Opinie o Raben Logistics Polska Sp. z o.o. w Robakowo

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Raben Logistics Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Raben Logistics Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - międzynarodowe firmy transportowe całopojazdowe i drobnicowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Raben Logistics Polska Sp. z o.o. w Robakowo

Witam.jak ktos chce jezdzic za darmo to zapraszam do Rabena. F-ra za miesiac na paletowce kontener z winda 3500,00 netto !!!! Smiechu warte.

Ra.

Polecam pracę w Raben Logistics Polska Sp. z o.o. Wrocław . Miła atmosfera , bardzo dobre zarobki. Powinni tylko zwolnić nierobów naćpanych.

ALEX

Nie polecam pracy w RABEN (DZIAŁ TRANSPORTU). Podstawowym błędem, który występuje przy wdrożeniu nowego pracownika jest brak szkolenia. Każda z osób (kolegów) ma swoje zadania i nie ma czasu aby spokojnie wytłumaczyć podstawowe zasady (co można, jak można wykonać poprawnie powierzone zadanie). Nowy pracownik nie wie czy dobrze wykonuje swoje zadanie. Nikt nic nie mówi, a po pewnym czasie bez podania przyczyny rozstają się z tobą. Bardzo dziwna atmosfera. Brak wdrożenia dla nowych pracowników. Nie polecam.

TOMEK
@ALEX

ALEX twoja opinia jest bardzo cenna. Mimo tylu ofert pracy w Raben nie składam CV. Niech sobie szukają ludzi tam gdzie wzrok nie sięga. Dodatkowo przeczytałem opinie nie mam odwagi tam aplikować.

@ALEX

Bardzo mi przykro, że miałeś takie doświadczenia. W każdym Dziale mamy przeszkolonych Trenerów Wewnętrznych, których zadaniem jest opieka nad nowymi Pracownikami i mam nadzieję, że Twoja sytuacja była przysłowiowym wyjątkiem od reguły. Zdajemy sobie sprawę, jak istotny jest proces wdrożenia i obecnie intensywnie pracujemy nad jego odświeżeniem. Dzięki za opinię.

@TOMEK

Tomku, a może przyjdź do firmy na rozmowę i porozmawiaj z innymi Pracownikami? Zawsze to opinia osób z innej perspektywy:)

ALEX
@Raben Logistics Polska Sp. z o.o.

Każdy dział ma trenerów wewnętrznych no to chyba teoria . Ja mam inne doświadczenie. Z tego co pamiętam to sprawdzonym trenerem osobistym jest pani z BHP i to chyba jest wszystko. Przychodzisz do pracy nie masz możliwości pokazania się ze swojej mocnej strony ponieważ jesteś zawalony nowymi obowiązkami, gdzie czas na wdrożenie. Pierwszy raz spotykam się z takim podejściem do nowego pracownika. Dodatkowo dodam, że na rozmowie rekrutacyjnej są inne ustalenia niż w rzeczywistości. W ten sposób RABEN nie znajdzie pracownika na dłuższy czas. Dziwię się bardzo, że firma inwestuje w pracownika (czas ok. 6 miesięcy) i po tym czasie się z nim żegna bez podania konkretnej przyczyny. W dzisiejszych czasach gdzie brakuje rąk do pracy widocznie Państwa firma jest na tyle bogata, że inwestycja w nowego pracownika to taki luźny wydatek. Ja osobiście odradzam wszystkim podjęcia pracy w waszej firmie. Życzę powodzenia i owocnych łowów nowych pracowników. Jest mi bardzo przykro, że nie miałem możliwości pokazania swoich mocnych stron. Pozdrawiam Serdecznie…

TOMEK
@ALEX

Zgadzam się z tobą. Raben nie traktuje dobrze nowych osób.

@ALEX

Przesyłka miała być w 24 godziny, szła 7 dni. Zamówiłem silnik do auta, które stało tydzień czasu u mechanika za co musiałem zapłącić, ponieważ przesyłka miała byc w 24 godziny, a szła 7 dni. Gdy kontaktowałem się z pracownikami żeby dowiedzieć się coś na temat przesyłki, zostałem źle potraktowany, pracownik był opryskliwy i z wielkim wyrzutem udzielał odpowiedzi. Nie polecam! Złożyłem reklamacje, jednak odrzucili ją, twierdząc że 24 godziny a 7 dni to nic takiego. Nie będe się z nimi sądził bo nie warto, jednak przestrzegam przed tą firmą! Chociaż by mogli zwrócić koszt wysyłki albo napisać "przepraszamy".

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.

Witam chciałem się dowiedzieć jak wygląda praca w Rabenie jako operator wózka widłowego? Jakie zarobki?

ROMEK
@Nowy

NIE POLECAM.

Szukający pracy
@ROMEK

Dlaczego ? Ciężka praca czy zarobki kiepskie ?

onaa golona
@Szukający pracy

Jeśli chodzi o Gdańsk Bysewo to ciągłe nadgodziny. Niby 8-16 ale co z tego jak trzeba czekać na kuriera o 16.30, a w dodatku godzine później tir do załadunku. W pip roboty, za mało ludzi, za mało sprzętu (podobno kiedyś było więcej, ale zabrali, bo centrala stwierdziła, że 3 wózki boczne wystarczą, czołówka i skuter wystarczą). System jest jednym wielkim gównem. I tak dzień w dzień, człowiek wypala się psychicznie. Jedyny plus to to, że normalnie płacą za nadgodziny, ale nic prywatnego (urząd itp) nie załatwisz, praktycznie cały tydzień jesteś w pracy.

Straciłam bardzo dużo czasu i zdrowia . Dzwoniłam, prosiłam o dostarczenie bardzo ważnej przesyłki. Robiono mi łaskę, pouczające, próbowano na mnie przerzucić odpowiedzialność. Rozłączano się. Specjalnie wzięłam urlop. Nie dowieziono ani wczoraj ani dzisiaj. Olbrzymią arogancja. Firma dla firmy. MoLoch który w ogóle nie dostrzega szarego klienta.

aawwqq
@anonymous

Jeśli mowia ze towar dojedzie pozniej albo ze auto sie zepsolo to prosze brac tel do kierowcy bo zawsze jest tak ze to oszustwo a towar nie wyjechal z magazynu bo inni klienci byli wazniejsi od ciebie czyli klienta mniej waznego

djabeu

w Gądkach ostatnimi czasy jeden z kierowników złożył wypowiedzenie (bardzo "dobry" kieras, szanowany bardzo dobrze znający ludzi dbający o nich) i firma nie podjęła rozmowy, nic nie zaproponowali tylko bez szemrania zgodzili się na rozwiązanie umowy za porozumieniem stron... o czym to świadczy?

@djabeu

NO TAK WŁAŚNIE JEST W TEJ FIRMIE

Witam, czy jest ktoś w stanie wypisać co się znajduje w pakiecie socjalnym i benefitach ?

ANKA
@Adam

Adaś ubogo ubogo...

tomek24

Witam. Na pracuj.pl jest ogłoszenie pracownik magazynowy w straszynie. możecie coś opisać. Czy to będzie się oplacało osobie która będzie miała dojeżdżać 50km. Cały czas się zastanawiam ale po komentarzach mam obawy czy dam radę. Wiem jakie te dojazdy są męczące pracowałem wcześniej w firmie GALEON

Olek

Może warto rozmawiać z szefostwem o szkoleniu nowych pracowników?

@Olek

Może warto rozmawiać… tylko z kim… Podejście do nowego pracownika zerowe. Jesteś nr na liście płac masz robić „swoje” nie koniecznie w 8h; zjeść coś przy klawiaturze i do domu. Dodatkowo co innego mówią przy zatrudnieniu, a co innego dostajesz na papierku. Osobiście nie polecam tej firmy jako pracodawcy. W Gądkach jest wiele firm wiec Rabena trzeba omijać wielkim łukiem.

UWAGA

Niestety muszę zgodzić się z opinią "nikt 2017-04-04 23:40". Praca tam przeznaczona jest tylko dla ludzi, którzy nie mają swojego życia, bo po pracy na nic już nie mają siły. Ilość obowiązków nałożonych na jednego pracownika nieadekwatna do czasu pracy. Żeby się ze wszystkim wyrobić sam sobie przykręcasz śrubkę do granic możliwości, a co chwila i tak pojawiają się kolejne rzeczy. Ale nie to jest najgorsze. Atmosfera fatalna. Wszelka próba uśmiechu lub żartu jest objawem tego, że prawdopodobnie nie masz nic do roboty więc zaraz ci coś znajdują. Fajnie może być tylko wtedy gdy przełożony/a ma humor. Przerwa na lunch? Oczywiście doliczona do czasu pracy, a jedzenie przy biurku i klawiaturze między mailami czy telefonami. Pomimo bezrobocia w regionie rotacja w firmie mówi sama za siebie. Notoryczne obgadywanie za plecami, chamskie teksty i obrażanie pracowników to norma. Ale w sumie to nie wina firmy tylko kultury osobistej niektórych osób. Wiem bo pracowałem tam i mam kontakt z osobami, które odeszły z firmy przede mną i po mnie. Tylko obecnie zatrudnieni zaciskają zęby i pracują marząc o odejściu (łącznie z niektórymi kierownikami). Praca sama w sobie nie jest wcale zła, ale wszystko to co dzieje się wokół powoduje, że nie da się tam niestety wytrzymać...

ROMEK
@UWAGA

ZGADZAM SIĘ w 100% z opinią. FIRMA może fajna ale atmosfera fatalna

Heniu

Dobry wieczór jak wygląda praca na hali nr 6 w dziale usług dodanych w lokalizacji Gądki proszę o jakieś info pozdrawiam

Ula

Może ktoś się orientuje do jakiej pracy może być przyjęta praktykantka? Czy są to płatne praktyki czy nie?

Moralniak

Czy jesteście pewni, że nie można napisać coś pozytywnego? Często osoby, które musiały odejść z firmy szukają zemsty. A może konkurencja inspiruje do tych wpisów?

Iza

@blazej jesteś klientem? Co Ci się w usługach Raben Logistics Polska Sp. z o.o. nie podobało? Z czego nie jesteś zadowolony?

blazej

jaki pracodawca takie usługi 2/6

Iza

@Byly i @Obecny pracownik wasze opinie są kompletnie różne. To jak w końcu jest w Raben Logistics Polska? Może jeszcze jedna osoba niech się wypowie i wtedy będzie bardziej jasna sytuacja odnośnie pracy tam.

Obecny pracownik

Raben Logistics to spoko firma a porządki to najlepiej niech każdy robi ze sobą.

Iza

@Oleg różnie bywa, bo nie zawsze w firmie jest równowaga. Ale ważne, by potwierdziło to klika osób, by dowiedzieć się jaka naprawdę panuje atmosfera w Raben Logistics Polska. Widzę, że firma daje szanse młodym ludziom poprzez praktyki (http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,24159,0,0,praktyki). Czy ktoś był na takich i poleca? Jest szansa na zatrudnienie po nich? Dużo osób w okresie wakacji szuka takiej opcji uzyskania doświadczenia, więc może ich to zainteresować.

Oleg

@djabeu Jeśli opinia dotyczy firmy to chyba powinna być podobna?

Zostaw merytoryczną opinię o Raben Logistics Polska Sp. z o.o. - Robakowo

• Jak się pracuje w Raben Logistics Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Raben Logistics Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Raben Logistics Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 2 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Raben Logistics Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Raben Logistics Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Raben Logistics Polska Sp. z o.o.