Opinie o Krzysztof Marszalik Km-Bud w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Krzysztof Marszalik Km-Bud. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Krzysztof Marszalik Km-Bud o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krzysztof Marszalik Km-Bud w Kraków

PK

Zachowuje się tak pisze przez „u” Szanowny Panie jak już to Pan ma mnie uczyć kultury dziadku leśny :) Rozumiem, ze jest Pan starszy od Fary i węgla :) i ma Pan prawo nie pamiętać podstawówki bo pewnie jej Pan nawet nie rozpoczął, nie mówiąc o ukończeniu :)

PK

(usunięte przez administratora) Jestem magistrem ekonomii w odróżnieniu od ciebie, a to czy ci napisałem ze mam na paliwo czy nie nie oznacza, ze nie musisz rozliczyć faktury za prace ludzi, które podpisaliście i zaakcoetowaliscie stary grzybie krakowski (usunięte przez administratora)zakłamany :D

PK

Ale jest Pan dalej żałosny widzę, pytam poraz kolejny na jakiej podstawie zapłacił Pan pieniężne ludziom którzy byli zatrudnieni w moje firmie cccapie stary?? Hahahahahaha Co do Pana Maxa to spokojnie, będzie miał Pan czas wypowiedzieć się s tej kwestii, ze Pan Max pracował u Pana na czarno przez 2 tyg co oświadczył na piśmie z własnoręcznym podpisem w naszym biurze na Ukrainie. (usunięte przez administratora)

KM

Denna to jest Pana agencja pracy a oszustem jest Pan próbując wyłudzić nie należne świadczenie .Myśli Pan że jak będzie tworzył fałszywe profile ,podszywał się pod innych i oczerniał nas to ugnę się pańskim groźba ,szantażą i wyzwiską ? NIE .Ludzie dalej pracują ,my też a jak tam znakomita agencja FASST SERWIS ? Przy takiej skali to ma Pan pewnie dużo pracy ? Dla wszystkich : na tym portalu i za jego pośrednictwem możemy udostępnić wszystkie materiały dotyczące współpracy z Panem Kuśmierczykiem .

KM

Śmiało ,możemy udostępnić wszystko .Może sobie Pan pisać i już mi się znudziło prowadzić z Panem rozmowę .Poziom jaki Pan prezętuje jest żałosny .

PK

Firma nie rozlicza wykonanej pracy, robota zrobiona, godziny podpisane wiec wszystko zaakceptowane, a pieniędzy od października do dziś nie ma! Na koniec podplacaja nieswoich pracowników bo w tej dennej firmie nikt nie chce się zatrudnić ani nikt już nie chce dla nich pracować ! Przestrzegam !!!! Radzę omijać tych oooossszzzustow !!!!

@PK

Firma rozliczyła pracownikom którym Pan nie płacił .Nawet ich Pan na oczy nie widział .

@KM

Szanowny Panie, żeby byli moimi pracownikami to muszę widzieć ich na oczy osobiście ?????? :) czy Pan upadł na glowe podczas młodości może kiedyś ? :D Przy ilosci ponad 100 pracowników to nierealne.. A poza tym Szanowny Panie, ludzi na kwaterę dostarczył nasz kierowca, naszym autem należącym do naszego biura na Ukrainie, gdzie ludzie już wtedy podpisali wszystkie niezbędne dokumenty przed przystąpieniem do pracy u Pana, które przedstawię Panu na sali sądowej gdzie będę Panu generował tak wielkie koszty ile się da, a na koniec i tak za wszystko Pan zapłaci bo to działalność gospodarcza, a Pan dysponuje „jakimś” majątkiem ;) Dodatkowo na Pana wynajętej remizo-kwaterze dla moich ludzi dwukrotnie była moja pracowniczka, kierownik biura która zatrudniła tych pracowników i dawała im u Pana zaliczkę oraz wypłatę za miesiac październik u Pana tego tez Panu moi ludzie nie powiedzieli ? :) dziwne bo mamy ich podpisy i zdjęcia z kwatery :) ludzie wysłali nam zdjęcia wykonywanej roboty dla Pana pod okiem Pana kierownika Pana Mariusza :) Wiec chyba słabo musiał Pan podpłacic tych moich ludzi, ze teraz podpisali oświadczenia przeciwko Panu i będą świadkami w sądzie w sprawie o zapłatę za wykonana robotę, której nie chce Pan uiścić !! Mam tez przelew zaliczek dla wszystkich na konto jednego z nich podczas pracy u Pana, bo Pan mi nie zapłacił i nie mieli bidaki nawet na chleb pracując u Pana tak ich Pan rozliczył.. a co Pan powie w ZUS, straży granicznej i US, ze rozliczył Pan nie swoich Ukraińców czy takich co byli zatrudnieni u mnie legalnie, a u Pana bez umowy? :) Normalnie parodia stary ccaapie ;)

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Krzysztof Marszalik Km-Bud? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk

KM

Brak argumentów i zaczynaja się inwektywy .(usunięte przez administratora)bez wychowania .Może Pan pisać do woli .

KM

Panie Kuśmierczyk ma Pan za dużo wolnego czasu lub problem natury ....... Nie wątpliwie przyjdzie taki dzień kiedy będzie Pan przepraszał za te oszczerstwa . Pomawianie ludzi publicznie jest przestępstwem a nie zmieni to stanowiska iż należne pieniądze zostały zapłacone Pana pracownikom bo Pan im nie płacił .Będziemy do skutku czekali na rozpoznanie przez Sąd i prawomocne orzeczenie .Pozdrawiam Pana Kuśmierczyka i słynna agencje FASST SERWIS z Gdańska .A tak na marginesie fałszowanie dokumentów to poważne przestępstwo ,jak mogli podpisać dokumenty skoro byli kilka set kilometrów od Gdańska a w dacie ich podpisania nikogo nawet od Pana nie było .Pozdrawiam i Życzę spokojnych Świąt

@KM

A na jakiej podstawie Pan płacił pieniądze pracownikom zatrudnionym w mojej firmie szanowny Panie (usunięte przez administratora)z Krakowa? Ja płaciłem za nich ZUS na co jest potwierdzenie, zapłaciłem im pierwsza wypłatę ze swoich środków wiec jak im nie płaciłem? Mam ich podpisy jak odbierali zaliczki i wpłatę na ich konto :) a chciałem przypomnieć ze pracowali u Pana na pdstawie umowy, która Pan podpisał własnoręcznie i zgodził się na jej warunki :) Co do Pana nikt do pracy już nie chce przyjść, to musiał Pan podkraść moich ludzi i zapłacić im do ręki pieniądze? A gdzie pieniądze na ZUS i podatki krakowski oszzzuscie zapomniałeś ze tam tez trzeba płacić ? Chciałbyś zarabiać płacąc ludziom nieswoim do ręki na CZARNO, a resztę do kieszonki oooszuscie? A gdzie pienidze na podatki i ZUS... Spokojnie sprawiedliwość Cię dosięgnie staryyyy oooszuuscie, a potwierdzeniem na to kim jesteś są pozostałe komentarze, ze nie płacisz, wpisy do Krd oraz list od skrzywdzonych firm przez Ciebie, który krąży po całej południowej branzy elektrycznej :) Pozdrawiamy cwaniaczka z Krakowa który nie płaci zusow za ludzi i podatków

@KM

Skoro jest Pan taki krystalicznie czysty i nieskazitelny jak łza i nikogo Pan nie (usunięte przez administratora) to może Pan opowie jak tam robota na stawach rybnych ? Tam tez nikogo Pan nie (usunięte przez administratora) Hahahahahahahaha A za materiał na tamta budowe pewnie tez Pan już zapłacił.. ??? Hahahahahahahaha Ty „stary krakowski ooosszuscie” jak o Tobie mówią inne firmy z branzy... Mam nadzieje, ze dożyjesz sprawy w sądzie i wyroku chociaż jak By Cię dopadł obecny wirus nikt by za taaaaaaakim człowiekiem pewnie nie zatęsknił.. jedynie za swoją stracona gotówkę w interesach z Panem :)

@KM

(usunięte przez administratora) Kiedy rozliczysz się za prace na stawach rybnych ? Kiedy zapłacisz za robotę i materiały? Tam tez opowiadają bajki ? (usunięte przez administratora) Ostrzegam i radzę omijać(usunięte przez administratora)

PK

(usunięte przez administratora)Ludzie robotę zrobili, godziny podpisaliście i zamiast się rozliczyć to daliście po pare stówek pracownikom bo nie wiedzieliście jak się ich pozbyć no i jeszcze Max pracował u Was na czarno co oświadczył na piśmie :) I kto tu jest desperatem i opowiada bajki? Niech ludzie to czytają jak traktuje Pan pracowników oraz inne firmy. Omija szerokim łukiem !

KM

Niech Pan sobie wypisuje te bzdurki ,efekt desperacji desperata który podszywa się pod innych aby wypisywać te bzdury .Nawet firma windykacyjna która Pan nasłał stwierdziła że ma wątpliwości co do należności w zakresie niby dochodzonych roszczeń .Agencja pracy która ma niby mieć setki pracowników a przysyła ludzi do pracy w adidasach i zielonych .Pan jest oszustem i próbuje wykódzic nienależące świadczenie .Do zobaczenie w Sądzie i mam nadzieje Panie Kuśmierczyk że nie dopadnie Pana wirus aby mógł Pan dale pisać te oszczerstwa .Nie ulegnę tym naciska ani szantażą .To się niebawem napewno skończy .Wesołych Świąt

KM

Niewątpliwie można stwierdzić że jest to Pana i tylko Pana opinia bo pisze Pan te swoje opowieści z różnych profili a więc kto jest oszustem -tylko Pan .Nie boje się odebrać żadnej poczty z kancelarii ,tylko proszę ją wysłać .Zapewniam Pana że nie mogę się doczekać dnia kiedy sąd rozstrzygnie kto miał racje .To jest wiadomość do Pana Kuśmierczyka .

Poszkodowany
@KM

Wpisy w Krd, oraz list który otrzymało blisko 100 osob o „nierzetelnej firmie KM-BUD Krzysztof Marszalik” w której opisano wszystkich Pana wierzycieli oraz miejsca gdzie nie rozliczył się Pan za pobrany materiał mówi wszystko o Panu i Pana firmie, krakowski ooszzuscie ! Nie polecam !!

Poszkodowany przez Km BUd

Panie Marszalik tyle razy mnie Pan straszył pozwami, zawiadomieniami i gdzie to wszystko jest? Ssra Pan w portki i siedzi cicho w domu, ze może ktoś zapomni o Panu i odpuści ponad 20 tys zarobionych przez moich ludzi na Pana budowie? Co boi się Pan odebrać listu z kancelarii bo wie Pan, ze w sądzie sprawa przegrana z góry bo robota wykonana, a zapłaty brak ??? Do zobaczenia w sądzie o ile będzie miał Pan tupet i jaja przyjść na z góry przegrana sprawę krakowski ossszucie!

KM

Czy Panu Kuśmierczykowi się nigdy nie znudzi pisanie tych bzdór ? Regulujemy należności nie sporne a sporne będą rozstrzygane przez Sąd .Pozdrawiam wszystkich bajkopisarzy

Pracownik nierozliczony

Pracowałem na stawach rybnych dla Pana Krzysztofa, firma nie rozliczyła się za materiał zamówiony na ta budowe oraz nie rozliczyła pracowników. Nie polecam!

Nie rozliczone cała wypłata, nie polecam

PHU AMC

Witam! Firma KM-Bud uregulowała zaległą fakturę. Dziękuję. PHU AMC

Trojmiasto
@PHU AMC

Przestraszyli się i zaczęli płacić najmniejsze zaleglosci jak wszyscy wierzyciele skrzykli się przeciwko Panu Krzysztofowi Marszalikowi, a tak się wygrażał, co mamy udokumentowane do sprawy w sądzie. Dla zainteresowanych udostępnienie wiadomość @, którą wczoraj jako jeden z blisko 160 odbiorców dostałem i była zaadresowana do wszystkich firm w branzy zatytułowaną: „Przestrzegam przed nierzetelna firma KM-BUD Krzysztof Marszalik” wiec tych wierzycieli jest chyba trochę więcej niż wydaje się samemu szefowi. :) Informacja o firmie poszła w świat i nikt się już nie da nabrać tej firmie. :) Pozdrawiamy Pana Krzysztofa oraz Pana Mariusza i cały SpecTeam KM-BUD :)

dolnośląskie

dolnośląskie również pozdrawia Pana Krzysztofa Marszalika i firmę Km-Bud i czekamy na rozliczenie faktur za narzędzia pobrane przez pracowników.

Hurtownia elktryczno-budowlana

Km-Bud również u nas nie rozliczył się za kupiony towar, po week sprawę zgłaszamy do Krd i sądu.

PHU AMC

Witam! Proszę o uregulowanie f 566/20 242,73zł. Państwa Pracownik robił u nas zakupy za większą kwotę za gotówkę. A ta faktura była na przelew . do tej pory nie jest uregulowana. nigdzie nie moge natrafić na numer telefonu do Państwa Firmy. Pozdrawiam Małgorzata Kowalczyk

Maria
@PHU AMC

Też nie mogę znaleźć kontaktu do Km Bud. Tak szybko zwinęliby się z rynku? Ktoś coś wie?

Trojmiasto
@PHU AMC

Proszę zgłaszać sprawy do Krd, sądu oraz na policję, ta firma nabrała towaru od wielu firm i nie zapłaciła do dziś. Wszędzie na początek dają małe zaliczki i to wszystko :)

Maks Ukraina

Pan Mariusz kazał nie odbierać telefonów od mojego szefa żeby szef myślał, ze wróciłem na Ukrainie, a pracowałem na czarno dla firmy KM-BUD Krzysztof Marszalik na demontazu lini energetycznych, na koniec posadzono mnie o kradzież narzędzi i nie rozliczono mnie za przepracowane godziny. Sprawę zgłosiłem do Inspekcji Pracy oraz Straży Granicznej.

KM

To nie prawda ,nikt taki nie pracował w tej firmie ,te pomówienia to już kwestia policji .

alex i sasha

pracowaliszmy na alfa krakow dla Pana Krysztofa, praca zrobiona piniadze nie rzaplacone

@alex i sasha

To nie prawda ,nikt taki w tej firmie nie pracował ,te pomówienia to już kwestia policji

Zostaw merytoryczną opinię o Krzysztof Marszalik Km-Bud - Kraków

• Jak się pracuje w Krzysztof Marszalik Km-Bud?

Zobacz opinie na temat firmy Krzysztof Marszalik Km-Bud tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krzysztof Marszalik Km-Bud?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Krzysztof Marszalik Km-Bud
  • Karmelicka 29 lok. 5