Opinie o Firma Usługowo Handlowa Krystian Komotajtys w Rabka-Zdrój

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Firma Usługowo Handlowa Krystian Komotajtys. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Firma Usługowo Handlowa Krystian Komotajtys na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Usługowo Handlowa Krystian Komotajtys w Rabka-Zdrój

RÓŻA

Co moge napisać i po co sie w ogole rozpisywać polecam bardzo firmę i dziękuje,z polecenia koleżanki firma finansowa pomocna i bardzo uczciwa,sprawdzona wszystko zostało zapięte na ostatni guzik profesjonalnie i bardzo konkretnie ode mnie również duzy pozytywny komentarz

Rosa
@RÓŻA

Dokładnie tak dzięki i pozdrawiam

Roman R
@Rosa

POLECAM WSZYSTKO OK BEZ PROBLEMÓW

Rysiek M
@RÓŻA

Polecam firma pomocna finansowa wielobranżowa dzięki i polecam się ponownie

KLAUDIA
@RÓŻA

U mnie to samo zawsze mile i konkretnie oczywiście Że POLECAM

Firma internetowa

Polecam dziękuje czas oczekiwania na finansowanie Ok 7 dni super

Daro
@Firma internetowa

Ja również dziękuje i polecam !!!!!!!!!!

Kto to ?
@Daro

Firma usługowa świadczy również usługi finansowe polecam i dziękuje

BusMag
@Firma internetowa

Transport Ok oraz udana transakcja plusy pozytyw za doradztwo i pomoc w finansowaniu POLECAM !!

KASIA

Wczoraj pieniądze wpłynęły sprawa finansowa załatwiona super i pozytyw ode mnie tak jak obiecałam dziękuje i polecam wszystkim

DARO

Natalia

Polecam Polecam całego serca. Takiego człowieka to rzadkość spotkać w dzisiejszym świecie... bardzo pomocny człowiek... polecam polecam

Adriano

Firma do polecenia fachowe podejście do klienta kontakt łatwy i ogólnodostępny firma usługowa oraz pośrednictwo i doradztwo finansowe znam kilku zadowolonych klientów osobiście

Adriano

@Kraków biuro BT

Polecam wypłata w €uro

Klient Zen
@€ruro

Polecam finansowanie oprócz osób takich jak bardzo zadłużeni z bardzo złymi wpisami i ciężka sytuacją

Aaaa
@Klient Zen

Podobno dla takich właśnie osób kierowane są usługi pana Krystiana komotajtys, wiec pana komentarz jest zaprzeczeniem jego oferty finansowania !

Klient dzisiaj

Kolega

POLECAM TEŻ ADRIANO klienta

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Firma Usługowo Handlowa Krystian Komotajtys? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Praca na magazynie z art. spożywczymi
KBTI Poland
logo firmy DORADCA KLIENTA ZAMOŻNEGO
PKO Bank Polski
Nieruchomości

nr z polecenia firma godna polecenia dalej dziękujemy

Klient Fv 1/2022
@Nieruchomości

Polecam i dziękuje

Krzysztof Re
@Klient Fv 1/2022

Kierowca
@Nieruchomości

Wszystko w jak najlepszym porządku polecam

Obserwator dla spamowiczów

Jak Najbardziej Firma Godna Polecenia Ocena 4,9 na 5 Możliwych To W Moim Odczuciu Bardzo Dobry Wynik. Same Zadowolone Realne Osoby Jako Klienci Pozostawiają Pod Komentarzami Swoje Głosy Na Tak Tam Gdzie Buźka Uśmiechnięta Z Kolei Głosy Na Nie To Buźka Smutna Ilość Kliknięć Oznacza Ilość wejść W Dany Komentarz I Autentyczność Danego Komentarza Dzięki Za Finansowanie i Sfinalizowanie Umowy i Ja Zostawiam Swój Pozytyw Oraz POLECAM !

Sport

Bravo dokładnie i ja dokładam swoją pozytywna ocenę firma do polecenia i godna zapamiętania oraz zaufania

Felix

Centrum

-polecam-

To Świętokrzyskie
@Centrum

Super -krótko i na temat transakcja udana

KRAKÓW Teraz

Dziękuje bardzo wszystko w porządku

EcoTrans

„Trochę się przedłużyło ale w Styczniu to normalne u nas też są małe opóźnienia grunt że umowa zrealizowana to się liczy najbardziej z małym poślizgiem ale to w tym wypadku tylko szczegół(Wielki pozytyw za udane Finansowanie i doradztwo finansowe)”

Trans ltd
@EcoTrans

Jak kolega z konkurencji polecam firmę również za bardzo pomocne Finansowanie i rachunkowość

Ok

Firma Transportowa bezproblemowo pełna satysfakcja

Natalia

Dzień dobry czy dostal Pan pieniądze

Auto rent

POLECAM BEZPROBLEMOWO UMOWA FINANSOWA DOPIĘTA NA OSTATNI GUZIK BEZ ZBĘDNEGO TRACENIA CZASU

Sale

POLECAM BARDZO FIRMĘ

KIELCE

KIELCE

Centrum Edu

Dzięki za finansowanie polecamy firmę i wystawiamy pozytywny komentarz zgodnie z Obietnicą,,,Dobry kontakt,,,miła i konkretna rozmowa,,,wszystko przebiegło zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami,,,,polecamy się również na przyszłość,,,,

Kolega po fachu

@Moja opinia

Klient zero

Dokładnie tam samo dla mnie pozytywy 10/10

Gastro

Polecam dokładnie jak koledzy po fachu

Kolega z branży

Urwis
@Kolega z branży

Polecam polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Usługowo Handlowa Krystian Komotajtys - Rabka-Zdrój

• Jak się pracuje w Firma Usługowo Handlowa Krystian Komotajtys?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Usługowo Handlowa Krystian Komotajtys tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Usługowo Handlowa Krystian Komotajtys?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 6 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Firma Usługowo Handlowa Krystian Komotajtys
4.9/5 Na podstawie 430 ocen.
  • Nowy Świat 16 lok. 4
    34-700 Rabka-Zdrój