Opinie o Firma Usługowo Handlowa Krystian Komotajtys w Rabka-Zdrój

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Firma Usługowo Handlowa Krystian Komotajtys. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Firma Usługowo Handlowa Krystian Komotajtys na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Usługowo Handlowa Krystian Komotajtys w Rabka-Zdrój

ALICJA

Bardzo polecamy tą firmę. Firma do spraw beznadziejnych dla której nie ma rzeczy niemożliwych :) Ponadto finansowanie załatwione dla nas ponad pół roku temu, a nadal Nam pomagają w kontaktach z tym związanych zwłaszcza od strony prawnej oraz w wyjaśnianiu różnych kwestii. Profesjonalizm i jakość obsługi w prawdziwym tego słowa znaczeniu !

Arek
@ALICJA

Polecam z czystym sumieniem człowiek bardzo pomocny o dobrym sercu dziękujemy Firma rewelacyjna

Damian Pol
@Arek

Uczciwy, miły, pomocny a przede wszystkim prosto i przejrzyście wyjaśnił i dopasował ofertę dla mnie pod moje prywatne zapotrzebowania. Naprawdę polecam.

Mariusz Sz

Sprawna pomoc przy finansach dla firm. Profesjonalnie i z nastawieniem na dobro klienta. Polecam i dziękuję z pomoc.

Wojtek
@Mariusz Sz

Witam serdecznie czy długo czekał Pan na przelew środków na konto ?

Aga
@Wojtek

Witam, czy uważa Pan że został (usunięte przez administratora) przez Pana Krystiana? Ja umowę podpisałam ponad miesiąc temu, przelałam pieniądze i do dziś nie zobaczyłam pożyczki na koncie.

@Wojtek

Nie łudź się nie będzie żadnego przelewu srodkow

@Mario

Mario odezwij się na peryk16@gmail.com i reszta co ma problem z tym panem ważne.

@Mario

Mario skontaktuj się ze mną

@didi

Ok tylko wieczorem jak wrócę do domu

@Mario

Piszcie sobie smsy nie zaśmiecajcie didi i marko strony waszym fejkiem

Zbyszek
@didi

Tak wszędzie didi i marko te same fejki i zaśmiecanie strony. Didi i marko to jakiś spam anonimowy. Lub co gorsza zdesperowane dzieciaki

@Zbyszek

Ciekawe dlaczego od razu taki hurtowy odzew? Pewnie pan Krystian przysiadł do komputera i odpowiedzi rzuca jedna za drugą.

Mądry Adrian
@Ciekawe

Może dlatego ze hurtowo fejkujecie Może odzew hurtowy bo hurtownia bardzo rzetelna a od czasu do czasu trafia się hejt!! Firma najlepsza jak media markt nie dla idiotów którzy tutaj wchodzą czytają a co gorsza spamują !!

@Mądry Adrian

Ma Pan rację. Ci co tu wchodzą, czytają pozytywne recenzje i im wierzą to rzeczywiście idioci. W tym niestety i ja.

@Ciekawe

To dotyczy takich jak ty co piszą, fejkują ale w internecie nie jesteś anonimowy nie czytaj nie pisz nie fejkuj i nie spamuj bocie

@Ciekawe

Ciekawe. dobrze powiedziane. powiem Ci tak. hurtownia ,,gud spam,, namierzona powiem Ci rzetelni. no ale jak sami napisali nic w necie nie ginie ????zapraszam do kontaktu więcej info peryk16@gmail.com

Firma
@didi

Panie Ostrowski proszę nie fejkować i nie spamować, jest pan niewypłacalnym klientem widniejącym w bazach. Ponadto udziela pan nieprawdziwe informacje w celu osiągnięcia korzyści majątkowych a tym samym w celu wyłudzeniu pożyczki jak miało to miejsce w kilkunastu firmach pożyczkowych. Pana groźby i smsy udostępnimy publicznie jak również dane i strony gdzie można będzie sprawdzić pana wiarygodność i zadłużenia których nie ma zamiaru pan spłacać, pomijam Big info monitor, krd, bik i big, jednym słowem niewypłacalny dłużnik do tego chamski wulgarny w smsach nawet używa pan gróźb proszę nie spamować strony IP już zgłosiliśmy u administratora strony Nie każdemu można pomóc a z panem nikt nie chce mieć nic wspólnego. Jakoś nas to nie dziwi

Arek
@didi

tak didi przestań spamować twój fejk mało kogo interesuje piszesz te twoje wypociny w jakim celu bo inteligencją nie grzeszysz skoro myślisz że robisz to anonimowo. Firma jest wielobranżowa….z pośrednikiem z polecenia rzetelna i kompetentna z każdej strony smsy od firmy tłumaczy twoje nie zadowolenie ale jak ktoś już tutaj napisał firma jest jak media markt nie dla didi czy nie dla idiotów !

@Firma

???????????????????? brak słów! tylko tyle i aż tyle! zainteresowanych co tutaj się dziej proszę o kontakt meila podany. peryk16@gmail.com zainteresowanych co się dzieje u jakiegoś pana Ostrowskiego wysyłam do Firma usługowo Handlowa k.k całkowity brak profesjonalizmu! pozdrawiam.

Lucyna Lusi

Już drugi raz korzystałam z usług Pana Krystiana. Szybko, sprawnie i profesjonalnie. Serdecznie polecam!

@Lucyna Lusi

Akurat

Kristofer A.

Polecam Firmę. Działają na prostych i szybkich ale jednocześnie sprawdzonych zasadach.Już same koszty doradztwa zwróciły się przy podpisaniu umowy na ustalonych wcześniej warunkach w postaci udzielonego i tańszego kredytu. Jestem zadowolonym klientem. Niczym nie musiałem zajmować się sam a czas oczekiwania był bardzo szybki uprzedzony dobrym kontaktem i obszernymi informacjami na bieżąco. POLECAM

INNY Nowa K.
@Kristofer A.

Trafiłem z polecenia, obsługa na wysokim poziomie. Pełne zaangażowanie Polecam Firmę w 100%!

Gosia Cz
@INNY Nowa K.

Polecam bardzo usługi tej firmy w 100%

Gosia
@Gosia Cz

Polecam szczerze Polecam tą firmę

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Firma Usługowo Handlowa Krystian Komotajtys? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Praca na magazynie z art. spożywczymi
KBTI Poland
logo firmy DORADCA KLIENTA ZAMOŻNEGO
PKO Bank Polski
Artur Z

Zdecydowanie najlepsza Firma wielobranżowa. Jeśli myślisz o realnej i rzetelnej współpracy to swoje kroki kieruj tutaj

@Artur Z

Kamil. B.
@.

… Uczciwy, miły, pomocny a przede wszystkim prosto i przejrzyście wyjaśnił i dopasował oferty pod moje zapotrzebowania. Naprawdę polecam.….,

People

„Oczywiście polecam z czystym sumieniem-pożyczka szybko i bez zbędnych formalności. Pośrednik super, oferta korzystna na dogodnych warunkach firma bardzo rzetelna godna zaufania, oczywiście jak większość rzetelnych klientów” — -Polecam-

Propylen Sp. Jawna
@People

Dominika Sko
@Propylen Sp. Jawna

Pan Krystian to ugodowa i bardzo rzetelna osoba, mogłam na niego liczyć do samego końca w przypadku pomocy finansowej. Zawsze odbierał ode mnie lub oddzwaniał po chwili. Nic nie rozumiałam w kwestii pożyczek i kwestii prawnej. Teraz już mam taką wiedzę. Pan zaoszczedził mi mnóstwo czasu. Szczerze polecam Jego usługi.

Dominika
@Dominika Sko

www.posrednikfinansowy.com.pl Pożyczki rachunkowość i pomoc prawna

@Dominika

Daniel

Polecam Polecam Polecam

Ariel K

Fachowiec! Rzetelny, sumienny i terminowy. Z czystym sumieniem mogę polecić usługi Pana Krystiana w ślepo każdemu. Zawsze pod telefonem. Obsługa klienta na najwyższym poziomie.

@Ariel K

MICHAŁ KOZIŁOWSKI

Polecam. Bardzo dobry kontakt, Pan Krystian odpowiada na wszystkie pytania. Pozyczka uzyskana z dobrymi warunkami

@MICHAŁ KOZIŁOWSKI

M

Polecam oczywiście

Anna J.

Bardzo polecam współpracę z Firmą i ich kancelariami adwokackimi. Skorzystaliśmy z polecenia naszych przyjaciół którzy wzięli pożyczkę nie zawiedliśmy się! Pan Krystian jest pełen profesjonalizmu, cierpliwości i empatii :) POLECAMY

PAW Jan Paw
@Anna J.

Gorąco polecam usługi doradcze tej firmy. Również ze strony kancelarii prawnej. Pełen profesjonalizm, duża wiedza ekspercka, współpraca była czystą przyjemnością. Niezwykle rzetelny i kompetentny doradca pożyczkowy i ekspert finansowy. Jeszcze raz polecam z czystym sumieniem wszystkim zainteresowanym pożyczka - sami jesteśmy z polecenia znajomych.

Janusz
@PAW Jan Paw

POLECAM SZYBKO I BEZ ZBĘDNYCH FORMALNOŚCI

Firma rachunkowa
@.

Po raz kolejny już po roku niezmiennie Firma godna polecenia właściciel firmy to Pan Krystian K. uczciwy i słowny człowiek zawsze można liczyć na pełne zaangażowanie i wsparcie oraz profesjonalne podejście do tematu tak i tym razem

Oskar Po

Pełen profesjonalizm i niesamowita pomoc. Dodatkowo pomoc prawna. Pan Krystian z cierpliwością wytłumaczył wszystkie nieścisłości, trzymając rękę na pulsie od początku, aż do wypłacenia pożyczki, prowadząc i doradzając. Świetny kontakt, szybka obsługa, idealna współpraca.

Agnieszka M.
@Oskar Po

Polecam Pana Krystiana, bardzo profesjonalny, wyjaśnia wszytko, służy zawsze dobra radą, kontakt bardzo dobry, polecam pożyczka express

Zbigniew Tyra

Profesjonalna obsługa. Bez zastrzeżeń. Polecam.

@Zbigniew Tyra

Ryszard
@.

Pełen profesjonalizm, Pan Krystian pomógł mi w sytuacji jak mi się wydawało bez wyjścia a jednak on furtkę znalazł. Polecam, nikt nie będzie zawiedziony.

Zbyszek

Profesjonalna obsługa. Bez zastrzeżeń. Polecam.

LESZEK
@Zbyszek

Szybko, konkretnie i optymalnie. Pełna i pewna obsługa od ręki. Polecam!

Boguś

Oczywiście firma sprawdzona już kilka razu korzystałem z różnych usług firmy i jestem bardzo zadowolony

Magdalena

Kompetentny człowiek, który nie wciska produktu na siłę. Wsłuchuje się w potrzeby klienta i dostosowuje indywidualnie produkt do aktualnych potrzeb.

@Magdalena

Taki sam wpis jak niejaki Tadeusz Ku kilka godzin wcześniej. Przypadek? Nie sądzę.

Ania K
@Ciekawe

Jestem pozytywnie zaskoczona obsługą Umówiłam spotkanie a Pan Krystian przyjechał i cierpliwie odpowiadał na wszystkie moje pytania. Wiedzy dostałam nawet więcej niż się spodziewałam. Gorąco polecam.

Leo

(usunięte przez administratora) grubymi nićmi szyte. Wpłacasz pieniądze w zamian za poszukiwanie inwestora. Na początek 800 zł, umowa do podpisu, odesłanie umowy, kolejna wpłata 500 zł na uruchomienie pożyczki i nic. Minął miesiąc i nie ma pożyczki.

@Leo

bo tak samo zostałem potraktowany. proszę mi powiedzieć dlaczego tego rodzaju wpisy są usuwane? prosił bym o zapytanie tego pana z tego wpisu czy nie zechciał by mi udostępnić swoich danych! myślę że mamy o czym porozmawiać!

Leo ty też odezwij się do mnie na peryk16@gmail.com

Mala

Proszę o wiadomość prywatna paulinakmak4@gmail.com nie jesteś jedynym oszukanym

Leszek LE

Super podejście do tematu. Świetny kontakt . Pozdrawiam

Adam Piotr K.

Polecam ! ! ! I znam firmę od dłuższego czasu to prawda że firma jest bardzo konkretna a osoby z usług bardzo zadowolone firma usługowo handlowa z rewelacyjną usługą pośrednika 5/5

@Adam Piotr K.

Adamie od jak dłuższego czasu znasz tą firmę pozal się Boże pośrednictwo finansowe.....? pytam.... ? zaraz będą fejkowac moje wpisy... w końcu za każdy pozytywny wpis mają profity. więc sam odpowiem Ci ,,Adamie,, pan Krystian trudni się pośrednictwem finansowym zaledwie ponad miesiąc od daty twojego wpisu. bo dokładnie początkiem listopada dodał kod z pośrednictwa finansowego do wpisu z CIGD. Adamie Piotrze nie ładnie tak (usunięte przez administratora)!!! Wiadomość dla Pana Krystiana. to dopiero początek góry lodowej. nie ładnie żerować na nieszczęściu innych.

@didi

Masz racje didi to pewnie poczatek końca tej firmy

@Przestroga

Naprawdę, uważajcie i nie dajcie się naciągać! Wpłata prowizji, nawet jeśli to 800 zł przed udzieleniem pożyczki, przed zobaczeniem na oczy wzoru umowy, przed nawet Poznaniem nazwy firmy pożyczającej jest lekkomyślnością!

Firma pożyczkowa
@@Przestroga

Czachura uspokój się bo już inne firmy założyły ci sprawę o (usunięte przez administratora) i wyłudzenia pożyczek uwaga na tego pana to fejk sprawa w prokuraturze

Wiola
@@Przestroga

Ja wpłaciłam i mnie zablokował super firma żal ich

@@Przestroga

tak zgadza się , a później jak żądacie zwrotu zaliczki. bezczelnie jesteście straszeni punktem 5i6 umowy który mówi że bez podania przyczyny pośrednik ma prawo do zaczymania pozyczki bez żadnego wyjaśnienia. tylko że najpierw jest nakaz zrobienia przelewu . gdyż pan Krystian musi być pewien że się nie wycofamy i jego praca nie pójdzie na marne. żada takowej zaliczki. a później jest wam przedstawiana dopiero umowa z tymi właśnie punktami 5i6 zapoznajemy się z treścią umowy po fakcie wpłacenia zaliczki... więc logiczne jest że punkt 5i6 nie dotyczy owej zaliczki! a jednak cały czas jesteś wprowadzany w błąd i straszony paragrafami i mocom kancelarii przez pana Krystiana!

@didi

Byłem u prawnika z ta umowa która jest chyba ściągnięta z internetu i powiedzial ze można wnosić procedurę o odszkodowanie Nie wpłaciłem dużo ale nie lubie być naciągany

Firmowi greenTrans & s.r.o.

Firma rewelacyjnie pomogła uzyskać wsparcie finansowe dodatkowo dużym plusem jest— Zabezpieczenie w postaci współpracy z kancelarią adwokacką moim zdaniem niezbędne, zwłaszcza gdy w grę wchodzą duże pieniądze. Polecam !

Znak. Zbk
@Firmowi greenTrans & s.r.o.

Polecam !

Trans edu. Fainal
@Znak. Zbk

Polecam firmę i kolegę po fachu Firma z pośrednikiem finansowym, rachunkowość i finanse plus finansowanie firm. Pomoc prawna oraz doradztwo

Teqball Sp.
@Trans edu. Fainal

Pomoc finansowa polecam i bardzo dziękuje za udzielenie wsparcia finansowego

Dariusz Daw.
@Teqball Sp.

Firma z polecenia osób które otrzymały pożyczki ja tez polecam teraz dalej dwa dni i pożyczka na koncie,.,;ale każdy jest inny to trzeba pamiętać cierpliwość popłaca :—)

Polecam
@Firmowi greenTrans & s.r.o.

Polecam !

Dorota Kaw.
@Polecam

„Człowiek Ekspert! Oferta dopasowana do potrzeb, wszelkie pytania i problemy wyjaśniane bardzo szybko i sprawnie. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy! Plusem jest pomoc i doradzanie od strony prawnej.”

@Dorota Kaw.

Aleksander Lu
@.

Niesamowity profesjonalizm i kompleksowość świadczonych usług. Pan Krystian posiada bardzo szeroką ofertę i dopasowuje ją indywidualnie do oczekiwań / warunków klienta - konkretnie a przede wszystkim bardzo szybko i sprawnie. Naprawdę bardzo polecam!!! Refinansowanie kredytu hipotecznego realizowane przez Pana Krystiana pozwoliło nam zaoszczędzić ponad 550zł w skali miesiąca przy niewydłużonym okresie pożyczki.

@Aleksander Lu

Ludzie dziwie się ile tu pozytywnych opinii! Te pozytywnie komentarze to ta firma sobie sama wystawia. Byłem cierpliwy ale już koniec!!!

Zosia
@.

Polecam / usługi tej firmy z czystym sumieniem

@Klient

klient odezwij się na peryk16@gmail.com. Ważne!

Tadeusz Ku

Ekspert Ff. TransM

Polecam współpracę z Panem Krystianem i jego zespołem. Wszystkie kwestie i zagadnienia zostały mi dokładnie przedłożone. Firma pomogła podjąć odpowiednią i jak się okazało jedyną słuszną decyzje, Kontakt dobry i Był bardzo obiektywny. Kredyt uruchomiony w ekspresowym tempie. Chętnie skorzystam ponownie z usług tej Firmy kiedy pojawi się potrzeba…

My Wy Oni i ONE
@Ekspert Ff. TransM

-Dziękujemy za doradztwo i pozytywne rozpatrzenie naszej sprawy. „W tym wypadku umowa zrealizowana profesjonalnie i szybko”…Dobry kontakt i miły do tego przejrzyste i jasne warunki usługa finansowania godna polecenia!”…

Eko Trans
@My Wy Oni i ONE

@Eko Trans

@Klient

Kolejny kredyt z Panem Krystianem i wszystkie formalności załatwione ekspresowo. Polecam pełen profesjonalizm.

Jacek Boguś.
@Marcin

Polecam firma rzetelna, uczciwa i kompetentna to już kolejna udana transakcja !

RENATA

Polecam serdecznie usługi Pana Mecenasa który współpracuje z firmą. Firma godna polecenia,bardzo rzetelna i kompetentna., A właściciel do tego super miły. Pomógł mi przy podziale majątku oraz w uzyskaniu finansowania na potrzeby własne i spłatę innych zobowiązań. Bardzo dobry i szybki kontakt na każdym etapie sprawy. Z całą odpowiedzialnością stwierdzam, że lepszego nie znajdziecie. Polecam i serdecznie pozdrawiam Renata

Pożyczkobiorca
@RENATA

Już któraś umowa z firmą polecam współpracę z tym panem

Firma Auto Style
@Pożyczkobiorca

W 100% niezależny doradca finansowy! Porównaliśmy oferty kilku pożyczkodawców i dobraliśmy najlepszą ofertę pożyczkową. Szczerze polecam współpracę, pomoc w formalnościach, pomoc prawna, ogólnie kompleksowa pomoc od A do Z.

TOMASZ SO
@Firma Auto Style

Bardzo profesjonalne podejście oraz zrozumienie sytuacji w jakiej znajduje się starający o pożyczkę. Udzielenie kredytu hipotecznego przebiegło bezproblemowo w błyskawicznym czasie. Cała procedura udzielenia kredytu bez żadnych komplikacji jeszcze pomoc prawnika w cenie POLECAM !!!

Firma sp c
@TOMASZ SO

Polecam www.posrednikfinansowy.com.pl

Eko trans

Polecam firmę

Suballfruit Sp.

Bardzo dobrze oceniamy współpracę z firmą oraz jakość świadczonych usług. Firma z działem finansowym. Profesjonalne doradztwo oraz pomoc prawna. Największe atuty: dobór najlepszej oferty, szybkość działania, słowność. Polecamy

@Suballfruit Sp.

Fachowa, szybka i celna porada. Wskazanie wszystkich prawnych możliwości.Pomoc w udzieleniu pożyczki jak również pomoc prawna.Skutecznie i szybko-zdecydowanie Polecam

Pozytywnie Prywatnie

„Ode mnie również Pozytyw współpracują z Kancelarią prawną., Firma z pośrednikiem finansowym i biurem nieruchomości wysoki standard usług !” €€€

Rodzinnie Rodzinka
@Pozytywnie Prywatnie

- nikt nie chciał finansować naszych zobowiązać oprócz tej firmy która pomogła wyjść ze spirali długów…teraz możemy odetchnąć po spłacie innych wysoko oprocentowanych pożyczek,,,mamy jedną ustaloną niższą ratę za co dziękujemy i polecamy z całego serca !!!

Sub
@Suballfruit Sp.

Polecam szybko a przede wszystkim pozytywnie

@Polecam

Mateusz
@Suballfruit Sp.

Fachowe i profesjonalne doradztwo kredytowe i prawne… Polecam osobą które prowadzą działalność gospodarczą.

@Mateusz

Polecam firma bardzo kompetentna oferta bardzo atrakcyjna a w cenie pomoc prawnika z kancelarii Firmy

Marzena i Rafał
@.

Szeroki zakres wiedzy, profesjonalne podejście do klienta to dwie najważniejsze cechy które opisują Pana Krystiana jako Eksperta Finansowego Przez cały proces otrzymywaliśmy wsparcie mailowe i telefoniczne, dzięki czemu stres związany ze staraniem się o kredyt hipoteczny został ograniczony do minimum. Polecam z czystym sumieniem.

Biuro
@Marzena i Rafał

Polecam usługi firmy

Klient z 1.09
@Biuro

POLECAM Polecam polecam !

@Klient z 1.09

Ok

Ok

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Usługowo Handlowa Krystian Komotajtys - Rabka-Zdrój

• Jak się pracuje w Firma Usługowo Handlowa Krystian Komotajtys?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Usługowo Handlowa Krystian Komotajtys tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Usługowo Handlowa Krystian Komotajtys?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 6 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Firma Usługowo Handlowa Krystian Komotajtys
4.9/5 Na podstawie 430 ocen.
  • Nowy Świat 16 lok. 4
    34-700 Rabka-Zdrój