Opinie o Ourhome Poland Sp. z o.o. w Opole

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Ourhome Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ourhome Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje i catering - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ourhome Poland Sp. z o.o. w Opole

Angela

Powiedzcie mi, czy jest to praca zmianowa? W jakich godzinach się tutaj pracuje? Ktoś w komentarzach pisał, że przychodził na 5 rano. Czy od tej godziny rozpoczyna się pracę? Jak to jest? Może ktoś podać od której do której się pracuje? :-) Myślę nad aplikacją w to miejsce, ale chcę wiedzieć, kiedy trzeba być dyspozycyjnym...

@Marlenka

To zależy od stanowiska - na jakie będziesz aplikować? O jakiej elastyczności mówimy? Wszystko jest raczej w zależności od danego przypadku, jakie godziny, przez jaki okres czasu takie godziny czy inne, itp. Warto się umówić na rozmowę o pracę i dowiedzieć konkretnie jakby to było w swoim przypadku..

@kolada Nowy wpis

Nie polecam tej pracy, stawki są najniższe, ludzi do pracy wiecznie brakuje Pracownicy są traktowani jak (usunięte przez administratora) traktowani jak (usunięte przez administratora) przez kierownictwo, zwłaszcza pan Hubert, gdy mówi o podniesieniu stawki, śmieje się ci w twarz Radzę każdemu, kto tam pracuje, żeby uciekł i poszukał lepszej pracy

Kris Nowy wpis
@@kolada

A podasz kwotę, jak już piszesz o pieniądzach? Bo firma właśnie szuka asystenta kierownika z j. koreańskim oraz kierownika restauracji. Przy kierowniku są widełki płacowe 8 000 - 11 500 zł / mies. brutto. To wyobraziłem sobie, że podwładny otrzyma jakieś 6 000 - 8 000 zł brutto.

@pracownik Nowy wpis
@Kris

To ja jako pracownik zgłoszę się po wyrównanie do tej stawki o której piszesz ????.

Natknąłem się na ogłoszenie, w której poszukiwano kucharza/kucharki i mam pytanie. W ogłoszeniu były wyszczególnione 3 rodzaje umów: umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt b2b. Od czego zależy to jaką się dostaje? Preferencje pracownika są w ogóle brane pod uwagę?

Cherry

Preferencje pracownika są brane pod uwagę. Również umiejętności, zaangażowanie oraz doświadczenie, lecz także oczekiwania finansowe oraz czas pracy.

@Cherry

Czyli na rozmowie rekrutacyjnej można się negocjować o stawkę na start? Zastanawia mnie to tez czy wraz ze wzrostem stażu dają wyższe wynagrodzenie

Cherry Nowy wpis

Można negocjować. Tak, wraz ze wzrostem stażu wzrasta również wynagrodzenie (średnio raz na rok).

Pisaliście o której się praca tu zaczyna, mnie bardziej interesuje ile ona w ogóle trwa. 2 lata temu w ofercie na szefa kuchni podawali, że robi się jedzenie dla 3000 osób. Ciekawe, ile trzeba siedzieć w takim razie godzin. O ile nadal tak to wygląda, bo nie widzę właśnie nic ostatnio żeby wstawiali.

Cherry

Obecnie jest to ok 4-4.5k posiłków (kuchnia polska) Praca 8-10h w zależności od preferencji. Są dwie zmiany - zmiana nocna przygotowuje wstępnie składniki dla zmiany dziennej (wstępna obróbka warzyw, mięsa, itp).

Angela

@Angela

Nie polecam pracy tutaj. Atmosfera jest tak toksyczna że naprawdę ciężko jest wytrzymać. Ludzie z biura obserwują każdy Twój krok na kamerach, wykorzystują pracowników na maksa.

Jeżeli faktycznie tak jest, to w czym przejawia się ta toksyczna atmosfera? Takie stwierdzenie potrzebuje jakiegoś przykładu, potwierdzenia... Bo tak to może napisać każdy. Niby w jaki sposób pracownicy są wykorzystywani? Ktoś już tutaj zaprzeczył Twoje słowa, więc nie wiem komu wierzyć...

@Angela

Jest praca zmianowa, ale wszystko jest ustalane na rozmowie o pracę. Większość zaczyna pracę od 5, ale są osoby zaczynające pracę o różnych godzinach: 6, 7, 8~ Wszystko zależy od stanowiska i obowiązków. :)

піч
@Angela

Припускаю, що всі вищенаведені позитивні коментарі написані менеджерами з метою відбілити імідж компанії. 02.08.2024 п. Б. псевдонім вишня п. Н. якщо вони повинні писати власні коментарі, вони повинні повідомити вас про це

Marlenka
@Cherry

A jest tutaj możliwość elastycznego rozpoczęcia pracy? Czy raczej wszyscy z danego stanowiska rozpoczynają pracę o danej porze? Wiesz, jak to jest? Poinformuj, jeśli możesz.

@Marlenka

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Ourhome Poland Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Konserwator - Technik? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
~Elka

Szczerze NIE polecam pracy w tej firmie. Pracowałam tam przez niedługi okres czasu, ale to co tam się dzieje to jakiś koszmar. Nikt nie ma tam odpowiednich kompetencji do nauki nowego pracownika...

@~Elka

Zgadzam się z powyższym. Oczekują że od razu będziesz wszystko umieć, krzyczą i ośmieszają na grupie jeśli ktoś coś zrobi zle

Cherry

Na grupie punktowane są nienależycie wykonane obowiązki, a jest to robione na grupie żeby również innym pokazać jak nie powinni robić. Nikt nie wymaga że ktoś coś będzie wiedział od razu - każdy jest szkolony przez pracowników wykonujących takie same obowiązki oraz managerów~ Oczywiście wymagamy podstawowych umiejętności jak liczenie i pisanie i takich rzeczy nie uczymy :) Hitem są osoby, które przychodzą na stanowisko kierowcy, a nie mają prawa jazdy - tego nie nauczymy :)

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Ourhome Poland Sp. z o.o.?

#Klaudia

Czy ktoś może wypowiedzieć się na temat stanowiska Asystent Kierownika-chcę aplikować. Jaka atmosfera, jaka stawka, jakie obowiązki (realne), szkolenia, benefity?

@#Klaudia

Wszystko zapewne zostanie powiedziane na rozmowie o pracę - po to ona jest, a samo spotkanie nie zobowiązuje do zatrudnienia. Jak wszędzie stawki są ustalane indywidualnie w oparciu o doświadczenie, więc informacja od innej osoby może okazać się niemiarodajna. Atmosfera jest fajna, choć personalne odczucia zależą również od tego jaką się jest osobą i jak nam idzie współpraca z innymi ludźmi :)

Maciej
@Cherry

Rozumiem że stawkę można negocjować na rozmowie ale chyba są określone widełki poza które się nie wyjdzie na tym stanowisku? Móglbyś je podać bo wtedy łatwiej się zdecydować co do pracy. Dodatkowo nie wygłupie się i nie powiem za dużo jak będą pytać o wymagania finansowe.

Chłopak znalazł ogłoszenie, szukają kierowcy/dostawcy aktualnie. Nie ukrywam, że zmartwiło mnie trochę to, co piszecie — tzn. najniższa krajowa, krzyki. Do tego wynagrodzenia nie dochodzą później jakieś benefity czy premie/podwyżki? Jaka jest tam rotacja? Może gdy ktoś jest "twardy" to da radę jakoś ogarnąć pracę, nawet przy niesprzyjających warunkach?

Drakulla
@Monika

Jeżeli chodzi o pracę to napewno da radę. Jeżeli umie mówić po Polsku w stopniu komunikatywnym ( nie musi umieć pisać - z tego co widać to kobieta go wyręcza) I ma dwie ręce to może pracować na zlecenie nawet 30 dni w miesiącu jak jest "twardy "

@Monika

Opinie piszą zwykle osoby, których praca zapewne również pozostawia dużo do życzenia :) Są osoby, które pracują tutaj od początku i jakoś "dają radę". O benefity i premie można zapewne zapytać podczas rozmowy o pracę. Ważne jest żeby rozróżnić pracowników firmy od tzw. "agencyjnych", którym stawki ustala agencja, a nie pracodawca.

ByłaPracownica

Nie polecam pracy w ourhome Polska! Wykorzystywanie w pracy pracowników z Ukrainy. Panie z (Polski) krzyczą na pracowników że źle robią ,a nikt nas nie nauczył. Bardzo małe stawki godzinowe a wymagają abym pracowała nawet w soboty ,niedzielę i święta ( a i najlepsze że w sylwestra do godziny 2 w nocy).

@ByłaPracownica

Na sam początek przy zatrudnianiu nie mieliście żadnych szkoleń, na których pokazywali, jak macie wykonywać czynności? Co to znaczy, że ma się bardzo małe stawki godzinowe? Najniższa krajowa czy coś lekko więcej? Czy pracując w weekendy i święta dają chociaż jakiś dodatek, czy robi się za tyle, ile w tygodniu?

ByłaPracownica
@Karolina

Brak szkoleń! Przychodzisz na 5 rano i masz robić!!! (Później pretensje że źle zrobiona praca). Stawka to najniższa krajowa a co do pracy w weekend i święta to taka sama stawka jak w tygodniu.

@ByłaPracownica

Nie brzmi to za dobrze w takim razie:/ Firma proponuje, chociaż umowę o pracę? Albo może znajdą się jednak jakieś plusy?

manekin

A u mnie była sytuacja taka że kończyła sie umowa i powiedzieli albo zmniejszamy stawkę godzinową albo do widzenia !!!

Sergiey

Praca pod kamerami tak sie nie da pracować wieczne problemy kierowników brak organizacji niektórym To już się w głowie pomieszało jak dostal trochę władzy nie polecam nie pozdrawiam Pani Beaty zadufana w sobie

@Sergiey

dzień dobry. praca pod kamerami nie jest niezwykłym. Znajduja sie w fabrykach, bankach, restauracjach, sklepach i innych. Obecnosc kamer przeszkadza tylko tym, którzy ma cos do ukrycia. :) organizacja jest w porządku. nikt nie jest doskonały, ale problemy rozwiązuje się poprzez stala wspolprace. najbardziej jest zle jak pracownicy, ktorzy pomimo instrukcji wydawanych na co dzień, ciagle nie radza sobie z prostymi rzeczami i przez takich klient sa niezadwowleni. Beata jest jednym z lepszych kierownikow, wynmaga odludzi tego co od siebie czyli dobrej pracy. Pozdrawiam

Alfonso

Rzeźnia nie praca. Nie polecam bardzo nie polecam. Szkoda czasu na taka praca,wynagrodzenie tez jest do kitu. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Ourhome Poland Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Ourhome Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ourhome Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ourhome Poland Sp. z o.o.?

Ourhome Poland Sp. z o.o.
  • Katowicka 16 lok. 3
    45-061 Opole

Ourhome Poland Sp. z o.o.