Opinie o WF Concept Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie WF Concept Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w WF Concept Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Samochody osobowe i ciężarowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WF Concept Sp. z o.o. w Wrocław

Wiola

witam, od ponad pół roku czekamy na płatność za fakturę i nadal cisza, brak kontaktu, albo ściema dla przeciągania terminu. Jak nie stać na zapłacenie faktury trzech tysięcy to prośba by nie brać się za biznes za cudze pieniądze.

Irena Nowy wpis
@Wiola

Pani Wioletto może trzeba zrobić pozew zbiorowy? Pan Krystian, klienci z zagranicy i z PL też byli (usunięte przez administratora) na pieniądze pełno jest opini na fb i internecie.. Może pracownicy tez są oszukiwani, nawet elektryk się wypowiedział ze nie zapłacili jeśli od roku nie ma płatności trzeba coś z tym zrobić tak nie może być. Prosiłam niedawno o umowe i dostaliśmy ofertę na firmę z wrocławia!! wfconcept czyli działają tylko pod inna nazwą firmą!!! A siedziba niby w dziecmorowicach (usunięte przez administratora) gdzie jest skarbowka?????

Wiola

Brak płatności za faktury. Zabawa w kotka i myszkę, obiecują zapłatę za fakturę, przeciągają terminy. Od pół roku nie zapłacone, brak kontaktu, a jak w końcu ktoś odbierze to ściemnia. Nie polecam, nigdy więcej żadnej współpracy bo (usunięte przez administratora) na każdym kroku. Walka o fakturę trwa nadal.

Klient Nowy wpis
@Wiola

Czy faktura została opłacona? Proszę o informacje firma wydaje się być niezbyt wiarygodna czytając opinie

Wiola Nowy wpis

Cały czas brak płatności za fakturę, mimo telefonów, upomnień. Cały czas unikanie kontaktu. Jak się dzwoni z nowego numeru to odbiorą i kłamią, biorą na litość, a kolejnego telefonu już nie odbiorą bo go znają, atakowanie z różnych telefonów daje efekt jednego odebrania dopóki nie usłyszą kto dzwoni. Sprawa została skierowana do sądu i niech rozstrzygnie to właściwy organ, wtedy jak zapłacą z notą obciążeniową, odsetkami i kosztami sądowymi to może ich to czegoś nauczy. Nigdy więcej żadnej współpracy z takimi(usunięte przez administratora)

Klient Nowy wpis
@Wiola

Witam czy sprawa się wyjasnila? Nie wiem czy nawiązywać współpracę z ta firmą czytam wszędzie opinie i wydaje się być bardzo niewiarygodna

Zostaw merytoryczną opinię o WF Concept Sp. z o.o. - Wrocław

WF Concept Sp. z o.o.
  • Podwale 62 lok. 08