Opinie o Europejskie Centrum Sekwencjonowania Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Europejskie Centrum Sekwencjonowania Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Europejskie Centrum Sekwencjonowania Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Badania naukowe w dziedzinie biotechnologii

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Europejskie Centrum Sekwencjonowania Sp. z o.o. w Warszawa

Chyba mam jak poprzednik, bo także nie widzę ofert, jedynie takie sprzed paru miesięcy. Zastanawiam się przy tym na jakie stanowiska potencjalnie mogą teraz przyjmować prócz samych handlowców? Czy to u nich na dziale jest największa rotacja?

Beata Nowy wpis

Aktualnie nie ma ogłoszeń. Zawsze można podesłać swoje CV na firmowego maila :)

@Beata

Witam, czy to testowana opcja? gdyby dział HR uznał, że nie nadaje się do pracy w firmie to czy otrzymam stosowana informację w tym zakresie? bardzo nie lubię czekać

Paweł Nowy wpis

Jestem ciekawy czy szukają pracowników? Warto wysłać CV, czy szukać aktualnych ogłoszeń? Słyszałem w środowisku dużo dobrego o tej firmie, ale podobno ciężko się tam dostać i przyjmują samych specjalistów. Ktoś coś wie na ten temat?

Jak wygląda rozmowa w Europejskie Centrum Sekwencjonowania Sp. z o.o. na stanowisko Kierownik działu? Z iloma osobami się rozmawia? 19 kwietnia pojawiło się ogłoszenie.

Dżanet

Jeśli ogłoszenie pojawiło się 10 miesięcy temu, to już raczej nie jest aktualne... W momencie, gdy są rozmowy, to wyglądają dosyć standardowo, rozmawia się ze swoimi przyszłymi przełożonymi. Nie ma zabawy w assessment center itp

@Dżanet

No 10 miesięcy to faktyczne dość długi okres czasu. Ale w zasadzie ile trwa planowo najdłuższy proces rekrutacyjny do podpisania umowy? Którego stanowiska w Centrum może dotyczyć?

Evergreen

Ta firma to jakiś S (usunięte przez administratora). W siedzibie niby wielkiego Laboratorium jakieś zwykłe firemki a część hali pusta. Nie wiem co się tam odbywa, ale mimo że rekrutowali, to nikt nie odpisuje a Laboratorium jakby nie istnieje...

Dżanet
@Evergreen

To, że ktoś Cię nie zatrudnił i nie chciał odpowiedzieć na Twoje zgłoszenie do procesu rekrutacji nie daje Ci przyzwolenia na oczernianie firmy. Nie byłeś w siedzibie, skoro piszesz takie nieprawdziwe informacje. Siedziba, to siedziba i nie ma tam innych "firemek". Laboratorium też działa, oczywiście nie jest dostępne dla osób postronnych.

Brałeś udział w rekrutacji do Europejskie Centrum Sekwencjonowania Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?

Laboratorium jakby nie istnieje? Przyznam, że mnie na miejscu jeszcze nie było dopiero przeglądam okoliczne firmy i w tym przypadku zastanowiło mnie to, że tylko jedna opinia jak widać widnieje. Strona jakby nie patrzeć normalnie funkcjonuje? czy jest tu wiec ktoś kto podejmuje się obecnie zatrudnienia i może się wypowiedzieć w kwestii warunków pracy?

Kate

Jest tam kilka wielkich laboratoriów, ale wiadomo że nikogo z ulicy do nich nie wpuszczą, więc sobie ich nie pooglądasz. Może po prostu nie spełniasz wymagań, skoro nikt nie oddzwania na Twoje CV.

@Kate

A po jakim czasie należy "odpuscić" twoim zdaniem? Może długo rozmowy rekrutacyjne trwają czy coś? Bo to różnie bywa, raz się do firmy przyjmowałem 4 miesiące. Masakra to była. A tutaj ile trwa całość i ile czasu trzeba na to poświęcić?

Kate

Z tego, co mi wiadomo, to rekrutacje zawsze były sprawne i nie przeciągały się. Nie wiem, czy kogoś teraz szukają i czy twoje pytanie odnosi się do rekrutacji na jakieś konkretne stanowisko, czy dopiero się nad tym zastanawiasz. Natomiast myślę, że trzeba do tego podejść zdroworozsądkowo i jeśli ktoś nie odzywa się od kilku tygodni/miesięcy, to raczej nie jest zainteresowany...

Zostaw merytoryczną opinię o Europejskie Centrum Sekwencjonowania Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Europejskie Centrum Sekwencjonowania Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Europejskie Centrum Sekwencjonowania Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Europejskie Centrum Sekwencjonowania Sp. z o.o.
  • Jutrzenki 12A
    02-867 Warszawa
  • NIP: 5223199461 REGON: 388464718 KRS: 0000889927

Europejskie Centrum Sekwencjonowania Sp. z o.o.