Opinie o Dur-Kompleks Sp. z o.o. w Wałsnów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Dur-Kompleks Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Dur-Kompleks Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dur-Kompleks Sp. z o.o. w Wałsnów

Ten gości cały czas tak kombinuje ,raz na ekogroszek i na pellet (usunięte przez administratora) już mnustwo ludzi i dalej zostaje bezkarny ,wynajołem windykację z wrocławia i też nic nie wskurali , osobiście do tego (usunięte przez administratora) się wybieramy bo mamy namiary na niego ,

Pellet Nowy wpis

Czy posiada Pan aktulany numer telefonu, Do Sławomira Durlik , stary jest nieaktywny, nie mam nawet jak się skontaktować

Należności Nowy wpis

Brykiet zamówiony w grudniu 2021 r. Do tej pory nie mamy ani brykietu ani pieniędzy. Jak ktoś ma jakieś należnośaci do odzyskania z tej firmy to proszę o kontakt 533107107 lub kontakt.ekologika@gmail.com w celu omówienia szczegółów pozwu zbiorowego lub zgłoszenia możliwości popełnienia przestępstwa.

Brykiet Nowy wpis

Brykiet zamówiony w grudniu 2021 r. Do tej pory nie mamy ani brykietu ani pieniędzy. Wyrok sądu jest. Komornik nie jest w stanie nic odzyskać. (usunięte przez administratora)

@pellet

Czy ktoś odzyskał pieniądze ?

@@pellet

A firma w jakikolwiek sposób się kontaktowała z kimkolwiek? Bo cała ta sytuacja zdaje się być dość zaskakująca

@Agnieszka

@Agnieszka nie kontaktują się nie odpisują na maile

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Dur-Kompleks Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Max

Czas wynająć firmę windykacyjną zwaną karki

Mariusz
@Max

Od jak dawna czekasz na pieniądze? Ile to się już ciągnie?

@Mariusz

Od stycznia

@Max

A już lipiec... Ta windykacja wasza została w ogóle uruchomiona?

Max

Witam dostał ktoś pieniądze za zamówiony pellet od dur kompleks

@Max

mnie to nie dotyczy ale zastanawia mnie ile już czekasz, skoro o to pytasz?

Od stycznia

Brak pieniędzy i kontaktu

Pellet

Czy ktoś z Państwa otrzymał jakiś termin zwrotu pieniędzy?

@Pellet

Ci ludzie działają typowo na zwłokę, ukazując ,,dobrą wolę” znają się na (usunięte przez administratora)doskonale.

@Klient

Nie ma chyba co czekać tylko trzeba zgłaszać na policję. Jeśli nie potrafią podać terminu zwrotu.

@Pellet

Moim zdaniem nim wcześniej zaczniemy działać tym lepiej dla nas. Tutaj już nie ma na co czekać

@Klient

Też tak myślę, jeśli do piątku nie dostanę zwrotu pieniędzy to idę na policję to zgłosić, bo z tego co widzę to sporo ludzi zostało (usunięte przez administratora)

No tak czeba działć ,

@Pellet

Zamówiłam pellet i mam taki sam problem jak wszyscy. Nie ma ani pelletu ani pieniędzy. Kontakt bardzo utrudniony, Pan Sławomir tłumaczył się, że był chory, był w szpitalu itd. Ż E N A D A! Że na takich (usunięte przez administratora) nie ma rady... Ta firma i te osoby ponoć są znane z takich (usunięte przez administratora) Trzeba uważać, żeby za chwilę nie ogłosili upadłości konsumenckiej i już w ogóle pieniędzy nie odzyskamy.

@pellet

To przy takiej upadłości nawet sąd nie pomoże? Nic kompletnie nie będzie dało rady zrobić? Bo jeśli tak to chora luka prawna, pewnie dużo osób już to wykorzystało, dlaczego nikt tego jeszcze nie zalepił?

dostał ktoś zwrot pieniędzy

@Max

jeszcze nie i chyba nie ma już cos na to liczyć, cały czas inne wymówki, muszę wydzwaniać i prosić się o swoje pieniądze co i tak nic nie dało. Ciekawe czy policja coś w tej sprawie pomoże.

@pellet

Nie wiem czemu ale obawiam się, że niestety nie. Powiedzą Ci, że mają "ważniejsze" rzeczy na głowie. No chyba, że zbiorowo się zgłosicie, może to pokaże, że serio to grubsza sprawa?

Max

witam czy ktoś ma już jakiś postęp obnośnie zwrotu pieniendzy za pellet

U mnie brak postępów

Helena
@Pellet

Długo już czekasz na zwrot pieniędzy? Widzę że pełno osób ma tutaj z tym problemy...

@Helena

już 4 miesiące i nie mogę się doprosić o swoje pieniądze ciągle tylko słyszę że jeszcze trochę, niestety ale to wygląda na zwykłe (usunięte przez administratora) sprawę zgłosiłem na policję ale to wygląda na dobrze zaplanowaną akcję. W łatwy sposób można wyłudzić duże pieniądze. Ze strony firmy nie otrzymałem żadnej propozycji dogadania się tylko cały czas przedłużanie.

pellet

czy wyjaśniła się komuś sytuacja??

Max

22 688 78 04 firma windykacyjna ktura prowadzi moją sprawe ,dzwońcie tam wszyscy wszystko sie dowiecie.

czy ktos z Was zglosil sprawe o zwrot pieniedzy na policje? czy tylko ttuaj piszecie i ostrzegacie innych o problemie z firma?

A

Tak, sprawa zgłoszona

@Karolina

też złożyłem sprawe na policję

Szer
@Karolina

Nie ma terminu ani kiedy bedzie zwrot,sprawa zgłoszona

max

czy ktoś dostał już jakiś zwrot czy konkretną informację o zwrocie pieniędzy, kiedy i czy wogóle

Klient

Że tacy ludzie mogą spokojnie spać po nocach!

@Klient

Piszcie czy są jakieś postempy w tej sprawie ,czy zgloszenia

Klient

MAM TEN SAM PROBLEM . ZAPŁACIŁEM ZA 22 TONY PELLETU. I ANI PELLETU ANI PIENIEDZY. UWAŻAJCIE !!!

Pellet

Zamówiłem w firmie pellet zapłaciłem pieniądze i kontakt się urwał, czy posiada ktoś jakiś kontakt do Pana Stanisława Durlik ?

@Pellet

Wtam i co ma pan kontak z firmą dur kompleks

@Paweł

Tak ale pelletu nie będzie

@Pellet

I co panu powiedział że odda kase tylko teraz niema.dla mnie tak mówi scima zglosil pan to na policje.

@Paweł

A jak długo Pan czeka ?

@Pellet

Niestety u nas ta sama sytuacja

Pellet

Nie zgłosiłem ale mam nadzieję że szybko pieniądze wróca bo inaczej nie będzie innego wyjścia. Nie dostałem terminu zwrotu.

21 grudnia złożyłem zamòwienie prosze podać nr tel to zadzwonie ,

Zostaw merytoryczną opinię o Dur-Kompleks Sp. z o.o. - Wałsnów

Dur-Kompleks Sp. z o.o.
  • 22B