Opinie o Mosqi.To Magdalena Szmidt w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Mosqi.To Magdalena Szmidt. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Mosqi.To Magdalena Szmidt o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mosqi.To Magdalena Szmidt w Łódź

Czesław Nowy wpis

Jaka panuje atmosfera w Mosqi.To i czy to dobre miejsce do rozwoju zawodowego? Jestem ciekaw czy firma oferuje jakieś szkolenia podnoszące kompetencje, mam nadzieję że ktoś z pracowników zechce odpowiedzieć na moje pytania.

MOSQI.TO Nowy wpis
@Czesław

Cześć! Atmosfera - antycovidowa garstka z nas, która dociera do biura :) uznaje atmosferę za bardzo dobrą! Latem można powygrzewać się na tarasie, a zimą popatrzeć na Boscha w dużym formacie. Jesteśmy zespołem, który pracuje już razem wiele lat, więc siłą rzeczy jesteśmy ze sobą zżyci. Wartościowe kursy/kongresy/wydarzenia itp. finansujemy w 80%.

Dawid Nowy wpis

Czym się zajmuje Web developer?

Łukasz Nowy wpis

Ja dołożę swoją cegiełkę to tych poniższych pozytywnych opinii od Piotra i Sebastiana. Jakiś czas temu rozstaliśmy się z ekipą MOSQI.TO, ale dwa lata spędzone w agencji wspominam bardzo dobrze. Dużo pracy dla największych graczy. Ciekawe projekty, w .TO nie można się nudzić, a można się dużo nauczyć. Te dwa lata pod skrzydłami Maćka i Magdy w dziale Client Service bardzo dużo mnie nauczyły i jestem im za to ogromnie wdzięczny! Nigdzie nie znajdziecie tak zgranej ekipy jak w .TO, a świadczy o tym fakt, że zawsze na imprezkach pojawiają się byli pracownicy, którzy utrzymują kontakt z całą załogą. Dzięki za wszystko!

Sebastian

Pracowałem w MOSQI.TO kilka lat na stanowisku web developera. W firmie nie brakuje ciekawych projektów przy których można nauczyć się wielu nowych rzeczy i zbudować swoje doświadczenie w branży. W pracy panuje przyjazna atmosfera a zespół jest zaangażowany i pomocny. Biuro jest bardzo ładne i przestronne z możliwością wyjścia na balkon. W czasie przerwy można grać w piłkarzyki :) Dodatkowym plusem jest możliwość pracy zdalnej (ilość dni do ustalenia) oraz elastyczne godziny pracy, które pozwoliły mi bez problemu pogodzić pracę ze studiami dziennymi.

Aleksandra
@Sebastian

Miła atmosfera pracy, pomocny zespół, elastyczne godziny pracy i praca zdalna - to brzmi naprawdę zachęcająco. A możesz napisać, jakie mają wymagania wobec kandydatów na stanowisko Web Developera w Mosqi? Niedoświadczone osoby też mają szansę na zatrudnienie?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Mosqi.To Magdalena Szmidt, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Po 6 latach nadszedł czas rozstania z MOSQI.TO. To była moja pierwsza praca w zawodzie (programista), którą zacząłem jeszcze podczas studiów. Praca w tej firmie dała mi więcej niż całe studia, to tutaj wszystkiego się nauczyłem. W MOSQI.TO panuje miła, rodzinna atmosfera. Gdy czegoś potrzebowałem, wystarczyło zapytać / poprosić. Dodatkowym atutem jest to, że nie było problemów aby wyjść wcześniej - wystarczy zapytać. Od początku pracy w MOSQI.TO nikt nie kazał mi robić nadgodzin. Jeśli nie wyrabiałem się z projektem - wystarczyło odpowiednio wcześniej poinformować PM'a aby mógł zareagować.

Tonieto

Nie sposób nie zgodzić się z przedmówcą, przynajmniej co do pierwszej części jego wypowiedzi :) Rzeczywiście robienie szumu jest czymś, co tej firmie wychodzi najlepiej. Może powinna skupić się na działaniach PR-owych? :) W agencji panuje nieustanny chaos, atmosfera nie jest wcale taka przyjazna jak ją malują. Zła organizacja przekłada się na frustracje pracowników. Nadgodziny bez powodu to normalka - nie ze względu na deadline’y czy inne sprawy nie cierpiące zwłoki, ale opóźnione spotkania wewnętrzne, które zawsze się przeciągają. Spróbuj wyjść wcześniej, bo masz już jakieś plany, a spojrzą na Ciebie krzywo ;) Plusy? Możliwość pracy zdalnej od czasu do czasu, fajne biuro i elastyczność szefów w sytuacjach losowych, np. gdy trzeba coś załatwić w godzinach pracy. To jednak za mało.

MOSQI.T
@Tonieto

Hej Olga, szkoda, że tak nas zapamiętałaś, my wspominamy Cię bardzo dobrze. Po okresie próbnym, po prostu czasem tak bywa, że się nie udaje - trochę po to on jest. A my - tak - jesteśmy wymagający, również w stosunku do siebie i jak pracujemy to na na wysokich obrotach, a jak odpoczywamy, to też na całego. I chyba tak właśnie lubimy :) Trzymamy kciuki! Do zobaczenia! PS Jakoś musimy dalej żyć bez CHIEF HAPPINESS OFFICERA :P

MOSQI.T
@Tonieto

Hej Olga, szkoda, że tak nas zapamiętałaś, my wspominamy Cię bardzo dobrze. Po okresie próbnym, po prostu czasem tak bywa, że się nie udaje - trochę po to on jest. A my - tak - jesteśmy wymagający, również w stosunku do siebie i jak pracujemy to na na wysokich obrotach, a jak odpoczywamy, to też na całego. I chyba tak właśnie lubimy :) Trzymamy kciuki! Do zobaczenia! PS Jakoś musimy dalej żyć bez CHIEF HAPPINESS OFFICERA :P

lakier

Firma, która robi dużo hałasu wokół siebie, a przynajmniej próbuje. W rzeczywistości jest zamknięta na talenty, innowacje, rozwój.

MOSQI.TO
@lakier

Cześć! Dziękujemy za Twoją opinię, przykro nam, że nasz proces rekrutacji okazał się zbyt wymagający :D Być może jeszcze się spotkamy!

Zostaw merytoryczną opinię o Mosqi.To Magdalena Szmidt - Łódź

• Jak się pracuje w Mosqi.To Magdalena Szmidt?

Zobacz opinie na temat firmy Mosqi.To Magdalena Szmidt tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Mosqi.To Magdalena Szmidt
3.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Pilota Stanisława Wigury 13/10
    90-320 Łódź