) Cały kurs jeździłam z p. Krawczykiem oraz chyba z panem Kluzowskim tez Tomkiem. Dla pierwszego Pana jazdy to tylko swój telefon,ciągle spozywanie posiłkow w aucie lub na placu,prywatne rozmowy,facebook, podnoszenie na mnie głosu czasem nawet wrzeszczał oraz jedynie podstawowe trasy w centrum,z drugim panem Tomaszem nie lepiej...powiedzmy, choć też za wiele się z nim nie nauczyłam i też na mnie non stop krzyczał, jak by pracował tam za kare ! Jednak p.Sebastian przebił obydwu panów w dosłownie 4 godziny jazd doszkalających swoją wiedzą i dokładnością przy każdym manewrze,moje dwie koleżanki jeździły z Panem Sebastianem w Auto Caro w pazdzierniku i listopadzie 2021 zdały za 1 razem oraz w Auto Szkole Clever 3 dziewczyny z II L.O. bez nawet jednego błędu, dlatego też wybrałam jego przy doszkoleniu przed egzaminem,gdyż u pierwszych 2 instruktorów zbytnio niczego waznego się nie nauczyłam wiec wybór padł na Pana Sebastiana :) :) :) Dlatego warto zebrać w necie opinie oraz u znajomych,kursantów przy wyborze instruktora gdyż od tego zależy jaki będzie nasz wynik egzaminu. Trzeba pamiętać że to kursant sam może sobie wybrać lub zmienić instruktora podczas kursu dowolną ilość razy,szkoda że tego nie zrobiłam na początku ale liczy się wynik końcowy :) Ps. Wysyłam we wrześniu na kurs w TOMCAR do p.Sebastiana swoją młodszą siostrę Julkę z koleżanką :) Pozdrawiam

Jak to wygląda obecnie w firmie Ośrodek Szkolenia Kierowców Tom-Car Inż. Tomasz Smarz w miejscowości Piotrków Trybunalski? Czekamy na informacje od Was, każda opinia jest pomocna!

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Ośrodek Szkolenia Kierowców Tom-Car Inż. Tomasz Smarz? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Hydraulik wyjazd OD ZARAZ - atrakcyjne warunki
CDMD SHL Sp. z o.o.
logo firmy Asystent /Asystentka Inżyniera Budowy
Jarex Sp.z.o.o

Zostaw merytoryczną opinię o Ośrodek Szkolenia Kierowców Tom-Car Inż. Tomasz Smarz - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w Ośrodek Szkolenia Kierowców Tom-Car Inż. Tomasz Smarz?

Zobacz opinie na temat firmy Ośrodek Szkolenia Kierowców Tom-Car Inż. Tomasz Smarz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ośrodek Szkolenia Kierowców Tom-Car Inż. Tomasz Smarz?

Ośrodek Szkolenia Kierowców Tom-Car Inż. Tomasz Smarz
  • Juliusza Słowackiego 77