Opinie o Wctron Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Wctron Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Wctron Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Zbieranie odpadów komunalnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wctron Sp. z o.o. w Wrocław

Cześć, tak czytam te ofertę dla hydraulika i piszą w niej, że doświadczenie to „WARUNEK KONIECZNY”. A ile go w zasadzie trzeba, bo tego nie doprecyzowali…? Ja przez rok jako pomocnik hydraulika robiłem, ciekaw jestem czy to starczy. Takiej osobie ile mniej więcej proponują?

Pati Nowy wpis

Zastanawiam się czy po minionym już roku warunki zatrudnienia mogły ulec jakiejś zmianie, zwłaszcza ze ktoś pisał o tym, że nadgodziny = zwykle godziny. Teraz właśnie jest dostępna oferta dla pracownika porządkowego z oznaczeniem, że to praca w delegacjach. W jaki sposób oceniacie obecne warunki, zwłaszcza te z wyjazdów?

Nick Nowy wpis
@Pati

A nie lepiej zadzwonić i zapytać się co oferują?

Czy w firmie Wctron Sp. z o.o. da się zarobić 4300 ? Staraliście się tam o pracę w niedawno prowadzonej rekrutacji na stanowisko Monter?

Abc

Z ręką w nocniku, nie ma ludzi chętnych do pracy, 4 netto, to taka wyjściowa +premie za kilkudniowe wyjazdy i nadgodziny. Monterzy cały czas w rozjazdach.

Wiktoria
@Abc

I te kilkudniowe bardzo często się zdarzają? jakie warunki mają tam na miejscu? i przelicznik tej premii to jaki by był wtedy? praca generalnie bardzo ciężka czy adekwatna do oferowanej stawki?

Abc
@Wiktoria

Zakwaterowanie- najniższy standard, posiłki na dowóz, roboty od świtu do zmierzchu, ale to zależy gdzie. Ekipa monterów jest ok, brygadzista również, co do osoby, o której tu już wspomniano, to bardzo słaba komunikacja... Jeśli ktoś nie ma innej perspektywy, to i tak nic nie traci jak spróbuje.

BeBe Nowy wpis
@Abc

Nadgodziny????,to zwykle godziny????

Na jakich zasadach zawierana jest umowa o pracę w firmie Wctron Sp. z o.o.? Pojawiło się ogłoszenie na Pracuj.pl 9 listopada

Pytanie pomocnicze

A na jakie stanowisko? Pewnie umowa o pracę, ale to wcale nie oznacza tutaj stabilnego zatrudnienia.

Firma Wctron Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Kierowca samochodu asenizacyjnego B/C/C+E. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Specjalista ochrony środowiska
Boerner Insulation Sp. z o.o.
logo firmy 475. Drwal
Bordeaux
Sidrom Sp. z o.o.
BartekLee

Opinia dotyczy rekrutacji WCTron sp. zo.o. firmie na terenie woj. Kujawsko-pomorskiego.Opinia nie dotyczy pracy w/w firmie. Złożyłem CV 26.06.22 do tej firmy na montera kontenerów po ok 2 tyg. (07.07.22)zadzwonil do mnie p.Piotr z pytaniem czy jestem zainteresowany pracą w w/w ale na innym stanowisku niż aplikowałem.Chodzilo mianowicie o wakat dyspozytora/logistyka.W 20 min rozmowie p.Piotr przedstawił mi zarys obowiazkow a także poinformował mnie ze jest możliwość otrzymania dodatkowego wynagrodzenia za dodatkowe obowiazki( chodziło o jeżdżenie samochodem asenizacyjnym ponieważ mam odpowiednie kwalifikacje mógłbym to także robic).Propozycja wydała mi się bardzo atrakcyjna ponieważ szukałem zatrudnienia na miejscu.Umowilismy się ze jak wrócę z urlopu to mam do p.Piotra zadzwonić i się spotkamy aby ustalić dalsze szczegóły ewentualnej współpracy.Po powrocie z urlopu 18.07.22 zadzwoniłem do p.Piotra który bardzo szybko odebrał wiedząc ze to ja dzwonie bo przywitał mnie po imieniu.Potwierdzil ze cala oferta jest aktualna i zadzwoni do mnie pod koniec tygodnia kiedy będzie miał więcej czasu żebyśmy mogli spotkać się na bazie we Wloclawku na dalsze rozmowy. Niestety nie doczekałem się na telefon od p.Piotra wzwiazku z tym postanowiłem w następnym tygodniu zadzwoni i się przypomnieć. Niestety p.Piotr juz nie odebrał odemnie połączenia a kolejne 2 próby przekierywowaly mnie na skrzynke-moj nr telefonu został najnormalniej dodany do zablokowanych. Reasumujac rozumiem ze moge się nie nadawać sie lub nie pasować do struktur firmy albo ze stanowisko jest juz obsadzone bo to naturalne. Według mnie wystarczy to tylko powiedzieć wprost i po sprawie. Nie moge zrozumieć tylko sposobu w jaki traktuje się kandydatow na ewentualnie przyszłych pracowników w trakcie rekrutacji do firmy WCTron. Ze w tych czasach rekruter w osobie p.Piotra najpierw dzwoni i umawia się a potem nie odbiera telefonu , najnormalniej lekcewazac druga osobe. Jest to bardzo nieprofesjonalne podejście do sprawy. Dziwie się także ze zarzadzajacy firma pozwala na takie praktyki.Takie zachowania będą tylko psuć dobry wizerunek firmy. Na marginesie oba stanowiska które mi proponowano sa chyba nadal nie obsadzone bo ogloszenia o rekrutacji sa na bieżąco dodawane lub odświeżane na jednym z portali. Chce zaznaczyć ,że jest to moja prywatna opinia kierowana tylko i wyłącznie moimi doświadczeniami. Pozdrawiam Pana Piotra oraz cały zespół WCTron. Bartlomiej Lee

Xxx
@BartekLee

Popieram kolegę ten Piotr to jakaś pomyłka dzwonił rozmawialiśmy a później olewka

Krzysztof
@Xxx

Serio? Tobie te zaproponował prace a potem nie odbierał? Bardzo dziwna sytuacja. Może warto przejść się bezpośrednio do firmy i wyjaśnić sytuacje? Myślałeś o tym?

@BartekLee

I nie ma czego żałować, tam pracuje wiele takich niekompetentnych osób. Zwalniają również z powodów osobisty, nie lubię człowieka, choć jest kompetentny, to go zwolnię. Nie wiem czy to kwestia niedowartościowania, ale prawdopodobnie tak.

@Bb

A oddział we Włocławku chyba likwidują. (usunięte przez administratora) Dziwna firma, polityka niesprzyjająca pracownikom.

Wiktoria
@Bb

to można w zasadzie nazwać go prezesem skoro nie figuruje i czym zajmuje się osoba, która jest w rzeczywistości tam wpisana? Jeszce jakeś nietypowe układy tu występują?

@Wiktoria

Można go nazwać właścicielem bo nie jest w krs. Sprawa chyba zamieciona, zaniechana. https://infosecurity24.pl/sluzby-specjalne/korupcja-w-armii-cba-zatrzymuje-piec-osob

Lodz

Dzień dobry czy firma ma oddział w Łodzi jak tak to na jakiej ulicy

Honorata
@Lodz

A na stronie nie ma takiej informacji?

Kierowca

Praca jak każda inna. Firma ciągle w trakcie rozwoju. Pensja zawsze była na czas. Jak trochę pozmieniają i dopracują szczegóły to myślę że warto będzie się u nich zatrudnić. Ja opuściłem moją gówniarkę ze względu na wyjazd za granicę.

Zostaw merytoryczną opinię o Wctron Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Wctron Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wctron Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Wctron Sp. z o.o.

Wctron Sp. z o.o.