Opinie o KP Furniture Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie KP Furniture Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w KP Furniture Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli kuchennych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KP Furniture Sp. z o.o. w Warszawa

Kornelia

Halo, ktoś jest tutaj z pracowników, no bo prawie 3/4 wątków to opinie klientów, a może ktoś z osób pracujących tutaj zagląda i mógłby coś powiedzieć na temat tego jak się w firmie pracuje i czy może będą prowadzić nabór pracowników? Niestety nie bardzo mogę namierzyć żadnych ofert pracy do nich ani aktualnych ani archiwalnych, nie wiem dlaczego...to może być kwestia tego że całkiem spoko pracuje się w tej firmie, zespół jest zgrany i nie bardzo jest rotacja u nich?

były pracownik Nowy wpis
@Kornelia

Nie znajdziesz ofert pracy bo to mała firma., przez którą jest poszkodowanych wiele osób. Poczytaj komentarze, to będziesz wiedziała dlaczego nie ma ofert. Jak ktoś prowadzi w ten sposób biznes i traktuje swoich klientów, to nie może w tej firmie byc dobrze. firma (usunięte przez administratora) wiele ludzi.

@były pracownik

Rozumiem że są poszkodowani klienci. A pracownicy też zostali zwolnieni i są wobec nich jakieś zaległości finansowe? Teraz właściciel prowadzi firmę w pojedynkę czy przez tą sytuacje w ogóle nie funkcjonuje?

@były pracownik

no to jak do nich można się zatrudnić skoro ofert pracy nie wrzucają? trzeba podejść i dać CV, czy u nich raczej zatrudnienie po znajomości jeżeli zwolni się wakat?

Klient Nowy wpis

Ja również dodam opinię jako wściekły klient. jak pewnie większość poszkodowanych szukałem mebli na wymiar do mieszkania. Rozstrzał cen był niesamowity w tamtym czasie - praktycznie 2 krotna różnica między najdroższą a najtańszą ofertą. Do tej pory pluję sobie w brodę że nie wzialem innego wykonawcy którego robotę widziałem na innej realizacji a był 5k droższy tylko. Znalazłem net kuchnie na moje nieszczęście na oferteo - same pozytywne opinie, szybka wycena, dobry kontakt na początku, sami wyszli z umową. Ładne biuro, konkretny projektant. Nic nie budziło zastrzeżeń. Trochę mnie zdziwił brak facebooka ale nie zastanawiałem się nad tym. Do negatywów dało się dokopać dopiero jak się dobrze poszukało na grupach facebooka. Zjawili się w mieszkaniu zgodnie z terminem w umowie. Zrobili takie 35% później cisza ponad miesiąc. Wydzwanianie na darmo, z innego numeru odbierali i krecili. Kilka zniszczeń w mieszkaniu na meblach, scianach podłogach. Wszystko dokumentowałem i wysylałem od razu do nich. Uszkodzone fronty wymienili, stłuczone lustro przy finalnym rozliczeniu zostało odjęte od ostatniej transzy. Zabudowa pod umywalkę została tak genialnie zrobiona że nie pomyśleli o syfonie! I szuflada się nie mogla zamknąć. Jak już zostały drobne poprawki nie odzywali się całą zimę. W sumie się poddalem, ale na wiosnę się pojawili dokończyć. Ogólnie po wytykaniu błędów zrobili jak chciałem ale operacja trwała grubo ponad rok. A i najlepsze gniazdka, które były przewidziane w regałach poprostu wcisneli w dykte tylną regału zamiast zamocować. Ta firma to jedna wielka masakra!

klinet

Absoletnie nie polecam firmy. Do momentu podpisania umowy jest ok. Potem zaczynają się schody. Właściel nie odpisuje na maile i nie odbiera telefonów. Uważajcie na tą firmę.

Serdecznie odradzamy firmę. Nasze meble po 1,5 roku użytkowania popękały. Fatalnie wykonane. Zostaliśmy (usunięte przez administratora) Włściciel nie odpowiada na maila. Obowiązuje nas okres gwarancyjny, ale firma nie poczuwa się do odpowiedzialności. Sprawę przekazałam do kacelarii prawnej będziemy walczyć...

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie KP Furniture Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.

Czy nowo zatrudnione osoby w KP Furniture Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Klient

Zdecydowanie nie polecam firmy. Firma przywiozła meble, część z nich zamontowała - ale też było trzeba bardzo walczyć o montaż tych kilku części. Monterzy, którzy montowali - pan Jarek i chyba pan Rafał (nie pamiętam imienia) umawiali się z nami na konkretny dzień na 9 rano, a później potrafili zwodzić, że są w drodze do nas.... I do końca dnia nie dojeżdżali. Takich sytuacji było mnóstwo. Temat montażu mebli mieliśmy zakończyć w ciągu 6dni, w zeszłe wakacje. Do tej pory pan Pajączkowski nie nawiązał z nami kontaktu ani nie oddzwonił. Panowie zostawili nas z całym rozgardiaszem w domu. Nieuczciwe zagranie całej firmy - zarówno szefa, jak i pracowników. Radzimy bycie ostrożnym przy współpracy z KP Furniture.

Jacek

Cześć. Tak sobie analizowałem wpisy z wątku i widzę sporo niezadowolonych klientów. Czy wiecie może, czy ma to związek z tym, że w firmie brakuje rąk do pracy? Szukam pracy na stałe ale i dorywczą formę mogę rozważyć. Próbowałem znaleźć nawet jakieś stare ogłoszenia ale też nic nie przykuło mojej uwagi. Szukają tu może czasami do pomocy? Jest szansa się załapać i pomóc, aby termin realizacji zamówień znacznie się skrócił? Nie mam totalnie wiedzy o pracy tu dlatego liczę na kogoś.

Klient

Przestrzegam. Net kuchnie Czyli KP Furniture firma poniżej wszelkich standardów.

Klient

Netkuchnie Czyli KP Furniture przestrzegam przed nierzetelnością tej firmy. Nie istnieją w żadnych mediach społecznościowych bo tam pojawiłyby się prawdziwe opinie klientów a nie te kłamstwa które są na ich stronie internetowej zarządzanej przez nich.

Niezadowolony klient
@Klient

Ma Pan rację, ogłaszali się na allegro ale też zero komentarzy , tego co pamiętam bo pewnie wszystko zblokowane. Mam nadzieję że krętacza kara dopadnie.

Sylwia

Nie polecam firmy KP Furniture reprezentowaną przez Piotra P., nierzetelny wykonawca, brak kontaktu nie odpowiada na maila, smsy, telefony, otrzymał również ostateczne wezwanie do wykonania pełnego montażu kuchni z usunięciem uszkodzeń, uchybień, również brak jakiegokolwiek kontaktu, nieterminowy uchyla się od odpowiedzialności wykonania pełnego przedmiotu umowy o dzieło, która jest wiążąca dla dwóch stron. Ignorujący stosunek do klienta. Przed podpisaniem umowy kontakt był niemalże z dnia na dzień wręcz idealny po podpisaniu umowy i wpłaceniu 1 części opłaty zaczęły się schody z terminowością, obecnie czekam 3,5m-ce na zakończenie wykonania pełnego montażu kuchni i usunięcia uszkodzeń i nadal cisza pomimo iż umowa wskazuje max termin realizacji do 8 tyg.termin nie został zachowany, podczas montażu uszkodzono kilka elementów kuchni (montażysta nawet nie wskazał że jest coś uszkodzone) a których nie zauważyłam i nie zostały ujęte w częściowym protokole w tym blat a dokładnie źle został wycięty i obecnie jest dziura o długości 170 cm i szerokości ok. 2 cm, dodatkowo zostałam wprowadzona w błąd przekazanymi mi informacjami o stanie rzeczywistym. Przekazywane są nieprawdziwe informacje które naraziły mnie na szkody. Nie polecam tego Wykonawcę!!! a jeżeli ktoś z Państwa korzysta z usług tej firmy moja rada aby wszystko zostało zakończone podczas pierwszego montażu z weryfikacją KAŻDEGO ELEMENTU ponieważ mogą się Państwo nie doczekać zakończenia lub wymiany uszkodzeń jak w moim przypadku (myślałam że to rzetelny i sumienny wykonawca niestety się pomyliłam) oraz nie warto się zgadzać na zapis iż 2 część opłaty wpłacana jest dzień przed montażem niestety ja się zgodziłam i zapłaciłam a teraz wykonawca uchyla się od kontaktu i wskazania terminu przy czym opóźnia wykonanie pełnego przedmiotu umowy z usunięciem uchybień i uszkodzeń. Gdybym wiedziała wcześniej że powyższy Wykonawca stosuje takie praktyki nigdy bym nie skorzystała z jego usług wykonania mebli kuchennych Jest to bardzo niesolidny wykonawca i zamierzam sprawę przekazać do Kancelarii Prawnej oraz na Policję i do UOKiK

Kuba
@Sylwia

Dzień Dobry, Pani Sylwio, u nas to samo meble mialy byc na Grudzień, a do dzsiaj nie jest skończone. Podjęła Pani jakieś środki prawne? Może grupowy pozew, bo widzę, że nie tylko my mamy problem. Pozdrawiam, JK

Sebastian
@Kuba

Zapłaciłeś tylko zaliczkę czy całość? To już pół roku opóźnienia. Próbowałeś się dogadać polubownie bo jak się nie uda to zostaje tylko sąd. Przynajmniej ja bym na twoim miejscu tak zrobił jeśli poniosłeś duże koszty.

@Kuba

Dzień Dobry, Panie Jakubie tak obecnie reprezentuje mnie Kancelaria Prawną. W ostatnim czasie firma p Piotr P. miała wykonać pełny montaż braków I wymiane uszkodzeń natomoast jak się okazało podczas montażu nadal brakowało elementów I wykonali tylko częściowy. Jeżeli montaż nie zostanie zakończony w najbliższym czasie będę podejmowała dalsze kroki prawne. Pierwszy raz spotkałam się z taką nierzetelnością brakiem terminowości brakiem odpowoedzi na telefony a przede wszystkim ignorancja klienta. Właściciel nie szanuje nawet czasu klienta.

Elżbieta
@Sylwia

A wiadomo może dlaczego wykonali tylko część pracy? Może mają jakieś problemy kadrowe czy coś takiego?

@Elżbieta

Pani Elżbieto, to nie braki kadrowe tylko unikanie kontaktu oraz brał woli współpracy. Od roku nie skończyli mebli,jedna wielka żenada ta firma.

@Klient

Mnie tylko jedno tutaj zastanawia. Bo gdyby faktycznie tak było z tym całym nastawieniem to skąd braliby się kolejni klienci? W sensie wiadomo może czy aktualnie mają nowych mimo tych opinii?

@Barbara

Pani Barbaro czy Pani korzystała z usług tej firmy? Myślę że opinie zamieszczone przez dotychczasowych klientów powinny dać do myślenia nowym klientom (jeżeli czytają opinie zamieszczane na portalach) czy warto skorzystać z współpracy z firmami pana Piotra P. natomiast decyzja należy do każdego indywidualnie. Ja żałuję że nie miałam tej możliwości aby ustrzec się przed takim nierzetelnym nieterminowym i niesolidnym wykonawca bo na pewno wtedy nie skorzystałabym z usług firmy pana Piotra P. Nie polecam. nie warto tracić czas nerwy i pieniadze na kogoś tak nierzetelnego.

Niezadowolony klient
@Barbara

Droga Pani większość klientów tej nierzetelnej firmy zapewne nie czyta opinii w internecie ,tylko nabiera się na piękne zapewnienia przedstawiciela jej chociaż ciężko nazwać go przedstawicielem skoro tak niesolidny okazał się Piotr P. Żenada w dosłownym słowa znaczeniu.

@Barbara

Proszę zauważyć, że opinie pojawiły się dopiero w styczniu tego roku. My niestety podpisaliśmy umowę we wrześniu 2021 roku. Firma powinna do każdej opłaconej Proformy wystawić tego samego miesiąca fakturę zaliczkową, czego ja nie otrzymałam. (odprowadzić tego samego miesiąca VAT). Dlaczego nie chcą dokończyć mebli? Ponieważ jak twierdzą „ wystawią fakturę końcową” :), co będzie wiązało się z odprowadzeniem należnego podatku. Oczywiście faktury końcowej się nie doczekamy, bo jest zerowy kontakt w celu dokończenia montażu. Dokańczać nie muszę. Poniższe opinie mówią wszystko. Proszę się dwa razy zastanowić nad skorzystaniem usług. Szkoda, aby w nowo wyremontowanym mieszkaniu, były meble w stanie 10 letnim.

@Kuba

My z parterem jesteśmy jak najbardziej za pozwem zbiorowym.

@Elżbieta

Unikają obowiązku podatkowego. Twierdzą, że wystawią fakturę końcową i dopiero wtedy odprowadza należny podatek, a prawda jest taka, że mają obowiązek wystawienia faktury zaliczkowej do każdej opłaconej Pro formy i tego samego miesiąca odprowadzić VAT, a podatek faktycznie dopiero przy fakturze końcowej.

@Warszawa

Dziękuję wszystkim za rozjaśnienie sytuacji. Wobec tego zastanawiam się czy faktycznie pozew zostanie złożony? Bo widzę, że temat ucichł w wątku

@Warszawa

Czy z osób poszkodowanych jeszcze ktoś jest zainteresowany pozwem zbiorowym? Po wielokrotnych monitach oraz interwencji Kancelarii Prawnej częściowo braki zostały wykonane ale nadal brak całkowitego wykonania umowy znow brak kontaktu brak odbierania telefonów przez Piotra P.Jest to ignoranckie zachowanie w stosunku do klienta. Jak można wziąść pieniądze I nie wykonać usługi jak można byc TAKIM "przedsiębiorca" porażka. Obecnie reprezentująca mnie Kancelaria Prawna będzie podejmowała bardziej zdecydowane kroki natomiast niezależnie od indywidualnego działania będę również zainteresowana dołączeniem do pozwu zbiorowego natomiast aby go wytoczyć musi być conajmniej 10 poszkodowanych.

@Sylwia

Ja akurat mam małą szkodę ale folaczyc mogę

@Klient

To jaka u Ciebie nastąpiła szkoda?

Kamil
@Sylwia

Pani Sylwio, u mnie podobna sytuacja. Czy dalej zbiera Pani ludzi do pozwu zbiorowego?

Klaudia
@Kamil

KP Furnitur (usunięte przez administratora) i krętacze. Przestrzegam. Sprawę kierujemy do sądu.

Kamil
@Klaudia

Niestety miałem styczność z tą pseudo firmą. Czy ktoś już skierował sprawę do sądu?

@Kamil

KP Furniture ne dajcie się nabrać na wspaniały kontakt przed podpusaniem umowy. Po jej podpisaniu i wplacie zadatku nikt nie odbiera telefonów oraz maili.

Kp Furniture ukrywa się pod nazwą netkuchnie. Nie ma żadnego facebooka bo tam dopiero ludzie mogliby wszystko opisać. Celowe działanie które świadczy o zupełnym braku profesjonalizmu. Zdecydowanie odradzam współpracę z Netkuchnie

Klient

Nie polecam, mylą się, nie odbierają telefonów w efekcie nie dokończyli mebli. Brak słowa przepraszam od samego pseudo szefa za pomyłki i krętactwo

Wawa

Nie dokończone meble, brak słowa przepraszam, brak kontaktu zero profesjonalizmu.

@Wawa

Potwierdzam. Mamy podobną sytuację. Firma reklamuje się na oferteo.

@Warszawa

Tak ,wiem ze reklamują się, ale opinie tam nie można dodać bo może w końcu szef by łaskawie zobaczył wiadomośc.

Krystyna
@Wawa

udało się zakonczyc ta sprawe i firma dokonczyla robote?

@Krystyna

Montaż kuchni pod koniec pażdziernika. Zły wymiar górnych szafek, meble zamontowane w stanie tragicznym. Fronty porysowane, drzwiczki od wewnątrz uszkodzone, obtarte. Blat uszczerbiony. Do dnia dzisiejszego po 4 miesiącach zero zaangażowania w celu poprawienia montażu. Unikanie kontaktu telefonicznego jak i email do dwóch tygodni. ( z chęcią podzieliłabym się zdjęciami). Ja w momencie podpisywania umowy sugerowałam się opiniami na Oferteo. Innych rzekomych opinii o firmie nie było w internecie. Z całego serca nie polecam.

Krystyna
@Warszawa

firma sobie sama te wymiary szafek spisywała czy sam je podawałeś bo to znaczna różnica przy reklamacji jest?

@Krystyna

Oczywiście, że sama. Od montażystów się dowiedzieliśmy, że to nie pierwszy przypadek.

@Wawa

Ale to co, wysyłają niedokończone meble czy informują że jednak nie skończyli i nie kończą? Jak to jest? Bo nie wiem czy zamawiać meble z tej firmy czy sobie darować i szukać jakiejś innej :)

@Irena

Po prostu cisza. Z poniższych opinii wynika, że przyjadą, zamontują meble w połowie i nie można się doprosić dokończenia montażu oraz jego poprawienia. Z chęcią prześlę Pani zdjęcia naszej kuchni i nasz błąd, bo przed montażem kuchni podpisaliśmy umowę na pozostałe meble, które powinny być zamontowanie do końca roku 2021 :) zaliczka wpłacona. Drugą transzę firma chce płatną z góry przed montażem, na co niestety nie chce się zgodzić ze względu na poprzedni montaż. Proszę napisać do mnie, prześlę zdjęcia i jak będzie miała Pani dalej wątpliwości opiszę bardziej obszernie naszą współpracę. Zapraszam również do napisała do mnie wiadomości innych osób, którzy zostali (usunięte przez administratora) w podobny sposób. E-mail: poszkodowani.net@gmail.com

@Warszawa

Ten pan wlasciciel ,szpanuje pokazowym mieszkaniem na Woli, a nawet nie umie odebrać tel i ustalić rozwiązanie sprawy, na smsy nie odpisuje, na maile również. Nigdy słowa przepraszam nie usłyszałam, a błędów z ich strony masa była. W efekcie nie doczekałam się dokończenia mebli i musiałam prosić inna firmę o pomoc. Na pewno nie polecam tej firmy.

@Warszawa

Ja również sugerowałam się opiniami na Oferteo, natomiast rzeczywistość okazuje sie inna i Wykonawca nie jest tak solidny i rzetelny jak tam przedstawiają opinie. U mnie dokładnie to samo od kilku miesięcy praktycznie brak kontaktu, zero odpowiedzi na maile smsy, również mam uszkodzenia elementów kuchni, braki, uszkodzony blat ponadto montażysta p. Jarek źle wyciął blat wmawiając mi że inaczej się nie dało co niestety okazało się bzdurą wskazałam wymianę blatu i innych elementów. Pomimo maili, przesyłania dokumentacji zdjęciowej, sms telefonów braki ani uszkodzone elementy do tej pory nie zostały naprawione. Zamierzam podjąć dalsze działania prawne. Nie polecam tej firmy

@Sylwia

Zastanawiajace jest Minimum kontaktowe z tą firmą, JEDEN NR TELEFONU należący do pana właściciela Piotra P. JEDEN ADRES MAILOWY należący do pana Piotra P. pomimo, że prowadzi firmę z żoną, brak nr tel do drugiego właściciela. Mają mało kompetentną panią, która odpisywała na maile ,ale również brak możliwości kontaktu tel z nią bo nigdy nie chciała podać nr tel. Niestety zanim się podejmie współpracę z takimi ludzmi/pseudo firmami NALEŻY PRZECZYTAC WSZYSTKIE OPINIE O TAKICH GAGATKACH. Na oferteo mogą być podstawieni pseudo klienci/ znajomi ,którzy mają rozpływać się nad współpracą z KP Furniture, aby złapali się na to kolejni klienci ŻENADA PANSTWO WŁAŚCICIELE!

@Klient

obsługa klienta faktycznie wygląda tu zatrważająco... No z opiniami to faktycznie trzeba uważać i najpierw je wszystkie skrupulatnie przeczytać to człowiek nerwów sobie zaoszczędzi. Ale skoro tak to jak Pani wpadła na tę firmę właśnie? Bo chyba gdyby przez internet to opinie byłyby znane?

@Barbara

Firma miała kilkanaście pozytywnych opinii na OFERTEO( na tej stornie znalazłam ta firmę), zdjęcia realizacji oraz projektów całkiem w porządku wiec zainteresowała mnie ta firma, na innych portalach brak jakichkolwiek innych opinii wiec stwierdziłam że firma jest godna zainteresowania skoro nie ma negatywów. Pierwszy kontakt był ok wstępna oferta wyceny spełniała moje oczekiwania dodatkowo przygotowana była z dnia na dzień a bieżący kontakt z klientem jest bardzo ważny, wizyta w mieszkaniu pokazowym oraz omówienie wszystkich szczegółów było zadowalające i niestety tylko do tego momentu było ok. Od podpisania umowy i wpłaceniu zaliczki zaczęły się schody które trwają do dnia dzisiejszego.

@Sylwia

O matko ale się Pani niefortunnie nadziała. :/ Raczej mało kto będąc postawionym w podobnej sytuacji mógłby jakimś cudem nie dać się wrobić, bo z tego co widzę podejrzeń nie idzie mieć wcale. Sprawa jest już oddana do wszystkich instytucji, o których Pani wspomniała wcześniej? Ruszyło coś?

Wawa

Nadal brak dokończenia mebli ,czekam już kilka miesięcy. Brak kontaktu.

Wawa

Odpowiadając na pytanie p. Krystyny- nie, firma nie odezwała się i nie dokończyła mi mebli. Zostałam z dziurą.

@Wawa

A jakieś pieniądze od Ciebie wzięli?

Zostaw merytoryczną opinię o KP Furniture Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w KP Furniture Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KP Furniture Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KP Furniture Sp. z o.o.?

KP Furniture Sp. z o.o.
  • Jana Kazimierza 17A lok. 144