Opinie o K&K Global Company Sp. z o.o. w Piotrków Trybunalski

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy K&K Global Company Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w K&K Global Company Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Placówki wychowania przedszkolnego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o K&K Global Company Sp. z o.o. w Piotrków Trybunalski

Basia Nowy wpis

Dzień dobry. Czy wie ktoś gdzie ta firma na swoje przedszkola ? Chciałam złożyć CV, ale prezes Karoliny nie zastałam pod adresem Łanowa i tam nie ma żadnego przedszkola, tylko samo biuro.

Jak wygląda sprawa grafiku w K&K Global Company Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Jaka atmosfera jest między działami w K&K Global Company Sp. z o.o.?

Bodzio Nowy wpis

Wie ktoś czy są tam przyjęcia na stanowisko dyrektora lub menażera ??

Bożena

Czy wie pan w której placówce szukają do pracy ? Pod adresem na ul. Łanowej jest tylko biuro, ale nikogo tam nie ma i nie można się niczego dowiedzieć Ferrai stoi pod chmurką na żeromskiego, bo paliwo drogie...

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w K&K Global Company Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!

O które przedszkole konkretnie pani chodzi ? To w stolicy ?

Srokao
@Kasia

Przedszkoli jest kilka, wszystkiee po(usunięte przez administratora)e z Gorzkowic. W każdym ta pani jest prezesem lub właścicielem.

@Srokao

a ja czytałem w gazecie , że to ten bez włosów otworzył w tych samych lokalizacjach na innym profilu pisali , że tak mu super biznesy idą . No może poza stolicą, bo tam to porażka chyba mocna, bo swoje dzieci wożą żeby sztuczny ruch zrobić

Kileer

Na miescie gadają że to to samo ferari na warszawskich blachach. Ale ostatnio go nie widać może zostało zabrane przez leasing tak jak inne auta tych "bogaczy".

Sąsiad1

no przecież wiadomo, że " wspólnicy " nie powiedzą, że siedzą u niej w kieszeni, tylko będą za plecami (usunięte przez administratora) obrabiać. To takie kryształy, że sobie nawzajem nawet w sądzie tyłki obrabiają i przerzucają się odpowiedzialnością, a pani " dyrektor" nikt nie ruszy , bo jakoś dziwnym zbiegiem okoliczności potrafi się wysłużyć słupami hahaha A pracownicy to na pewno, wiedzą ( i słuchają tego co im pluje co ucha ), że "pani dyrektor" nie ma pojęcia , bo żeby prowadzić przedszkole to trzeba pewnie doktorat z przedszkologii zrobić ! Aż dziwne, że jest nadal potrzebna w tym całym biznesie skoro nie ma pojęcia !

Janka

Oj zdążyła ruszyć, zdążyła, pojechała się niby przeparkowac w inne miejsce. A jeśli ma takich troskliwych znajomych od kieliszka to proponuję zmienić. Pewnych rzeczy lepiej nie mówić na głos. Nigdy nie wiadomo jak się sytuacja zakonczy i kto i za co może mieć zarzuty od prokuratora. Licho nie śpi...

Roman

No wiadomo że tam gdzie wszystko sponsoruje wspólniczka biznesy idą super. A skoro w stolicy mocna porażka to widocznie się słabo zaangazowala ;)

Thomas
@Kileer

to auto stoi za starym blokiem przy rondach bliźniaczych- czasami widziałem je pod biedronką na hali i nie wiem co trzeba mieć w głowie żeby podjechać na zakupy do biedry taki autem. Widocznie ktoś nie ogarnia co do czego pasuje i efekty widać jak na dłoni !

@Roman

Skoro tak jest to chyba nie chwaliłaby się że jest nieoficjalnym wspólnikiem w stolicy.. No chyba coś tu nie gra. A Może we dwoje słabo się angażują w te biznesy

Thomas

ale kiedy to było 3-4 lata temu ? Ma nauczkę i po temacie, teraz pora pewnie na kolejną, ale takie jest życie

Fiona
@Thomas

Wyczyny i wpadki za sprawą alkoholu zdarzaly się i zdarzają tejj Pani nie raz i nie dwa i wątpiliwe jest żeby wyciągala jakieś wnioski.

Kileer
@Thomas

Może podjeżdża żeby zazdrośni ludzie mieli o czym pisać? A co według ciebie do czego pasuje i jakie efekty widać jak na dłoni? Efekty zazdrości?

Żigolo

Czy firma poszukuje osoby z kwalifikacjami na stanowisko menażera albo dyrektora placówki ?

Witajcie, Mam dylemat w kwestii pracy w firmie K&K Global Company Sp. z o.o.. Czy rekrutacja odbywa się stacjonarnie? Szczerze dziękuje za wskazówki.

szukam pracy jako przedszkolanka i chętnie poznam ofertę tego pracodawcy

Marzenka

Czy po 50- tce, znaczy się wieku ponad 50 lat , a nie po 50ml czystej, można dostać tutaj pracę na stanowisku przedszkolanki ??

Zostaw merytoryczną opinię o K&K Global Company Sp. z o.o. - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w K&K Global Company Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy K&K Global Company Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w K&K Global Company Sp. z o.o.?

K&K Global Company Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Łanowa 12
    97-300 Piotrków Trybunalski

K&K Global Company Sp. z o.o.