Opinie o Raben Logistics Polska Sp. z o.o. w Robakowo

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Raben Logistics Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Raben Logistics Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - międzynarodowe firmy transportowe całopojazdowe i drobnicowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Raben Logistics Polska Sp. z o.o. w Robakowo

Kit -Kat Stryków.

Widzę dużo o tym co zapewnia firma ,soczki ,owoce ? A przecież dziennie wyjadane są ogromne ilości słodyczy czy to Nestle,Roshen,Ferrero wypijane duże ilości puszek Oshee ,ostatnio ginie z regałów nawet herbata, ketchup itd.Teraz po zwolnieniu szefa bezpieczeństwa ( genialny pomysł) to chyba nikt tego nie ogarnie i będą zwroty,zwroty i jeszcze raz zwroty.

Bywalec

Jaką macie opinie na temat pracy jako operator wózka widłowego ?

Maciej
@Bywalec

Również jestem ciekaw czy warto myśleć o zatrudnieniu w Raben Logistics Polska, mam nadzieję że znajdzie się ktoś dobrze zaznajomiony z firmą i będzie mógł powiedzieć coś więcej na temat warunków płacowych, atmosfery w pracy i podejścia do pracownika. Bardzo proszę o odpowiedź.

praca

czy w firmie raben samemu robi sie ladunki i zaladunki?

Marzena
@praca

Niestety, akurat na to pytanie nie potrafię udzielić Ci precyzyjnej odpowiedzi. Widzę jednak, że jest to często uczęszczany wątek, więc na pewno ktoś inny to zrobi. Na oficjalnej stronie internetowej Raben Logistics Polska widnieją aktualne oferty pracy: https://polska.raben-group.com/ludzie/oferty-pracy/ Zdradzisz nam, którą z nich byłbyś najbardziej zainteresowany?

Jarus

Raben Pikutkowo jaka praca taka płaca (usunięte przez administratora)kierowcy jak łosie u przewoźników(usunięte przez administratora)i współczucia logistyka pracy ustala ktoś kto nie zna terenu zerwać się jak pies można a dodakowe usługi wniesienia co to jest wnosisz jak łoś a kasy nie widać auta rozpierdolone strach jeździć firma powinna robić kontrole firmą wywożącym towar a nie jeden drugiemu ręce myje ..albo praca dla wszystkich albo (usunięte przez administratora) ....

@Jarus

Nie piszesz o firmie zbyt pozytywnie. Tez pracujesz na stanowisku kierowcy? Wspominasz o wynagrodzeniu. Chętnie dowiem się czy możesz liczyć na premie lub inne benefity do wynagrodzeni?. Mam na myśli też pakiet socjalny. Takie informacje będą istotne dla osób starających się o pracę.

logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
wiesniaczek

Jako, że pracowałem jako magazynier w rabenie całkiem niedawno i widzę ogłoszenie o prace na to samo stanowisko w tym samym mieście chciałbym zestawić to co jest w ich ofercie z rzeczywistością: dodatkowe wynagrodzenie (miesięczna premia) - Krążą plotki, że ktoś zna kogoś kto dostał, nie wiadomo jak jest wyliczana. • nowoczesny magazyn (praca wewnątrz magazynu) - KŁAMSTWO, trzeba po palety jeździć wózkiem poza hale, trzeba zamiatać plac dookoła magazynu. • brak dźwigania (jeździmy na wózkach elektrycznych) KŁAMSTWO, jest pełno przerzucania paczek, przesyłek z philisa czy thule, prostowanie przechylonych palet, ustawianie towaru na palety i streczowanie folią, itd. • dbałość o Twoje zdrowie (wózki elektryczne, ubranie, dodatkowa przerwa, świeże owoce każdego dnia) - KŁAMSTWO- jazda rydwanem nie jest zdrowa bo to 8 h w pozycji stojącej obciąża kręgosłup. Dodatkowej przerwy nigdy nie było a ta 1 która przysługuje to jazda z kanapką w ręku :) Wpis o świeżych owocach hahaha. Czy ktoś z was dostał w rabenie jakiś owoc ? Ktoś oderwany od rzeczywistości wymyśla te oferty. Omijać szerokim łukiem.

Ryszard
@wiesniaczek

Podpisując umowę o pracę miałeś zawarte w niej warunki zatrudnienia i zakres obowiązków. Czy nie zgadzały się one z realiami, które zastałeś w pracy? W ogłoszeniach rekrutacyjnych często zasady pracy są nakreślone ogólnie i to właśnie w umowie się je weryfikuje. Napisz, czy prócz niedogodności, o których wspomniałeś, jakieś dobre strony widziałeś w tym zatrudnieniu? Czy benefity w postaci premii lub pakietu socjalnego Cię obowiązywały? Brałeś udział w szkoleniach, które mogłyby dać Ci wiedzę procentującą w przyszłości? Podziel się swoimi odczuciami.

@wiesniaczek

Haha, może kolorowo nie jest ale wszystko co wypisales to chyba kwestia magazynu... na HV. Codziennie jest coś świeżego (owoce, jakieś soczki, czasami coś słodkiego) serio CODZIENNIE. Faktycznie czasami trafi się towar który trzeba przerzucić ręcznie bo paleta podczas transportu się przechylila (Ale tak jest w każdej firmie). Nie pasuje jazda skuterkiem? Zapraszamy na 5 jest dużo widlakow, palety mamy na magazynie.

Peacuj@ca
@Tomek

Potwierdzam, owoc jest codziennie, nawet batony energetyczne

Zuzanna
@Tomek

Tomku, sugerujesz, że w firmie Raben Logistics panują różne warunki wewnątrz poszczególnych magazynów? A może różnica wśród opinii odnośnie pracy na magazynie tej firmy wynika jedynie z rozbieżnych preferencji osób tam zatrudnionych? Coś co jednym się podoba inni wolą skrytykować. Świerze owoce i batony energetyczne zapewne urozmaicają dzień pracy swoich pracowników. Świadczy to też o tym, iż firma dba o zdrowie i energie osób, które zatrudnia. Na co jeszcze można liczyć zatrudniając się tutaj? Może dodatkowa płaca, benefity, wakacje pod gruszą?

sdff
@wiesniaczek

Raben dopłaca do MyBenefit 10 złotych !!!! co miesiąc 10. o zgrozo Ewald zaszalał, co za rozdawnictwo !!! Wstydzić sie powinien. Starzy pracownicy zarabiaja mniej niż zółtodzioby na przyuczeniu. Wstydz si.ę Ewald.

P
@wiesniaczek

U nas w Centrali są codziennie!!! 5 rodzai do wyboru, nie rozumiem o co Ci chodzi

@sdff

Podawanie danych osobowych innych osób, po których można je rozpoznać jest na forum Gowork.pl zabronione. Przeczytaj regulamin, który zaakceptowałeś https://www.gowork.pl/regulamin i stosuj się do niego. Benefity w firmie to rodzaj gratyfikacji dla pracownika i nie zawsze są bardzo bogate. Firma ustala je na takim poziomie na jaki ją stać. Jeżeli jesteś rozczarowany ich wysokością, spróbuj zaproponować kursy lub szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe, które będą inwestycją w Twoją przyszłość i poprawią Twoje zadowolenie. A premie? Czy firma je oferuje i mogą podwyższyć wysokość wynagrodzenia?

Katarzyna

Nie polecam, pracowałam w biurze w Robakowie. To była najgorsza firma z jaką niestety miałam styczność. Wymagają pracować ponad 40h tygodniowo, nie płacą za nadgodziny, nie można odebrać też tych godzin. Brak kultury pracy. Wszechobecny mobbing. Wynagrodzenie też kiepskie, odradzam każdemu, szkoda czasu i nerwów na pseudo firmę.

Aneta
@Katarzyna

Dziękujemy Ci bardzo serdecznie za tę opinię. Jednak to szkoda, że masz złe zdanie na temat tego pracodawcy. Mobbing to bowiem działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika. Skoro zatem - według Ciebie - takie rzeczy mają miejsce w Raben Logistics Polska, to należałoby zgłosić ten problem wyżej postawionym instytucjom. Czy rozważałaś takie rozwiązanie?

nick
@Katarzyna

zgadzam się z powyższym, widocznie taka jest polityka firmy w innych oddziałach to samo

Aneta
@nick

Z czym konkretnie się zgadzasz? Na forum o Raben Logistics Polska poruszony został temat mobbingu. Chciałabym rozwiać wszelkie wątpliwości na ten temat, gdyż jest to poważne oskarżenie. Nie chcemy na forum słów rzuconych na wiatr. Liczą się jedynie rzetelne, poparte argumentami fakty. Czy osoby zatrudnione w tej firmie mogą potwierdzić bądź zaprzeczyć temu, iż w tej firmie mają miejsce sytuacje, w których pracownicy firmy są zastraszani?

Guenn
@Katarzyna

Zgadzam się z opinią. Biuro w Robakowie to chyba najgorszy (usunięte przez administratora) z ktorym mialam styczność. Niewolnictwo XXI w. W firmie Raben panuje bardzo zła atmosfera. Jest trochę sekciarsko. Firma wchodzi w życie prywatne pracowników i próbuje ich kontrolować. Siedzenie do późnych godzin w biurze- oczywiście za darmo lub/i praca zdalna z domu w weekendy: również w ramach wolontariatu. Idealny profil pracownika to osoba z kredytem i dziecmi: bo wiadomo, że taka nie odmówi i będzie (usunięte przez administratora) Poza tym wszystkie negatywnie aspekty dotyczace pracy w korpo zawarte: brak możliwości otwarcia okna, brak mikrofalowek (niby przepisy bhp: a tak naprawdę przymus jedzenia w kantynie),okrutny mobbing, NIEWOLNICTWO - bo tak powinno się nazywać przymusowa i darmową pracę, ilość pracy nieadekwatna do czasu realizacji, kontrola i wkraczanie w życie prywatne. To wszystko jest doprawione słaba pensja. Nigdy więcej!

elobanan21
@Aneta

o kurka jaki bot to pisze xD

@Aneta

Tak rozważam zgłoszenie tego problemu, nie życzyłabym nikomu innemu tak kiepskiej pracy i nękania psychicznego, przez innych współpracowników. Dziękuję za tą podpowiedź.

Peacuj@ca
@Katarzyna

@Katarzyna, a w jakim biurze pracowałas, w centrali czy w magazynie? Zapraszam do oddziału w Gądkach, do biura. Ja jestem zadowolona. Wszystko zależy od ludzi, wśród których się otaczasz i od głównego przełożonego. U nas nie ma opcji nadgodziny, a jeśli się takowe pojawią, konieczne jest ich odebranie

Siur

Co ten Raben w Lisim ogonie na ul potulickiej taki straszny wszędzie gadają nawet w markecie podobno (usunięte przez administratora) wyzywaja nawet biją podobno kilku jest na zwolnieniu psychiatrycznym.

sławek

w dniu dzisiejszym dostawa była karygodna.DOSTAWCA HAMSKI WULGARNY BESZCZELNY

Iza

@DZIAŁ TRANSPORTU GĄDKI, dziękuję za Twoją wypowiedź, jednak chciałabym, abyś przedstawił szczegółowo, jak wyglądał poziom wynagrodzeń za pracę w firmie Raben Logistics Polska? W czasie zatrudnienia mogłeś liczyć na pomoc bardziej doświadczonych osób skoro pracodawca, nie organizował szkolenia wprowadzającego? Przedstaw, proszę, jak to wyglądało. @hgh, dlaczego tak twierdzisz? Chciałabym, abyś bardziej zrozumiale opisał pracę na stanowisku kierowcy w firmie Raben Logistics Polska. Jaki poziom wynagrodzenia? Ilugodzinny system pracy? Możesz opisać te podstawowe kwestie?

DZIAŁ TRANSPORTU GĄDKI
@Iza

Witam, Wynagrodzenie jak sobie odpowiednio wynegocjujesz to możesz być zadowolona no oczywiście jeżeli na rozmowie weźmiesz potwierdzenie pisemnie ustaleń. W trakcie zatrudnienia nie masz co liczyć na pomoc kolegów, koleżanek przy wdrożeniu. Dla nowego pracownika tak było w moim przypadku brak odpowiedniego szkolenia, wdrożenia totalna porażka. Nie ma osoby, która spokojnie wdroży cię do systemu kewill raben i opowie na zadawane pytania. Ja osobiście odradzam ci podejmowanie współpracy z tą firma (szczególnie chodzi mi o transport). W okolicy Gądek jest wiele ciekawszych firma logistycznych / transportowych gdzie warto podejmować pracę.

@DZIAŁ TRANSPORTU GĄDKI

Jeżeli brak jest wdrożenia nowego pracownika w wykonywane obowiązki to, czy firma Raben Logistics Polska w pierwszych miesiącach jest wyrozumiała dla nowych pracowników i daje im czas, aby mogli nauczyć się wszystkich niezbędnych zadań? Możesz napisać, jak pracodawca podchodzi do tej kwestii?

trezus
@Iza

IZA - jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tej firmie to zapraszamy na spotkanie do rabena - jeśli jest taka chęć z twojej strony to pracownicy chętnie opowiedzą o warunkach tu panujących. Rozpisywanie się na tym forum tak naprawdę w pełni nie przedstawi sytuacji pracujących tu pracowników.

@trezus

Przedstawienie informacji na temat pracy w firmie Raben Logistics Polska na forum jest o tyle dobre, że z takich informacji może skorzystać więcej osób, aniżeli jedna. Dzięki temu osoby zainteresowane pracą w tej firmie mają jasny obraz tego, jak wygląda praca w tym miejscu. Jeżeli możesz, to zachęcam, abyś w tym wątku przedstawił swoją wiedzę na ten temat.

Asz
@Iza

Wrobel na hali 8 w gadkach co on wyprawia jak sie cos stanie z braku miejsca to kto bedzie winny.zdjecia są

@Asz

Nie bardzo rozumiem, o czym piszesz? Co takiego wyprawia się w hali numer 8? Przedstaw bardziej precyzyjnie to, co napisałeś, ponieważ na chwilę obecną osoby, które nie pracują w firmie Raben Logistics Polska mogą mieć trudności ze zrozumieniem Twojego przesłania.

Zatrudniona
@DZIAŁ TRANSPORTU GĄDKI

Potwierdzam, doświadczyłam tego samego.

Juzszefsamsobie

Na tranzycie zarabia się najmniej .Wiecej mają kobity przed Ema na foliarkach na logistyce. Na h5 na jednego polaka przypada 5 Ukraińców to możecie sobie wyobrazić co tam jest.. co na zasadzie jak polak by robił na Ukrainie haha.. nie wspomnę o zaklamanej trójcy menadżerów co tną koszta po ludziach ustalają dzikie zmiany i fauszywie się uśmiechają. Na h7 jest masakra za mało miejsca na mag ciągły bałagan coo za tym idzie toksyczna atmosfera powodowana brakiem możliwości wyrobienia premi ponieważ system pracy na skanerze w wiecznym bałaganie jest poprostu oszukany . Do tego dużo czekania za samą praca w biurze za tym aż naczepa pojawi się przy rampie a już nie wspomnę o szukaniu towaru gdzieś po konsolidacjach na logistyce.. opisywana jest h dziennie gdzie sama odprawa trwa nie raz po 20 minut ogólnie..

Fistaszek
@Juzszefsamsobie

Odpisywane jest 1.5h a odprawy bardzo rzadko trwają tyle czasu chyba, że sami mamy jakieś tematy do omówienia. Narzekają Ci którzy najwięcej czasu tracą na bajerze i fajce idealnie nie jest to fakt, ale pokaż miejsce gdzie tak jest. Postawcie się w sytuacji osob funkcyjnych którzy nierzadko pracują 8h w ciaglym napięciu, presją czasu i naciskom z każdej dosłownie strony. Ponadto proponuję zwrócić też uwagę na higienę osobistą a w szczegolnosci pranie odzieży roboczej.

Rysia z taxi
@Fistaszek

firma powinna miec umowę z pralnią na pranie ubrań roboczych skoro ubrania są własnością firmy(trzema oddać po zwolnieniu) , pobrudziły się w firmie podczas świadczenia usług dla firmy to dla czego osoba prywatna ma sponsorować pranie we wlasnej pracle za własne pieniądze i z własnym proszkiem skoro prywatnie ich nie pobrudziła ? Bądzmy ludżmi rozumnymi a nie korpo-lemingami funkcujnymi .Skoro funkcyjni mają takie podejście to masakra

@Iza kim Ty jesteś, że zadajesz tyle żałosnych pytań ? Prawda jest taka jaką tutaj opisują. Nie wysilaj się na forum tylko pomyślcie za zmianą kadry kierowniczej w Olsztynie i Pikutkowie

Dar

W olsztynie to kadrę kirowniczą

Rysia z taxi

W Olsztynie według mnie (usunięte przez administratora)za długo pracuje na swoim stanowisku ......brak rotacji chociażby awansu na tym stanowisku stwarza pozory władzy niemalże totalitarnej co w dzisiejszych czasach bywa co najmniej zaskakujące....i na pewno nie jest zdrowe !

Nena

Proszę o opinię na temat pracy w Lisim Ogonie jako operator wózka widłowego

Nina

Kiedy w końcu weźmiecie się za tych obleśnych kierowników ? Pikutkowo dramat, co on wyprawia to się w głowie nie mieści, podobnie jest w Bydgoszczy i w Olsztynie. Dalej tak te palety kradną ? Ewald by mógł się za to zabrać

Kolo
@Nina

Co masz na myśli że to samo w Bydgoszczy?

były

dalej tam przychodza przewoznicy KTORZYPO CUD WSPÓLPRACY SPŁACAJA DŁUGI LATAMI ??????

konrath

Jesli tam się pracuje, jak wysyłanie są paczki to nie polacam..

JożinzBażin

Pracowałem jako magazynier i szczerze odradzam. Jeździłem tzw. rydwanem i po 3 tygodniach zacząłem odczuwać straszny ból kręgosłupa a jestem wysportowanym i zdrowym młodym człowiekiem. Trzeba mieć kręgosłup z gumy aby wytrzymać takie obciążenie i być mega zdesperowanym aby tam pracować. Przednie "koła" = rolki - zero amortyzacji a do tego na hali leżą rozwalone palety, towar, klocki od palet, deski, gwoździe i po tym wszyscy jeżdżą bo szybko trzeba rozładować i załadować niekończącą się kolejkę ciężarówek. Przejazd między alejkami jest zastawiany przez towar bo aż tyle tego a ty rydwanem w tym labiryncie podskakujesz na każdym gufnie i uderzasz miednicą o ochraniacze rydwanu na każdym zakręcie. Nie taka praca za takie pieniądze. Do tego kadra zarządzająca z Wąchocka chyba. Jak ktoś chce po ciężkim dniu pracy na zakończenie zamiatać teren pod rampami i plac z kipów bo takie widzi mi się ma kierownik zmiany to śmiało niech aplikuje. Dużo ludzi się zatrudnia, po krótkim okresie rzuca L4 i wypowiedzenie. Oferty pracy na portalach pojawiają się i znikają co chwilę - taki przemiał mają a to chyba najlepszy wyznacznik tego jak tam jest.

Szydzias89
@JożinzBażin

A na jakim magazynie pracowałeś? Bo na 7 na tranzycie to jest masakra

@JożinzBażin

Pracodawca, widząc tendencję rotacyjną wśród zatrudnionych pracowników, stara się może poprawić warunki zatrudnienia, aby za tego rodzaju pracę były korzystniejsze? Może sami staraliście się ubiegać o wyższe wynagrodzenie? Jeżeli tak to, jaka była odpowiedź pracodawcy? Ciekawi mnie, jak to wygląda.

Kordynator

Witam, Ja nie polecam firmy, z wielku względów. Mianowicie wyrabianie jakiś wskaźników aby otrzymać premię. 3 pracuje reszta ma w (usunięte przez administratora) i takim sposobem nikt nie dostaje malo tego nikt nie wie jak ta premia jest wyliczana. Kierownik oczywiscie nabiera wody w usta.Firma nie jest prorodzina. Kobieta w ciąży nie przedłuża sie umów. Dostaniesz umowę ale przyjdz ,już ,teraz a jak nie to tam jest brama. Proszę sie 3 razy zastanowic zanim złoży sie w tym zakładzie CV.

trezus

Nie polecam tej firmy Moje sugestie dla Raben Logistics Polska Sp. z o.o.: Dyrekcja powinna więcej przychodzić na halę a nie tylko z wizytacją raz na pół roku Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Cofnąć niektórych kierowników na magazyn jako zwykłych pracowników

jeszcze pracujący

Wywalić kierownictwo hali 5 - tranzyt, nierobią nic żeby poprawić warunki tam panujące, (usunięte przez administratora) brak Polaków 90% Ukraińców którzy zaczynają robić co im się podoba. Napisał jeszcze tam pracujący

@jeszcze pracujący

Jak długo pracujesz już w firmie Raben Logistics Polska? Czy od czasów Twojego zatrudnienia udało Ci się awansować na wyższe stanowisko i automatycznie otrzymać wyższe wynagrodzenie? Przedstaw, proszę, jakie są możliwości w tym zakresie.

Kierowca

Witam. Czy jako kierowca pełniący usługi transportowe pod Rabenem to możemy ubiegać się o karty multisport?

Nina
@Kierowca

Zapomnij

Zostaw merytoryczną opinię o Raben Logistics Polska Sp. z o.o. - Robakowo

• Jak się pracuje w Raben Logistics Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Raben Logistics Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Raben Logistics Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 2 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Raben Logistics Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Raben Logistics Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Raben Logistics Polska Sp. z o.o.