Opinie o Kancelaria Gospodarcza Feniks i Wspólnicy Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kancelaria Gospodarcza Feniks i Wspólnicy Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Kancelaria Gospodarcza Feniks i Wspólnicy Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Gospodarcza Feniks i Wspólnicy Sp. z o.o. w Poznań

Patrycja Nowy wpis

Pracowałam w Kancelarii Feniks na ul. Pionierskiej 8 w Poznaniu. Nie polecam podejmować współpracy z tym pracodawcą. Wypłaty na minimalnym poziomie. Nie warto nabierać się na obiecywane premie na poziomie 15.000 - 20.000 zł. Atmosfera w pracy jest nieprzyjemna. Kancelaria nie oferuje żadnych benefitów. Jest to firma, która bardzo powoli się rozwija, więc nie jest to na chwilę obecną pewny pracodawca. To był NAJGORSZY pracodawca, u którego pracowałam.

Anna Nowy wpis

W Kancelarii Feniks (Pionierska 8, 61-492 Poznań) panuje bardzo nieprzyjemna atmosfera, w szczególności od momentu, kiedy pracuje tam jedna osoba, która pozwala sobie na nierówne traktowanie innych, zrzucanie na nich winy, obrażanie oraz lekceważenie. Wynagrodzenie to zazwyczaj płaca minimalna plus niewielka premia. Dodatkowo zdarzyło się, że wypłata nie była wypłacona na czas. Brak jakichkolwiek benefitów. Praca jest w 100% stacjonarna. Niektórzy pracownicy mają więcej przywilejów i są chronieni przez zarząd, mimo wielu popełnionych przez nich błędów oraz niestosownych zachowań w pracy. Firma boryka się z problemami finansowymi. Zdecydowanie nie polecam.

Dzien dobry, Szukam byłych pracowników których można zapytać na temat miejsca zatrudnienia. Czy warunki zatrudnienia są w porządku? Dziękuje szczerze za odpowiedź.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Gospodarcza Feniks i Wspólnicy Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Kancelaria Gospodarcza Feniks i Wspólnicy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Gospodarcza Feniks i Wspólnicy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Kancelaria Gospodarcza Feniks i Wspólnicy Sp. z o.o.
  • Pionierska 8
    61-492 Poznań

Kancelaria Gospodarcza Feniks i Wspólnicy Sp. z o.o.