Opinie o S.I. "Naprzód" w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie S.I. "Naprzód". Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w S.I. "Naprzód" na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja badań laboratoryjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o S.I. "Naprzód" w Kraków

Obserwator

Hwdrk Po pierwsze widać po wypowiedzi, komu tu JAKIEJKOLWIEK kultury brakuje oraz zasobu słownictwa. Po drugie snucie jakiś kompletnych bzdur o domniemanych układach i koleżankach to następna porażka. ???? Jak pracownik PORZĄDNIE PRACUJE, WYWIĄZUJE SIĘ ZE SWOJEJ PRACY, MA KULTURĘ OSOBISTĄ to dlaczego miałby być źle traktowany? Widzę i wyczuwam wielki ból "D", ale walnąć się porządnie w pierś to nie. Dlaczego się Pani nie podpisała? Pozdrawiam

@Obserwator

Uklady ma pani justyna swoja kolezanke wprowadzila na nerologie.w szatni przy papierosku glupio sie smiala ze szpitalna wywalila a kolezanka weszla na jej miejsce.ale ta kolezanka ma problemy ze zdrowiem nie radzi sobie tam na oddziale wiec justynka planuje ja przeniesc na mniejszy oddzial.kolezanki podlizuski tez sa tzw uklady .....wiec obserwator slabe masz pole do obserwacji i wyciagania jakich kolwiek rozsadnych opini.

Hwdrk

..Witam i na ostro jedziemy jurasza .... oddział psychozy .. brygadzistki i brygadzisci .. to po pierwsze nie znaja kodexu prac .. po drugie nie znaja prwa czlowiek i naruszaja jego godnaosci osobistą .. Sprawy prywatne swoich pracowników omawiają wszedzie na głos każdemu .. po druge ci co wchodza im w (usunięte przez administratora) i klocka liza to nie.do wyjebania .. ekipa .. w takim zawodzie brygadzisty (usunięte przez administratora) trzeba umieć rządzić , a nie zwalniac ludzi że w dwa dni wylatuja dwie osoby .. i kolegów koleżanek nie ma jeżeli jesteśmy na takim stanowisku faforyzowanie pracownika może skoczyć sie sprawą sadowa dla .a wystarczy ze ktoś zgłosi ... No jezeli brygadzistka wciąga koleżankę to juz wogule waworyzacja .. .. traktujemy wszystkich równo ... a nie jak do worak by nasrali .. falszywe pomówienia o pracownikach .. jest karalne ... bo jeżeli brygadzistki i brygadzisci obgaduja swoich pracownikow sa (usunięte przez administratora) warci ...

TAK brygadzistka justyna jest bardzo prosta kobieta.widac juz po zasobniku slow ze nie potrafi sie wypowiedziec.jedyne jej slowa to" g...no ja to obchodzi" .no ale jeszcze jest jedna szkarada co w dup...sie po przewracalo kacha z ortopedi cukier i konfident justynki .ona tez nad soba bedzie plakac.

Jurasz

W tej firmie kto jest człowiekiem dobrym dla drugiej osoby to jest nie wygodny .najlepszy przykład to Justyna która nie ma kultury osobistej.jest hasła i bez szczelna i tacy są najlepsi

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Jurasz szpital

w juraszu bardzo dobrze było jak był kierownikiem pan Marek. Pan Irek również dobrze pełnił obowiązki no i szkoda ze pani Ania.która pełniła regionalna juz nie pracuje.te wymienione osoby były kompetentne .bo teraz ochlapy ja kier. Gosia. Bryg. Tomek czy Justyna to tylko cyrk robią. Przez nich jest konkretny burdel. Ale bliżej do dna .mam nadzieje ze oni sami wykończą szybciej ta firmę i szpital kopnie ich w dup...

Ola jurasz
@Jurasz szpital

Prawda było inaczej .ale niech już tych kierowników się za dużo nie zmienia i tych brygadzistków bo za dużo dzidziusiow będzie na świat przychodzić. A 500 +kiedyś się skończy.

@Jurasz szpital

P.Marek nie mial zielonego pojęcia o pracy w szpitalu.

@Jurasz szpital

P.Marek nie miał zielonego pojęcia o pracy w szpitalu

Jurasz -nick od dawna na tym f
@Jurasz

(Jurasz)....proszę używać innego nicku w komentarzach

Pracownik polikliniki

Ta firma to dno tak jest w olsztynie w poliklinice

Salowa
@Pracownik polikliniki

To prawda a w szczegolnosci brygadzistka halina falszywa zakłamana pracownikow wyzywa non stop od pijaczek (usunięte przez administratora) itd chodzi i kazdemu (usunięte przez administratora) obrabia

Salowa
@Pracownik polikliniki

Ale nie tylko w poloklinice tak jest bo nawet na szpitalu Wojewodzkim w Olsztynie tak jest niedaje wyciagow ile kto zarobil a jak daje to dopiero 3tyg. pozniej . A na umowy to nawet niekiedy 3tyg. przeba bylo czekac zeby ja ostrzymac.Firma naprzod i vendi to jest jedno wielkie (usunięte przez administratora)

Jurasz jurasz

Widać ze w każdej placówce gdzie ma naprzod to wystepuja buraki kierownicy oraz brygadzisci .jeszcze troszeczkę odczekać i firma poleci.ciekawa jestem czy pani Justynka będzie do końca tej firmy czy na końcówkę ucieknie .bo osad napewno jakiś będzie. Jak to z czarownica się robiło

złodziejstwo. Firma okradla mnie o300 zł. Banda złodziei za śniadanie tez nie prawnie odciągaja.w tygodniu idę do inspekcji pracy już z gotowa skarga .oraz na panią Justynę za mobing .

Obserwator
@Marta

Popieram

Tak na dobra sprawę to Klaudia i Halinka powinny zająć się pracą a nie zbieraniu plot że szpitala na innych ,zamiast pracować to całe dnie w pracy na to wygląda że spędzają chyba i rozsiewają dalej przekręcone ploty pracowników ,chyba mają swoich problemów życiowych mało.a ich kłamstwa wychodzą pomału,tak jak w bajce Pinokio noski rosną heh.

Jeszcze pracownik msw

To prawda,no ale cóż kto się podłym urodził to skowronkiem nie umrze,co kierownictwo prezentuje na msw w Olsztynie tak na dobrą sprawę nic kierownicka K. chyba tylko ładne paznokcie bo nic pozatym ,a Pani H brygadzistka, oprucz hamstwa to tez nic czasem jest zabawna bo jak się denerwuje to się pieni jak piesek który ma wscieklizne:) tak jak traktujecie nas to nie jest fajne ,życie jest zbyt krótkie ,wszystko wraca,trzeba mieć trochę kultury a nie słomy w butach.

Szpital jurasz

Moja kochana nie tylko ciebie okradli bo dużo ludzi mówi ze im się nie zgadza wyplata.ekipy porządkowe i napewno transportowe bo tam też zlecenia są. Na coś nasze pieniądze poszły może na imprezki firmowe część na towar przecież pustki były w magazynie. Czas zrobić ostateczny porządek z firmą i wymiesc ja z tej placówki.

Mala jurasz

panią kasie i Beatę razem z Justynka i z tą firmą do jednego wora i na dno Wisły. Co one wyrabiają to się w głowie nie mieści. A kontroling to może coś otrzymuje ze tak z paniami z firmy szczęśliwe po szpitalu spacerują. A na szpitalu (usunięte przez administratora) w ludziach.bieda aż piszczy a gdzie kierownictwo jak pan z zielonych znów dziś woda smierdzial gdzie pan Jacek ma oczy ze dopuszcza pijaków do pracy.wstyd ze firma naprzod tak toleruje to wszystko no ale co się dziwić kierowniczka z brygadzistkami coś z łbem mają to ludzie jacy mają być w takiej firmie krzak

Jeden z Zielonych,JURASZ
@Mala jurasz

pracuje w ekipie zielonych nie wszyscy piją !!! ,u niebieskich jednak tez alkoholikow,alkoholiczek nie brakuje,niestety taka prawda,Polska reality show

Niki

Pani Justyna sama za mopa będzie się brać bo ludzi szpitalnych z gnebi. Z grupą pójdzie na dłuższe l4.i napewno cwaniara się osra.

Nick2

Tak to prawda p.Justyna wszystkie dobre osoby zwolni a 7 zostawi i szpital do południa będzie sprzątany a popołudniu może personel pielegniarski. Tak dalej firmo.

PIGULA

Proszę proszę niby porządna firma .a panowie 8godz w monpolu 0.5 wódki kupują w zielonych koszulkach dobra wizytówka dla szpitala jurasz.

Basia

Witam...proszę o więcej informacji co do sprawy z tym ze firma może pożegnać się ze szpitalem.na portalu dziennika bydgoszcz 24.pl juz coś jest napisane o tej sprawie.czy ktoś wie więcej. Proszę o info

Laura

Jak komuś nie wyszła z praca w firmie to chyba nie jest powód do pisania bzdur

BZDURNA JESTEŚ TY

@Laura

brak ludzi .a w zielonych i w niebieskich pijaków pozostawili. Na psycholu pijany zbierał śmieci cały tydzień chwiejny był dziś tez na ortopedi mnie mijał woda walił. Niebiescy od prania i polimerów tez nie lepsi .same alkocholicy i tacy są w tej firmie najlepsi bo grury mają.

perkoz
@Jurasz

Chyba ty jesteś jakimś nieudacznikiem i próbujesz wszystkich zrazić do firmy - firma jest ok

Galaxy
@Laura

Popieram, jeśli jesteś w porządku i wykonujesz swoje obowiązki to firma jest w porządku wobec Ciebie, jeśli jesteś miglansem i nie lubisz pracować to trzymaj się z daleka od każdej firmy

pixel
@Jurasz

bzdurny jesteś Ty !!!!!!!!!!!! bo tylko ty piszesz źle o tej firmie - coś z tobą nie tak Pewnie chciałbyś kasę za siedzenie i nic n ie robienie - w żadnej firmie nie jest to możliwe - weź się do roboty !!!!!!!!!

@pixel

Juz nie długo będę pisała lepsze opinie .napewno napisze jak juz firmę szpital pożegna. bo już nawet dyredycji nosem wychodzi ta firma

Angela
@Jurasz

Firmie pić piją są osoby lepiej i gorzej traktowane .jak to firmie są ludzie i kable .ja mam pytanie.słyszałam ze jest zmiana przepisach o firmach zewn. Czy wiadomo co z naprzód. Wiekszość ręce zaciera aby firma poszła jak najszybciej z tej placówki. Juraszu wiadomo coś więcej?

Jurasz

I tak ja w poniższy poście ludzie z grupą mają lepiej.a jaki z tego wynik.taki ze w pn policja zabrała pijanego gonca .oczywiście grupa.same wpadki ludzi z grupą. A normalne osoby są gnebione przez brygadzistow.

Wolf

No i od 22.01.2018 goniec wrócił do pracy

@Wolf

kto pije ten dobrze w tej firmie żyje. "Im glupszy tym lepszy"

pick
@Jurasz

Albo pijesz albo pracujesz - to dotyczy pracy w każdej firmie. W Naprzód nikt nie toleruje pijaństwa - to pewne

asha
@Jurasz

pracuję w tej firmie - nie mam grupy i nie odczuwam tego że jestem gorzej traktowana, jestem zadowolona z pracy, tak jak wszędzie trzeba wykonywać swoje obowiązki należycie - nikt nikomu nie płaci za darmo

@pick

no no firmie naprzod nikt nie pije .a oddziały chucza juz ze pijaki w transporcie juz na 1 zmianie ululani chodzą. Ale to napewno nie z naprzod u. Z Marsa się zjawili

Привіт, я працював у компанії в Бидгощі в лікарні Юргас. Компанія пограбувала мене, я пропрацював 200 годин, і вони заплатили мені 1000 злотих заліку

Zostaw merytoryczną opinię o S.I. "Naprzód" - Kraków

• Jak się pracuje w S.I. "Naprzód"?

Zobacz opinie na temat firmy S.I. "Naprzód" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w S.I. "Naprzód"?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 1 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy S.I. "Naprzód"?

Kandydaci do pracy w S.I. "Naprzód" napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

S.I. "Naprzód"