Opinie o Home Group Black Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Home Group Black Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Home Group Black Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Home Group Black Sp. z o.o. w Katowice

Damian

Witam, mieszkanie w której inwestycji od Home Group na terenie Katowic lub bliskich okolic polecacie Państwo zakupić? Słyszałam sporo dobrych opinii o Janów Park, moi znajomi tam kupowali mieszkanie i będę skłaniał się, aby coś tam znaleźć. Kontaktowałem się już z deweloperem i przedstawili ciekawą ofertę, kontakt bardzo sprawny, profesjonalni ludzie. Jednak czy macie może jakieś inne inwestycje do polecenia?

Bob Budowniczy
@Damian

Damian to pewnie kolejny wpis tego dewelopera żeby podkolorować ich pozycję. Znajomi nie mogli kupować bo proces przeniesienia własności teraz się odbywa więc znajomi są może na etapie zakupu. Ciekawe jak im się mieszka bez ogrzewania i ciepłej wody i z chodzeniem po schodach bo winda też nie jest uruchomiona? Deweloper przedstawi ci ciekawa ofertę bo chce złapać kolejnego Klienta a profesjonalizm obsługi notorycznie kłamiącej pani Igi Z faktycznie jest na wysokim poziomie bo ja bym "na kolanie" nie wymyślił kłamstw na potrzebę chwili kup śmiało skoro uważasz że jest wszystko ok

Damian

adamooos
@Damian

Janów Park, niedrogo, doskonały standard, garaż, przestronna powierzchnia, nowoczesne rozwiązania.

Kacper
@Damian

Bardzo polecam Janów Park. Co do dewelopera - jest bardzo kreatywny i potrafi tworzyć innowacyjne rozwiązania.

@adamooos

Ooo to garaż w Janów Park już gotowy? Niemożliwe. Na kostuchnie park od kilku lat jedna wielka dziura :) Mieszkańcy pewnie nigdy się żadnego garażu nie doczekają ????????

Mieszkaniec
@Damian

Kontakt z deweloperem i jego sługami jest najlepszy kiedy ktoś wykazuje jakiekolwiek zainteresowanie. Po zakupie brak kontaktu. Brak kontaktu z deweloperem, brak kontaktu z przedstawicielami dewelopera i co najlepsze BRAK KONTAKTU z zarządcą nieruchomości gdzie rękę na wszytskim trzyma Pan May - patodeweloper.

Naiwny
@Damian

Z tym patodeweloperem NIE POLECAM żadnych inwestycji. Pieniędze utopione. Zafundowany stres i nerwy

adam
@Damian

Deweloper oferuje atrakcyjne warunki finansowe, takie jak preferencyjne stawki kredytowe czy programy ratalne, umożliwiające łatwiejsze zakupienie nieruchomości, warto sprawdzić na jego nową inwestycję metropolitan home, ciekawe apartamenty

Karol

Polecam Janów Park, wszystko super

Maciej
@Karol

Kupowałem mieszkanie w kostychna park. Homegroup.black był elastyczny i otwarty na moje sugestie podczas realizacji projektu. Naprawdę doceniam ich podejście.

@Damian

Homegroup.black to niezawodny i profesjonalny deweloper, którego inwestycje są zawsze dopracowane, polecam Janów Park - warto inwestowac:)

Nikodem
@Damian

Inwestycje Homegroup.black są starannie zaprojektowane, aby zapewnić maksymalny komfort i funkcjonalność dla mieszkańców. Polecam. Kupiłem mieszkanie w Janow Park i wszystko ok.

samuel
@Damian

Kupowaliśmy mieszkanie w inwestycji Janów Park. Jedną z cech wyróżniających tego dewelopera jest dotrzymanie terminów oddania inwestycji. Klienci nie muszą martwić się opóźnieniami. Polecam

jussta
@Damian

Spośród wielu deweloperów na Śląsku, Home Group Black zdecydowanie wyróżnia się jako najlepszy wybór. Ich inwestycje są nie tylko piękne, ale także trwałe i funkcjonalne, Janów Park jest świetny

Mieszkaniec kp
@Maciej

Tak? Jakie mieszkanie pan kupił Panie Macieju? W spisie wspólnoty Pana nie widzę :) Jest Pan zadowolony z garażu i komórek lokatorskich? Upsss. No tak. One są jeszcze nie oddane. Od kiedy? Ano od 3 lat :)

Mieszkaniec kp
@samuel

Tu jest błąd. Jedna z głównych cech wyróżniający tego (usunięte przez administratora)jest niedotrzymywanie terminów odbioru i niedokanczanie budynków.

Damian Nowy wpis

Home Group Black to deweloper który wyraźnie rozumie potrzeby współczesnych mieszkańców. Ich inwestycje na Śląsku wyróżniają się innowacyjnym podejściem do projektowania przestrzeni życiowych łącząc nowoczesność z funkcjonalnością. Szczególnie podoba mi się jak skutecznie integrują najnowsze technologie domowe tworząc inteligentne i energooszczędne mieszkania. Dlatego zakup mieszkania od nich to dla mnie najlepsza inwestycja na lata. Polecam 5/5

mar.

Jestem pod ogromnym wrażeniem jakości budynków postawionych przez tego dewelopera. Każdy szczegół jest dopracowany z niezwykłą precyzją, a użyte materiały są najwyższej klasy. Jego inwestycje są najlepsze na ślasku!

@mar.

OJ TAK....NAJLEPSZ ENA ŚLĄSKU ....ze śmiechu niemal pękłem na Słonecznych Wzgórzach mieszkańcy zgłaszali że deweloper nie dokończył ich domów Kostuchna Park to inwestycja której nie chciałby mieć w portfolio żaden deweloper Janów Park jak dotychczas wygląda jak kopiuj/wklej Kostuchna gdzie deweloper ogłasza sprzedaż mieszkań II etapu będącego w stadium planów wykonania przysłowiowej "dziury w ziemi" jedyne co jest na względnie wysokim poziomie u tego dewelopera to wizualizacja w ogłoszeniach i poziom kłamstw wymyślanych na potrzebę chwili

Mirella

Zakup mieszkania od Home Group Black to dla mnie strzał w dziesiątkę. Nie tylko zyskałem komfortowe miejsce do życia, ale także uczestniczę w inwestycji, która zyskuje na wartości. Polecam

@Mirella

"komfortowe miejsce do życia" ? 1. winda nie jest uruchomiona więc popytasz po schodach chyba że masz mieszkanie na parterze 2. kotłownia nie działa więc siedzisz "komfortowo" w zimnie? 3. ilość przygotowanych parkingów naziemnych jest minimalna ale to nie problem gdyż tam jeszcze nikt nie mieszka na stałe 4. wokół budynku jedno wielkie gruzowisko i składowisko sprzętu i materiałów budowlanych, za wyjątkiem części zorientowanej na północ Mirella to pewnie nickname jednej z Pań zatrudnionych w tej super spółc(usunięte przez administratora)

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Home Group Black Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Kierownik budowy - budownictwo mieszkaniowe.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Współpraca na plus, home group black cieszy się dobrą reputacją na rynku, co świadczy o jakości jego inwestycji i zadowoleniu klientów.

Jan
@Marek

Gwarantuje że na Kostuchna park NIKT nie jest zadowolony z dewelopera. Same problemy + sprawy w sądzie. Zapraszamy na to PRESTIŻOWE osiedle. Chętnie pokażemy te luksusy :)

Bob Budowniczy

inwestycja JANÓW PARK: opóźnienie sięga niemal 7 miesięcy kotłownia nieoperacyjna i ciepła w mieszkaniach nie ma garaże nie istnieją to samo z komórkami lokatorskimi wszystkie opinie pochwalne co do tego dewelopera to zwykła farma trole i nabijanie pozytywnej opinie polecam wyszukanie w Google "Janów Park deweloper opinie" i poczytacie co się tam dzieje o niedokończonej inwestycji Kostucha Park już nie wspomnę P A T O D E W E L O P E R K A w pełnej krasie

Łukasz

Home Group Black zaimponował mi swoim podejściem do detali. Widać, że każdy projekt jest dokładnie przemyślany, co sprawia, że inwestycje są nie tylko piękne, ale i funkcjonalne.

Błażej

Zdecydowanie polecam Home Group Black ze względu na ich profesjonalizm i zaangażowanie w każdy szczegół projektu

Kacper

Zakup mieszkania to poważna decyzja, dlatego warto zaufać sprawdzonym - Home Group Black w Katowicach ma moje pełne rekomendacje.

Ryszard

Inwestycje realizowane przez Home Group Black odzwierciedlają doskonałość w każdym calu. Staranność w szczegółach i wysoka jakość wykonania sprawiają, że ich projekty wyróżniają się na tle konkurencji,polecam współpracę

Jak oceniacie rekrutację na stanowisko Kierownik Budowy w firmie Home Group Black Sp. z o.o.? Jak przebiegał proces rekrutacyjny?

Robi

Inwestycje Homegroup.black wyróżniają się nowoczesnym i przemyślanym designem. Każdy detal architektoniczny świadczy o profesjonalizmie i zaangażowaniu zespołu Polecam współpracę ;)

Deweloper oferuje innowacyjne projekty, które idealnie wpisują się w nowoczesne potrzeby i styl życia. Polecam :-)

Inwestycje od Home Group Black to synonim nowoczesności i funkcjonalności. Ich projektowane mieszkania są zawsze dopracowane w każdym detalu. Polecam współpracę z tym deweloperem

Jakub

Dzięki Homegroup.black mój kapitał zaczyna przynosić zyski. Ich inwestycje mają ogromny potencjał wzrostu wartości. Polecam każdemu współpracę z tą firmą

Irek

Deweloper słynie z dbałości o wysoką jakość budowy, co przekłada się na solidne i trwałe mieszkania. Super wspołpraca - polecam

Tomasz
@Irek

Tą wysoką jakość widać najbardziej gdy kurierzy, listonosze i odwiedzający Kostuchne Park pytają DLACZEGO MIESZKAMY NA TERENIE BUDOWY I KIEDY DEWELOPER WYKOŃCZY NASZ BLOK I WYBUDUJE NAM GARAŻE. ŻENADA I WSTYD!!

Karol

Homegroup.black to niezawodny deweloper o niezrównanej jakości usług. Każda inwestycja jest doskonała

Agata
@Karol

"każda inwestycja jest wspaniała". Pan nieźle jest odklejony od rzeczywistości. Szkoda ze nie da się tutaj wkleić tej doskonałości, której dokonali na Kostuchna Park. Dno, (usunięte przez administratora) i masakra w jednym. Nie oddali wszystkiego za co ludzie zapłacili + nadal nie ma garaży a ludzie muszą parkować gdzie popadnie. Wiecznie się wykręcają od wszystkiego i nie odbierają telefonow. Norma

Maciej

Homegroup.black jest godny zaufania. Byli uczciwi i zawsze dotrzymywali swoich obietnic.

@Maciej

KŁAMSTWO. kłamią jak z nut. Nie dotrzymują terminów!! Kostuchna park nadal bez komórek lokatorskich. O garażach pewnie możemy zapomnieć!!!

Miłosz

Deweloper zapewnia dogodne warunki zakupu nieruchomości, oferując elastyczne formy płatności i korzystne warunki kredytowe. Bardzo polecam współpracę.

Polecam, duży wybór nowoczesnych mieszkań w inwestycji Janów Park, które wykonane są z dbałością o każdy szczegół i z zastosowaniem eco rozwiązań. Faktycznie, może trochę oczekiwania było, ale na szczęście wszystko się dobrze skończyło. Kontakt z deweloperem stały i obustronny. Pozdrawiam, Michał

Kamil S.
@Michał

Zgodzę się, sama inwestycja świetnie się przedstawia. Ich podejście do klienta jest nienaganne - zawsze są dostępni i gotowi do odpowiedzi na pytania i pomocy.

Zostaw merytoryczną opinię o Home Group Black Sp. z o.o. - Katowice

Home Group Black Sp. z o.o.
  • Mikołowska 100
    40-065 Katowice

Home Group Black Sp. z o.o.