Opinie o Raben Logistics Polska Sp. z o.o. w Robakowo

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Raben Logistics Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Raben Logistics Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - międzynarodowe firmy transportowe całopojazdowe i drobnicowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Raben Logistics Polska Sp. z o.o. w Robakowo

Iza

@Kaczmarek89, Twoja opinia na pewno przyda się potencjalnym kandydatom. To dobrze, że firma Raben w profesjonalny sposób wdraża pracownika, oferując mu wstępne szkolenia. Czy możesz napisać coś o systemie pracy, czy to praca zmianowa, czy pracuje się także na nocki i w weekendy? To mogą być istotne informacje dla kandydatów. Nie każdy pracownik preferuje nocne zmiany.

Kaczmarek89

Ja pracuję na hali 7 i są 3 zmiany ale za niedzielę nocke dają wolne w tygodniu

Kaczmarek89

Weekendy są wolne nie licząc nocki w niedzielę ale to na 22 się idzie

Łiłacznino
@Kaczmarek89

Nie prawda tak jest na hali 5,7 czyli tranzyt ale logistyka pracuję też w soboty zresztą co raz częściej też na hali 7 lipa ogólnie bo nie są to jakieś dobrowolne weekendy tylko przymusowe żeby nie iść to się trzeba nieźle natrudzić bo oni wieczne kogoś potrzebują itd przykład idziesz na rano cały tydzień przychodzi kieras w piątek prawie na koniec zmiany i mówi że jutro do roboty stary pracownik to się jeszcze obroni ale nowi

Kolo

Dno szczegolnie w pile nie polecam

Iza

@tranzyt, myślisz, że są jeszcze jakieś szanse na poprawę obecnej sytuacji firmy Raben Logistics Polska? Jakie według Ciebie powinny nastąpić zmiany, aby sytuacja odwróciła się i w firmie znów dobrze się pracowało? @RobaczywerobakowoRabanRabin, przedstawiasz sytuację, gdzie pracownik magazynowy ma duże tempo pracy. Jak wygląda kwestia przerw w tej firmie? Przerwa jest przewidziana w momencie, gdy pracownik rozładuje wszystkie auta, które w danej chwili czekają? Czy może jest ona przewidziana o konkretnej godzinie? Przedstaw, proszę, jak to wygląda.

Iza

@Tranzyt, czyli wychodzi na to, iż w chwili obecnej firma Raben Logistics Polska ma braki w kadrze pracowniczej? Dlaczego uważasz, że brak wymagań pracodawcy co to wymagań odnośnie zatrudnienia nie przynosi pozytywnego rezultatu? Do pracy przychodzą pracownicy niezdyscyplinowani i nie posiadający odpowiedniej wiedzy do pracy w tej firmie? Przedstaw, proszę, szczegółowo, jak wygląda ten problem.

@Iza

Głownie sprawa wygląda tak braki są i to bardzo duze ludzi zamiast przybywac ubywa (nic dziwnego) nowi przychodza 1dzien maja tłumaczone a na nastepny dzien juz jest zdolny zeby sam pracowac.... nikt nie chce przyjsc do pracy wiec trzeba sobie radzic zreszta starsi pracownicy zarabiaja tyle co świezo przyjeci minimalne roznice

@tranzyt

Pracuje tam juz ładnych parę lat i to wszystko idzie w złym kierunku

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Iza

@tranzyt, jak często dochodzi do sytuacji, w której pracownicy decydują się na odejście z pracy w firmie Raben Logistics Polska? Czy firma w miejsce osób, które decydują się na zwolnienie z pracy, poszukuje nowych pracowników? Czy osoby młode, bez doświadczenia zawodowego mogą z powodzeniem aplikować do pracy w tej firmie? Czy raczej pracodawca szuka osób bardziej doświadczonych? Przedstaw jak wygląda ten aspekt pracy. @Były Klient Raben, opinie klientów są równie ważne, dlatego fajnie, że zdecydowałeś się wypowiedzieć w tym temacie. Czy możesz przybliżyć, jaka konkretnie sytuacja wpłynęła na tak negatywną opinię z Twojej strony?

Tranzyt
@Iza

Więcej osób decyduje się na odejście niż na przyjście w sumie nic dziwnego a firma zatrudnia każdego bez wyjątku tylko nie zawsze daje to pozytywny efekt

MagazynierJanusz

Kierowcy bardzo źle nastawieni na ludzi, przysyłka przyszła w bardzo złym stanie,kontakt ze spedytorami zerowy. Nie polecam tej firmy.

Były Klient Raben

Kontrachenci omijajcie z daleka tą pseudo padło firmę... Najdroższa na rynku a w dodatku bardzo kiepski kontakt z centralą. Do tego na 100% najgorszy system do zamawiania paczek. Zapłacił bym kilka tysięcy złotych / oddał dla kościoła albo pierwszej lepszej osobie gdybym wiedział jak żałosna jest to firma.. Mam same negatywne opinie na ich temat łącznie z wieśniacka obsługa klienta i nie mam tu na myśli ciężko pracujących osób ba Wsi tylko chamskich pracowników firmy raben. Niemiecka dokładność buahahahah Nie wiem jak ten (usunięte przez administratora) sie utrzymuje na rynku

tranzyt

Raben nie jest już atrakcyjny zarobkowo, są inne firmy logistyczne które oferują większe pieniądze za robienie tego samego bez norm i bez jakichś dziwnych godzin pracy typu 4 nad ranem. Ludzie odchodzą z firmy bo mają dosyć traktowania ich jak niewolników. Wszelkie straty wynikające z uszkodzeń jakie wywołują ukraińcy a jest ich sporo płacą niestety polacy w premii grupowej. Jeśli macie inną alternatywę niż Raben to korzystajcie i nie przychodźcie tu do pracy.

Iza

@Tranzyt, w ostatnim czasie pracodawca Raben Logistics Polska zmieniał warunki pracy? Przedstawiasz w swoim komentarzu, kwestię norm "nie do zrobienia", czy wcześniej pracodawca miał mniejsze wymagania wobec pracowników? Czy może okres wakacyjny wzmógł większą aktywność pracodawcy w tym temacie? Przedstaw, proszę, szczegółowo jak to wygląda.

Tranzyt

Hala 5 i 7 to jest masakra ciągła presja ze strony kierownictwa od kilku miesięcy norma nie do zrobienia

Iza

@specjalistka, zamierzasz aplikować na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży? Posiadasz doświadczenie zawodowe w tym kierunku? Czy może jesteś osobą, która chce spróbować swoich sił pracując na tym stanowisku w firmie Raben Logistics Polska? Opisz, proszę, swoje doświadczenia w tym kierunku.

specjalistka

Czy ktoś posiada informacje na temat stanowiska specjalisty ds. sprzedaży, interesuje mnie konkretnie przebieg rozmowy kwalifikacyjnej i zarobki jakie proponują na dzień dobry a także jak wygląda praca na na powyższym stanowisku. Będę wielce wdzięczna!!

Iza

@Nickel, czy zamierasz aplikować na to stanowisko w firmie Raben Logistics? Czy możesz napisać, dlaczego akurat ta oferta zainteresowała Ciebie? Czy posiadasz już jakieś doświadczenie w tej branży? Jedna osoba na forum już wyraziła swoje zainteresowanie tym stanowiskiem. Może być wiele osób zainteresowanych tą ofertą!

Rekrut

Witam, Czy ktoś może cos powiedzieć o pracy jako Specjalista d. wsparcia sprzedaży? Na czym dokładnie polega? Jakie zarobki? Jaka atmosfera na magazynie w Gniewomierzu koło Legnicy?

Nickel
@Rekrut

Też chętnie poczytam kilka opinii na ten temat.

W jakich godzinach pracuje dyzpozytor transportu krajowego ? Bo jest tylko informacja i pracy zmianowej.

Zsa
@Adam

4-12 8-16 14-22

Iza

@Adam, czy jesteś zainteresowany pracą w firmie Raben Logistics Polska? Czy posiadasz już jakieś doświadczenie na stanowisku dyspozytora transportu? Może warto zadzwonić lub napisać bezpośrednio w tej sprawie do firmy Raben? Obecnie firmy coraz częściej udzielają informacji jeszcze przed właściwym etapem rekrutacji.

Iza

Kto z Was w ostatnim czasie zatrudnił się w firmie Raben? Czy możecie potwierdzić niektóre z opinii zamieszczonych na forum? Może od ostatniego czasu zaszły w firmie jakieś pozytywne zmiany? Rynek pracy jest obecnie bardzo konkurencyjny, pracodawcy starają się przyciągnąć do siebie potencjalnych kandydatów. Czy widać to także w firmie Raben?

stary stażem
@Iza

Napisz po ukraińsku lub rosyjsku, to otrzymasz odpowiedź. Generalnie w Raben teraz nowych pracowników z Polski nie ma.

kaczmarek89
@Iza

Ja w czwartek miałem szkolenie i od piątku pracuję bezpośrednio w rabenie więc nie powiem na razie jak jest,ze mną byli jeszcze też nasi ale przez agencję pracy

kaczmarek89
@Iza

Ja w czwartek miałem szkolenie bhp i od piątku zacząłem pracuję bezpośrednio w rabenie więc na razie nic konkretnego nie napiszę,na szkoleniu było jeszcze parę naszych przez agencję pracy

sim
@stary stażem

..bo wszyscy już się uciekli...

Jacek z h 10
@sim

Te odpowiedzi pisze jedna osoba tylko z innym nikiem. Ostatnio żaden nowy nie przyszedł. Tylko ua

Piotr P

Żenująca firma nie potrafiąca dostarczyć paczki. Konsultanci nagminie kłamią przez infolinię (wtedy kiedy raczą odebrać telefon). Nie polecam. Lepiej wysłać konno. Piotr

Edek

Witam, Jakie zarobki na serwisie aut ciężarowych Raben Transport ?

wkurwiony

Jeśli chodzi o Klienta Raben (nieraz korzystam z wysyłek za zagranicę) to naliczanie faktur jest fatalnie. Myślę że w tej kwestii można się i posądzić. I nie wiem czy tak się nie stanie. Pobierają kursy z kosmosu nie wiem kim ustalone, dosyć że tabela kursów nie z tabeli A, czyli droższa to dzień naliczania w ogóle z kosmosu czyli dzień najwyższego kursu. Niema że jak inni - kurs dnia odbioru towaru, lub dzień dostarczenie tylko dzień najwyższego kursu walutowego i w ogóle nie związany z dostawą. Słowa (usunięte przez administratora) mało powiedziane. Myślę że się doigrają. Żenada nie polecam!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Raben Logistics Polska Sp. z o.o. - Robakowo

• Jak się pracuje w Raben Logistics Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Raben Logistics Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Raben Logistics Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 2 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Raben Logistics Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Raben Logistics Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Raben Logistics Polska Sp. z o.o.