Opinie o Grupowa Praktyka Stomatologiczna Freshmed s.c. Alicja Mol Tatiana Mol-Dąbrowska w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Grupowa Praktyka Stomatologiczna Freshmed s.c. Alicja Mol Tatiana Mol-Dąbrowska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Grupowa Praktyka Stomatologiczna Freshmed s.c. Alicja Mol Tatiana Mol-Dąbrowska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Dentyści
Dentyści Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupowa Praktyka Stomatologiczna Freshmed s.c. Alicja Mol Tatiana Mol-Dąbrowska w Katowice

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Grupowa Praktyka Stomatologiczna Freshmed s.c. Alicja Mol Tatiana Mol-Dąbrowska?

Martyna Nowy wpis

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej i wszystko przebiegało profesjonalnie. Patrząc na opinie powyżej są albo wyssane z palca albo ktoś tworzy wokół tego Gabinetu zły PR. Dziewczyny jak nie dostałyście tej pracy to po co takie rzeczy pisać. Pozdrawiam Martyna.

Kate

Jakiś czas temu zostałam zaproszona na rozmowę. Czułam się jak na castingu. Przede mną 3 inne dziewczyny. Obsuwa: około 50 minut. Dodatkowo rozmowę miały przeprowadzać dwie Panie, finalnie było mi dane rozmawiać z jedną. Druga pojawiła się wesolutka pod sam koniec rozmowy, nie miała żadnych pytań i zarządziła koniec spotkania, bo "hihi o wszystko już chyba koleżanka zapytała". Bardzo nieprofesjonalne. Dawno nie czułam się tak zażenowana poziomem spotkania rekrutacyjnego. Jeśli Pani meneger to przeczyta, to polecam na przyszłość lepiej organizować swój czas, szanując przy okazji czas kandydatów. Zapomniałabym: feedbacku oczywiście brak ;)

@Kate

No to faktycznie rozmowa życia, one się przedstawiały może? Bo ciekawa jestem kim są w firmie, bo rozumiem że ta co się spóźniła to właśnie Pani Menadżer? :/

Kate
@Ewa

Nie, nie, odwrotnie: od początku rozmowę prowadziła menago, spóźniła się jedna z dwóch Pań właścicielek. Nazwiska menadżerki nie pamiętam, właścicielkę łatwo wygooglować ;))

Kate Nowy wpis
@Ewa

A, i jeszcze dodam, że dlatego napisalam "jeśli Pani menadżer to czyta", a nie do właścicielki, bo założyłam, że takie spotkania jednak organizuje menago, nie właściciel. Po coś się podobno tego menadżera w firmie ma, ale jednak nie jest to takie oczywiste w praktyce jak widać :D

Weronika Nowy wpis
@Kate

A ta Pani menago miała kompetencje aby cię zatrudnić czy to mogą zrobić tylko te właścicielki? One były tam konieczne?

ByłyPachoł

Jestem byłą pracownicą. Odradzam pracę w tym miejscu, panuje tam bardzo nieprzyjazna atmosfera, szefowe traktują pracowników z góry, po macoszemu. (usunięte przez administratora) brak czasu na odpoczynek a o chorobie już nie wspomnę, (usunięte przez administratora)brak szacunku do człowieka. W takiej atmosferze i w stresie jaki generują Właścicielki nie da się się pracować.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Grupowa Praktyka Stomatologiczna Freshmed s.c. Alicja Mol Tatiana Mol-Dąbrowska? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Dietetyk
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Gonzo

Byłam tu ostatnio na rozmowie o pracę i szczerze przyznam, że była to najgorsza rozmowa o pracę w moim życiu. Panie spóźniły się 35 minut i nie usłyszałam nawet głupiego "przepraszamy". Zadano mi 2 pytania, które nijak miały się do stanowiska na które aplikowałam i nie mogłam za bardzo opowiedzieć nic o sobie ani dobrze się zaprezentować - nie dano mi na to szansy. Nie interesowało ich, czy mam jakieś pytania. Panie siedziały z grobowymi minami, nie reagowały praktycznie na nic co mówiłam przez co czułam się jakbym gadała do siebie. Czy to taki problem uśmiechnąć się albo powiedzieć "jasne, rozumiem", czy kiwnąć głową? To było okropne! Naprawdę czułam się jak kretynka oceniana przez dwie kobiety patrzące na mnie z góry. A może ta rozmowa była po prostu z góry ustawiona i dlatego nikt nawet się nie starał zrobić dobrego wrażenia? Na koniec Panie powiedziały, że proponują pracę od poniedziałku do piątku + 2 soboty w miesiącu w formie przymusowych nadgodzin. Jestem w szoku, że coś takiego nadal się praktykuje. No cóż, jeśli ktoś nie ma życia prywatnego i nie potrzebuje odpoczynku to śmiało. Ogólnie patrząc na to jaka panowała atmosfera na rozmowie nie chciałabym pracować w takim miejscu i tym samym na pewno nie odwiedzę ich jako klientka.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupowa Praktyka Stomatologiczna Freshmed s.c. Alicja Mol Tatiana Mol-Dąbrowska - Katowice

• Jak się pracuje w Grupowa Praktyka Stomatologiczna Freshmed s.c. Alicja Mol Tatiana Mol-Dąbrowska?

Zobacz opinie na temat firmy Grupowa Praktyka Stomatologiczna Freshmed s.c. Alicja Mol Tatiana Mol-Dąbrowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Grupowa Praktyka Stomatologiczna Freshmed s.c. Alicja Mol Tatiana Mol-Dąbrowska
  • Średnia 3