Opinie o Firma Usługowo Handlowa Krystian Komotajtys w Rabka-Zdrój

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Firma Usługowo Handlowa Krystian Komotajtys. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Firma Usługowo Handlowa Krystian Komotajtys na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Usługowo Handlowa Krystian Komotajtys w Rabka-Zdrój

Maria W.

Ostrzegam innych przed tym panem. Pobiera opłaty wstępne i nic więcej. Te wszystkie pozytywne opinie to prawdopodobnie sam sobie pisze. Ja wpłaciłam 800 zł półtora miesiąca temu i nic do tej pory nie dostałam. Uważajcie!

@Maria W.

Mario dasz mi swój namiar. myślę że możemy sobie pomóc!

T. Bielowski

Firma pożyczkowa godna polecenia a realizacja pożyczki szybko i według ustaleń, kontakt świetny i oferta również z doradztwem od strony prawnej, konsolidacje oraz spłata innych firm pożyczkowych. Współpraca na najwyższym poziomie DZIĘKUJE ! ! ! ! ! PoLeCaM ! !! ! !!

Tomyśl Iwo
@T. Bielowski

Polecam bardzo firmę pana Krystiana

Handel obwoźny
@Tomyśl Iwo

….,,,,,(Mam ciężka sytuacje ze względu na COVID a firma pomogła w uzyskaniu pożyczki. Duża kompetencja pośrednika i współpraca z partnerami firmy jeszcze tego samego dnia. Dzisiaj staje na nogi i bardzo dziękuje za pomocną dłoń oraz kredyt zaufania. Zdecydowanie Pilecam…)

Spółka z o.o. finansowość
@Handel obwoźny

‚polecam, ogromna wiedza merytoryczna, oraz kultura osobista. Dotyczy to całej Firmy Pomoc prawna i tłumaczenie obowiązujących ustaw i przepisów finansowych. Świetna udana współpraca’

Wacek
@Spółka z o.o. finansowość

Wpłaciłem i od razu otrzymałem wsparcie w postaci prywatnej pożyczki Dzięki !!!!

Krzysztof J
@Wacek

Trafiłem z polecenia, obsługa na wysokim poziomie. Pełne zaangażowanie Polecam Firmę

Marcin Sadowski
@Krzysztof J

Kolejny kredyt z Panem Krystianem i wszystkie formalności załatwione ekspresowo. Polecam pełen profesjonalizm.

@Marcin Sadowski

Wszystkie formalności ekspresowo a troche ludzi czeka tygodniami ??? Cos z tymi opiniami nie jest tak!!!

RM-ZD

Znajomi polecili tą Firmę i się nie zawiodłem, obsługa na wysokim poziomie a cała usługa finansowania przebiegła wzorcowo. Mogę dzięki Firmie teraz trochę odetchnąć z ratami moich zobowiązań. Polecam serdecznie!

Agata J.
@RM-ZD

Brałam przez nich kredyt hipoteczny na zakup mieszkania w Krakowie i jestem bardzo zadowolona. W 100% niezależny doradca finansowy! Wszystko zgodnie z umową od „A do Z” POLECAM

Firma DB company
@Agata J.

Profesjonalna i konkretna obsługa. Bez zastrzeżeń. Polecam czas realizacji szybszy niż myślałem…warto

CLAUDIE Cl RODZINA
@Firma DB company

Zdecydowanie polecam Pana Krystiana w kwestii pomocy w przebrnięciu przez kredyt. Dzięki jego pomocy i wsparciu otrzymanie pieniążków nie jest już aż tak skomplikowane i trudne. Dziękujemy!

@Agata J.

Pani Agata w jaki sposób brała pani przez nich kredyt hipoteczny. z tego co wiem taki pośrednik zajmujący się w pośrednictwie hipotecznym. powinien być wpisany do rejestru KNF. a czy pan Krystian widnieje w spisie KNF? bardzo łatwo to sprawdzić. sami sobie odpowiedzieć na wiarygodność tego pana!

Mario

Niestety ale to kolejne (usunięte przez administratora) i wyciąganie pieniędzy od naiwnych i zdesperowanych ludzi. Wpłacacie pieniądze i i nic nie otrzymacie.

@Mario

Chyba muszę się z Panem zgodzić !!!

Dariusz Wiś.
@Mario

Jeden nie otrzymał 200 osób dostało Mario to ten sam fejk nie pisz bo nikt nie czyta twoich nieprawdziwych komentarzy przedstaw się a nie anonimowo spamujesz Polecam pożyczki numer jeden jeżeli chodzi o prywatne finanse

Mario
@Dariusz Wiś.

Skoro nikt nie czyta to dlaczego odpisujesz Zaprzeczasz sam sobie A rzeczywistość jest taka ze nikt nie otrzymuje pożyczki nie na żadnych inwestorów a tylko wyłudzenie pieniedzy

@Mario

Mario ma rację. a te wszystkie opinie pozytywne to . jest ukartowane wiedz ludzie opamiętajcie się.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Firma Usługowo Handlowa Krystian Komotajtys? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Praca na magazynie z art. spożywczymi
Rabka-Zdrój
KBTI Poland
logo firmy DORADCA KLIENTA ZAMOŻNEGO
Rabka-Zdrój
PKO Bank Polski
Natalia Chmielew.

Polecam usługi Firmy szczególnie współpracę z Panem Krystianem.

Damian

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą i doradcą pożyczkowym. Szeroka wiedza, większość formalności załatwia samodzielnie nie angażując do tego klienta, jest skuteczny w działaniu. Pomoc finansowa oraz pomoc w zakresie prawa. Szybko i bez żadnych problemów.

@Damian

Anna Korcz
@.

Bardzo dziękuję za fachową pomoc. Nie wierzyłam, że może się udać.

Jurek Se
@Anna Korcz

FIRMA GODNA UWAGI OFERTY BARDZO ATRAKCYJNE W PORÓWNANIU DO KONKURENCJI. Co najważniejsze wysoka i skuteczna pomoc finansowa,,,Firma wielobranżowa 10/10

Piotr W.

„Konsekwencja w działaniu oraz to iż, Firma jest "pod telefonem" pomagają w sprawach cywilnych i innych z prawem związanych. Bardzo dobra merytoryczna rozmowa, dało się odczuć wyraźnie, że Pan Radca Prawny, wie o czym mówi- jeśli chodzi o zakres spraw finansowych. Szybko, rzetelnie i zgodnie z ustalonym planem. Pożyczka w ten sam dzień. /POLECAM 11/10/„

Justa Ja.
@Piotr W.

-//Firma doradziła w dziedzinie prawa cywilnego/ mają świetną kancelarie prawną i pełne doradztwo finansowe. ///Szybkie finansowanie i udana błyskawiczna oraz owocna współpraca///polecam firmę z całego serca ! !!

Tropik Ad.
@Justa Ja.

Brat korzystał Ja też korzystałem i nie zaluje..oj nie—- dodam nawet że bardzo PoLeCaM tą Firme

. Nr 1 pożyczki na rynku

C.D.
@Piotr W.

Polecam pożyczki bez baz z dużą ofertą?

Tomasz

Polecam spotkałem akurat profesjonalne podejście oraz realne warunki współpracy.

Wojciech P
@Tomasz

Pełen profesjonalizm, sprawa załatwiona bardzo szybko w dodatku bez większego mojego udziału . Polecam

Marlena A.
@Wojciech P

Swietny kontakt. Wszystko wytłumaczone ,,prostym,, językiem. Będziemy polecać dalej.

@Marlena A.

@.

Formularz kontaktowy dostępny na stronie www.posrednikfinansowy.com.pl

@Firma

Michał M
@Firma

To jest doradca. Dobry prawnik,?Obsługa MEGA ! Super firma pożyczkowa Polecam.

@
@Michał M

Polecam firmę

@Piotr W.

Jak w ten sam dzień jak ja czekam miesiąc i ciagle ściema !!!

Uwaga!!!

Niestety dałem się oszukać. Pan Krystian zażyczył sobie 600 zł części prowizji i zwodził tygodniami. Czekam już ponad miesiąc i nadal nic. Zgłaszam sprawę na policję.

Marek T.

Pobrał ode mnie 800zł i nic po za tym. (usunięte przez administratora)

@Marek T.

A kiedy Pan podpisał umowę ? Bo ja trzy tygodnie temu i tez nic:(

Mała

Ludzie nie dostaniecie żadnej pożyczki będzie wyciągał tylko przedpłaty a ostatecznie urwie kontakt

Nikt

Witam czy otrzymał Pan pieniądze ?

@Nikt

Tak oczywiście polecam bardzo i otrzymałem przedłużyło się o jeden dzień ale warto czekać wszystko zgodnie z ustaleniami.

Klient

Czy dostałeś ta pożyczkę ? Czy nadal czekasz?

@Klient

No chyba pisze że dostałem czytać nie umiesz?

@Anonim

Umiem czytać ale napisałeś ze opóźnienie miałeś 1 dzień a sprostowanie linku po 4 dniach!

Amiko Dariusz P.

——,,,Polecam jak inni po kolei,,,kontakt super pożyczka w tym samym dniu a oferta dobrana pod możliwością spłaty na raty według możliwości klienta. Darmowa porada prawna z kancelarii podlegającej pod Firmę,,,nic dodać i nic ująć,,,dziękuje i cieszę się że trafiłem w końcu uczciwą Firmę pożyczkową z usługami cywilno——/ prawnymi plus /najważniejsze/! finanse ,,,/

@Amiko Dariusz P.

Mam od nich pożyczkę na mieszkanie jak również auto. Ceny firma ma konkurencyjne na rynku, jakość świadczonych usług najwyższa. A usługa wykonana szybko.Teraz przykładam się do oszczędzania także Polecam. Dla klientów firmy także pomoc prawna

Quattro-dtg

Wczoraj otrzymałem pożyczkę od firmy. Wypłata następnego dnia. Najważniejsze to bardzo korzystna oferta i doradztwo w doborze pożyczki. Duża przyznawalność. Doradztwo również w zakresie prawa. Jestem bardzo zadowolony i POLECAM

PATRYCJA
@Quattro-dtg

Bardzo polecam usługi Pana Krystiana. Profesjonalna i rzetelna pomoc w drodze do osiągnięcia pożyczki. Jeszcze raz dziękuję za wytrwałość i cenne porady prawne.

@Quattro-dtg

A ile czekałeś na pożyczkę ?

@Klient

Ja czekałem dwa lub trzy dni, nie zapominaj że każdy jest inny i każdego sytuacja finansowa też jest inna….Warto czekać to na pewno :)

Klient

Wpłacasz pieniądze i czekasz na święte nigdy. Zwykłe naciąganie. Nie wiem skąd tylu zadowolonych klientów. Prawdopodobnie są to wszystko fejkowe konta.

Norbert Sz.

Polecam dziękuje za szybkie rozpatrzenie mojego wniosku. Firma jak najbardziej godna polecenia do współpracy. Pożyczka jeszcze tego samego dnia pośrednik finansowy rzeczowy i słowny…polecam

Łukasz S.
@Norbert Sz.

Najlepszy człowiek w branży! Rzeczowe informacje i oferta skrojona na miarę klienta :) gorąco polecam! :)

@Łukasz S.

Świetna obsługa klienta. Bardzo korzystne oferty. Polecam!

@Piotr

Robert N
@.

Gorąco polecam eksperckie podejście Pana Krystiana do każdej zdolności kredytowej klienta. Szybkie i dobre rozwiązania, to jego specjalność

@Robert N

Powiedzcie mi bo tyle zadowolonych osób a ja nadal nic nie dostałam ?

Justyna i Michał

Dziękuję za pomoc w uzyskaniu pożyczki gotówkowej. Mam nadzieję że w przyszłości zgłoszę się ponownie i po coś większego ???? Przychylam się do pochlebnych opinii:) Uzyskałam pomoc finansową i pomoc w sprawach administracyjno prawnych. Świetne doradztwo z kancelarii Prawnej. Wszystko poszło łatwo i szybko. Polecam !

Karolina Bo.
@Justyna i Michał

Bardzo polecam współpracę z Firmą. Skorzystaliśmy z polecenia naszych przyjaciół którzy wzięli pożyczkę pod zakup mieszkania z pomocą tej Firmy,,nie zawiedliśmy się! Pan Krystian jest osobą pełną profesjonalizmu, cierpliwości i empatii :) Bardzo dziękujemy za pomoc i rozwianie wszelkich wątpliwości, a także pomoc prawną i wsparcie w tym stresującym okresie.

Pyska

Witam czy mogłabym prosić o numer do Pana Krystiana

www.posrednikfinansowy.com.pl

Klient Kor
@12345

www.posrednikfinansowy.com.pl Korzystałem z porady prawnej /pomogli/

@Klient Kor

Formularz kontaktowy do firmy www.posrednikfinansowy.com.pl Przy okazji ——polecam bardzo

Ergon

Tak jak Pan napisał na górze Pan prosi o pieniążki, daje umowę do podpisania i odesłania, po czym mami z dnia na dzień, czekam już 1.5 tyg przy zapewnieniach szybkiej realizacji wysyłki pieniędzy, mówi ze to nie zależy od niego, może jeszcze coś się zmieni w co wątpię, na ten moment moja ocena jest negatywna i odradzam

Alex

Przyjemna i bezproblemowa obsługa firma szczera i bezpośrednia moja sytuacja była pod znakiem zapytania i nie nastawiałem się za bardzo że będzie dla mnie oferta dzisiaj mogę tylko podziękować że los uśmiechnął się do mnie i trafiłem na firmę która pomaga takim jak ja na 100% mogę polecać

Ala
@Alex

Zgadzam się i polecam dalej

Eco Trans
@Ala

„Trochę się przedłużyło ale w Styczniu to normalne u nas też są małe opóźnienia grunt że umowa zrealizowana to się liczy najbardziej z małym poślizgiem ale to w tym wypadku tylko szczegół(Wielki pozytyw za udane Finansowanie i doradztwo finansowe)”

Natalia

Czy otrzymał Pan pieniądze

Trans zoo
@Eco Trans

Polecam polecam

Cars mk
@Trans zoo

Firma świadczy usługi transportowe z punku A do punktu B bez zastrzeżeń

Natalia

Ile Pan czekal na wypłatę

Norbert
@Natalia

Nie udzielam publicznie takich osobistych informacji mogę tylko powiedzieć że szybciej trudno byłoby uzyskać finanse a czas realizacji był zbliżony do czasu oczekiwania na finansowanie innej firmy-lecz nie chciałem aplikować w mniej sprawdzonych firmach finansowych. Numer otrzymałem z polecenia kogoś kto równie był zadowolony ze świadczonej usługi Finansowej i kredytowania

Transport
@Alex

Usługa wykonana perfekcyjnie firma już od dawna sprawdzona z polecenia teraz ja polecam

@Norbert

Witam czy mogę prosić o numer telefonu do Pana Krystiana

@Klient

Możesz wypełnić formularz kontaktowy: www.posrednikfinansowy.com.pl

Inny
@Klient

Kontak głównie przez formularz warto :) www.posrednikfinansowy.com.pl

Firma

Nie jest pan naszym klientem próbował pan wyłudzić pożyczkę jak już kilka razy wcześniej bez zamiaru ich spłaty. Pana sytuacja finansowa jak również niespłacane zobowiązania wykluczają dalszą współpracę. Umowa nie została zawarta a inne firmy pożyczkowe poszkodowane przez pana zgłaszają swoje niezadowolenie i brak kontaktu. Proszę nie wprowadzać w błąd naszych klientów i proszę nie pisać nieprawdziwych i formacji publicznie. Jutro złożymy przez kancelarie prawną odpowiedni wniosek oraz poinformujemy inne firmy a tym samym będziemy przestrzegać przed Panem. W razie roszczenia pretensji i wprowadzanie w błąd naszych klientów i osób trzecich jako niewypłacalnego zadłużonego i wprowadzającego w błąd klienta udostępnimy dane osobowe publicznie w celu ostrzeżenia innych firm które mógłby pan próbować oszukać po przez wyłudzanie pożyczek bez zamiaru ich spłaty panie Łukaszu.

A to miglanc u nas brał pożyczkę i nie oddał w ogóle ten pan nie oddaje swoich zobowiązań i wyłudza pożyczki. Kłamie a później opisuje nieprawdę publicznie współczuje takich klientów firmie wystarczy wpisać imię i nazwisko tego pana żeby zweryfikować co to za człowiek

Postronny

Firma jak media markt nie dla (usunięte przez administratora)polecam i dziękuje a ty nie spamuj bo nikt nie czyta tych nieprawdziwych komentarzy 99% uczciwych i zadowolonych klientów polecam !

Neutralny
@Postronny

Tak firma godna polecenia Szybko i uczciwie mozna otrzymać wsparcie finansowe Pośrednik finansowy i porady prawne Polecamy

@zdziwiona

No toś se Pan, Panie Krystian, sam opinię o sobie wystawił ???????????? Wyjawiać czyjeś nazwisko - nie tylko niezgodnie z prawem ale i z regulaminem GoWork - powinno ostrzec wszystkich potencjalnych klientów. PS: też zostałam naciągnięta na 800 zł „części prowizji”.

Neutralny póki co

Moja opinia na ten moment jest neutralna, ale totalnie opinie tutaj nie maja odzwierciedlenia w moim przypadku, nie jest słodko i uroczo. Jak każdy mam zobowiązania. Dlatego skorzystałem z usług tych państwa, żałuje że nie wybrałem innej firmy (pokusiły mnie opinie na gowork)… finalnie po dwóch tygodniach obietnic i zapewnień nadal nic nie mam. Czekam do poniedziałku Wtedy naturalny już nie będę

Firma - Biuro
@Neutralny póki co

Szanowny Panie proszę nie wprowadzać w błąd naszych klientów i opinii publicznej. Mimo dobrej chęci nie każdemu jesteśmy w stanie pomóc. Od samego początku wprowadził Pan naszą firmę w błąd zapewniając, iż Pana sytuacja finansowa jest tak dobra że gwarantuje terminową spłatę pożyczki. Pańskie zobowiązania wobec innych firm finansowych, nieterminowe spłaty i zadłużenia wobec prywatnych pożyczkodawców oraz zła sytuacja prawna i finansowa a tym samym negatywna analiza przedłożonych przez Pana dokumentów uniemożliwia podjęcie współpracy, o czym był pan informowany kilkukrotnie telefonicznie. Pomijamy już fakt negatywnych wpisów w bazach i umieszczenie przez inne podmioty Pana jako dłużnika w ewidencji biur informacji, co uniemożliwia zaciągniecie kolejnych zobowiązań również w naszej Firmie. Zapraszamy do kontaktu w przyszłości kiedy Pana sytuacja finansowa ulegnie poprawie. Pozdrawiamy

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Usługowo Handlowa Krystian Komotajtys - Rabka-Zdrój

• Jak się pracuje w Firma Usługowo Handlowa Krystian Komotajtys?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Usługowo Handlowa Krystian Komotajtys tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Usługowo Handlowa Krystian Komotajtys?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 6 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Firma Usługowo Handlowa Krystian Komotajtys
4.9/5 Na podstawie 430 ocen.
  • Nowy Świat 16 lok. 4
    34-700 Rabka-Zdrój