Opinie o Pirk Spark Sp. z o.o. w Dobra

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Pirk Spark Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Pirk Spark Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pirk Spark Sp. z o.o. w Dobra

Kpina

Czy to rekrutacja do pracy czy konkurs na największego jelenia? Kilka etapów rekrutacyjnych na stanowisko juniorskie. Pierwsze zadanie polega na audycie konta na Allegro. Uwaga, kandydat ma 48h na wykonanie zadania! Po jego wypełnieniu i po upływie ponad tygodnia szanowna firma wysyła kolejne zadanie rekrutacyjne, które polega na audycie innego konta na Allegro i na nagraniu filmiku! Tak! A wszystko po to żeby lepiej poznać kandydata. Myślałem, że po to są rozmowy kwalifikacyjne, najwidoczniej się myliłem. Ciekawe jaki jest kolejny etap rekrutacji? Erotyczny taniec na rurze?

Martaaa
@Kpina

Nie rozumiem takiego podejścia do zadań rekrutacyjnych. Jeszcze się nie spotkałam z tym, żeby dobra firma nie robiła zadań na stanowisko. Standardowa procedura weryfikacji tego co umiesz i jak myślisz. Więc w czym problem? Jak Ci się nie chce albo nie masz co pokazać, to nie aplikuj.

NM

Pracuje w @Pracodawca już prawie pół roku, więc zdążyłam już trochę zobaczyć i wyrobić swoją opinię. Czy jestem zadowolona z pracy w Pirk Spark? Jestem. Uważam, że jest tu ogromny potencjał i jeżeli ktoś jest ambitny i chce się rozwijać to to idealne miejsce dla niego. Firma dynamicznie się rozwija i jest jeszcze dużo do zrobienia - co daje przestrzeń do tego, by znaleźć swoją niszę, by się wykazać i zaangażować. CEO jest bardzo otwarty na innowacje, propozycje. Nie ma sztywnej struktury, atmosfera jest luźna a ludzie pomocni. Jest sporo wyjść integracyjnych, coroczny wyjazd na weekend, sporo się dzieje. Wiem, że w 2024 chcemy jeszcze bardziej inwestować w ludzi i budżet na szkolenia jest naprawdę imponujący. Zarobki są moim zdaniem bardzo odpowiednie do zakresu obowiązków. Minusy? Jak to często bywa przy szybkich wzrostach - czasem może być trochę chaotycznie, to nie jest korpo z procesem na wszystko. Coraz więcej aspektów jest już ułożonych i ustalonych, natomiast to jest proces który jeszcze chwilę potrwa. Wiem, że firma miała swoje różne okresy (co widać po komentarzach), natomiast w 2024 sytuacja ma się tak, jak ją opisałam wyżej. Generalnie poleciłabym Pirk Spark tym, którzy chcą się rozwijać, są ambitni i szukają miejsca, w którym taka postawa zostanie doceniona.

Magda

Pracuję w Pirk Spark już od ponad pół roku, podzielę się więc opinią na podstawie atmosfery i osób, jakie aktualnie i realnie tam są, a nie (jak niestety widzę po części wypowiedzi) opinią sprzed X lat czy żalem z uwagi na to, że proces rekrutacyjny nie przebiegł po myśli autora. Zatem (od najważniejszego): w agencji naprawdę znamienita większość osób jest naprawdę w porządku - atmosfera jest życzliwa i przyjazna, wiele osób zdążyłam szczerze polubić. Czy jest sporo pracy? Porównywalnie jak w każdej agencji marketplace czy marketingowej, ale tutaj pracujesz na etat i nikt nie wymaga zostawania po godzinach czy pracy w weekendy - ja to sobie bardzo cenię. Podobnie to, że jest tu mix pracy zdalnej i w biurze, dzięki czemu ma się i elastyczność i kontakt z zespołem. Czy wynagrodzenie jest na poziomie i fair? Uważam, że jest. Szczególnie, że przy większości stanowisk masz ścieżkę kariery. Jest w tej firmie też przestrzeń, żeby wyjść z inicjatywą, pokazać, że się coś potrafi. Jeśli masz wyniki, to jest miejsce na negocjacje. Czy zadania rekrutacyjne były trudne? Do łatwych nie należały i wymagały czasu, żeby je przygotować. Tym niemniej, przynajmniej na moje stanowisko, uważam, że były potrzebne, żeby sprawdzić czy tylko rzucam "branżowym slangiem" czy też rzeczywiście coś potrafię. Poza tym, dzięki nim miałam okazję dowiedzieć się więcej o tym, czego się po mnie konkretnie oczekuje i porozmawiać 1:1 z bezpośrednim przełożonym, poznać jego sposób bycia i rozumowania (dla mnie jest super ważne czy "mamy wspólne flow"). Dodam też, że jedno z nich było IMHO zbyt obszerne, ale asertywnie dałam znać, że regularnie zrobiłabym jeszcze wnikliwie X, Y, Z, ale z uwagi na to, że to tylko zadanie rekrutacyjne, to skupię się tylko na czynnikach A, B, C, żeby pokazać w jaki sposób myślę. I nadal dostałam tę pracę ;) Podsumowując: tak, mogę zarekomendować Pirk Spark jako fajne miejsce pracy zarówno z uwagi na atmosferę, warunki, jak i ludzi. Na plusie jest też to, że firma się rozwija, pracuje nad procesami i usługami - dzięki temu jest dobra energia, jest zaangażowanie.

Kpina

@Kpina

Cześć, zależy nam na znalezieniu zaangażowanych i z cechami, których szukamy. Zadania rekrutacyjne temu właśnie służą. Zostały dobrze przemyślane przez nasz HR team we współpracy z managerem działu. Wszystko, aby jak najlepiej dobrać kandydata do danego stanowiska. O tym, ile jest etapów rekrutacji zawsze informujemy transparentnie w ogłoszeniu o pracę. W tym przypadku też tak było.

Oskórek Nowy wpis
@Kpina

Zadanie rekrutacyjne to problem dla Ciebie ?? Patrząc na to że jak się wpiszę w Google szkolenia Allegro to masz szkolenia na UDEMY, czy agencje Vsprint Czy Pryzmat Media udostępniają komercyjnie szkolenia na temat obsługi markeplace Allegro, czy chociaż sama strona Allegro - to jaki problem zakupić i przerobić takie szkolenia i być przygotowanym na rozmowę rekrutacyjną na stanowisko juniorskie. Firma działa komercyjnie i szuka pracowników, którzy szybko wdrożą się do procesu i zaczną na siebie zarabiać i na firmę. Jak chcesz iść do pracy bez przygotowania to zagadaj do Urzędu Pracy, żeby stworzyli ci staż, gdzie bezpłatnie będziesz uczyć się jak robić marketing na marketplace, a jak chcesz tutaj pracować to wybacz ale musisz być przygotowany. Łatwiej będzie ci wejść do organizacji , praca będzie Ci sprawiać przyjemność i będziesz dowoził tematy!

Martaaa Nowy wpis

Marina Nowy wpis

Witam, zamierzam aplikować na stanowisko New Business Specialist. Jest tu może ktoś kto pełni obecnie te funkcje i mógłby polecić? We wcześniejszym miejscu pracy możliwa była jedynie forma stacjonarna, w tym przypadku widzę model hybrydowy. jak współpraca z zespołem w nim przebiega?

Potencjał

@Pracodawca czy w formie jest możliwość pracy całkowicie zdalnej? Na portalu rocked job widnieje taka informacja, natomiast w formularzu jest stacjonarna/hybrydowa ?

@Potencjał

Ja też kiedyś widziałam w ofercie ze podkreślana była praca zdalna, mnie by taka właśnie odpowiadała. Ja nie aplikuje przez ten konkretny portal akurat. ale zastanawiam się czy nie ma jakichś specjalnych wytycznych żeby moc na 100 % zdalnie pracować?

Pracownik Pirk Spark
@Potencjał

Cześć, przy niektórych stanowiskach istnieje możliwość zatrudnienia zdalnie, jednak zasadniczo (przy większości) preferujemy formę hybrydową. Nasza firma stawia bowiem na kontakt i relacje, a o te łatwiej gdy widujemy się wszyscy czasem w biurze.

@Pracownik Pirk Spark

Aktualnie niestety nie widzę by były prowadzone nabory na stanowiska zdalne. To na jakie opcje była na to możliwość jak nie na specjalistę ds. Allegro? Do Poznania mi nie po drodze a od jakiegoś czasu obserwuje firmę

Mercedes

Czy ktoś może podzielić się aktualnymi spostrzeżeniami dotyczącymi pracy w tej agencji? Na stanowisko juniorskie obowiązuje 3-etapowa rekrutacja. Czy to nie jest czasami przerost formy nad treścią? Na stronie w zakładce porfolio chwalą się współpracą z 4 firmami, z czego jeden sklep już nie istnieje, więc współpraca jak widać nie była zbyt owocna, skoro właściciel zamknął biznes. Po kliknięciu przycisku "więcej w portfolio" wywala błąd 404, więc więcej współprac, którymi chcieliby się pochwalić najwidoczniej nie ma :) Czy agencja działa na tej samej zasadzie co 99% tego typu biznesów w Polsce? Naciąganie klientów na grube tysiące, za które jakiś "specjalista" sprawdzi ustawienia ads-ów raz w tygodniu i wystawi fakturę za usługę?

@Mercedes

Cześć, odnośnie jakości naszych usług i relacji z klientami, dbamy o nie ogromnie i nie jest to pusta formułka, bo sam możesz sprawdzić na oficjalnej stronie Allegro, że zostaliśmy obiektywnie uznani za TOP agencję - tytuł “Allegro Ads Quality Champion 2024” trafił właśnie do nas (usunięte przez administratora) Jest on przyznawany agencji, która może pochwalić się najmniejszym odsetkiem odchodzących firm i największą liczbą nowych klientów. W naszej zakładce portfolio widnieje obecnie 12 historii współprac, a nie 4 i bynajmniej nie są to wszyscy klienci, nie jest to połowa ani nawet 5% - po prostu o uzyskanie zgody na case study wcale nie jest łatwo. Większość klientów preferuje poufność i my to szanujemy. Zakładka działa, więc być może trafiłaś na jakiś update strony lub zawinił słaby internet. Zajrzyj jeszcze raz: https://pirkspark.pl/case-studies/ Co do Twojego pytania o rekrutację, dzięki kilku etapom jesteśmy w stanie poznać siebie lepiej nawzajem. To działa w dwie strony - tak jak my mamy okazję przekonać się co potrafisz i jak myślisz, tak Ty też masz okazję przekonać się czy na pewno chcesz u nas pracować.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Pirk Spark Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Sales Team Leader. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Zastanawiam się w jaki sposób taki banner chociażby z zadania rekrutacyjnego mógłby zostać wykorzystany przez firmę? Co z prawami autorskimi? Grafikom trudno jest się tu dostać? zastanawiam się jaki maja tu u siebie poziom

Pracownik Pirk Spark

Cześć, przy rekrutacji zawsze zaznaczamy, że wykonywane grafiki nie zostaną nigdzie wykorzystane, przekopiowane czy udostępnione. Są wykorzystywane tylko i wyłącznie na potrzeby procesu rekrutacyjnego. Poziom mamy dobry :) Oprawa graficzna jest niezwykle ważna w wyróżnieniu naszych klientów na Allegro.

A tak prospecting specialist ile zarobi? nie widzę by wprost pisano o takim stanowisku a właśnie oferta na nie widnieje. Ciekawi mnie w jaki sposób przeprowadzana może być rozmowa, wiecie? w ofercie, z której teraz tu przychodzę jest napisane, że jak na razie ze 4 osoby się zgłosiły. ocenicie wiec proces rekrutacyjny?

Po ostatniej opinii zaczęły mnie ciekawić zadania rekrutacyjne. Opisano je jako takie nienależące do tych najłatwiejszych. Czy każdy z was mógłby się z tym zgodzić? A jesteście przy tym w stanie o nich opowiedzieć cos więcej? na jakich stanowiskach jakie się trafiają?

Magda

To zależy od stanowiska. W każdym ogłoszeniu są inne (zależnie od tego kogo szukają). Ja np. musiałam stworzyć audyt brandu (skrótowo kilka spostrzeżeń) i rozpisać propozycję lejka marketingowego. Grafik miał za zadanie przygotować banery do danej oferty. --> żadne z tych zadań nie jest czymś, co wykorzystywane jest przez firmę dalej. Jest to wyłącznie zadanie testowe. Dostajesz je na email wraz zaproszeniem na kolejny etap rekrutacji, jeśli Twoje CV przeszło pozytywnie pierwszą ocenę HR-owca.

NM

Magda

Kilka osób tutaj na portalu zaliła się na ogrom pracy za nieadekwatne do tego pieniądze. Specjalista allegro to ile aktualnie zarabia? Ktoś już pytał ale nikt nie odpowiedział. Czy na tym stanowisku też jest zbyt dużo obowiązków jak na jedną osobę?

Grafik

Czy warto aplikować na stanowisko grafika?

Hej, a specjalisty do obsługi tego przykładowego sklepu allegro o którym ktoś pisał z pól roku temu to kiedy ostatnio szukali? Upewniam się, bo mam przed sobą ofertę, z treści której wynika, że jak ze dwa lata temu kogoś szukali to można było zarobić na spokojnie do 7,000 zł, jakich teraz zarobków można się wiec spodziewać? Ktoś weryfikował ten temat? i gdzie teraz dodawane są oferty, bo cos ich nie widzę?

Witek.S.

Dziekuje za poświęcenie czasu na targach w Warszawie i wstepna rozmowe w sprawie pracy w zespole od Allegro. Poznałem kilka osób z teamu i samego szefa. Mimo zgielku, dostalem wiecej informacji o samej pracy i specjalistach. Czekam teraz na informacje zwrotną. Witek

adam

No niestety, ale stanowczo odradzam aplikowanie do tej firmy. Pracy i obowiązków dają jak na stanowisku (usunięte przez administratora) bez totalnego zaufania do własnych umiejętności, a wynagrodzenie poniżej absolutnego minimum dla osoby z doświadczeniem.

a..
@adam

już nie chciałam się wypowiadać, ale techniki wewnątrz firmy mające na celu nabijanie w butelkę klientów nie za bardzo mi odpowiadały więc zrezygnowałam z pracy. O pensji to nie wspominam nawet, ponieważ ogrom pracy jaki na mnie nałożono za minimalną krajową to jakaś kpina.

@a..

możesz odnieść sie proszę co do tego szerszej? o jaki konkretnie ogrom pracy tu chodzi i przede wszystkim i jakie nastawienie co do klienta? czego wymagają na start i czy faktycznie przez cały czas jest najniższa? co z perspektywą na wzrost?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Pirk Spark Sp. z o.o.?

Zuzanna

Jak najbardziej :) Co roku kilkudniowy wyjazd firmowy (zazwyczaj stawiamy na agroturystykę) w okolicach lata. W sezonie tak od maja do września organizowane są wypady nad jezioro i gry w siatkówkę. Oprócz tego czasem w czwartki gramy firmowo w planszówki lub umawiamy się na wspólną grę online! W ubiegłym roku wyprawialiśmy też takie święta jak Halloween, czy też wspólną Wigilię Bożonarodzeniową ;)

Emilia
@Zuzanna

Super. Czyli atmosferę polecasz? A jak jest z wynagrodzeniami? Sama podstawa, czy są możliwe też jakieś premie?

Lololo
@Zuzanna

Co roku czyli ile to lat? Jak wyglądały wyjazdy w poprzednich latach? Przecież firma jest młoda, więc o jakich „co rok” mówimy?

Lllll.
@Lololo

Chyba od 3 lat organizowane są takie wyjazdy. Ja byłem na ostatnich w sierpniu.

br

Zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie. Wyzysk i obłożenie pracą nieadekwatne do pensji.

Kamila

W Agencji Pirk Spark pracuje od lutego. Mogę.juz teraz z czystym sumieniem powiedzieć że jestem bardzo zadowolona Prężnie rozwijającą się Agencja zaskoczyła mnie już po takim krótkim czasu. Pracownicy bardzo pomocni,nie ma osoby która nie pomoże. Bardzo duża możliwość rozwoju wyjazdy na targi,elastyczność,multisport oraz luxmed to tylko niektóre pozytywy. Osobiście jestem pozytywnie zaskoczona i liczę na dlugą współpracę:))

Mateuszz

Jestem właśnie w procesie rekrutacyjnym na sprzedawce do tej firmy. Każdy etap był dokładnie omówiony z miłym feedbackiem, teraz czekam na decyzje o przejściu do ostatniego etapu. Ogólnie oceniam dobrze.

Klara
@Mateuszz

Super Mateusz! I jak udało się przejść do kolejnego etapu? Myślę o rekrutacji do tej Agencji

Och Matii
@Mateuszz

Sprzedaż adsów / reklamy na marketplace to jest bardzo ciężki temat - przekonasz się. Plan do realizacji kontraktów nierealny . Cena za ich usługę dość wysoka. Premia za realizacje śmieszna. Powodzenia

StiV
@Och Matii

Pracowałeś tam? Możesz coś więcej powiedzieć? Co to według ciebie nierealna ilość kontraktów i śmieszna premia? Chodzi mi o liczby

Halina
@Mateuszz

A możesz zdradzić ile mają etapów rekrutacji i jaką umowę proponują na start? Daj też znać jak poszczególne etapy, które już przeszedłeś wyglądają.

@Och Matii

Do dziś nie ustosunkowałeś się do tego stwierdzenia na temat premii, że podobno jest śmieszna. To ocena indywidualna tylko? Pzt., piszesz o nierealnych planach. Czyli jakie powinny być według Ciebie adekwatne i jak praca przy nich w praktyce wygląda? jakie predyspozycje są potrzebne, żeby podołać?

MCMuffin

Odradzam. Rotacja, zwolnienia, pretensje. Firma raczej stawia na osoby młode, gotowe pracować za stawki poniżej rynkowych. Managerowie bez jakiegokolwiek przeszkolenia do zarządzania ludźmi. Stanowiska dostają koledzy. Zadania rekrutacyjne, jak dla dyrektorów na stanowiska za 3k na rękę. Atmosfera pozornie miła, ale tylko pozornie.

Barbara
@MCMuffin

Dasz przykład takiego zadania rekrutacyjnego? Bo az ciekawa jestem. Skoro ludzie pracują poniżej stawek rynkowych to jakie mniej więcej zarobki tu są jesli mozna wiedziec?

@Barbara

Duże projekty zajmujące ponad 8 godzin, czasem po kilkanaście. Na stanowisko ze stawką 3k. W ofertach pracy są widły podane.

Barbara
@MCMuffin

Serio aż takie wymagające rzeczy dają? Czy może tylko jakiś zarys projektu można było zrobić żeby to krócej zajęło?

@Barbara

Po zrobieniu zarysu kolejnym etapem musiało być rozwinięcie.

mrkdrk

Pracowalem kilka miesiecy, jeszcze w biurze na Garbarach, jednak z racji zmian w moim zyciu musialem znalezc sobie inna prace w innym miescie i to stacjonarnie.. Ogolnie prace wspominam dobrze, nabylem ogromnego doswiadczenia. Duzy plus za to, ze nie zamykaja sciezki zawodowej i po kilku miesiacach jako Junior, pomagalem w tez w innym dziale i wlasciwie teraz rozwijam sie wlasnie w sprzedazy :))

@mrkdrk

Brzmi w porządku w takim razie. ;) Ale ta pomoc to na czym polega? Bo rozumiem, że zatrudniony jesteś dalej tam gdzieś indziej a tutaj na jakiejś umowie z nimi współpracowałeś czy jak?

Zostaw merytoryczną opinię o Pirk Spark Sp. z o.o. - Dobra

• Jak się pracuje w Pirk Spark Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pirk Spark Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pirk Spark Sp. z o.o.?

Pirk Spark Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • 19A
    63-300 Dobra