Opinie o Tech Support Serwis 24 Sp. z o.o. w Józefosław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Tech Support Serwis 24 Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Tech Support Serwis 24 Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tech Support Serwis 24 Sp. z o.o. w Józefosław

Administrator Nowy wpis

W Tech Support Serwis 24 Sp. z o.o. poszukiwana jest osoba na stanowisko Elektryk. Zainteresowała Cię ta oferta i złożyłeś swoje dokumenty aplikacyjne? Podziel się wrażeniami z procesu rekrutacyjnego z innymi użytkownikami.

Abc

W sumie fakt spoko firma, sporo się można nauczyć, pensja tak jak piszecie też jest w sumie spoko, ale to nie korpo i jak masz chęć rozwoju ponad "technika obiektowego" to niestety musisz sie rozstać tak jak ja to zrobiłem. Faktycznie problemem jedynie było to że nie ma rozbudowanej struktury i jak jest złożony problem to Artur sam musi grzać na obiekt aby to ogarnąć.

Halina
@Abc

Kurcze, czyli skoro jest taka blokada odnośnie dalszego rozwoju to co masz konkretnie na myśli pisząc, że sporo tutaj można się nauczyć? Czego tak właściwie?

Janek Nowy wpis
@Halina

Nauczyć się możesz sporo, jedynie nie masz szans na awans i z tym jest trochę słabo

Halina Nowy wpis
@Janek

Ale to jakie tu są wszystkie stanowiska w firmie możliwe do obsadzenia?

Janek Nowy wpis
@Halina

Chyba tylko techników szukają, bo do biura żadnych jak wiem rekrutacji szef nie planuje. Teraz też nam sugeruje ze od stycznia wszystkich chce mieć na umowach o pracę, a inni albo mogą przejść na etat, albo... W sumie diabeł wie o co chodzi. Chyba coś z przetargami.

GRZESIEK

Praca fajna, a przede wszystkim w fajnych ładnych obiektach, ja od 3lat w firmie i nie narzekam :) Choć o podwyżkę teraz już ciężko

Krystyna
@GRZESIEK

hmm... ale mimo tego kasa jest adekwatna do wykonywanych czynności??

@Krystyna

Nie wiem jak to ocenia Grześ, ale moim zdaniem narazie kasa się zgadza, nie ma premii, nagród ale podstawa całkiem niezła. Zawsze też może być lepiej jak coś to z Grzesiem związki zawodowe założymy muhaha

Krystyna
@Piotr

jeżeli mówisz że kasa się zgadza to zapytam... Czy można liczyć na jakieś 4 tysiące tutaj? Bo dla mnie tyle to znaczy, że kasa się zgadza, a nie wiem ile dla Ciebie :)

@Krystyna

Ja zaczynałem od 3tys po chyba 6miesiacach coś koło tego miałem już 4tys, teraz chyba na start jest 3500zl, ale nie wiem jak w biurze, bo Ty chyba na technika to nie bardzo :)

Natalia
@Piotr

Ale mówisz o kwotach na rękę, tak?

@GRZESIEK

Dla techników szef ma pieniądze i faktycznie zarabiają dobże, ale biura bie polecam, mnustwo tematów na głowie a pieniądze nie idą za tym adekwatne.

Halina
@Anna

Serio? :( Czyli ile? Masz na myśli po prostu najniższą? :(

Hej szukają teraz kogoś?

Widze ze wczesniej ktos napisal że jak pendolino :) no troche tak jest, ale jak znasz odpowiedzi chyba, bo pytan jest sporo i wymagania tez spore, dodatkowo na start prosi gosc o telefon do dwoch ostatnich pracodawcow i zaswiadczenie o niekaralnosci co mnie zaskoczylo.

Sposób pomiaru wlasciwego cisnienia w ukladzie freonowym vrf Do czego jest eks i ile ma wyjsc kontrolnych

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Generalnie jest to fajna firma, pracowałem jako konserwator elektryk w innych firmach i był misz masz niewielka część to były biurowce a w większości wspólnoty mieszkaniowe, tu faktycznie Właściciele chyba nie lubią wspólnot bo nie ma ani jednej, same biurowce i hotele :) Praca jest ok!

Brak mocy przerobowej, brak narzędzi, brak wyobraźni, brak kompetencji oczekiwania dobrych rezultatów bez żadnego wkładu materiałów

@Paweł

Zbastuj Michałku, bo numer Id: jest widoczny w sieci bez tunelowania o czym zapomniałeś.

Kamila

No to trzeba mieć powód żeby go wyciągnąć raczej, ja tam nie wiem ale w powyższej opinii nic takiego nie ma? Po co od razu tak pisać żeby uciszyć kogoś? Jak się nie zgadzasz to wystarczy napisać czemu

Kamil

lepszego kierownika można znaleźć przy sklepie monopolowym

Xyz
@Kamil

Gość nie jest zły, jak nic nie robisz to potrafi raz zwrócić uwagę a za drugim razem nie wraca do tematu tylko wywala, ale jak już przyjedzie na obiekt to śmiało można o wszystko pytać i wyjaśnia bez problemu, osobiście uważam że Typ jest spoko, choć nie lubi polemiki

Jakub
@Kamil

Jak dla mnie jest spoko, a nieudaczników kilku się przewinęło, ale to w sumie spoko że szybko są zwalniani i nie psują atmosfery ????

Całkiem spoko, chociaż jak inflacja szaleje to i kasa topnieje, narazie nie jest faktycznie źle, ale czy za chwilę dadzą podwyżki???? Pewnie nie ☹️

Pensja zależna od doświadczenia, generalnie znacznie powyżej tej u konkurencji, ale trzeba mieć spora samodzielność. Ogólnie polecam jak ktoś ma już doświadczenie i chęci, natomiast jako pierwsza praca to słabo, bo szybko można wylecieć. Osoby z doświadczeniem szybko dostają premie, bez doświadczenia raczej po miesiącu wylatują

Kuba
@Piotr

Okres probny 3miesiace, ale po miesiącu dostałem umowę o pracę na nieokreślony i podwyżkę, choć faktycznie wymagania spore

Jarek
@Piotr

Generalnie jest ok, praca jak praca najważniejsze, ze kasa się zgadza

Jarek
@Piotr

Pensja zawsze może być lepsza ale nie jest źle, faktycznie wyższa niż u innych ale szkoda ze w Niemczech możesz wyciągnąć dużo więcej na tym samym stanowisku.

Piter
@Kuba

Jest finansowo nieźle, ale potrafi typo pewnego pięknego dnia przyjść i powiedzieć że od jutra jesteś na innym biurowcu i się nie martwi że masz dojazd denny, bo to drugi koniec miasta.

Antoni

Pracodawca nie może być w porządku jeśli w głowie zamiast mózgu piłeczka od pingponga. Tylko czekać, aż się zwinie z rynku.

Antoni

Nie pracuje długo, mimo wszystko nie mogę polecić zatrudnienia w tej firmie. Osoby z doświadczeniem znajdą dla siebie lepsze zajęcie niż praca u Artura który dopiero się uczy, uczy się czytać. Jeżeli zachodzi potrzeba kompletny brak kontaktu i zainteresowania ze strony pracodawcy

Zostaw merytoryczną opinię o Tech Support Serwis 24 Sp. z o.o. - Józefosław

• Jak się pracuje w Tech Support Serwis 24 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tech Support Serwis 24 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tech Support Serwis 24 Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tech Support Serwis 24 Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Tech Support Serwis 24 Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tech Support Serwis 24 Sp. z o.o.
4.8/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Osiedlowa 47J lok. 2
    05-500 Józefosław

Tech Support Serwis 24 Sp. z o.o.