Opinie o Telbridge sp. z o.o. sp.k. w Olsztyn

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Telbridge sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Telbridge sp. z o.o. sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Telbridge sp. z o.o. sp.k. w Olsztyn

Aniela

Kochani czy tutaj można dorobić do renty? Proszę o jak najszybszą odpowiedź

K
@Aniela

Tak jak najbardziej :)

@K

Jak dużo emerytów i osób deczko przed wiekiem emerytalnym tu pracuje?

Bożena
@Krystyna

Sporo jest tu takich osób. Ja też już na emeryturze i sobie tu ładnie radzę. Zapraszamy serdecznie

FallingBridge
@Bożena

Nie ma tam emerytów, nie dadzą tam rady, nie dajcie się nabrać. Te fejkowe komentarze pisane są przez osoby na wyższych stanowiskach!

Alicja

Fajna praca w miłym towarzystwie- największy plus to ludzie :) Mogę gorąco polecić najbardziej osobom, które się uczą i nie mają doświadczenia bo można fajnie to łączyć ze szkoła i coś tam już złapać tego dośw. :) Najlepiej samemu zobaczyc i ocenic, jedym się podoba drugim nie. Mi się podoba :)

@Alicja

Rekomendacja brzmi ok, a możesz swoimi słowami opisać na czym polega ta praca? Bo widzę jedynie opisy w negatywnym odniesieniu i mało to zachęcające

Alicja
@Krystyna

Nie pracuje już tam od jakiegoś czasu i moja opinia na temat tej firmy się zmieniła, odradzam pracy w Telbridge!

Tania siła robocza

NIE ZATRUDNIAJCIE SIE TU Firma traktuje ludzi jak tanią siłe roboczą i nie płaci pracownikom za żadne szkolenia, ani wstępne, ani żadne następne uzupełniające wiedzę. Przychodząc na 8 godzin pracy dostajesz pieniądze za 6, a dwie godziny siedzisz na warsztatach za darmooooo!!!! Odradzam każdemu zatrudniania się u nich z całego serca, są lepsze oferty pracy niż to (usunięte przez administratora)

Śmiech na sali

Najbardziej absurdalne callcenter z jakim miałam doczynienia. Czytając opinie wszystko sie potwierdza, ale stwierdziłam, że dodam jeszcze coś od siebie dla przestrogi przed chętnymi rozpocząć tu pracę. Rozmowa o prace przebiegała jakbym rozmawiała z 5 latką. Ta kobieta nie potrafi odpowiedzieć na żadne trudniejsze pytania, a zdania składa na opak jakby ojczystego języka nie potrafiła, nie wie na czym w ogóle praca polega bo jak się okazuje po przyjściu do pracy odbiega to diametralnie od rzeczywistości. Jak dacie się złapać na "zachęty" tej wariatki z rekrutacji to sami do siebie szacunku nie macie. Przyszłam na 1 dzień darmowego szkolenia, które było opóźnione, więc zanim się zaczęło posiedziałam charytatywnie, pierwszego dnia pracy odbierałam pierwsze połączenia lecz nikt nie raczył przyjść i mi pomóc, jak czegoś nie wiesz, a po tygodniu szkolenia nie wiesz nic to musisz latać do biurka leniwego kierownika i pytać o co drugą rzecz, jak już do ciebie przyjdzie to tak zamiesza, że i tak nic nie rozumiesz więc domyśl się ile stresu będzie Cię to kosztowało. ???? Gdyby nie życzliwość innych osób, które tam pracują nie obsłużyłabym nikogo, więc jak liczysz na to, że nauczą cię inni pracownicy to idź i się męcz za psi pieniądź. Ja po kilku dniach odpadłam bo szacunku do pracownika za grosz nikt tam nie posiada, przyszłam od konkurencji i tam wracam, dzięki za zmarnowane 2 tygodnie za śmieszne kilka złotówek.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Telbridge sp. z o.o. sp.k.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Olsztyn
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
logo firmy Medyczny Przedstawiciel Handlowy
IDALIA LUDWIKOWSCY SPÓŁKA JAWNA
A.K.

STANOWCZO ODRADZAM nie ma co ukrywac ze w olsztynie pracy nie ma i chwytajac sie brzytwy mozesz dac sie wykorzystywac (czyli wedlug tej firmy zatrudnic) tutaj, ale... 1. niewystarczajace tygodniowe i BEZPLATNE szkolenie na poczatku pracy 2. szkolenie ci nie wystarczyło ? wyloguj sie i przeprowadzimy BEZPLATNE warsztaty z wiedzy ktorej nie miales jak wczesniej uzyskac a czasami zrobimy to nawet 5 dni z rzedu po 2 godziny dziennie . 3. BEZPLATNE warsztaty byly nieefektywne ? nie moga byc efektywne, bo nikt ci za to NIE PŁACI i prowadzacy je timlider tak naprawde sam nie wie dokladnie o czym mowi i prowadzi je po raz drugi w zyciu 4. twoj przelozony jest niemily brakuje mu kultury i nie wie nic o zarzadzaniu ludzmi ? to tutaj normalne prawdopodobnie jeszcze miesiac temu byl agentem zostal awansowany z braku laku i w zaden sposob nikt go do tego stanowiska nie przygotowal 5. Umowa zlecenie nawet po kilku latach pracy nie licz na cos innego 6. Najnizsza mozliwa zgodnie z prawem stawka i premie ktore sa tylko na papierze a jak juz to 400zl jezeli osiagniesz wynik ktorego nikt w tej firmie nie ma 7. wystarczy spedzic tydzien w tej pracy i juz wiesz ze twoi przelozeni dostaja niewiele wiecej, wszystkie brudy sa wyciagane w tej firmie na palarni tam sie dowiesz wszystkiego najbardziej szkoda tylko tych dwoch nowych podchodza ambitnie do pracy a nikt nie organizuje im nawet zadnych szkolen :clown: takie zoo dzieje sie tu od czasu zmiany kierownika oddzialu i zwolnieniu przez niego wszyscy dobrze wiemy kogo a za tym zwolnieniem ida kolejne czas stad uciekac i kolej przyszla na mnie całusy A.K.

Masakra
@A.K.

wyobraz sobie teraz pierwsze 2 tygodnie w tej pracy: - siedzisz za darmo tydzien na szkoleniu - po tygodniu nic nie wiesz, a juz musisz rozmawiac z klientami - jak nie wiesz to masz (usunięte przez administratora) i codziennie po 2h jestes wylogowqny na warsztaty za DARMO - warsztaty nic nie daja - wylogowuja cie jak klienci nie dzwonia bo nie robisz wynikow jakie wymyslili sobie timliderzy - jest piątek - ostatnie 2 tygodnie byles tu w sumie 70 godzin, ale zaplaca ci tylko za czas zalogowania do ich smiesznego systemu ktory co chwile sie psuje czyli 20 godzin - zamiast otrzymac za poswiecony czas rzeczywista kwote 1500zl dostajesz 400zl za pol miesiaca roboty

Obecny pracownik

Odradzam te miejsce z km, pracuje tu już dosyć długo i naprawdę wiele widziałem. Tu nie liczy się pomoc dla klienta tylko to ile jesteś w stanie zarobić dla Play. Wciskanie kitów jest tak samo normalizowane jak i ta cała firma wciska. Konkursy wygrywają pupilki Teamliderow czy szefów zespołu, o awansie jak nie jesteś nikim bliskim kogoś nawet nie licz bo sami się tym szczycą. Nie ma ruchu? Idziesz na wylog i nawet nie masz za to płacone. Zagrafikowac na 40h się musisz w tygodniu co z tego ze przez brak ruchu zrobisz 20h. Włączają nowy projekt, robią ci szkolenie 5h z tego gdzie to jest nic i obsługuj już nowe rzeczy nie wiedząc nawet co i jak a pytając przełożonych oczywiście oni tez nic nie wiedza bo nikt nie miał z tego materiału szkoleń. Jak jesteś na zdalnej to maja cie totalnie w (usunięte przez administratora) Tel wyciszony i radź se sam a potem stała wymówka ze osoba na zdalnej ma być wszechwiedzaca wszystko. Człowiek mogły książkę o tej firmie napisać ale chyba szkoda na to czasu. Naprawdę odradzam a miłe komentarze jakie gdzieś przeczytacie to tylko i wyłącznie pisane pod rozkazem kierasa bo się uraził ze za dużo negatywów jest.

kieras

Jajca tu są niezłe jak z dnia na dzień wyrzucają osobę która ogarniała najwiecej i najlepiej kwestie związane z firmą. Żenada, z dnia na dzień wyrzucają osobę zupełnie bezpodstawnie. Januszex typowy, najniższa krajowa + jakieś śmieszne premie, które i tak w każdej chwili starają się ucinać znajdując różne haki. Jedyne co w tej pracy jest na plus to inni pracownicy, bo kierownictwo jest do bani, typowy januszex.

Obecny Pracownik

Cześć, Wiele osób tutaj wspomina o niskich premiach, faktycznie jeśli chodzi o sprzedaż i infolinię to jest kiepsko. Inne projekty działają fajnie pod tym względem. Progi są spore i osoby, które pracują krócej niż 2-3 miesiące raczej jej nie dostaną. Z większym doświadczeniem można dostać ok.800-2000 zł samej premii. Praca jak praca, początki są ciężkie ale po czasie wszystko wchodzi gładko. Współpracownicy są świetni i na to nie można narzekać. Szefostwo nie daje o sobie znać, nie naprzykrzają się za bardzo. Moim zdaniem dla studenta praca jest przyjemna :)

Kazimierz
@Obecny Pracownik

Ej, 2000 premii to przecież brzmi świetnie! ;) Szkoda tylko, że piszesz że jednak czasem ciężko zgarnąć cokolwiek. A podstawa to rozumiem minimalna?

Wektor
@Kazimierz

2k to rzadko zgarniesz niestety

iksde
@Obecny Pracownik

800-2000 premii? chyba samej wypłaty ;) litosci.... czy te opinie pisze ktoś z góry?

@Obecny Pracownik

Ja prowadze własną działalność... zważywszy na dzisiejsze czasy jest ciężko i musialem cos znaleźć... pomimo opinii (nie wnikam ale moim zdaniem wyssane z palca) jest naprawdę spoko...! Grafik spoko, wpisuje się jak chce. Na premie tez nie narzekam :D jak w każdej pracy. Chcesz pracować to masz premie, czekasz aż Ci zapłacą za free nie masz premii. Polecam

@Monika

Tez tak myśle. Ja ucze się i pracowałem w kilku firmach. Niestety ale podejrzewam, że większość negatywnych kom to opinie osob, które nigdzie wczesniej nie pracowały bo w porównaniu do moich doświadczeń jest tu naprawdę fajnie. Premie da się wyrobić jak tego chcesz. Wypłata jest uzależniona też od ilości godzin, ktore przepracujesz wiec kazdy sam pracuje na swoja wyplate...

Bożena
@iksde

No widać, że nie znasz realiów pracy tutaj, bo najlepsi pracownicy mają takie premie

@Bożena

2000 tys wygląda powalająco. Można się dowiedzieć za jaki wynik / zasługi aż taka nagroda mogłaby przysługiwać?

Ola
@Obecny Pracownik

z tego co widziałam oferty pracy dotycza infolinii. mówisz że kiepsko z premiami a sama praca jak?

Xpee

Z początku wszystko wydawało się fajne, wsparcie przełożonych, zaangażowanie i obietnice szkoleniowca. Pierwszy miesiąc fajny, ulgowe traktowanie, praca spokojna… Po miesiącu ucinanie godzin, nie zamkniesz 3 zgłoszeń na godzinę- do domu. Co z tego ze jedno zgłoszenie to jedno zdaniowa prośba a drugie godzinna litanią. Druga rzecz przymusowe szkolenia z czytaniem cudzych błędów. Nie masz żadnych niezaakceptowanych zgłoszeń? Co z tego? Chodź stracić godzinę NIEPŁATNIE aby posłuchać o błędach ortograficznych obcych cepów z twojego działu :). Nie mysl ze podczas tego spotkania możesz chociażby coś zjeść. Bezsensowne ulepszanie systemu odpowiedzi zamiast ułatwienie szukania informacji w umowach. System kompletnie niedomyślny. Temperatura na sali ustawiana przez jakiegoś Afrykańca, bo duchota a nawet okien nie szło otworzyć, nie wspominając juz o smrodzie spoconych ludzi. Ogólnie brak szacunku do pracownika i jego czasu. Traktowanie go jak gówniarza w szkole.

Renata
@Xpee

Dobrze zrozumiałam że masz płatne za zgłoszenia, które ogarniesz, a nie za cały etat?

@Renata

Płatne najniższa krajowa na godzinę, ale po 4 godzinach jak nie wyrobisz normy to przymusowy powrót do domu. Wiec nawet jak zaplanujesz sobie grafik kilkadziesiąt godzin to moze pozwolą ci max polowe tego zrobić. A zgłoszenia czasami bywają bardzo czasochłonne.

@Xpee

Chyba nie do końca rozumiem. Bo piszesz, że jak człowiek w ciągu dnia nie da rady to go oddelegowują czyli np., powinien w ciągu dnia zrobić tę ósemkę i po czwórce każda mu sobie iść. To kiedy on ma te czwórkę nadrobić? :/

@Krystyna

Dokładnie. Jak nie dasz rady wyrobić ich chorej normy to każą ci wyjsc i tyle. Nadrobić możesz następnego dnia roniąc np 12 godzin pod warunkiem ze znowu zrobisz normę w pierwszych 4. Inaczej do domu sio

Sylwia
@Xpee

A jakie są normy do wyrobienia? To co nic zaplanować nie idzie i możesz zarobić połowę mniej…?

NajlepszaFirmaWPolsce

Szukasz najbardziej absurdalnej pracy w swoim życiu? Świetnie trafiłeś! Tylko dzięki Telbridge nauczysz się jak nie powinna funkcjonować firma i jak fatalnie można traktować zasłużonych pracowników. Motto telbridge: Im dłużej pracujesz tym więcej nam oddasz. Szczerze- momentami myślę, że ta firma to jakiś paranormalny wymysł, w której z dnia na dzień jesteś zaskakiwany coraz to gorszym tłumaczeniem. Swoją opinią chciałbym zahaczyć dział obsługi jak również dział sprzedażowy. Firma zajmuje się outsource'inegiem dla PLAY. Według wszystkich największa sieć komórkowa w Polsce, całkiem niedawno przejęta przez Illiad. Jak to możliwe, że tak wielkie korporacje pozwalają swoim pracownikom z dnia na dzień zarabiać coraz mniej? Domniemam, iż każdego miesiąca każdy kierownik TLB głowi się jak bardzo można uciąć premie swoim zasłużonym pracownikom, niekiedy z kilkuletnim stażem tylko po to aby do ich kieszeni trafiła każda złotówka, którą tak naprawdę P4 przekazuje na wyniki najmniejszym jednostkom- konsultantom. Zmiana systemu premiowego co miesiąc? Oczywiście, tak działają wszyscy. Budżet się kurczy, inflacja szaleje, a konsultanci dowiadują się o zmniejszaniu zarobków i tak do momentu, w którym jedna ze stron złoży wypowiedzenie... Ucinanie godzin, przymusowe wysyłanie do domu albo prośby o wyjście na godzine? Tak, to też jest na porządku dziennym. Spokojnie, na pewno nie zostaniecie z tym sami, na pewno ktoś z pracujących stamtąd osób będzie próbował Ci wytłumaczyć, że to jest dla Ciebie dobre. Kto na tym zyskuje? Nie trzeba tłumaczyć. Jeżeli chcecie się cofnąć w czasie i na żywo obserwować jak w tych czasach można (usunięte przez administratora) swoich podopiecznych, to nie szukajcie dalej. Śmiało można porównać to z pechowym wyjazdem za granicę tylko tam na pewno zarobicie więcej... Omijać szerokim łukiem :)

Anakin Skylwalker

Praca w miłym i zgranym zespole. Zarobki spoko i godzinki pracy też. Bardzo cenię sobie pracę w tej firmie i zostanę tu na pewno na dłużej

Małgorzata
@Anakin Skylwalker

To jakie są tutaj godzinki pracy? :) Bo widzę, że dużo osób pisze o elastycznym grafiku ... :)

Ewelina
@Małgorzata

Raz w tygodniu po prostu wpisujemy sie w grafik sami. Ja sie jeszcze ucze wiec zalezy jak mam zajecia to tak sie wpisuje jak mi pasuje

Eryk

Jest fajnie... Fajniusio. Szczera opinia :) grafik elastyczny, elegancko. Dobra praca na początek

Magdaa

Fajna praca, fajni ludzie i przede wszystkim elastyczny grafik. Polecam :)

Siostra Łucja

Tutaj odnalazłam swoje powołanie. Teraz wiem już jaką ścieżkę wybrał mi mój Pan - kontakt telefoniczny z klientem. W zakonie nie miałam takich udogodnień i dlatego postanowiłam się przebranżowić. Praca czysta ,stabilna i pełna wiary w ludzi. Serdecznie polecam każdemu, kto jeszcze w życiu nie odnalazł swojej drogi.

Eryk

W związku z tym, że opinie są stare chciałem dodać coś od siebie. Mi osobiście praca podoba się bardzo. Szczególnie odpowiada mi grafik bo jestem studentem dziennym i w innych miejscach pracy pomimo gwarancji nie udawało mi się łączyć pracy z zajęciami. Tu jest ok. Wiadomo- wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Ja osobiście polecam

iksde

cyrk w samym sercu Olsztyna. SERDECZNIE NIE POLECAM.

Anon

Super Team Leader na czerwonym projekcie cud miód

Kazimierz
@Anon

To sarkazm czy naprawdę tak twierdzisz? :) Długo już tu pracujesz w ogóle? Jak oceniasz atmosferę?

pracuje tu

Mogę wypowiedzieć się co do projektu sprzedażowego- pracuje już kilka miesięcy i ostatnie zmiany tylko na plus. Oczywiście są wymagania- jak w każdej pracy, ale ze wszystkim można się dogadać! Dużo konkursów i nagrody też spoko.

piech00ta

kupilam pakiet i wcale nie chodzi

NIE POLECAM !!!

Ogłoszenia do pracy w tej firmie wglądają idealnie, normalnie praca marzeń, chodź zapominają o dopisaniu najważniejszych informacji i przedstawienia stanu faktycznego: * stabilna praca - jeśli nie spełnisz ich wymyślnych procedur, czyli niezrozumiałych rozkazów, to dziś pracujesz, a jutro już nie * w godzinach dopasowanych do Twojego planu dnia - hahaha, dobre.... na prawdę wygląda to tak, że gdy potrzebujesz wolnego dnia, to nie ma opcji, jeśli nie uprzedziłeś parę dni wcześniej. Na argument, że masz umowę zlecenie, kierowniczka odpowiada Ci, że to mało ważne, bo to jest Twój obowiązek. *z wysokim wynagrodzeniem wypłacanym zawsze na czas - no nieeee, śmiech na sali po porostu. To się chyba tyczy osób, które zarabiały kiedyś 500 zł. nooo to wtedy taaak, progres, bo tu zarobisz 1500 albo i nie. *pakiety szkoleń umożliwiających awanse wewnętrzne - pakiety DARMOWYCH szkoleń, z których nic nie wynosisz, bo osoby szkolące chyba nigdy w życiu nie widziały jak to powinno wyglądać * przyjazną i dynamiczną atmosferę w zgranym zespole - przyjazna to i może i by była, gdyby nie(usunięte przez administratora), która myśli, ze jestem tam Panem i władcą i wystarczy, że się źle spojrzysz to już nie masz tam życia, bo Cię i najlepiej od razu zejść na dół złożyć wypowiedzenie. * spotkania integracyjne - jeśli się złożysz na nie, to się odbędzie, ale kiedy to nastąpi to nigdy nikt nic nie wie * atrakcyjny system prowizyjny - boże, no nieee. Jak tak można napisać, skoro są takie progi, że nawet nie myśl o tym, że je spełnisz, bo jest to nie możliwe, ale jeśli Cię kopnie taki zaszczyt to otrzymasz ze 2 zł, więc super premia. Szkoda słów......

@NIE POLECAM !!!

Monika akurat jest spoko, wystarczy zachowywać się w porzadku

....

Monika to jest spoko, jak jej włazisz w tyłek...

Bajlando
@....

Monika jest spoko dla wybranych osób. Siedzi i plotkuje z niektórymi na skryptach po kilkanaście minut, a na resztę krzyczy jak tylko jest się na skrypcie minutę. Bezczelna księżniczka uważająca, że wszystko wie najlepiej i wszystko się jej należy.

Zostaw merytoryczną opinię o Telbridge sp. z o.o. sp.k. - Olsztyn

• Jak się pracuje w Telbridge sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Telbridge sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Telbridge sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 13 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Telbridge sp. z o.o. sp.k.