Opinie o S.I. "Naprzód" w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie S.I. "Naprzód". Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w S.I. "Naprzód" na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja badań laboratoryjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o S.I. "Naprzód" w Kraków

m.a.m.a

Pracowałam w tej Firmie i prawda jest taka że ludzie którzy mają problem z alkoholem są dobrze traktowani. Prawda jest taka że człowiek z grupą od psychiatry nie powinien pracować w szpitalu przy lekach i przy pacjentach a takich ludzi przyjmuje się i nawet jak nie przyjdą do pracy to ich się usprawiedliwia. Kto pozwolił ,kto daje zgodę na pracę takich osób są oni zagrożeniem jest wiele innych zakładów pracy dla tych osób. To jest chora firma ,czytam że od kilku lat to samo nic się nie zmienia. Wyrzuca się osoby ,albo zmusza do pracy na kilku oddziałach co utrzymują się tylko z tej pracy często mają grupy z ortopedii ,od neurologa nimi się pomiata. Myślę że kiedyś ,ktoś asystentkami zacznie pomiatać jak one to robią.Wstyd że Polak Polakowi robi to. A grupę donosicieli ceni się , tylko niech kierownictwo sprawdzi u żródła a potem niech wyciąga konsekwencje . Nie polecam pracy tam. Jest dużo innych Firm w tej chwili co z grupami przyjmują . Jak wam się uda omijajcie tą firmę dużym łukiem.

basia

kolejna pani Justynka po school British która liczychce nie umie. 168 godz z tego 10 dni urlopu 80 godz a ona mi karze 12 12 robić ale nie mamy przekracza 168 godz .totalna pomyłka z panią Justyna ulice zamiatac albo wnuki pilnować bo ta funkcja przerasta p.justyne

IREK

Bałagan i syf "Panie sprzątające z Inowrocławia" to jedna wielka pijacka ekipa. A sprzątać nie potrafią, na pole w kapustę a nie do szpitala !!!!!!

Krasnal
@IREK

Byle co jesz i byle co gadasz zastanow sie zanim cos napiszesz

P.
@Krasnal

ciągnąć was z Inowrocławia to największa pomyłka. mogliście gniazda i zdychac tam.w transporcie po 16 godz.i na mapach dziadowy.

o i mała mi co wiecznie na chonorowym i po korytarzach lata sama za pracę się weź a nie panią doktorową rznie .tak samo pani Roksana z izby teraz wieRNA oddana firmie lata do biura a na popoludniowkach w transporcie weekend wódkę chwała. Żenada z tymi ludźmi.

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Mała mi

Ludzie wypisujecie bzdury i farmazony wyssane z palca, brygadziści źli kierownicto nie dobre. To po co tam pracujecie!!!,nie które kobiety to do niczego się nadają, zwolnijcie się i ulice zamiatać idźcie nic wam nie pasuje, same nygusy i PIERDUŚNICE, a na dodatek to co druga z pań ma problem z alkoholem przychodzą śmierdzące do pracy albo wolne na telefon biorą, w innych firmach już by dawno wyleciały, a tu non stop coś - żenada. Najlepiej to się położyć i nic nie robić, a to tak nie działa, jak ktoś chce pracować to będzie pracował, a lesery niech się zwolnią. Z jedną rzeczą się zgadzam panowie z Transportu sierdzą jak capy.

orzeł
@Mała mi

" w innych firmach już by dawno wyleciały " ale to jest Naprzód tu się" pracuje " byle jak byle kim i byle czym. Rozpadnie się to jak Konin !!!!!!!! link do fotek poproszę z libacji

Juraszu. Ucho firmy Naprzod co powtarza brygadzistki i kierownistwu. Pani Barbara Dyspoz.goniec. kuchenkowa stary szpital chyba wszyscy już kojarzy .przy niej warto przemilczec.

Jurasz

witam nowe zmiany kolejne brygadzistki .stary szpital jest zastraszającym przez panią Justynę stosuje mobbing. ZMUSZA PRACOWNIKÓW Z GRUPAMI 7 KOWYCH PRACOWAĆ PO 12 GODZ .TAK ŻE PO 200 GODZ WYCHODZĄ. I NA NIĄ CZAS PRZYJDZIE.

mmmmmmmmm
@Jurasz

prawda za nadgodziny nie placa , na wyplatach oszukuja nawet do 300 zl i nie zwracaja mimo interwencji . maja ludzi za smieci

Irek
@Jurasz

A kto ci karze tyle pracować ? Bo mi się bardzo dobrze robi w szpitalu

Jurasz. Transport same pijak na popołudniu i nockach piją jeszcze w internecie foty umieszczają z libacji .a brygadzisci i kierownictwo. Ochrona szpitala gdzie

Gosia

A widziałaś to ? Może sama chlejesz

@Gosia

CAŁY SZPITALUBIE LAJKI NA FACEBOOKU Mateusza zwanego spaiderman wstawiał od pracowników poprzez personel pielegniarski. Cały szpital chuczal no a kierownictwo hmm

Olivia
@Kasia

Od Mojego narzeczonego to się możesz (usunięte przez administratora) bo chyba sama chlejesz po kątach :) Jak masz jakieś kompleksy to ci mogę je wyleczyć :* za grosze pracuj rybko.

Krystian
@Olivia

Gosia
@Kasia

Kaśka z endokrynologii również pije i to się zgadzam i roksana z sprzątających to jest szpital alkoholików oraz agencja towarzyska. A co wstawiał możesz podesłać linkiem ?

@Krystian

transport i roksana to na leczenie się nadają. Same wpadki.firma pijaków toleruje.a normalnych zwalniają

transport
@Olivia

twój chłopak to jest polmozg

@transport

Dobrze, że masz na tyle wartości w sobie i nie napiszesz kim jesteś a No tak pewnie kolejny chory umysłowo z grupą chlejący pod szpitalem.

Nick 1

na Facebook wstawianie fotek z socjalnego transportu z browarami to jest normalne według ciebie.

transport

ochrona danych osobowych. rozumiesz rybko?

Liderka
@transport

A wiesz co to znaczy zniesławienie pod to podchodzi odpowiedni paragraf i dobra kara.

Mat

Naprzód Bydgoszcz jeszcze troszkę i firma upadnie sama, z dnia na dzień coraz gorzej . Co mądrzejsi sami się zwalniają i idą za chlebem gdzie indziej. " Grażyny " sprzątają tak jak im płacą. Ale te z grupami niedługo odpadną transport autobusem dla 15-20 osób się skończy i Ino.. przejdzie na dojazdy PKS-em . Ciekawe która z Was wróci na Poznańską z podkulonym ogonem.

Krysia

Firma naprzod to zlodzieje chirurgia ogólna sprzątalam do dzis pieniedzy nie dostałam kierownik głupio się śmieje Wioleta pustaka zgrywa a łódź jak słyszy bydgoszcz to się rozlancza .wynocha z Jurusza bo ludzie z czasem was na taczkach powywozi .

@Krysia

Za nadgodziny tez nie dostałam kasy.ta firma obiecuje a co do płacenia to juz chętnych nie ma swoje godziny przepracować a doczyszczac niech sobie prezes i kierownictwo chodzi klamry i oszusci

Pan Mariusz

Omijac te scierwa szerokim lukiem !!! Pracowalem w tej firmie we wroclawiu na koszarowej w szpitalu i jest tragedia brak szacunku dla ludzi zwyklych meneli lepiej traktuja od ludzi ktorzy maja grupy inwalidzkie a zwlaszcza paniusia katarzyna niby kierowniczka a pustak jakich malo zwykle dziadostwo omijac to (usunięte przez administratora) szerokim lukiem kazdy sie z tamtad zwalnia uciekac jak najdalej od prymitywow zero kompetencji.

Była pracownica
@Pan Mariusz

Zgadzam się z Pana opinią. (usunięte przez administratora) rozgłasza fałszywe opinie o pracownikach którzy odchodzą. Nie ma pojęcia o kierowaniu grupą ludzi , łącznie z(usunięte przez administratora).... Resztę należy przemilczeć, trzeba by zniżyć się do ich poziomu. Wyrazy szacunku dla pozostających pracowników.

Cichy

Podpierdalacz nr 1 w Bydgoszczy , szpital Jurasz niejaka Lucyna Boniś......... myśli że wszystkie rozumy pozjadała , podpuszcza ludzi na innych sama donosi do kierownictwa , wszystko jej przeszkadza i musi być po jej myśli przez nią kilka osób pracę straciło . KRADNIE środki czystości i wynosi do domu pewnie na handel na bazar w Inowrocławiu bo tam jest jej miejsce ziemniaki powinna sprzedawać. Firma zwalnia ludzi nie zależy im na dobrych pracownikach ich motto " im głupszy tym lepszy " pozdrowienia dla transportu,byłem widziałem i nigdy nie wrócę.

Maja
@Cichy

Transport sami pijaki i smierdziele

daga

w juraszu dalsze zwolnienia. brak osady na oddzialach bezradna wioletka zmusza ludzi do pracy szantażuje zwolnieniem no kuchwnkowe w weekend po 3oddzialy a panie sprzątajace po 2oddzialy.gocha niech za robote weźmie się a nie w piatki wieczorem u brygadzistow libacje alkoholowe sobie robia. ludzi do transportu zatrudniaja ktorzy powinni byc zamknieci w psych strzela taki jeden po korytarzu z niby broni. tanczy przy nieboszczykach i spiewa jak zgon wiezie tragedia. mam nadzieje ze tej firmy nie bedzie. no i znow pensje o 200zl mbiej na umowę o prace. kradziez inspekcja moze cos zdziala tym razem

znajoma

Firma Naprzód Bydgoszcz Szpital Jurasz spodziewajcie się inspekcji na dniach okradacie ludzi z ich ciężko zarobionych pieniędzy . Odciągacie za przerwy śniadaniowe 1 godz od dyżuru a gdzie zapisy w umowie na ten temat , a jak już kierownictwo jest tak do przodu to niech sobie uświadomi ze wtedy mamy przerwy o której chcemy ,kazdy pracownik na umowe zlecenie sam podejmuje decyzje o ktorej ma przerwe. To może zróbmy sobie wszyscy w porze obiadowej lub kolacyjnej ,

Hanna

@Mirek, proszę zamieszczać komentarze na temat pracy w powyższej firmie, a nie na temat poszczególnych osób.

były

Pracowałem w Naprzód Kraków w Rydygierze. Dziwię się że nie wykończyli jeszcze ludzi z grupami inwalidzkimi bo wymagania mają jak w cyrku. Bez badań kobiety na wysokości, głusi w hałasie, ślepi gdzie tylko da się, do dźwigania bez kręgosłupa. Kadra bez kompetencji, darcie ryja i tym podobne. Nie mi się nawet pisać. PA

Mirek

Ta firma to dno.... brygadzistki nie wiedza o co chodzi, byle urwać się z pracy, kierowniczka szanowna pani Małgosia też nie lepsza. Wiecznie jakieś problemy ze wszystkim !! Lepiej już pracować na czarno niż tutaj !!!

salowa

Hura przetarg nieważny w Gdańsku

salowa

I tak firma przegrała w gdansku hura

Copernicus
@salowa

niby w którym szpitalu? z otwarcia ofert wynika, że w Copernicusie albo unieważnią przetarg, albo powierzą do realizacji właśnie firmie "Naprzód"

Jaro

Dziady z Krakowa

Zostaw merytoryczną opinię o S.I. "Naprzód" - Kraków

• Jak się pracuje w S.I. "Naprzód"?

Zobacz opinie na temat firmy S.I. "Naprzód" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w S.I. "Naprzód"?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 1 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy S.I. "Naprzód"?

Kandydaci do pracy w S.I. "Naprzód" napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

S.I. "Naprzód"