Opinie o Blackbird Build Sp. z o.o. w Nowy Sącz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Blackbird Build Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Blackbird Build Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Blackbird Build Sp. z o.o. w Nowy Sącz

W dziale logistyki w firmie pracuje tylko jedna osoba? Tak zrozumiałem z waszych wypowiedzi. Mam do was blisko i chciałbym zapytać czy obecnie nie wiecie coś o potrzebie zatrudnienia w logistyce? Aktualnie pensje macie zawsze na czas? Którego u was płacą? Benefity dla pracowników jakieś się znajdą? Niby to tylko dodatki ale np takim multisportem bym nie pogardził :)

Zastanawiam się czy firma prowadzi aktualnie rekrutację na kierowców, może wiecie? Pisaliście jakiś czas temu, że wypłaty nie są terminowe, czy ta sytuacja uległa zmianie? I co z tym wypłacaniem chorobowego, nadal nie ma? Przecież na umowie o pracę należy się wypłata 80% na zwolnieniu lekarskim.

Prawdziwek Nowy wpis

Jak burmistrz Nowego Sącza mógł z taką firmą podpisać umowę na wybudowanie stadionu, boiska sportowego oraz trzech bloków mieszkalnych. Teraz okazało się, że wszystko legło w gruzach. Mam nadzieję, że prokuratura dobierze im się do skóry.

Czy Blackbird Build Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Blackbird Build Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Ewi

Kierownik logistyki !! Żenada (usunięte przez administratora) , kłamca i (usunięte przez administratora) !! Nic nie umie i o niczym nie ma pojęcia !! Takich ludzi dobra i zetelna firma nie zatrudnia !! Jak macie być wiarygodni ! Kto zainwestuje duże pieniądze wiedząc jaką obsadę kierowniczą macie . Prosze się zastanowić .

@Ewi

No tak.. A podasz parę konkretów odnośnie tego co wymieniasz? Z czym tak właściwie nieprawdę Ci mówił, że go tak określasz? Nie ma o niczym pojęcia, bo? :/

Niko
@Ewi

Takich firm z problemami finansowymi jak Blackbird jest teraz dużo. Pensje były na czas, sporadycznie zdarzało się małe opóźnienie. Kierownik logistyki jest sam i musi borykać się z mnóstwem problemów, czasem ma ręce związane, ale daje rade. Gdyby nie on, to ta firma już dawna by upadła.

Tirowic

Prezes Jan, jak potrafisz robić to da się wytrzymać. To, że nie płacą chorobowego to prawda! Przez te chorobowe poszli dobrzy kierowcy i operatorzy. Młody prezes totalne dno... Brak kompetencji.. Nowy kierownik Bogdan spoko gość, ogarnia wszystko. Logistyka...hmmm wyrzucić... Gość na nie odpowiednim stanowisku.!! Były logistyk Bogdan to był spoko gość.- szacun. Wypłaty zawsze się spóźniają.... Firma dobrze zaczęła... Ludzie byli (usunięte przez administratora) Podkreślam,zaczela... Byli zajebiścii

Sławomir
@Tirowic

Możesz napisać, jak po miesiącu od Twojego wpisy z sytuacją z wypłatami? Czy płacą teraz na czas i jakie to są kwoty? Chciałbym też wiedzieć, jak się sprawy mają z płaceniem chorobowego, napiszesz coś więcej o tym, jak tu się teraz robi, również z tymi osobami, które są obecnie?

Iiiiii

Jaka panuje atmosfera w tej firmie? Pracownik jest wypłacany zgodnie z umową?

@Iiiiii

Faktycznie w czerwcu ktoś to sygnalizował ale czy faktycznie tak było? Ja to ciekawa jestem jaka forma umowy w takim razie jest tu zawierana skoro po takiej deklaracji nikt niczego więcej nie pisał. Na pewno są?

@Iiiiii

Atmosfera bardzo pozytywną, pensje wypłacane zgodnie z umowa :)

Elżbieta

No to raczej dla każdego korzystnie. ;) A te umowy to o pracę tak? Na jaki okres zawierane i czy wcześniej jest jakaś próbna?

Kamil
@Elżbieta

Od 28 m.c nie płacą.za wynajęcie budynku żywiecka 13 sprawa w sądzie

Klient

Podobno drony latają nad pracownikami....

Gacek
@Klient

Nie płacą chorobowego

Grażyna
@Gacek

Jak to nie płacą? A jaka jest tu forma zatrudnienia? Umowa o pracę czy jakaś inna? Poza tym wszystkie inne płatności w całości i na czas?

Koledzy kierowcy i koledzy operatorzy taki dobry skład stworzyliśmy w tej firmie, ale to się szybko rozpada i rozpadnie. Przez Logistyka i tzw.zarzad którzy tworzą go ludzie bez jakiejkolwiek wiedzy na temat prowadzenia firmy. Panie prezesie trzeba budować a nie niszczyć. Jeszcze nie jest za późno....

Elżbieta

Dzień dobry czy można ostatecznie się dowiedzieć jaki tu jest konkretnie problem z całą tą logistyką? Nikt za bardzo na pytania o konkrety nie chce odpowiedzieć i zastanawiam się dlaczego...w dziale logistyk pracuje tylko jedna osoba czy mają tu większy zespół?

Obserwator

Najwyższy czas żeby Król -Logista abdykował, to może jakiś mecz obejrzymy za pare lat

Sławomir
@Obserwator

Te apele do prezesa, to dlatego, że szef logistyki nie pozwalał ludziom meczy oglądać? Myślałem, że tu o poważne sprawy chodzi?

Dymek

Nie płacą chorobowego

;

Firma jak każda inna. Gdyby nie płacili pracownikom to by nikt nie pracował, a jak widać firma nie ma problemu z brakiem pracowników

@;

Czyli nie ma? A można prosić o informację na temat liczby osób, które są tu obecnie zatrudnione? Ile ich jest i na których działach?

Gabriela
@;

No to dobrze, bo wcześniej przeczytałam trochę inny wpis. A jakie macie w firmie umowy? O pracę czy może zlecenie?

Praca

Dzień dobry! Firma ma przyjęcia na koparko ładowarki, Dlaczego ludzie się zwalniają? To prawda że nie wypłacają? Proszę o info...

Horror

Nie polecam Niewypłacalni Logistyka tragedia

Madzik
@Horror

Masakra !! Nieodpowiedni ludzie na stanowiskach .

Król
@Horror

No cóż!! Jaki Pan taki kram ! Logistyka od siedmiu boleści .

Oooollll

Odradzam pracę w tej firmie. Nie wypłacalni.... 200% to prawda Brak rozmów z ludźmi...

Kierowca

Czy to prawda, że najlepsi pracownicy odchodzą? Widzę że duża rotacja kierowców! Pytam bo nie wiem czy warto aplikować na stanowisko kierowcy??

Nie potrafią zarządzać firmą!! A co dopiero rozmawiać w języku angielskim.

Likk

Warunki pracy korzystne

Rzeczoznawca

Witam Jestem wręcz pewien , że jeśli Państwo będziecie zatrudniać na stanowiskach kierowniczych osoby , które nie mają pojęcia o tym co robią i jaką wiedzę mają odnośnie tej branży , to wielu klientów Państwo stracicie . Proszę się nad tym zastanowić .

Bodo

Firma ma problem z terminowym płaceniem pensji swoim pracownikom.

Zostaw merytoryczną opinię o Blackbird Build Sp. z o.o. - Nowy Sącz

• Jak się pracuje w Blackbird Build Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Blackbird Build Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Blackbird Build Sp. z o.o.?

Blackbird Build Sp. z o.o.
  • Jeremiego Wiśniowieckiego 116
    33-300 Nowy Sącz

Blackbird Build Sp. z o.o.