Opinie o Biuro Rachunkowe Taxo Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Biuro Rachunkowe Taxo Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Biuro Rachunkowe Taxo Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Rachunkowe Taxo Sp. z o.o. w Poznań

Czy w firmie Biuro Rachunkowe Taxo Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Pracownik Nowy wpis

tak, kilka razy w roku mamy szkolenia z najważniejszych zmian i tematów księgowo podatkowych. Szkolenia przy kawce i ciasteczku :)

Czy rotacja pracowników w Biuro Rachunkowe Taxo Sp. z o.o. na Księgowa jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 10 lutego na Pracuj.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Zuza Nowy wpis

Jako pracownik administracyjny BR TAXO mogę wyjaśnić, że na pracuj.pl nie publikowaliśmy w ostatnim czasie żadnego ogłoszenia, jedyną rekrutację, jaką prowadzimy, to ta przez (usunięte przez administratora). I nie jest to spowodowane rotacją, a stałym rozwojem biura. No i dzięki stałej rekrutacji zmniejsza się ryzyko, że przegapimy jakąś "perełkę" wśród księgowych :)

Pracownik Nowy wpis

Zespół jest stale powiększany, ponieważ w biurze cały czas pojawiają się nowi klienci.

Czerwona

Nie da się w tym miejscu pracować. Wynagrodzenie jest stosunkowe niskie, szefostwo cały czas naciska i kontroluje. Ciągle coś jest nie tak a o pomoc lepiej nie pytać. Jeżeli nie chcesz wynagrodzenia stosownego do wykonywanej pracy - śmiało aplikuj.

Sylwia
@Czerwona

Stwierdzasz, że wynagrodzenie jest tutaj stosunkowo niskie? Możesz przy tym podać jakiekolwiek szczegóły, żeby było wiadomo o co chodzi? Jak konkretnie ta cała praca tutaj wygląda? Przytoczysz przykładowy dzień? Faktycznie dużo tych obowiązków jakich?

@Czerwona

Wynagrodzenie co do zasady zależne jest od doświadczenia i umiejętności. Często jednak pracownicy lubią prezentować się w samych superlatywach co w późniejszym czasie nie przekłada się na ich pracę. Czy nie wiedziałaś na jakie wynagrodzenie się godzisz podejmując pracę? A być może wynika to z braku umiejętności komunikacji z Zarządem i prawidłowego uargumentowania swojej podwyżki? Szkoda, że ludzie potrafią tylko w internecie wypisywać chamskie komentarze, a na żwyo nie mają nawet odwagi cywilnej się do nich przyznać :) Pozdrawiam

Pracowniczka
@Czerwona

Hmmm, opinia na pewno wystawiona dla dobrego biura? Zarząd praktycznie cały czas w firmie. Drzwi otwarte, każdy może wejść i spytać o wszystko, z czego pracownicy korzystają tak na prawdę codziennie. Wynagrodzenia wydają się konkurencyjne, ale jeśli ktoś liczy że dostanie samodzielną księgową i będzie tylko przepisywać faktury do systemu, to rzeczywiście ta praca może kogoś takiego przerosnąć. Bardzo często odbywają się też szkolenia i to nie tylko samych księgowych. Dodatkowo TAXO "ogarnia" firmy z branży krypto jak i rozlicza osoby indywidualne w tym zakresie co jest dosyć ciekawe i daje perspektywy na przyszłość zarówno dla pracowników jak i samego TAXO. Wiec podsumowują jeśli ktoś nie potrafi rozmawiać to go rozczaruje ale praca to nie przedszkole i nikt nie będzie głaskał Cię po główce, natomiast jeśli liczysz na rozwój i wynagrodzenie adekwatne do umiejętności to wydaje mi się że nie ma na chwilę obecną lepszego miejsca pracy w Poznaniu, a wiem co mówię bo trochę się naszukalam zanim tutaj trafiłam.

Biuro Rachunkowe Taxo Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Księgowa. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji i chciałby podzielić się wrażeniami?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Biuro Rachunkowe Taxo Sp. z o.o..
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Bielsko-Biała
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
Ano

Niestety zgodzę się z Czerwoną :( Bardzo toksyczne miejsce pracy i chodzi tutaj o zarząd. Bardzo szybko przychodzi wypalenie zawodowe.

@Ano

Koleżanka zwróciła uwagę na niedostosowanie zarobków do nakładu pracy oraz na postawę kierownictwa, która w jej mniemaniu nie ułatwia roboty. Napiszesz, jakie masz doświadczenia w kontaktach z zarządem i co jest powodem wzmianki o wypaleniu zawodowym?

Łucja

Jakie są zarobki księgowej w tym roku? W ogłoszeniu sprzed 2 lat 4.130–6.700 zł w zależności od tego, czy na umowę, czy też jako współpracownik z działalnością. Rozumiem, że pensje wzrosły odpowiednio do rynku i do inflacyjnego wskaźnika?

X

Biuro rachunkowe na wysokim poziomie. Miła rodzinna atmosfera. Zawsze odbierają telefon. Odpowiadają na wszystkie nurtujące pytania. Rozliczanie kryptowalut jest dodatkowym atutem tej firmy. Podchodzą profesjonalnie do każdego.

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Rachunkowe Taxo Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Biuro Rachunkowe Taxo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Biuro Rachunkowe Taxo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Biuro Rachunkowe Taxo Sp. z o.o.
  • Garbary 71 lok. 19
    61-758 Poznań

Biuro Rachunkowe Taxo Sp. z o.o.