Opinie o Bkk-Hls Sp. z o.o. w Gaworzyce

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Bkk-Hls Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bkk-Hls Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bkk-Hls Sp. z o.o. w Gaworzyce

Pracuje już kilka lat i współpraca ok. Żadnych zastrzeżeń

Rudy

Weź nie pierdol, no chyba że jesteś szefem. Za mieszkanie od ludzi pieniądze bierzecie, a sami je od zleceniodawcy za darno dostajecie... pazery do piachu!!!

Pan Tau Nowy wpis

Ciekawe kila lat pracujesz , ze starej ekipy fachowców już nie ma a bkk istnieje dwa lata, pierw był King, ale chłopcy z okolic Głogowa czyli Bkk wykorzystało Ryśka i zostawili go na lodzie i od tej pory zaczęli działać sami i z ludzi nic sobie nie robili chyba że coś potrzebowali ogólnie nie polecam tej niby firmy i zgadzam się do komentarzy byłych pracowników

Maniek Nowy wpis
@Pan Tau

Przecież od razu widać o co tutaj chodzi. Zbyszek pisze tutaj pozytywne posty oraz stara wdawać się w dyskusję z niektórymi negatywnymi dla nich opiniami. Niestety robi to tak nieudolnie, że od razu widać poziom ....

Maniek Nowy wpis

Atmosfera w pracy rewelacyjna. Zawsze było z kim wypić. Szefostwo ogólnie na plus pomimo kilku ich wad (alkohol, narkotyki).

Agnieszka Nowy wpis
@Maniek

Nie żeby coś ale to chyba znaczące wady są? Serio piszesz? Są na to dowody?

Rambo

Wiele obietnic i wiele braków przy przelewach za fakturę. Ogólnie nie polecam współpracy. Żródłem ich dochodu są głównie niedomówienia, które w ostatecznym rachunku odbijają się negatywnie na pracowniku.

Beton

Liczą się tylko godziny i pieniądze . Szefostwo pomocne tylko gdy cos potrzebują . Zero zainteresowania pracownikami, (usunięte przez administratora) na mieszkaniach i odciąganie za wszystko co się da. Nie jest tak kolorowo jak obiecują .

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Mechanik warsztatu w firmie Bkk-Hls Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Rafon

Praca Ok

Cześć wszystkim. Chcę zapytać o ocenę w kwestii specyfiki pracy. Czy atmosfera w pracy jest odpowiednia ? Dziękuje bardzo za wskazówki.

Instalator

Aby atmosfera w pracy była ok to ci niby prezesi powinni interesować się podwykonawstwem, w BKK to jest tak że ludzie którzy posiadali wiedzę odeszli a zostali pracownicy tz.z łapanki czyli ci co są po to by łapać godziny a o instalacjach zero pojęcia, zresztą prezesi także nie błyszczą wiedzą, dla nich liczą się tylko karty godzin podpisane przez zleceniodawcę i żeby jak najwięcej odciągnąć euro pracownikowi. Więc atmosfera jest do kitu. NIE POLECAM BKK hls cwaniaczki i krętacze i kłamcy Pozdrawiam

Były pracownik 2

Atmosfera była dla większości spoko zwłaszcza jak rano lecieli do sklepu po flaszkę a później czaili się po kontach

Ziom
@Były pracownik 2

Tak to właśnie wyglądało

Daniel

Pracowałem przez 5 lat, współpraca zakończona za porozumieniem stron, wszytako Ok wypłacalni, bez problemu z wolnym, nie mam nic do zarzucania

Renata

Czyli to niemożliwe żeby 5 lat tam pracował? Nawet przed spółką własciciel nie miał innej firmy?

@Daniel

5 lat człowieku ich tyle nawet na rynku nie ma!

Ziom
@Daniel

To musiał pisać Zbyszek to jest 100% pewne on też taki byki robił heh Jakiś żart ta firma

Nie polecam tylko kasa zero szacunku do ludzi

Agnieszka
@Nowy

Brak szacunku? :( Co Tobie takiego narobili, że tak jawnie to stwierdzasz?

Instalator
@Agnieszka

Jak ktoś się nie zna na robocie i liczy na zarobek to tak jest, u mnie szacunek był

Agnieszka
@Instalator

Aaa czyli w ten sposób, no rozumiem czyli zawsze jednak o pieniądze chodzi? :/ A rzetelną pracą to ile można tutaj tak właściwie zarobić?

@Agnieszka

Nie wiem moze nie zapłacili pieniędzy? Straszyli ze ktoś nas może połamać najlepsze ze tym komu proponowali taka akcje odrazu zadzwonił ze cos takiego proponują zal...

@Były pracownik 2

Oni się nadają, do usterki... a nie sory haha juz byli

Były pracownik 2

Jestem jednym z paru pracowników którzy sądzą się z nimi o pieniądze i to nie małe sumy. Pamiętajcie gnojorze ze jak już odzyskamy te pieniądze to mamy pomysł na kolejne sprawy tylko po to żeby (usunięte przez administratora) tą wasza pseudo firmę juz teraz z pseudo pracownikami którzy jedyna instalacje jaka robią to przepływ % przez swoje gardła!!

Mateusz

Wypłacalni, ze wszystkim idzie się dogadać

@Mateusz

Bartek Mateusz, komentarze pisane minuta po minucie... żałosne próby ????????

Praca ok. Pracodawcy pomocni, w razie problemu można na nich polegać. Wypłata płacona na czas

Angelika

Mąż pracował prawie 3 lata, nigdy nie było problemów, pieniądze zawsze na czas, stała praca, atmosfera dobra.

Bartek

Kasa zawsze na czas wypłacalni , atmosfera spoko

Praca Ok

Nie polecam współpracy z nim (usunięte przez administratora) ludzi nie płacą im wcale i tylko godziny liczą się . Wszyscy już odeszli od nich co się znali na robocie tak naprawdę

Krystyna

Czyli wypłata uzależniona od liczby przepracowanych godzin? Czy stawka to najniższa krajowa?

Były Pracownik

Hm raczej nie za ciekawie. Jestem jednym z 4 pracowników który ma z nimi sprawę w sądzie za nie wypłacenie faktury. Odliczają za wszystko co się da . Karzą podpisywać lojalnosciowki i straszą karami pozniej.

Zostaw merytoryczną opinię o Bkk-Hls Sp. z o.o. - Gaworzyce

• Jak się pracuje w Bkk-Hls Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bkk-Hls Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bkk-Hls Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 6 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bkk-Hls Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Mechaniczna 204
    59-180 Gaworzyce