Opinie o Transway Sp. z o.o. w Wałbrzych

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Transway Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Transway Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Transway Sp. z o.o. w Wałbrzych

Nie polecam tego pracodawcy, jednym słowem byle wykorzystać pracownika i okazać brak szacunku. Szkoda gadać trzeba byc desperatem żeby tam pracować

Ilona

Rozwiniesz dalej tę myśl, żeby było wiadomo mniej więcej o co chodziło? Sugerujesz, że zespół w biurze jest jednak młody? Jak obecnie liczny i co wiadomo w kontekście przyszłych przyjęć, należy czekać na rotację?

Były pracownik działu spedycji

Pracodawca w tej firmie - P. Rafał - bardzo toksyczna osoba. W pracy wobec pracowników biurowych, stosowane zachowania (usunięte przez administratora)( krzyk, poniżanie również w obecności pozostałych wspołpracowników , nagminne przerywanie i niedopuszczanie do głosu, nieuzasadniona krytyka która znacząco obniża przydatność zawodową). W momencie gdy miałam "przyjemność" pracować w tej firmie na spedycji pracowali Rafał, Marcin i Kinga - uważam, że naprawdę wspaniali ludzie, którzy niestety nie są doceniani. Oni tak naprawdę tylko ciągną tą firmę dalej, bez nich już dawno nie byłoby jej na rynku, bo pracodawca odklejony od rzeczywistości. Nie miał pojęcia żadnego co aktualnie działo się na rynku transportowym. Na szczęście spedytorzy są zgranym zespołem i to chyba ich tam jeszcze trzyma. Nie polecam pracodawcy - można nabawić się depresji, a na pewno obniżonej samooceny.

@kmwtw

Jakie sprawy masz przy tym na myśli? kiedyś obserwowałem ich oferty jak na kółkiem czegoś szukałem ale chciałem 100% kraj i codzienny zjazd do domu a oni głównie w międzynarodówkę idą z tego co widziałem. Fakt faktem to o czym piszesz ma jakieś podstawy na umowie, że do sadu można kogoś wziąć?

Jakie są warunki zatrudnienia w Transway Sp. z o.o.?

kitek

Niby zlecenie pracowałem pol roku. Ale nie polecam. Szukaj innej firmy. Szef to tzw (usunięte przez administratora) Pracownicy spedycji najlepsi. Ale za to szef kompletny (usunięte przez administratora) Nie wypłaca ci wszystkich pieniędzy. Mało snu. Pozdrawiam.

Wera
@kitek

pytanie tylko jakie okoliczności w tym przypadku zostały podane jako argumentujące to, że nie zostaną wypłacone? nie można się od tego odwołać i tak po za tym o jakiej kwocie jest mowa?

Były pracownik Nowy wpis
@kitek

Prawda nie wypłacają kasy

Wiola Nowy wpis

Dzień dobry. widziałam ofertę dla kierowcy C+E, w której było napisane, że zarabia się 4 500 zł. Chodzi o trasy krajowe, ale czy ta kwota to tylko podstawa? Co z jakimiś premiami?

pt-trans Nowy wpis

Polecam współprace z firmą Transway, szybka płatność, współpraca na najwyższym poziomie, szczerze rekomenduje każdemu współprace

Były pracownik działu spedycji

@Były pracownik działu spedycji

Hej, czy mowa o Rafale T. ? Na OLX odpowiedziałam na ogłoszenie o pracę jako spedytor, nie było podanej nazwy firmy , oddzwonił Pan z numeru, do którego dopisana jest nieistniejąca już chyba firma Patf**** i po nazwisku dotarłam tutaj. Chciałabym się upewnić, czy chodzi o tę samą osobę.

Uzasadnisz o co chodzi z tym zakazem, bo chyba nie bardzo rozumiem? Z czego wynika? kiedyś od Pracodawcy wyświetlały mi się oferty za kółko, myślałem ze coś ponownego wrzucili a tu głownie o spedycji piszą

kmwtw

@WH radze trzymać się z dala od rzeczy w których jest R.T. - baaaaardzo znana postać w Wałbrzychu i okolicach, lubi niewypłacić pensji albo ścigać byłych pracowników po sądach za byle pierdoły byle problemy robić

@kmwtw

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Transway Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Spedytor powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services

Niestety pracodawca niegodny polecenia, W pracy stosowane są praktyki zmniejszające produktywność jak również obniżające samoocenę. Pracowałam w biurze niedługo ale zachowań względem pracownika stosowanych w tej firmie nie widziałam nigdy u żadnego z pracodawców, z którymi miałam okazję pracować. Stosowane toksyczne nękanie, krzyki, obniżanie wartości pracownika, wyśmiewanie przy współpracownikach oraz poniżanie. Przez powyższe praktyki brak chęci do pracy, nieprzyjemna i napięta atmosfera. Jedyne co sobie ceniłam to zespół, który mimo takiego traktowania zawsze jest zgrany i wspierający się na wzajem.

Była pracownica dz. spedycji

Szef - Rafał, niestety bardzo toksyczna osoba. Wszelkie spory i niedomówienia rozwiązywane są (usunięte przez administratora)(krzyk, poniżanie pracownika, niejednokrotnie przy współpracownikach, brak możliwości wypowiedzi czy jakiejkolwiek obrony ponieważ nie daje dojść do głosu, bierna agresja), niestety tylko pozornie wydaje się być w porządku. Spedycja: w czasie, w którym miałam krótką "przyjemność" tu pracować, na spedycji pracował Rafał, Marcin i Kinga, bardzo profesjonalni ludzie, którzy ciągną tak naprawdę tą firmę do przodu. Zgrany zespół, z którym bardzo dobrze się pracowało. Naprawdę zastanawiam się dlaczego nie pracują w miejscu gdzie ich starania byłyby doceniane tylko u pracodawcy, któremu ciągle mało, ciągle źle. Brak jakiegokolwiek szacunku do pracowników biurowych. Niestety atmosfera w firmie doprowadza do zmiejszonej efektywności pracowników, braku chęci do dalszej współpracy z tym pracodawcą. Nie polecam, można nabawić się depresji i obniżonej samooceny.

DYNAMIT

Nie polecam firmy, jeszcze (usunięte przez administratora) Na rozmowie umawiają się na stawkę po czym przy zjeździe ucinają i mówią że wszystko jest ok. Po rozstaniu z firmą pieniędzy nie wypłacają, "zarząd" bardzo często każe naginać czas pracy kierowcy itp wgl nie przestrzegają przepisów. Aktualnie sprawa zgłoszona do PIP i zapewne jeszcze pójdzie do SP oraz GITD.

Ilona

Nawiązujesz przy tym do pracy jako kierowa? A czy z perspektywy innych stanowisk można orzec podobnie czy niekoniecznie? To, że spedytorów macie to chyba jasne a co z innymi stanowiskami biurowymi? Napiszesz mi proszę coś więcej na jego temat? Znacie tamtejsze warunki?

@Ilona

W spedycji są ludzie którzy pracują tam parę lat. Marcin, Kinga, Damian. Słuchaj jak chcesz to się umów na spotkanie i zobaczysz jak wygląda w firmie:)

@Wiking

dzięki no właśnie czy praktyka byłaby tu możliwa? dopytuję tak bo pewnie bez doświadczenia aktualnie byłoby dość ciężko się dostać? istnieje możliwość na podjęcie się współpracy zdalnej?

Wiking

Jeździłem tu 4 miesiące i nie mogę narzekać. Praca jest poukładana w miarę . Kasa była 2 dni po zjeździe czyli też nie ma tragedii.

@Wiking

Masz mimo wszystko porównanie i z jakimiś innymi? I w zasadzie, dlaczego to były tylko 4 miesiące? Praca w miarę poukładana to ilu spedytorów w sumie Ci zlecało robotę? Jak liczny mają teraz dział? Rotują?

@Ilona

Cztery miesiące bo dojeżdżałem z daleka i troszkę było to męczące. Praca poukładana, bo nie miałem przestojów.

@Wiking

To co cię skłoniło do podjęcia się tutaj zatrudnienia, skoro tak daleko miałeś? Żadna trasa nigdy nie była po drodze do domu? Auto pod niego brałeś?

Cieżki

Jeżdzę na dużym w tej firmie i jest na prawdę ok. Pani Kinga rewelacyjna spedytorka. Kasa w całości dzień max 2 po zjeździe. Auto nowe. Trasy północ- południa. Nie ma do czego się przyczepić.

Pablo

Niestety cała prawda poniżej ! spedytor ten pod ścianą to typowy kat ńa siano , po nocce cieszyłem się że na parkingu stoi 10 busów. Myślę sobie odpocznę trochę. A t ch nie dość że mało spalem to i pierwszy wyjechalem.... Nie polecam tego przy ścianie ...ch.

@Pablo

Paweł proszę Cię... przypomnij sobie jakie były początki :) Naprawde aż tak źle Ci było :) ?

Ilona

A nie powinno być na początku tak źle jak opisał? Nowych jakoś fajnie przyjmują? Opiszesz jeśli faktycznie wiesz?

Mateusz.

Witam. Współpracuje z firmą trochę czasu i chyba nie spotkałem się jeszcze z ludzkim podejściem. Szef Rafał jest konkretny, ale trzeba z nim rozmawiać a nie kręcić. Jak jest dobrze, to dzwoni i powie, że jest dobrze, jak popełnisz błąd to powie Ci co mogłeś zrobić aby tego błędu nie było. Spedycja pod wodzą Marcina radzi sobie naprawdę mega dobrze, jak coś nie gra to się dzwoni i od razu jest korekta bądź próba naprawy błędu. Atmosfera w firmie jest koleżeńska, cieszę się, że trafiłem pod skrzydła Pana Rafała i jego ludzi jako młody kierowca na zestaw ponieważ wiem, że nie jest marnowany mój potencjał. Naprawdę bardzo dobrze mi się tu pracuje i przy problemach wyciagana jest pomocna dłoń. Osoba odpowiedzialna za samochody, Damian również ludzki człowiek. Coś się dzieje z autem? Wysyłasz i starają się umówić serwis. Polecam współpracę, Mateusz.

zadowolonhy

Szef człowiek bardzo rzetelny i konkretny. Zna Się na rzeczy, i można bardzo wiele rzeczy z nim ustalić . Widać, że idzie to w dobrym kierunku. Flota zadbana, auta w naprawde w fajnym stanie. Kasa była zaraz po zjeździe, wysyłałem do dziewszyn z rozliczeń dzień wcześniej rozliczenia i wszystko w temacie. Dziękuje, do widzenia!

Joanna
@zadowolonhy

Super, że jesteś zadowolony. To najważniejsze. Fajnie, że można z szefem wiele rzeczy ustalić. Ile wynosi tu wynagrodzenie? Jesteś w stanie podać kwotę?

Bili pn

Odradzam pracy w tej firmie. Chcialem zjechać po 3 tyg do pl ale szef (usunięte przez administratora) kazał jeszcze jechac tydz. Co do spedytorów nic nie mam. Spoko są i zawsze pomagają. Tylko ten (usunięte przez administratora) Szkoda was chłopaki. Uciekajcie z tamtąd bo bmwas pociągnie ze sobą.

postnik
@Bili pn

W 1 dzień świąt ktoś o 4 rano ktoś komentarze wystawia;) ja słyszałem, że firma nie najgorsza.

Siwy (usunięte przez administratora)(szef) to tragedia. Marcin - spedytor? Naprawdę giga chłop i można z nim wszystko załatwić. Jest jeszcze (usunięte przez administratora)koordynator Damian. Firma ma nowe auta ale to nic nie zmienia, ponieważ dobry kontakt jest tylko ze spedycją. Można się załamać słuchając siwego i jego (usunięte przez administratora).

tragedia, kręcenie i zwodzenie.

duży

Przyszedłem do firmy na zestaw 2 miesiące temu i jeżdżę cały czas . Stawka dogadana na sztywno, umowa o prace. Wszystko jest ok. Jestem na kółkach tygodniowych pon pt . Weekend w domu. Bez problemu. Pozdrawiam

Omijać szerokim łukiem. Po pierwsze spedycja brak jakiegokolwiek doświadczenia wiecznie kłamią. Brak z nimi kontaktu jak tego potrzebujesz bardzo. Brak szacunku do kierowców za wszystko obciążają kierowców. Brak pomocy ze strony firmy. Szef przy mnie chwali swojego spedytora za błędy a na koniec współpracy nie wypłacają pieniędzy. NIE WARTO TU PRZYCHODZIĆ są lepsze firmy niż ta.

@Marek

Prawdę napisałeś zgadzam się z Tobą 100%

Były kierowca
@Marek

Potwierdzam, również doświadczyłem tego co jest napisane powyżej.

DriverOtt
@Nowy

Również potwierdzam co jest napisane powyżej

Kierasek

Może być. Ja się umówiłem na tygodniówki i co tydzień dostawałem kasę. Nie było problemu. Każda taka firma jest nastawiona na zysk. Firma proponuje taka dniówkę na jaką ją stać i nie było to 230 zł tylko więcej. Jak się umówisz tak masz. Wiadomo że patrzy się na spalanie i na stacje gdzie tankowane jest paliwo. Ludzie wymagacie nie wiadomo czego nie majac pojęcia o transporcie. Zaoszczędź a będzie Ci dane:) Pozdrawiam

KIEROWCA 13 LAT NA UE KrzysieK

Żadnego problemu, spedytorzy robią robote, wszystko dostarczone, kasa na czas, Nowe auto, dwie belki pasy, telefon itd, jazda na DKV i Via, Italia Autostrady, pracowałem ze spedytorami Kingą, Rafałem, Marcinem i Jarkiem, grzecznie wszytko potwierdzane po załadowaniu, stawka ok, 17000km/21, ładowane zgodnie z papierami, hotele FR, wypłacone zgodnie z Tym co ustalacie po rozliczeniu trasy (ten sam dzień), ...tylko kierownik jakiś dziwny w różowych spodniach chodzi, kierownika to bym wy_ebał.

@KIEROWCA 13 LAT NA UE KrzysieK

Tobie pasy i belki są potrzebne za jaką stawkę pracowałeś 230zl cz mniej. Firma dno i tyle w temacie

Kierowca 13 Lat
@Nowy

Kierowca z doświadczeniem na Angli (LRM MRN T1) + UE + Skandynawia + Maroko + Serbia + Szwajcaria z ADR full klass znajomość języka ang i niem. nie BECZY na Forach internetowych na temat wynagrodzenia. Weźcie sie do roboty, każdy załadunek potwierdźcie u spedytora a podstawą do żądania wynagrodzenia są podbite dok. CMR lub intFrachtbrief z Dostawy!! Jeżeli rozmawiamy o twojej stawce 230/dzień to tyle w temacie. Ja kończe. Zmień branże.

Były kierowca
@Nowy

Przecież to Rafał (szef którego nie znajdziesz w papierach) pisze te wszystkie nowe pozytywne opinie. Skąd tu nagle wysyp takich pozytywów ? Firma to (usunięte przez administratora) i tyle.

Zostaw merytoryczną opinię o Transway Sp. z o.o. - Wałbrzych

• Jak się pracuje w Transway Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Transway Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Transway Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 10 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Transway Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Noworudzka 16
    58-308 Wałbrzych