Opinie o Kyndryl Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kyndryl Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kyndryl Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi zarządzania urządzeniami IT

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kyndryl Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Ola

Ktos wie jak wyglada sprawa bench? Konczy mi sie projekt i nie widze zeby moj flm sie przejmowal. Z tego co wiem trafie na bench. Po ilu mc daja ci papiery i do widzenia?

Kejt
@Ola

Ja dostałam po dwóch miesiącach...

dd

Dla tych co twierdzą, że nie ma podwyżek. Od czasu przejścia z IBM do Kyndryl, 50% podwyżki w jakieś 1.5r ;) Do tego nadgodziny i standby.

Rysiu
@dd

Oooooo ekstra ! A jaka jest stawka za nadgodziny, one są obowiązkowe? Wytłumacz o chodzi dokładnie ze standby.

Pawcio

Podobno maja w Polsce niedługo zwalniać, ktos cos słyszał? Czy zmowa milczenia

@Pawcio

Pracownicy sami odchodzą - dużo zależy od działu, wiedzy, umiejętności. Osobom technicznym raczej zwolnienie nie grozi. Niestety nadal jest przerost liczby managementu.

Urszula
@ea

Czemu pracownicy mieliby sami odchodzić z firmy? Chodzi o zarobki czy o coś innego? Jak tu jest w ogóle z atmosferą, szefostwo jest w porządku?

BylyPracownik
@Pawcio

Co miesiąc są zwolnienia grupowe, jiz nawet do biura nie zapraszają tylko na Teamsach na kamerce informują.

Misia
@BylyPracownik

Takie oficjalne to jest że to są zwolnienia grupowe? Dostają ci pracownicy jakieś odprawy z tego tytułu? Jak długi jest okres wypowiedzenia? Można wtedy już iść na urlop?

Jolka
@ea

Z jakich działów jest najwięcej odejść? Stanowisk technicznych jest na styk czy brakuje, bo piszesz że tych nie zwalniają? O co dokładnie Ci chodzi z tematem managementu?

Zuza

Niestety dzisiaj poszły kolejne wypowiedzenia. Niektórzy z bencha dostali info, że od jutra już się nie muszą logować do pracy.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Kyndryl Poland Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
xxxwaco

Przy ofercie która mnie interesuje na szczęście są podane widełki, ale może mi ktoś powie jak jest z atmosferą w firmie. serio pytam, bo to dla mnie ważne, mam problemy z radzeniem sobie ze stresem i zalezy mi na przyjaznym korpo.

Paulina

pokazesz te oferte?

NIck
@xxxwaco

nie istnieje coś takiego jak przyjazne korpo.

Don Rollo
@xxxwaco

Bardzo przyjazne korpo. Jest to nowa firma, powstała troche rok temu jako odłam IBMa. Ze starego IBMa przeszło troche pracowników i managementu. Nie będę się wypowiadać o jakości zarządzania, ale moge z pełnym przekonaniem powiedzieć, że firma jest przyjazna pracownikom.

Virus
@xxxwaco

Atmosfera zależy wszędzie wyłącznie od tego, na jakich ludzi trafisz w zespole do którego trafisz. Ja tam pracuję i jestem bardzo przyjaźnie nastawiony do większości osób dookoła, ale nigdzie nie unikniesz jakiegoś pojedynczego buraka, który psuje atmosferę. Z doświadczenia (a jest go łącznie u mnie już ze 30 lat) wiem jedno - jeśli atmosfera jest nieprzyjazna, to albo uda Ci się wypracować dobrą atmosferę poprzez swoje własne nastawienie i zaangażowanie, albo zmieniasz zespół i idziesz tam, gdzie Cię polubią i będzie dobra atmosfera. Do tej pory przez 10 lat pracy tutaj, trafił mi się tylko jeden taki, co psuł atmosferę, ale w końcu i jego udało się ustawić do współpracy, więc wszystko zależy od nastawienia. Jeśli jesteś wystarczająco otwarty na ludzi, nie powinieneś mieć problemów nigdzie.

Ada
@Virus

Dobrze napisane. A czy firma zapewnia jakieś formy integracji żeby pracowało się lepiej wspólnie? Są jakieś imprezy albo wyjazdy firmowe? Bardzo jestem ciekawa jak to tu w firmie wygląda

Witam, Mam pytanie odnośnie specyfiki współpracy w firmie. Czy firma finansuje szkolenia pracowników? Czy istnieje szansa pracować na 75% etatu? Czy firma oferuje premie? Dziękuje szczerze za podpowiedź.

Paddington

Firma jest partnerem wielu kluczowych liderów IT. W ramach współpracy oferuje różne programy szkoleniowe, które generalnie są dostępne dla wszystkich (chociaż czasami obowiązują limity). Kwartalnie można zgłaszać uzasadnione biznesowo potrzeby szkoleniowe, które są realizowane zależnie od dostępnych funduszy. Lokalnie działa wewnętrzna akademia, gdzie zajęcia prowadzą najbardziej doświadczeni koledzy. Kyndryl ma podpisaną umowę z e-learningową platformą z szerokim zakresem szkoleń. Ten dostawca zmienia się średnio raz na 2 lata. Dostęp do tych szkoleń nie jest limitowany. Generalnie, z mojego doświadczenia - nie narzekam na brak szkoleń i możliwości podchodzenia do egzaminów. Ciągła nauka jest oceniana przez managerów corocznie, więc jest to nawet jeden z obowiązków.

k
@Paddington

dc academy prawie nie ma, o szkoleniach zewnetrznych mozna zapomniec, jedynie co czasami rzuca voucher na jakis egzamin ale uczysz sie samemu, bez kursu.

@k

Zapomniałeś dodać, że firma daje dostęp do wielu materiałów szkoleniowych, z tego co pamiętam był także ogólnie dostępny lab.

Urszula
@ea

Realizują te szkolenia można dorobić się podwyżki lub awansu? Jak tutaj możliwości rozwoju wyglądają? Realnie oceniając można tu zostać na lata?

Zweryfikowana Lipa

Firma nie uznaje kwalifikacji zawodowych potencjalnych kandydatów. Robią z tobą rozmowę w różnych jężykach chociaż masz potwierdzone kwalifikacje w nich. Rekrutacje dla picu byle tylko ktoś wziął pieniądze za przeprowadzone rozmowy. Oni są tak głupi, że nie mają pojęcia co robią.

@Zweryfikowana Lipa

No wiesz, kwalifikacje to jedno, ale jak nie znają przyszłego pracownika to pewnie wolą wszystko posprawdzać. Rekrutacja miała tylko jeden etap czy więcej tak w ogóle? Ile osób z Tobą rozmawiało?

@Zweryfikowana Lipa

Papier wszystko przyjmie - certyfikaty nie gwarantuja tego, że dana osoba potrafi w praktyce wykorzystać wiedzę i będzie chciała wykonywać swoje obowiązki.

biala

you are useless if you promote the same offer several times without even answering the applicant's inquiries, be aware of this 0/10 be aware

Rozwojowa

Na stanowisku seniorskim miałam mniejszą pensję niż nowo zatrudnieni juniorzy, którzy przyszli z ulicy, bez żadnego doświadczenia i których sama uczyłam. Gdy zapytałam o podwyżkę to usłyszałam, że nie jestem przewidziana w najbliższym cyklu podwyżkowym. Firma absolutnie nie dba o pracowników z dłuższym stażem, żeby dostać jakiekolwiek pieniądze, trzeba im pomachać wypowiedzeniem. Ile sobie człowiek na początku wynegocjuje, to z tym zostaje na lata. Rozmowy roczne mają na celu jedynie ocenę pracownika, nie idzie za tym wzrost wynagrodzeń. Nikomu nigdy nie polecę pracy tam.

@Rozwojowa

Co się składało na tą pensję, sama podstawa? Czy może chociaż można było dorobić jakimiś premiami albo nadgodzinami? I czy pakiet socjalny jakiś tu porządny jest za to?

Co jaki czas w Kyndryl Poland Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Kyndryler

Ubiegać się możesz nawet co tydzień/

Wanda
@Kyndryler

Pytanie, czy z efektem czy bez. Zdarzają się w ogóle jakieś podwyżki, oprócz tych wyznaczonych przez państwo? Np. z powodu inflacji. Było coś?

Don Rollo
@Wanda

Raz do roku jest ewaluacja pracowników i w zależności od wyników/jakości pracy są przyznawane podwyżki. Podwyżek inflacyjnych brak.

@Don Rollo

To zarobki są na tyle wysokie że nie przeszkadza wam brak podwyżek inflacyjnych? Poza tym zastanawiam się czy macie jakiś pakiet socjalny. Firma oferuje jakieś benefity?

Zołza

Ubiegać się możesz non stop. Podwyżek nie ma.

Zostaw merytoryczną opinię o Kyndryl Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Kyndryl Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kyndryl Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kyndryl Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kyndryl Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kyndryl Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kyndryl Poland Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Krakowiaków 32
    02-255 Warszawa

Kyndryl Poland Sp. z o.o.