Lend Uitzendburo

Rotterdam

Opinie o Lend Uitzendburo

anonim 2010-12-24 14:16:31
Witam chcialbym przestrzec wszystkich rodakow przed tym syfem.
Wyplaty tragiczne.Praca po 2-3 godziny przy sprzataniu.W biurze pracuje slowak ktory leje na polakow i wyzywa ich normalnie bez karnie ,szefowi to nie przeszkadza.Slowak zrobi wszystko zeby was wyrzucic z pracy bo oczywiscie na wasze miejsce czekaja juz slowacy ktorzy placa j [usunięte przez moderatora]za miejsca.Mi przy zjezdzie odciagneli rzekomo 300 euro za mandaty ktorych do tej pory nie moge sie doprosic.Syf kilka i mogila ... Omijac ten [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak najdalej!!!!!
pracownik 2014-07-08 15:33:24
Pracowalem tam na rzezni kurczakow. Nie olecam tego biura (usunięte przez administratora)
mloda 2014-10-27 18:47:12
PRZESTRZEGAM WSZYTSKICH PRZED TYM SYFEM! TO ZE SLOWACY DAJA SOBA POMIATAC TO ROZUMIEM,ALE ZE MY POLACY? JA SIE NIE DALAM I PO PROSTU NIE PRACUJE:) jak cie nie rzuca na bubgalosy pod rotterdamem to na chate pelna slowakow brudasow masakra, wyplaty smieszne gora,do 300 e..ale rypiesz po 8-12 godz, jedyny plus wekendy wolne,jedyne...
angel 2015-02-13 14:09:06
o tak zlodzieje przez prawie rok czekam nie dostalam nadal mojego wynagrodzenia!!!
leszek 2016-04-22 00:07:57
Zaintrygowało mnie to co napisał @angel, może ktoś napisać, czy teraz wynagrodzenia sie czasem spóźniają, bo wydaje mi sie, że mogła to być jednorazowa sytuacja..
Zostaw swoją opinię o Lend Uitzendburo - Rotterdam
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lend Uitzendburo