Opinie o Kopeć Zaborowski Adwokaci i Radcowie Prawni sp.p. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Kopeć Zaborowski Adwokaci i Radcowie Prawni sp.p.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kopeć Zaborowski Adwokaci i Radcowie Prawni sp.p. o rekrutacji.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kopeć Zaborowski Adwokaci i Radcowie Prawni sp.p. w Warszawa

Barbara

Pracowałam w kancelarii Kopeć Zaborowski przez prawie 5 lat i zdecydowanie mogę polecić ją wszystkim osobom poszukującym pracy. Atmosfera jest świetna a Partnerzy KKZ są przemili i bardzo ale to bardzo serdeczni. Kancelaria dba o swoją załogę oraz jej rozwój. Polecam!!!!!!!!!!!!!!! :)

@Barbara

Dziękuję za rzetelną opinię. Bardzo mi pomogła przy rekrutacji.

Tola Nowy wpis

Witam. jest tu może ktoś kto pracuje jako młodszy specjalista ds. administracji i podzieliłby się opinią? Widziałam ofertę sprzed paru dni, mam zamiar aplikować. doświadczenie zostało uznane za atut. Jeśli go nie mam to czy macie dla mnie jakieś porady co do rozmowy?

Meg Nowy wpis
@Tola

Proszę przesłać CV i spróbować. Na to stanowisko oczywiście doświadczenie będzie dodatkowym atutem, ale przede wszystkim ważna jest dobra organizacja pracy, komunikacja, odpowiedzialność za powierzone zadania i zaangażowanie. Powodzenia!

Witam. W odpowiedzi w jednym wątku pojawiła się wzmianka dotycząca systemu premiowego. Pokrótce został on zarysowany, jednakże interesują mnie szczegóły, czy mógłby ktoś najlepiej na przykładzie go opisać by była zachowana pełna jasność?

Apo

Czy ktoś może wskazać na jakie widełki wynagrodzenia może liczyć aplikant przy b2b?

Melo
@Apo

Aplikant/Młodszy Prawnik – 4.000 zł netto – 10.500 zł netto ale to w odniesieniu do różnych form zatrudnienia, nie tylko B2B.

Apo Nowy wpis
@Melo

Dziękuję za odp, a jak z pracą zdalną? Tylko stacjo czy hybryda?

Czy zdarzają się nadgodziny w Kopeć Zaborowski Adwokaci i Radcowie Prawni sp.p.?

Gazel

Chyba jak wszędzie, ale nie jest to na porządku dziennym i w każdy weekend. Trochę zależy od Działu i jego Szefa, ale czas pracy jest raczej elastyczny. Jeśli zdarza się coś bardzo pilnego i trzeba posiedzieć dłużej to można to później odebrać lub dostać dodatkowe wynagrodzenie.

@Gazel

Aaaa czyli tak raczej na luzie do kwestii nadgodzin podchodzą. A jak ktoś chce za nadgodziny otrzymać dodatkowe wynagrodzenie to jak one są płatne? Dużo więcej niż zwykła godzina pracy? Płatność od razu z wynagrodzeniem czy osobno?

Ella

Prawnicy mają system premiowy, który daje automatyczne prawo do premii za ilość godzin pracy, są też nagrody specjalne jak praca wymagała szczególnego zaangażowania. Nie wiem jak mają działy wspierające.

Adwokat

Rekrutacja składała się z kilku etapów: zarówno formalnego, merytorycznego polegającego na rozwiązaniu kazusa/napisaniu projektu pisma jak i rozmowy z szefem działu. Kancelaria mieści się w pięknych wnętrzach i do tego wszędzie kwiaty... przemiło chociaż z efektem negatywnym. Może następnym razem się uda.

Ogólne pytania o przebieg kariery, plany zawodowe etc. Rozmowa bardzo przyjemna, bezpośrednia i uczciwa.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Kimi

Dziękuję za profesjonalny proces rekrutacji. W przypadku kancelarii rzadko tak to wyglada - tutaj można powiedzieć wręcz wzorowo. Zobaczymy jak wyniki :)

@Kimi

Chodzi o stanowisko Compliance Officer’a? Widziałam, że jest oferta dostępna na stronie kancelarii, nabory są jeszcze aktualne? Zdradzisz o co były zadawane pytania? Jak to wyglądało w porównaniu do innych rozmów?

Kimi

Wynik niestety negatywny ale sama rozmowa i przebieg rekrutacji na najwyższym poziomie. No szkoda...

@Barbara

O widać, że robota podeszła, czym tutaj przez te 5 lat się zajmowałaś? Był po drodze jakiś awans?

Marta Kopeć
@Barbara

Dziękujemy Pani Basiu :) Piękne 5 lat, trzymam kciuki za nowe wyzwania!

@Hanna

@Hanna oczywiście, że był i to jaki. W kkz zaczynałam pracę jako Kierownik Sekretariatu, potem zmiana na Kierownika Administracyjnego aż w końcu zostałam Dyrektorem Administracyjnym. Dla mnie było to bardzo dobre 5 lat i gdyby nie chęć pójścia na własny biznes, zapewne bym dalej tam pracowała. Tak, robota zdecydowanie podeszła ????, w ogóle to wszystko mi tam podeszło a najbardziej ludzie.

@Barbara

Dziękuję za rzetelną opinię. Bardzo mi pomogła przy rekrutacji.

Czy firma Kopeć Zaborowski Adwokaci i Radcowie Prawni sp.p. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Meg

W kancelarii od zawsze skupiamy się na umiejętnościach, kompetencjach, wiedzy. O wynagrodzeniu decyduje doświadczenie, samodzielność, odpowiedzialne podejście. Wierzymy, że każdy pracownik może rozwinąć się w takim samym stopniu i kwestia płci, poglądów, wyznania jest tu kompletnie bez znaczenia.

BM

Zastanawiające jest, że większość opinii to same superlatywy tego miejsca. Może ktoś z pracowników odważy się wreszcie napisać o realiach tego miejsca ? Proszę odpowiedzieć bez lukrowania, jak wygląda współpraca między ludźmi ?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Kopeć Zaborowski Adwokaci i Radcowie Prawni sp.p.?

Meg

Jak najbardziej. Organizujemy zarówno wyjazdy integracyjne dla zespołu, potańcówki, spotkania wigilijne, jak i pikniki rodzinne na którzy przychodzą bliscy naszych pracowników. Dodatkowo odbywają się mniejsze spotkania. Staramy się na bieżąco monitorować potrzeby zespołu i na nie odpowiadać.

Zizi

Fajne miejsce do pracy.

Sir

Jaka jest obecnie forma pracy? Zdalnie/hybryda/biuro?

Messi
@Sir

Co do zasady biuro. Ale działa też hybryda.

Pytanie Anna

widzę mnóstwo pozytywnych opinii i zastanawiam się na ile są one obiektywne? Kancelaria jest spora i podzielona jest na działy - owocowe poniedziałki itd. Wydaje się trochę korporacyjne podejście. Czy atmosfera jest korporacyjna? Czy przewidziane jest jakis "urlop"dla osób zatrudnionych na zleceniu lub umowie o współpracę?

@Pytanie Anna

Kancelaria dynamicznie się rozwija. Przybywa nowych współpracowników. To naturalne, że tworzy się struktura, wprowadzane są procedury, benefity (jakie? można sprawdzić https://www.kkz.com.pl/kariera/), ale wciąż daleko nam do korporacji. Nadal się znamy z imienia ;) i lubimy się ze sobą spotykać nie tylko w pracy.

Proces rekruatcyjny na najwyższym poziomie. Pani od HR klasa sama w sobie. Aby było tak wszędzie w firmach prawniczych.

@Monika

Przekażemy naszej pani Manager ds. HR. Ta opinia ją bardzo ucieszy, bo w każdą rekrutację wkłada ona nie tylko swój profesjonalizm, wysokie standardy komunikacji z kandydatami, kulturę osobistą, ale przede wszystkim serce. Jest naszą najlepszą wizytówką KKZ.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Kopeć Zaborowski Adwokaci i Radcowie Prawni sp.p.?

Adi 21

Różnie - są wszystkie umowy w zależności od stanowiska. W administracji chyba w 100 procentach umowa o pracę. Poza tym: - działalność gospodarcza (adwokaci - z uwagi na wymogi ustawowe), - umowa o pracę, - zlecenie.

Co wchodzi w socjal Kopeć Zaborowski Adwokaci i Radcowie Prawni sp.p.?

Meg

Oferując dodatkowe benefity staramy się przede wszystkim wychodzić naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszego zespołu. Na pewno znajdziesz u nas dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, aktywności sportowych, owocowe dni, wyprawkę dla maluszka, dofinansowanie do szkoleń, dni wolne od partnerów. Acha i zawsze pamiętamy o urodzinach naszych pracowników.

@Meg

Czy w związku z urodzinami są organizowane przyjęcia? ;)

@Hanna

Zdarza się, że świętowanie urodzin w czasie pracy, przy cieście przyniesionym przez solenizanta, kończy się wcześniej niezaplanowaną imprezą po pracy. :):):)

@Meg

A to miło w takim razie. ;) I dosłownie wszyscy biorą w tym udział? Zastanawiam się jeszcze jak tu jest z zastępstwami jeśli chodzi o jakieś sprawy. Każdy ma wyznaczoną osobę, która przejęłaby dany obowiązek za nią czy jak tu na takie sytuacje się reaguje?

@Hanna

Takie sprawy to już ustala się indywidualnie z szefami działów albo liderami projektu.

Moni

Młody energiczny zespół. Mega ciekawe i głośne medialnie sprawy. Plany rodzinne zmusiły do rozstania się, ale zawsze będę miło to miejsce wspominać. Polecam.

Dominika
@Moni

Fajnie to brzmi. A na zarobki też nie narzekałaś?

Moni
@Dominika

Z tym z tego co wiem akurat bywa różnie. Ja akurat nie narzekałam chociaż zdaję sobie sprawę, że są miejsca gdzie można zarobić w Warszawie więcej. Kwestia doświadczenia, umiejętności negocjacyjnych etc. :) Ale świetni ludzie i fajne ciekawe sprawy oraz miłe szefostwo też jest bardzo ważne.

@Moni

Jest bardzo ważne, ale nie ważniejsze? Ale z tymi miejscami to chodzi, że na tym samym stanowisku więcej, tak? O ile jak już?

Wiecie może, czy w Kopeć Zaborowski Adwokaci i Radcowie Prawni sp.p. szukają chętnych na staż?

Meg

Warto sprawdzać na bieżąco stronę www, zakładka KARIERA, tam zazwyczaj jest informacja o bieżących rekrutacjach. Dodatkowo można rozważyć wysłanie CV poza rekrutacją. Może się okazać, że będzie ono na tyle interesujące, że dojdzie do spotkania z szefem działu. Proszę próbować :).

Adi 212

:) tak jest

@Adi 212

Tobie się tak udało, że doszło do takiego spotkania z szefem działu? Bo to naprawdę wyróżnienie by było. ;)

Wyjątkowe miejsce pracy. Wspaniali ludzie z dużym doświadczeniem i zaangażowaniem. Polecam.

@Andrzej

Pełna zgoda

Beata
@Andrzej

Super, że tak pozytywnie oceniasz. A co najbardziej Ci się podoba w firmie?

Czy w Kopeć Zaborowski Adwokaci i Radcowie Prawni sp.p. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Meg

Mamy program motywacyjny skierowany do naszych pracowników i współpracowników, który dokładnie określa na jakie jeszcze bonusy można liczyć w KKZ. Część z nich jest też opisana w każdym ogłoszeniu rekrutacyjnym. Zapraszamy do rekrutacji. Chętnie w czasie każdej rozmowy wyjaśnimy jak wygląda współpraca z nami i jak doceniamy oraz wspieramy naszych pracowników w rozwoju.

Bez wątpienia jedna z lepszych kancelarii na rynku. W szczególności należy docenić wyjątkową atmosferę, nie tylko gonitwę za pieniędzmi jak to często bywa na tym rynku. Naprawdę pozytywna ocena.

@Piotr

Ludzie z otwartymi głowami i elastyczni. Tyle i aż tyle.

Zostaw merytoryczną opinię o Kopeć Zaborowski Adwokaci i Radcowie Prawni sp.p. - Warszawa

• Jak się pracuje w Kopeć Zaborowski Adwokaci i Radcowie Prawni sp.p.?

Zobacz opinie na temat firmy Kopeć Zaborowski Adwokaci i Radcowie Prawni sp.p. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kopeć Zaborowski Adwokaci i Radcowie Prawni sp.p.?

Kandydaci do pracy w Kopeć Zaborowski Adwokaci i Radcowie Prawni sp.p. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kopeć Zaborowski Adwokaci i Radcowie Prawni sp.p.
  • Hoża 59a lok. 1B
    00-681 Warszawa

Kopeć Zaborowski Adwokaci i Radcowie Prawni sp.p.