Opinie o Transway Sp. z o.o. w Wałbrzych

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Transway Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Transway Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Transway Sp. z o.o. w Wałbrzych

KIEROWCA 13 LAT NA UE KrzysieK

Żadnego problemu, spedytorzy robią robote, wszystko dostarczone, kasa na czas, Nowe auto, dwie belki pasy, telefon itd, jazda na DKV i Via, Italia Autostrady, pracowałem ze spedytorami Kingą, Rafałem, Marcinem i Jarkiem, grzecznie wszytko potwierdzane po załadowaniu, stawka ok, 17000km/21, ładowane zgodnie z papierami, hotele FR, wypłacone zgodnie z Tym co ustalacie po rozliczeniu trasy (ten sam dzień), ...tylko kierownik jakiś dziwny w różowych spodniach chodzi, kierownika to bym wy_ebał.

@KIEROWCA 13 LAT NA UE KrzysieK

Tobie pasy i belki są potrzebne za jaką stawkę pracowałeś 230zl cz mniej. Firma dno i tyle w temacie

Kierowca 13 Lat
@Nowy

Kierowca z doświadczeniem na Angli (LRM MRN T1) + UE + Skandynawia + Maroko + Serbia + Szwajcaria z ADR full klass znajomość języka ang i niem. nie BECZY na Forach internetowych na temat wynagrodzenia. Weźcie sie do roboty, każdy załadunek potwierdźcie u spedytora a podstawą do żądania wynagrodzenia są podbite dok. CMR lub intFrachtbrief z Dostawy!! Jeżeli rozmawiamy o twojej stawce 230/dzień to tyle w temacie. Ja kończe. Zmień branże.

Były kierowca
@Nowy

Przecież to Rafał (szef którego nie znajdziesz w papierach) pisze te wszystkie nowe pozytywne opinie. Skąd tu nagle wysyp takich pozytywów ? Firma to (usunięte przez administratora) i tyle.

Karma wraca Rafałku

Nie warto, chyba że chcesz tyrać jak (usunięte przez administratora) nie mieć czasu na sen i być budzony o 5 rano przez spedytora po dwóch godzinach snu, kupować winiety za swoje pieniądze. Dajcie sobie spokój.

ByłyPracownik

Rafał to w porządku człowiek . Pracowałem u nich dłuższą chwilę i powiem szczerze , że nie było problemu z niczym. Spedycja też nie najgorsza. Widać , że żal do świata przysłonił osąd.

Kolombo :)

Panie kierowco... najlepszy numer to wziąć zwieść towar na bazę potajemnie i rzucić kluczykami. Pana profesjonalizm jest porażający.:)

niedowiarek....

Jeździłem w firmie jeszcze za czasów starego spedytora. Potrafił dać wycisk ale nie było problemu z pauzami. Zgłaszasz, że potrzebujesz odpocząć i odpoczywasz. Każdy dzień miałem płacony. Ze spedycją kontakt możliwy o każdej porze. No i Koordynator, jak był problem z autem czy cos... do rany przyłóż. Za spalenie i za tankowania na tańszych stacjach dostałem parę stówek premii. Pozdrawiam :)

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Transway Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Spedytor powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
kierownik

Firma jak każda inna firma transporotowa. Przychodzisz, dostajesz auto , wykonujesz pracę, dostajesz wynagrodzenie. Jak prosisz o dzień odpoczynku to dostajesz. Spedycja jak każda inna. Z kontaktem nie ma problemu .

kierassss

Pracowałem w Tej firmie i powiem tak... ma swoje plusy i minusy. Kasę dostałem na czas, wszystko ok. W spedycji 2 gości. Kontakt jest głównie z Marcinem i nie ma problemu.

Najlepiej to zadzwonić i zapytać się jakie są warunki pracy. Ilu ludzi tyle opinii. Firma na rynku jest 2 lata zaraz będzie 3. Wszyscy narzekają, a ludzie tam pracują i żyją. Może Panowie kierowcy wzięli by sią za prace:)

No właśnie 2 lata i już negatywy idą i to jakie

Były kierowca
@Nowy

To co usłyszycie przez telefon, a co będzie w rzeczywistości to są dwie różne sprawy. Podczas procesu rekrutacji na stanowisko kierowcy też słyszałem przez telefon że idą na rękę kierowcom, rozliczenia kiedy chcesz, że nie katują kierowców i trasy są spokojne. To wszystko kłamstwa, jak masz okazje przespać chociaż 6 godzin to już jest święto. Miały być wypłacane tygodniówki, później się okazało że jednak nie, dostawałem jakieś grosze. Rafał bałwanie, sam jesteś sobie winien. Widać Twoją desperację, widziałem ile busów stoi na parkingu zamiast zarabiać.

mikitaras

Nie polecam tam pracować a także żadnej współpracy podejmować z ta ww. ta firma. Zero szacunku do pracownika, wieczne pretensje . Po więcej info proszę podać emeila a odezwę sie

dawidh
@mikitaras

dzięki za info. Właśnie chciałem się tam przyjąć ale widzę że nie warto.

@dawidh

Serio? Po jednej opinii? Czyli jakby napisał, że jest super i generalnie warto to byś leciał i prosił o przyjęcie? ;p

Migudu
@Ilona

Tu jest wiele opinii. Większość słabe. Z jakieś powodu firma jest trollowana?

Lider
@mikitaras

Witam możesz zadzwonić do mnie ?725492290

driver

Współpracuje z tą firmą od samego początku. Praca dobra jeśli ktoś chce pracować. Mili i kompetentni spedytorzy. Dobra praca zawsze jest wynagradzana. Wypowiadają się zazwyczaj osoby, które chcą nic nie robić a zarabiać miliony.

@driver

A wiesz może jak spedytorom się tu pracuje?

Rafi 51
@driver

I jak warto się tam przyjąć do pracy bo chciałem tylko ja z Bydgoszczy jestem 400 km od Wałbrzycha

Migudu
@driver

Niesamowite. Raptem całkiem skrajna opinia. Na pewno jesteś kierowcą? A co z tym rejestrowaniem firmy na inne osoby?

Ilona

Podobno spedycja nie ma pojęcia o ładunkach... A właśnie widziałam ogłoszenie na spedycję i się zastanawiałam czy warto. Dałby ktoś mimo wszystko dać znać jak to wygląda z perspektywy biura? Te widełki z ogłoszenia 5-6 tys to netto czy brutto?

@Ilona

Lepiej z nimi nie zaczynać spedycja nie ma pojęcia o ładunkach szef Rafał to słup zwykły (usunięte przez administratora)proszę sprawdzić zarząd firmy

Ta firma to jest porażka. Szef o ile można tak nazwać to typowy DZIADTRANS. Spedycja nie ma pojęcia o ładunkach lepiej omijać szerokim łukiem.

Zofia

Czemu piszesz że nie ma pojęcia o ładunkach, czym się to niby przejawia? No i o co chodzi Ci odnośnie szefa - jakie konkretnie jest podejście do pracowników?

@Zofia

Przepraszam że się w trące ale, wasi spedytorzy są nie odpowiednimi ludźmi na tym stanowisku proszę ich wysłać na szkolenia i zobaczyć jak w innych firmach działa spedycja. A Szef niech zacznie rozmawiać o problemach a nie zamiatać je pod dywan bo gdyby nie kierowcy to by go nie było.

CichyaBill

Omijać tą firmę szerokim łukiem. Wyzysk na kierowcach. Nie pomagają jak potrzeba. Trzeba dużo rb km aby dobrze płacili. Szef niemiły dla kierowców. Spedycja nie wie od czego sa

Rafi 51

I jak z tą pracą tam w tej firmie?

Pracowałem w tej firmie brak szacunku dla pracownika (usunięte przez administratora)

bkgg

podaj emeila kolego

Zostaw merytoryczną opinię o Transway Sp. z o.o. - Wałbrzych

• Jak się pracuje w Transway Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Transway Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Transway Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 10 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Transway Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Noworudzka 16
    58-308 Wałbrzych