Opinie o Arp E-Vehicles Sp. z o.o. w Solec Kujawski

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Arp E-Vehicles Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Arp E-Vehicles Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów ciężarowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arp E-Vehicles Sp. z o.o. w Solec Kujawski

Jestem tu miesiąc, nie wiem jak było w Solcu, ale wiem jedno, teraz jest nowa hala, nowe biura, pomieszczenia socjalne, łazienki, szatnie, kuchnie, najlepsze w Bydgoszczy, pokażcie mi kto ma lepsze budynki? Nikt! Zwykle pracowałem w firmach gdzie nic nie było, a tu są luksusy, świetne warunki pracy, nowa hala, nowy socjal, super biura, wszystko rewelacja. Ludzie też są spoko, pomocni, Ok. faktem jest że przełożeni są wymagający, ale nie można powiedzieć, że są niekompetentni, wręcz przeciwnie i do tego bardzo zależy wszystkim na rozwoju. Jestem bardzo zadowolony bo pensja też jest zdecydowanie wyższa niż w innych firmach a do tego na święta dostaliśmy ekstra bonus od zarządu 700zł gdzie tak jest w prywatnych firmach? Nie rozumiem tego marudzenia które czytam tu.

Izabela
@Nowy

Wow no to fajnie wyglądają te pomieszczenia socjalne. No a jak są te pomieszczenia, to czy przerwy są? Jak długie i czy one są do odpracowania jakoś, czy normalnie wliczone w czas pracy?

emeryt

odpowiadam koledze / sprawdzam / jestem ta osoba ktora zbudowala 3 jednostki dla obu tych firm 8,5 10 12 m to ja budowalem te struktury jeszcze wgrudniu i styczniu pomagalem wam skladac 3 jednostki z tego co wiem w luty marzec kwiecien zaszaleliscie i powstal 1 szkielet postep to ze wygrywacie przetargi bo na rynku brak firm z bateriami w podlodze ale kary za niedostarczenie autobusow na czas zjedza was

Mistrz

Panowie narzekający na firmę ARP... Zapraszam was wszystkich do Pesa Bydgoszcz, jestvrobiony nabor i szukaja fachowców za najnizsza krajową, a moze i nawet nie, bo wieloletni pracownicy nie maja stawki z najnizszej krajowej a niby reguluja premią ktorą i tak młucą dla dupowłazów. Tu dopiero zobaczycie co to znaczy być traktowanym przez przelozonego, co to są kompetencje, organizacja pracy, jakich mamy mądrych i wspaniałych dyrektorów, mistrzów i brygadzistów z przypadku. I jak kantują ludzi na kasie a sami kradną ile się da. Jeśli chcecie mieć najniższą krajową beż żadnych perspektyw, zapraszamy do aplikowania :D

Wszyscy wiemy dlaczego koledzy z Solca odeszli i po co kity wciskacie. Bo skończyło się wychodzenie z pracy o 14 i gnanie do drugiej roboty. Tu przychodzili odpocząć a pracę zaczynali na fuchach. Ten co pisze ze zakład powinien rozpoczynać robotę o 6 to pewnie jeden z tych właśnie bo całej reszcie pasuje przychodzić na 7 a ja bym wolał nawet na 8 przynajmniej dzieciaki do przedszkola na spokojnie bym odwiózł. Iii drugi temat zupki. W jakim zakładzie daja jeszcze zupki? Chyba tylko w Pesie. Generalnie serio poważne problemy ????????

@Marek

Czyli pracą tutaj nie jest jakaś specjalnie ciężka? Bo piszesz, że odpoczywali... Wszyscy przychodzą teraz na 7? Jakieś nadgodziny są? Czy wybija 15 i koniec pracy?

Bartek
@Marek

Zupki zupkami ale ja nie jestem wszyscy i nie wypowiadaj się w moim imieniu bo mi bardzo nie pasuje przychodzenie na 7. Wolałbym pracować nawet od 5:30.I koledzy z Solca nie odeszli bo skończyło się odpoczywanie tylko przez to, że zrobiliście godziny od 7. Również z tego co wiem chodziło też o wynagrodzenie.

Bartek
@Marta

Wybija 15 i koniec pracy. Praca fizycznie może nie ciężka ale dużo teraz będzie główkowania bo koledzy którzy znali te autobusy odeszli.

@Marek

panie marku koledzy z solsa odeszli po tym jak nowo przyjeci powiecmy otwarcie zieloni zaczeli zarabiac wiecej jak doswiadczeni pracownicy ta firma juz lezy i nikt tego nie zmieni

Czy rekrutacja na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. operacji zakupowych w firmie Arp E-Vehicles Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
emeryt

tak sie sklada ze jako spawacz pracowalem tam od poczatku odeszli konstruktorzy tego projektu najlepsi elektrycy elektronicy na koncu ci co skladali te piekne polskie autobusy a winnych brak komus naprawde zalezy na upadku najbardziej samej ARP

Słonik

Ile można zarobić jako monter w tej firmie proszę o odp pozdrawiam

zszokowany

pracowałem, potwierdzam niestety. zastanawia mnie tylko, czemu osoby poniżane jeszcze tam pracuja? dobrze, to juz bylo...

Zastanawiam się nad ofertą Kierownika Działu Elektrycznego. Czy firma produkująca autobusy nie powinna już dawno go mieć ? Duża jest rotacja na tym stanowisku? Ilu pracowników ma aktualnie dział elektryczny? Jak z doświadczeniem tych pracowników?

Tesla

U żadnego prywaciarza nie przechodziłęm tego co tutaj, temperatura 6-8 stopni, brak elementów do skłądania, brak dokumentacji, terminy realizacji nie realne. Każdego przestrzegam przed tą firmą. Chyba że ktoś ma ochote pracować w firmie, na podstawie której Bareja mógłby kręcić komedie 40 lat temu.

Hyh
@Tesla

Do tego jeszcze (usunięte przez administratora) zabrał posiłki regeneracyjne a w nagrodę dorzucił kamizelki i czapeczki ????

@Hyh

To nie ma już posiłków? Możesz napisać jak teraz płacą? Jakie są stawki dla nowych osób? I na ile czasu jest pierwsza umowa?

Hyh
@Marta

No nie ma posiłków od początku miesiąca. Lepiej kupić do biura ekspresy do kawy. Stawka indywidualnie ustalana. Umowa na okres próbny 3mc

Nie polecam, brak szacunku dla pracowników, totalny bałagan, brak kompetentnych ludzi do zarządzania. Nikt nic nie wie nikt za nic nie odpowiada totalny (usunięte przez administratora)

hejlo

Największy problem tej spółki i tego świetnego projektu jakim jest polski autobus elektryczny jest - ZARZĄD i kadra zarządzająca :(((((( niestety. Brak kompetencji totalny!

Dzieki za info. Orientujesz się gdzie w Bydgoszczy?

@Kandydat

W parku przemysłowym w aironie, jestem tu jakiś czas, ale nie polecam, wszyscy doświadczeni pracownicy uciekają byle by dalej od tej firmy i od jej zarządu

Czubaka

Hej, Mozesz napisać coś więcej, ile tam pracowałeś, co robiłeś, co Ci najbardziej przeszkadzało?

@Czubaka

Brak szacunku do ludzi, zarząd wszystko niby wie najlepiej, czasem płacą za nadgodziny czasem nie, ale ogólnie zamysł jest, "bierzcie nadgodziny może wypłacimy może nie". Praca od godziny 7 najszybciej... jest to w dzisiejszych czasach bardzo niezrozumiałe. Normalny zakład pracy pracuje od godziny 6 a nie 7. Ogólnie żałuję, że tu sie pojawiłem

Panowie, H!/!_r z Pesy juz to nie przyjdzie. Wszyscy wiedza co to za zly czlowiek jest. Zostaly wydane odpowiednie dyzpozycje w biurze.

Alicja

Często przez to biuro jakieś dyspozycje przechodzą? Od bieżącego roku jakie przykładowe zmiany w warunkach zatrudnienia możecie mieć? Są jakiekolwiek?

Zostaw merytoryczną opinię o Arp E-Vehicles Sp. z o.o. - Solec Kujawski

• Jak się pracuje w Arp E-Vehicles Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Arp E-Vehicles Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Arp E-Vehicles Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 10 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Arp E-Vehicles Sp. z o.o.
  • Paryska 3
    86-050 Solec Kujawski
  • NIP: 6392018422 REGON: 384096850 KRS: 0000798943

Arp E-Vehicles Sp. z o.o.