Opinie o Rol-Plast Recykling Sp. z o.o. w Strzelce Krajeńskie

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Rol-Plast Recykling Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Rol-Plast Recykling Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rol-Plast Recykling Sp. z o.o. w Strzelce Krajeńskie

Wyzwolona

Panstwo Sliscy nie przemyśleli do końca koncepcji utworzenia kolejnej filii w Strzelcach... są nafaszerowani durnymi szkoleniami i wcisną każdemu, że białe jest czarne. Nie szanują ludzi, nawet nie potrafią osobiście wręczyć wypowiedzenia. Nie wróżę im wielkich sukcesów. Do swojego zespołu poszukują potulnych i wystraszonych osób. Każdy kto ma swoje zdanie jest usuwany.. są jak obecna partia rządząca- potrzebują ciemnej masy. Nie pozdrawiam i cale szczęście, że moja przygoda w tej firmie- a raczej udręka, nie trwała długo.

@Piotr

Płacą zgodnie z ustaleniami w umowie. Jak do tej pory żadnej obsuwy jeśli chodzi o pieniądze nie miałem.

Chcę zapytać o wasze doświadczenia odnośnie szczegółów pracy. Czy zespół wdraża nowo zatrudnionych pracowników? Czy spotkanie kwalifikacyjne jest kilkuetapowe? Czy nastrój w pracy jest przyjazny? Bardzo dziękuje za podpowiedź.

Dragon

Wdrożenie raczej bezproblemowe. Jeden etap rekrutacji był. Atmosfera w porządku.

Myślę nad podjęciem współpracy z nimi ale na dłuższy czas. Czy z tytułu np. dłuższej umowy są jakieś korzyści jeśli chodzi o ceny?

@Paweł

A ktoś wie może jak to wygląda jeśli chodzi o ilość odbiorów? Jest szansa na dowolną liczbę odbiorów np. w tygodni - 5 lub nawet 7?

Adam Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 godzin.

Jakie są ceny?

Tram Nowy wpis

Bardzo dobra współpraca. Firma jest elastyczna i otwarta na indywidualne potrzeby klienta.

Maciej

Jak często mogą odbywać się odbiory odpadów?

Damian
@Maciej

Ja to ustalałem różnie i nie robili żadnych problemów. Raz częściej, raz rzadziej. Wszystko normalnie można ustalić.

Damian Nowy wpis
@Maciej

Z resztą podbij do nich z pytaniem bezpośrednio, ale myślę że raczej na spokojnie :)

Tram Nowy wpis
@Maciej

jak chcesz, ja różnie się dogadywałem i nigdy nie było problemów

Mateusz
@Paweł

No już kwestia dogadania, ale da się porozumieć w kwestii odbiorów i ceny.

faber
@Paweł

kwestia dogadania, wiadomo że im dłuższa współpraca to i łatwiej o jakieś zniżki

@Paweł

Da się z nimi dogadać, bo to indywidualna wycena

Lex
@Paweł

Cardzo dobra współpraca. Firma jest elastyczna, potrafi się dostosować na indywidualne potrzeby klienta.

@Paweł

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Rol-Plast Recykling Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Specjalista ochrony środowiska
Boerner Insulation Sp. z o.o.
Tass

Firma godna zaufania. Szybko i sprawnie zajęli się folią rolniczą, budowlaną i poprodukcyjną.

Lex

Profesjonalna obsługa i doradztwo na każdym etapie współpracy. Polecam wszystkim, którzy szukają solidnego partnera w recyklingu.

Zaskoczyła mnie ich szybkość działania i skuteczność w odbiorze odpadów. Z pełnym przekonaniem polecam tę firmę!

Eryk

Solidna firma. Zawsze punktualna i gotowa pomóc przy odbiorze folii od sianokiszonek.

Nicolo

W tej firmie kierownicy zmieniają się jak rękawiczki. To chyba świadczy nehatywnie na temat pracodawcy. Kierownik, kierowniczka, potem pracownica administarcyjno biourowa ???? nikt normalny z doświadczeniem kierownika na wysypisku (usunięte przez administratora) miejsca nie zagrzeje. Nawet jak właściciele obiecają złote góry na początku. A pieniądze słabe....

Grzesiek

Firma elastycznie dostosowuje terminy odbioru, co było kluczowe przy dużej ilości folii stretch.

Jestem bardzo zadowolony z szybkiej i profesjonalnej obsługi. Firma sprawnie poradziła sobie z odbiorem folii bezbarwnej i kolorowej.

Uhar

Jestem bardzo zadowolony z tej ekipy, panowie bardzo sprawnie i w bardzo dobrej cenie wywieźli wszystkie niepotrzebne rzeczy

faber

odbierają ode mnie makulaturę i tworzywa sztuczne i na ten moment wszystko jest dobrzee

Darek
@faber

A jak to wygląda jeśli chodzi o wycenę? Jest jakaś stała stawka czy indywidualna wycena? Szczególnie chodzi mi o odbiór tworzyw sztucznych - folie i worki

@Darek

U mnie była indywidualna wycena, a odbierają głównie folie, butelki, wiadra i worki

@Darek

Indywidualnie wyceniali w moim przypadku.

Wszystko zgodnie z ustaleniami i terminami. Udana współpraca.

Michu

Robiłem i warunki do pracy ok, wszystko zgodnie z ustaleniami.

Dobra cena, zawsze da się w każdej kwestii dogadać. Na pewno mogę ich polecić jako pewnego partnera w biznesie.

Wyzwolona

@Wyzwolona

Oj, tak 100 procent racji. Tylko ciemna masa, bez swojego zdania i za najniższą krajową. A jak ktoś coś powie to do widzenia. Jak na plantacji ryżu. Eh ????

Była
@Wyzwolona

Tak, a kierownicy tylko się zmieniają z kierowników na kierowniczki na pracownice administracyjno biurowe ???? bo nikt z wykształceniem i doświadczeniem kierownika nie wytrzyma z nimi. O Bosze. Nikt nie da się poniżać i pracować ponad normę.

Nikodem Dyzma
@Wyzwolona

Widzę ,że nie tylko ja się poznałem na tej firmie ???? na szczęście i moja noga długo tam nie była .. mają swoich chłopców i jak im zagrają tak oni tańczą . Dno i wodorosty... Wolałbym na łopacie yebac w rowach jak tam raz jeszcze pracować . Nie pozdrawiam również tej firmy i szefostwa ????

Były
@Wyzwolona

Lepiej się opisać nie da !!! Jak najdalej od tego miejsca . Na rozmowie miło pięknie a jak się popracuje to wychodzi jaki jest właściciel wystarczy mieć gorszy dzień i pokazuje jaki jest naprawdę. Nie polecam tego miejsca i odradzam jak ktoś szuka spokojnej pracy w miłej atmosferze to napewno nie jest to miejsce które warto wybrać. Najgorszego i nie pozdrawiam

@Były

A wypłata jest chociaż na czas? jeśli tak to którego danego miesiąca? do 10go?

@Piotr

Dragon

Warunki pracy dobre, jasno określony zakres obowiązków.

Benq

Polecam, dobre ceny i fachowe podejście do klienta

Zostaw merytoryczną opinię o Rol-Plast Recykling Sp. z o.o. - Strzelce Krajeńskie

• Jak się pracuje w Rol-Plast Recykling Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rol-Plast Recykling Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rol-Plast Recykling Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rol-Plast Recykling Sp. z o.o.
  • Strzelce Krajeńskie

Rol-Plast Recykling Sp. z o.o.