Opinie o S.I. "Naprzód" w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie S.I. "Naprzód". Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w S.I. "Naprzód" na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja badań laboratoryjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o S.I. "Naprzód" w Kraków

Peszo

Firma do d..pytanie dwa razy pobierają opłaty za badania za stempel żadnego pokwitowania.to nadaje się do prokuratury naciagacze

Hanna

@były_pracownik, dziękuję za Twoją szczegółową opinie. Mogłabyś dodać jaki rodzaj umów zawiera pracodawca z pracownikiem? Zlecenie czy na czas określony? Rodzaj umowy jest ważny, gdyż przy umowie na czas określony pracownik ma dostęp do urlopu i innych bonusów. @Jurasz, a Ty czy mógłbyś dodać więcej szczegółów na temat zatrudnienia? Czy warunki pracy Ci odpowiadają? Jesteś zadowolony z atmosfery w pracy? Piszesz o młodych pracownikach, którzy nie zawsze są kompetentni. Czy rozmawiałeś z przełożonym na ten temat? Dodaj swoją obiektywna opinię o firmie.

@Hanna

Mysle ze bryg transportu zauwazyl cos w zachowaniu .a czy zareagowal pewnie nie bo tam jest malo ludzi to przymyka oczy na takie sprawy.no moze jak moje kolezanki problem dalej posuna do pani kierownik dojdzie to moze cos ruszy jest to szpital 1 zmiana zawsze jest duzo ludzi i takie sprawy nie umkna ze 2 nastolatkow co pod wplywem srodkow i nie stosownie sie zachowuja na obiekcie ....

byly_pracownik
@Hanna

To zależy jakiego pracownika zatrudniają umowę o pracę dostają tylko osoby z grupą, jeszcze osoby które wcześniej robiły pod szpital też mają umowę o pracę a tak to zleceniówki dają, ja np miałam umowę na 2 i pół roku , rok przepracowałam potem się zwolniłam głównie z powodów osobistych. Niestety w tej robocie często się zdarzało że ktoś nie przyszedł do pracy (zwykle osoby na śmieciówkach) i ciągle telefony z prośbą o przyjście na zastępstwo ale ja nie dałam sobą pomiatać i się nie zgadzałam, no cóż to już nie mój problem i nie obchodzi mnie czy ktoś będzie czy nie każdy może chcieć mieć plany na dzień wolny i nie będzie z tego powodu rezygnował z wolnego zresztą kto by mi zapłacił za dodatkowe dyżury (osoby zatrudnione na umowę zawsze dostają tyle samo czyli najniższą krajową bez względu na to czy przepracują normę 168 czy też 200 albo 250 godzin). Jeśli chodzi o bonusy czy dodatki to można było tylko pomarzyć; a urlopy to jak pisałam wcześniej rzadko kiedy można było sie doprosić o choćby jeden dzień wolny przynajmniej w moim przypadku tak było, cieszę się że już tam nie pracuję bo wiadomo że wszędzie można znaleść bardziej sensowną i wartościowszą pracę, oczywiście żadna praca nie hańbi niestety muszę stwierdzić że praca jako salowa jest często okropnie męcząca, za psie pieniądze oraz bardzo niedoceniana przez innych w tym również personel szpitalny co jest w sumie smutne bo te szpitale istnieją właśnie dzięki ciężkiej pracy sprzątaczek, w innym razie już by ich nie było

Hanna

@były_pracownik, rozumiem Twoje rozczarowanie współpracą z firmą. Brak socjalu i innych dodatków przy tak ciężkiej pracy to jednak minus. Czy osoby z niepełnosprawnością powinny mieć ten przywilej, że ich dzień pracy to siedem a nie osiem godzin? Rozumiem, że atmosfera w miejscu, w którym pracowałaś była w porządku? Jest to bardzo ważne, gdyż wtedy ma się lepszą motywację do pracy. Dodawajcie swoje opinie o pracodawcy, potencjalni kandydaci sami zdecydują, czy chcą aplikować do tej firmy, czy nie.

były_pracownik
@Hanna

Napisze tak, 7 godz mają osoby które mają albo 1 grupę lub ciężkie choroby a tak to pracownicy z umiarkowanym i lekkim niestety muszą pracować w równoważnym systemie pracy wszystko zależy na jakim oddziale się pracuje, ja np pracowałam na bloku operacyjnym i niestety nie było możliwości po 8 godz bo było za mało pracowników a koszta pracy wysokie tzn środki czystości których na szczęście było pod dostatkiem także z tym nie było problemów. Atmosfera pomiędzy kierowniczka i brygadzistka była bardzo miła jak również między pracownikami, jedynie odczulam dyskryminację ze strony szpitala na a konkretnie p. oddziałowej zresztą już od samego początku krzywo na mnie patrzyła i coraz częściej szukała okazji by się przyczepić o byle co, o dziwo tylko mnie tak traktowała być może była uprzedzona do osób niepełnosprawnych i musiała pokazać swoją wyższość. To też był jeden z powodów dla których się zwolniłam, trzeba się szanować i cenić zresztą zawsze można znaleźć lepsza pracę gdzie będą każdego traktować jak człowieka a nie śmiecia. Może nie wszędzie tak jest, wszystko zależy czy się komuś spodobasz czy też nie...Tyle w temacie

Nick 4

Pracowalem firmie naprzod krotki czas .trafilem do transportu praca ogolem fajna .najgorsze dni to kiedy bylo malo ludzi i bylo trzeba w 2 obrobic caly szpital .pelne kontenery po 1 dniu pchania dawaly w kosc.to nic co do grupy polowa ok druga polowa wredna i falszywa .zdazali tez sie pijaki ktorzy lykali w czasie pracy .oraz lenie ktorzy nic nie robili a wszystkich obgadywali i komentowali.jak chudy i pan andzej.no przy takim podejsciu to zostanie tylko oni i brygadzista ktory jest przez nich kierowany a nie ma swojego zdania ani podejscia do pracownika.teraz mam juz prace inna i nauczke ze nie warto pchac sie tam gdzie ludzie odradzaja a przede wszystkim na forum jest wiecej minusow niz plusow.pozd tych normalnych a panom wymienionym zycze milej pracy do emerytury i wizyty u psychiatry ze swoimi zaburzeniami.

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
CSP

PORAŻKA! Jeśli chodzi o obsługę szpitala im. Dr Jurasza - jest tragicznie. Dziwi mnie to, że dyrekcja akceptuje taki stan rzeczy, w którym osoby sprzątające toalety wydają posiłki!!!!!!! Brygadzistki - ich zachowanie śmiało można nazwać mobbingiem. O braku elementarnej kultury osobistej nawet nie wspomnę. Pracowałem w tym szpitalu sporo lat i nie dam sobie wmówić, że zmiana na "Naprzod" była dobrą decyzją... Pamięta jeszcze ktoś czasu P. Eli i P. Grażyny? To były osoby, które znały się na swojej pracy i miały podejście do pracowników, ale dyrekcja przecież wiedziała lepiej... Życzę zatem smacznego dyrekcji jedzącej posiłki prosto z ręki, która chwilę wcześniej myła toalety...

Hanna

@Wiktor, czy jesteś pracownikiem firmy? Jeśli tak, dodaj kilka szczegółów na temat zatrudnienia. Czy przyjmowane są osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności w stopniu lekkim lub umiarkowanym? Jak oceniasz atmosferę w pracy? Czy jesteś z niej zadowolony? Czekam na Twoją opinię.

były_pracownik
@Hanna

Tak osoby z lekkim i umiarkowanym stopniem są przyjmowane niestety nie mają co liczyć ani się nie mogą doprosić o 8-godzinny system pracy tylko brygadzistka każe po 12 robić, taki "przywilej" po 8 y mają tylko osoby z 1 grupą lub ciężkimi schorzeniami np na oczy albo starsze schorowane kobiety co ledwo chodzą. Jeśli chodzi o pracę to mam mieszane uczucia; zależy od miasta i ludzi na jakich się trafi. Tam gdzie pracowałam było kilka plusów, równe traktowanie pracowników czy to bez grupy czy z grupą, miłe kierownictwo, wypłata na czas, niestety minusów jest więcej ; nie ma żadnych dodatków za nocne dyżury, premii, bonów świątecznych (za tak ciężką pracę przy sprzątaniu powinni przyznać jakiś socjal ale gdzie tam dla nich się liczy kasa nie pracownik), urlopu nawet na 1 dzień niekiedy też się doprosić nie można było bo za mało ludzi do pracy, śmieszne pieniądze a raczej jalmużna za ciężką robotę a wymagania ogromne, lizodupstwo czyli jeden drugiego w łyżce wody utopi, zdarzało się też że to właśnie ktoś z personelu szpitala traktuje pracownika sprzątającego jak debila (wiadomo stanowisko uderzy do głowy to się komuś wydaje że jest bogiem i traktuje osoby podległe pod inną firmę niż sam szpital jak szmaty); przynajmniej tam gdzie pracowałam była taka sytuacja.. Ogólnie mówiąc praca nie jest zła wiadomo wszędzie trzeba pracować bo za leżenie i bawienie się telefonem nie będą ludziom płacić. I tak jak mówię wszystko zależy od miejsca do jakiego się trafi i na jakie kierownictwo. Niestety robota nieraz bardzo ciężka i za psie pieniądze to największy minus pracy w firmie. Pozdrawiam

Wiktor

Czy tylko narzekać niektórzy potrafią?

Nick b
@Wiktor

Zatrudnij sie najlepiej tw .tu najwieksze straty ludzie odchodza sami wiec to pracy sie przydasz jak jestes odporny na robienie 16km dziennie z kublami pelnych smieci .zapraszam pon godz 7.

Gosc

Przez te firmy to w szpitalach jest brudno niema dezynfekcji ciągły brak środków do sprzątania to jest chore co teraz się dzieje aż strach położyć się do szpitala

Hanna

@Cezary jakie stanowiskiem jesteś zainteresowany? Może warto skontaktować się z Spółdzielnią Inwalidów "Naprzód" telefonicznie i zapytać o możliwość współpracy. Tu znajdziesz potrzebne informacje: http://www.sinaprzod.pl/kontakt.html Nie zapomnij też podzielić się z nami swoimi wrażeniami z przebytej rozmowy.

Przeklęty jurasz

Bobik
@Marta

Tak to wina szpitala że zatrudnił firmę zewnętrzna złodziejska okradajacych ludzi

Adam Weber
@Bobik

Czy wy jestescie normalni? Jesli wam sie nie podoba to sie zwolnijcie. A nie frustracje wylewacie na forum. Pracujecie w firmie dla niepelnosprawnych ruchowo i umyslowo. Skoro nie potraficie znalezc nic innego i to wasz najwyzszy horyzont to niech was cisna. Normalny czlowiek cisnie w ryj a nie na forum. Jestescie bandą kretynów i kretynek. Bo trzeba byc idiotą by pracowac dla takiego smiecia jak firma NAPRZÓD. Puknijcie sie w łeb jakbym zostal brygadzista tam tez bym was cisnal ;) o ile ta firma jest zwyklym oszustwem to wy pracownicy jestescie leworecznymi burakami. Baby sie nadaja tylko do sprzatania i niczego wiecej. To co wy chcecie? Wiecie dobrze ze zwolnic sie nie mozecie bo nic innego nie potraficie ;) ja tam ponad 4 lata nie pracuje. Ale jesli mnie obrazisz wpadne ci oklepac morde ;)pozdro

Nick2
@Adam Weber

Popieram .a jeszcze najlepsze to ze robia bez umowy od 1 maja.zycze im zeby pieniedzy nie dostali oszukali ich a najlepiej na zbity pysk wyrzucili bo takich ciemniakow tylko w ten sposob bym zrobil.a potem placza ze na kasie ich oszukuja ja tez bym ich doil jak tacy deb..le pusci

Cezary

Czy warto starać się o pracę? Może coś więcej się dowiem?

Adam Weber

Pracowalem kiedys w transporcie za czasów gdy podlegalismy szpitalowi a nie jakiejs smiesznej firmie. Robilem tam 5 lat,ale (usunięte przez administratora) w to. Napiszcie co tam? Jak was traktuja i ile placa? Wiem ze ten naprzod to zwykli oszusci ale prosze o komentarze bez frustracji jak powyzej bo zawsze przeciez mozecie sie zwolnic i splunac im w twarz;) chodzi mi o ocene. Elo zią

Nick 2
@Adam Weber

brygadzista ma nas za glupkow nie ukrywa sie z tym .szacunku od nas wymaga a sam zachowuje sie jak (usunięte przez administratora) i prostak .tym zachowaniem ludzi straci ..ktorzy sa ogarnieci no i sam zostanie jak glupek a znajac takich pseudo wojskowych to w gacie nasra i nara mnie tu nie ma.

Basia jurasz

firma zamiast w ogloszeniach zamieszczac potrzebne osoby do sprzatania to powinni zamieszczac naglowek "alkoholikow do pracy potrzeba."pan zielonych od pon do piatku pijany po oddzialach biega i nikt tego nie widzi.kolezanki w szatni opowiadaja ze ich goni i po pupie szczypie przy pacjetach odwiedzajacych czy personelu szpitala.czy to jest normalne......w tej firmie

Bobik
@Basia jurasz

Czyżby pan Leszek z zielonych ????

Ol

W miom szpitalu to co robi naprzod to porazka mobink ponizanie lidzi przyjmuja chorych umyslowo alkocholikow syf kila i mgila. A kirowniczka potrawi mawet naublizac ludziom od ruznych. Ludzie ostrzegam przed ta firma sama sie z niej zwalniam.

Oszukani przez klaudie
@Ol

Pani klaudio z polikliniki olsztyn czemu pani nas oszukuje okrada nas pani z naszych cieszko zarobionych pieniedzy idziemy do inspekcji pracy spadnie pani z tego stolka jest pani mloda na takie stanowisko nie zna pani zycia pani na chleb nie brakuje a my cieszko pracujemy i jestesmy oszukiwani przez pania sprowadzimy telrwizje trzeba w koncu zrobic porzadek. Pracwnicy z polkliniki olszytn.

Salowa
@Oszukani przez klaudie

No musi sobie dziewczyna dorobic razem z mamusia kosztem pracownikow

Obesrwator
@Salowa

Duet jak ta lalalka jedna umie pisać druga krzyczeć ????

Aaaaa

oburzeni
@Ol

Czy w tej firmie ktoś oszalał takiego brygadzistę Gocha wymienia to równy dość ,zna się na wszystkim,pomocny,wyrozumiały,życzliwy,pomocny i.t.d. to Gocha powinna wyjechać pierwsza a za nią Justyna.Firma się rozpieprzy bo dobrzy odchodzą a trudno dobrać słowa zostają.Wielu z nas też odejdzie pa

Bolek
@Ol

Negatywne opinie piszą osoby którym nie chce się pracować . Firma jest w porządku, wynagrodzenie na czas a wymaga jedynie rzetelnej pracy - weźcie się do roboty, a nikt nie będzie miał do was pretenscji

DAWID JURASZ
@Bolek

tak setki ludzia sie nie chce pracowac portl jest po to aby zostawic swoja opinie .o tej firmie 300 opini gora jest 10 pozytywnych no ale to ludzie sa glupi .a firma jest w porzadku az ..........mi sie chce jak slysze takich przydupasow.ja z firma sie pozegnalem bo 500zl firmie nie bede odawac za sniadania w miesiacu.

Szpital jurasz

nie zlego glupka maja chlopacy z transportu .z takim podejsciem i z taka morda to on dlugo nie uciagnie.z emerytura po wojsku powinien w domu siedziec bo z rytym lbem do ludzi to chyba nie zabardzo.nawyki z wojska w pracy nie przejda a ludzie z transportu sobie nie pozwola

@Szpital jurasz

Trzeba tego z transportu jak najszybciej postawic do pionu,mamy starego brygadziste ktory jest normalny bo w przeciwnym razie to ten trep bedzie sam zasuwał

Szpital jurasz

Maj 2015-kwiecien 2018 a w placowce naprzod 8 kierownik.hmn nie ogarnieta firma widac ze nie tylko pracownicy ale i gora na 100%maja zolte papiery

Czy są jakieś widoki na poprawę sytuacji w firmie?

SZPITAL JURASZ
@Zainteresowany

firmie jest coraz gorzej .teraz w tygodniu oddzialy juz sa nie obstawione w kuchenkowe.3 -4 pan zawsze brakuje w ich luke sa wstawiane panie ktore maja pod soba jeszcze 2 kuchnie do obskoczenia ,a pacjetow 30.pacjenci skarza sie ze dostaja zimne posilki.inne rozwiazanie np .urologia ,okulistyka pani sprzatajaca. ktora czysci wc .zabiegowe pomieszczenia musi przechodzic na funkcje kuchenkowych 2 etaty robi jedna osoba.w tym przypadku sa lamane procedury szpitala .oddzialy nie ktore sa wogole nie sprzatane sa zbierane tylko worki ze stelarzy lub jak jest juz pani to do 18 -2 oddzialy obrabia.lub w przypadku wiezowca 3 pietra 1 pani musi podolac.ekipy niebieskich i tansport tez nie lepiej popoludnie na caly obiekt 2-3 chlopakow do wszystkiego nie dziwie sie ze smieci zalegaja do nastepnego dnia nawet z pampersami .no i mobbing nadal jest stosowany przez brygadzistke justyne.pani kerownik jak to pani kierownik totalna olewka.a magazyn same pustki papier toaletowy reczniki wydzielane brak srodkow czystosci .pacjenci beda musieli swoje mydlo.papier toal. przynosic z domu.tak napewno bedzie sie z bieda kulac do maja 2019r bo koncza kadencje w tym terminie

Haneczka

Nie wiem co Wam nie pasuje- mi praca w Jurasza odpowiada, zastanawiam się tylko dlaczego Panie z Inowrocławia powinny pracować do 18 a o 17,45 krążą po przystanku czekając na autobus !!!!! Co na to kierownictwo???

Magda
@Haneczka

tak mi również się podoba praca panie brygadzistki ok.te leniwe kwoki szpitalne są wiecznie na nie i pijoki z transportu. Tylko chlac a śmieci pełno nygusy. pielęgniarki na ta firmę gadają a same chciały by mieć tak dobrze jak my.polecam firmę

Dalowa
@Haneczka

A ty co podpierdalacz.o komu w (usunięte przez administratora) wlazisz i lixrsz (usunięte przez administratora) e

@Haneczka

Bo na dojazd godzina się nalezy

Jurasz

Odwolanie do poprzedniego postu .kolezaneczka justynki zostala przeniesiona na ch .dzieci na mniejszy oddzial.oczywiscie pielegniarki juz po 1 dniu maja dosyc tej pani.ciekawe gdzie justynka ja upchnie jak na kazdym oddziale jest tej pani ciezszko .no i na oddzialach trzeba ruchy miec .tak to jest jak po kolezensku prace sie zalatwia osobie do takiego molocha gdzie taka osoba przejdzie kawalek i ma dosyc a co dopiero 11godz pracy.brawo pani justyno za glupote !!!!!!!program mam talent ma pani wygrany.

Jurasz

Tak pani justyna z neurologia to ladny przekret zrobila .szpitalnego pracownika aut a z grupa kolezanke wtrynila co ma problemy z chodzeniem .osoba ktora na taki oddzial wogole sie nie nadaje .jest strasznie powolna i duzo zadan jest dla niej problemem do wykonania jest to spowodowane jej schorzeniem.uklady sa w ekipach sprzatajacych i w transprcie.wiec prosze nie pisac glupot ze nie ma ukladow oraz psiapsiulek z justynka ktore donosza i sa innaczej za to traktowane.

Zostaw merytoryczną opinię o S.I. "Naprzód" - Kraków

• Jak się pracuje w S.I. "Naprzód"?

Zobacz opinie na temat firmy S.I. "Naprzód" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w S.I. "Naprzód"?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 1 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy S.I. "Naprzód"?

Kandydaci do pracy w S.I. "Naprzód" napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

S.I. "Naprzód"