Opinie o Astor Uitzendbureau B.V. w Rotterdam

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Astor Uitzendbureau B.V.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Astor Uitzendbureau B.V. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Astor Uitzendbureau B.V. w Rotterdam

anamiła123

Nie wiem co napisać, ale co tam. Na początku stycznia wyrobiłam papier by mogła pracować. Moja opinia będzie neutralna Zatródniłam się w Astor w styczniu pracowałam 2 dni Otrzymałam umowę na rok, Moja praca to piątek i poniedziałek we wtorek nie poszłam do pracy bo zgłosiłam chorobowe. Pan co z nim umowę podpisałam bo zapytałam czy jak z nim rozmawiałam czyli kiedy bedzie praca powiedział od jutra czyli piatek mogę się załapać na pakowanie i stikerowanie. Zgodziłam się a w piatek przed pracą miałam umowe. We wtorek nie poszłam aż do końca tygodnia. Bo przecież mam umowę Pan zadzwonił do mnie i zapytał czy idę do pracy bo zajmuję etat A ja ze nie muszę bo co piatek czekam na wypłate Pan powiedział muszę pracować rzeby mieć co piatek wypłatę z godzin . Właśnie tego nie rozumiem jeśli umowa jest podpisana to biuro musi płacić do końca umowy.??? Powiedziałam temu Panu że jak nie dostanę przez rok co tydzień moich pieniedzy to chcę 30 000 na raz bo mam umowę. Powiedział to tak nie działa po 2 dniach pracy Ja pryjechałam tylko umowe podpisać do holandji a tu takie info dostałam. To w czasie 4 dni byłąm w 4 biurach i tak samo mnie informowali to po tym dniu chorobowe to też niee bo na jednym biurze w serach 2 godziny ropbiłam Co jest nie tak z tymi biurami ? Umowa i kasa należy się gdzie jest mowa do pracy czy godzinach nikt mnie nie zmusi. Parodzia z nimi

Mirek
@anamiła123

Nie rozumiem Czyli jak to działa w kraju tulipanów? Chciałbym przyjechać i zarobić grosza I co mam podpisać umowę z biurem i nie chodzić do pracy Bo należy ni się gratis wypłata Coś tu nie tak I jak podpisze umowę i po kilku dniach zgłosić chorobowe wrócić do Polski i czekać na wypłaty przez 104 tygodnie? SUPER W TEJ HOLANDII

Celinka Nowy wpis

Super praca przy pakowaniu prezentow

Ania Nowy wpis

Super firma i szanują człowieka Nie ma koordynatow ćo na złość robią Przyjmojesz się do pracy i pracujesz Wtedy masz pracę A jak robisz jaja dziś jestem a może już jutro wolne sobie zrobię to nie zdziw się że nie będzie pracy dla Ciebie W tym biurze Astor o pracy czy idziesz czy nie decyduje kierownictwo czy timlider w pracy nie pleningowiec. Polecam wszystkim Astoruitzendbureau

Piotr Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 17 dni.

Mam rozumieć że przyjeżdżam do nl szukam agencji podpisuje umowę I po 2 dniach zjeżdżam I oczywiście konto z 80.000 dla mnie Tak? Bo umowa podpisana nie idę do pracy i należy mi się?

Robercik
@anamiła123

Ja te z tak chcę anamiła123, Ile kasy dostałaś za te sytuację wszystko chyba wyplacili co?

anamiła123

Nie mam godzin mam umowę Jak podpisałam umowę to mam prawo do wypłat tygodniowych a do pracy nie chodzę bo podpis na umowie ważniejszy jest niż chodzenie do pracy Nie rozumiesz laska o czym piszę. umowa 52 tydnie. i muszą płacić

Julia34
@anamiła123

Musisz mieć godziny żeby otrzymać przelew czwartek piątek Umowa jest nie ważna jak nie chodzisz fo pracy Masz zlych doradców

Mirek Nowy wpis
@anamiła123

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Astor Uitzendbureau B.V.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy ELEKTRYK - praca zagranicą
Techvisie Personeelsdiensten B.V.
logo firmy Tynkarz
Euro Labora
Julka

Jak macie sie zatrudnić i nie godzić do pracy to nie dzwońcie do Astor. To biuro które wie co to cięzka praca na halach i szanują pracownika. Jak nie pójdziesz do pracy to i tak zdecyduje firma gdzie jesteś wpisana czy po bumelce beda chcieli do pracy. Polecam dla ludzi z mieszkaniem i autem

Efka 1 eli

Takie biuro jak Astoruitzendbureau B.V. To szukać tylko szukać Praca dla ludzi że swoim lokum Nie wymyślaniem choroby wolnego czy jakiś dyskusji głupich Waszym obowiązkiem jest jak to robią ludzie z innymi biurami Bardzo dobre biuro Polecam

Nina

Agencja płaci i ma super podejście do człowieka. To w dzisiejszych czasach jest bardzo rzadkie, Jak zatrudnisz się w Astor to poznasz szacunek człowieka do człowieka. Polecam

Ada z Utrecht

Pracowałam 2 lata Raz w tygodniu kontakt w piątek że strony biura. Salaris wypłata I plening w odstępie 5 minut wysłane. Niekiedy wypłata była już we wtorek lub środę Nie było problemu z urlopem Polecam wszystkim pozdrawiam pana z biura

Jarek K.

Zatrudniłem się na sorcie butelek. Praca jak dla mnie super w skrzynkach mieszane butelki różne marki Sortowanie wg. koloru i marki Polecam Astora

Maria

Super biuro Jakby wszystkie biura tak podchodziły do pracownika to biura to nie miały by problemów. .Ludzie nie pisaliby złych opinii. Nie mają mieszkań - problem z głowy nikt nie marudzi że standard nie odpowiada. Nie mają transportu - nikt nie czeka godzinami na busa. Nie zajmują się ubezpieczeniem - każdy ma obowiązek sam się ubezpieczyć. Pracujesz masz co piątek wypłatę i sama sam decydujesz o swoich wydatkach. Astor to biuro które nie interesuje się prywatnością pracowników ( jak to robią niektóre biura) Co jeszcze mogę napisać - lista do pracy naj pózniej do 18 co piątek na cały tydzień - stałe miejsce pracy - urlop zgłaszany do biura ale pierwszy wie szef hali i z nim załatwia sie urlop jak i wolny dzień. - praca od poniedziałku do piątkiu - nie ma przerzucania na inne firmy Polecam Astor

Karina

Pracowałam 8 miesięcy nie było problemów. Kontakt co piątek z informacją o pracy od poniedziałku. Pozdrawiam szefa jak wrócę do Nl to zadzwonię Polecam

Ewka

Dobry Szef Super firma

Astor Uitzendbureau to agencja która ma swoje zasady . Ludzie zaczynający pracę są w szoku Rekrutują na firmy I on-line wszystko jest załatwione Jeśli zaczynasz w poniedziałek pracę a a dzwoniłaś /eś.w piątek to umowa fazaA jest stworzenie w sobotę lub w poniedziałek rano masz na emailu Plening otrzymujesz na cały tydzień beż zmian Nie czekasz do 22 co dziennie czy do pracy idziesz W piatek do 19 wyplaty Polecam biuri Astor

Olga

Super szef Astoruitzendbureau Nie pracowałeś nie wiesz Że mną było tak że miałam problemy z nogą a potrzebne mi było przepracować 40 godzin udało mi się Zadzwoniłam i powiedziałam szukam pracy mnie boli nogą i czy mogę dostacsiedzącą pracę Pan powiedział że jak się dolecze to zaprasza. Pracowałam cały rok Super biuro Teraz mieszkam w Londynie i pozdrawiam miłego pana szefa z Astor Olga G.

Jakie wartości są cenione w Astor Uitzendbureau B.V.?

Pytanie 2

Wszystko co jest potrzebne jest załatwiane z uśmiechem na twarzy Osoby kontaktowe cenią sobie prawdę szczerość jesli nie chcesz pracować masz rozliczenie firma sumienna wypłacalna mała ale bez biura stacjonarnego co nie jest problemem bez wielu koordynatorów Zadzwoń i przekonaj się Polecam

Marzenka

ASTOR Uitzendbureau B.V. Polecam wszystkim Praca na pakowaniu i stikerowaniu monotonna praca ale dla osób które szukają stabilnej pracy. Osoba która przychodzi do pracy i widzi warunki lepsze niż miała to z pewnością będzie chwalić.

Darek

Moja żona pracuje. dobre jest to że plening jest w piątek do 18 Zauważyłem ze szacun jest jak dzwoni sie no i wypłata ok

Polecam Astor Szukają osoby chyba na managera Zatrudniłam się Ja pracuję i jest ok

lulu

Super człowiek co telefon odbiera.Mówi prawdę i co jak z pracą, Praca na stikerach monotonia ale super 8 g 40 w tyg, kasa w piątek polecam

Polecam biuro Astor Uitzendbureau B.V. Solidna firma,ma pracę dla osób które szukają pracy. Nie trzeba mieć budynku 3 piętrowego na pokaz,wystarczy kultura i rzetelność z obu stron. A wszystko online załatwisz.

Zostaw merytoryczną opinię o Astor Uitzendbureau B.V. - Rotterdam

• Jak się pracuje w Astor Uitzendbureau B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy Astor Uitzendbureau B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Astor Uitzendbureau B.V.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 33 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Astor Uitzendbureau B.V.