Opinie o Krzysztof Marszalik Km-Bud w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Krzysztof Marszalik Km-Bud. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Krzysztof Marszalik Km-Bud o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krzysztof Marszalik Km-Bud w Kraków

Justyna

Czy pracodawca płaci wam wynagrodzenie na czas? Pytam, ponieważ chciałabym coś wiedzieć o tym miejscu pracy, a pojawiały się różne sprzeczne opinie na temat terminowości. Byłoby super, gdyby więcej osób się wypowiedziało. Dajcie znać, czy pracodawca jest uczciwy.

@Justyna

Proszę się zwrócić z zapytaniem do firny .

VADYM

FIRMIA NIEZAPLACILA WYPLATU BARDZO ZLE TRAKTUJE LUDZI

@VADYM

Żaden Vadim nigdy nie pracował a więc to kolejne pomówienie

marszalikowski

Panie Marszalik dlaczego w sprawie tego artykulu nie wypowie sie Pan o swojej przeslosci przestepczego wyludzacza nie swoich pieniedzy i majatku ?? czekamy na pana komenatrz w tej sprawie i Pana przesloci podejrzanej hahahahahahaha

@marszalikowski

Panie Kuśmierczyk wypowiadam się wypowiadałem stanowczo że pańska działalność zostanie rozliczona ,kłamstw ,gróźb ,pomówień ,nieprawdziwych donosów .To Pan Panie Kuśmierczyk jest przestępca i oszustem. To Pan nie płacił ludziom których przysyła do pracy ,To Pan fałszuje i podrabia dokumenty ,np zaświadczenia o szkoleniach BHP. Wie Pan że nic nie jesteśmy Panu dłużni to pozostało Panu tylko to ,hejt ,pomówienia ,wyzwiska i kłamstwa .A dlaczego Pan Pisze co niedziela miedzy 12-13 ? Bo może wtedy ma Pan dostęp do internetu ? Przepustka ?

KM

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Krzysztof Marszalik Km-Bud? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Elektro-Bud

radze omijać tą firme razem z Panem Janczeskim i Marszalikiem, niewyplacalni bajkopisarze i mitomani z innej epoki :)

@Elektro-Bud

Pan Kuśmierczyk się sobie przypominał po tym jak odbyła się kontrola SG .Nie jesteśmy mitomanami ani bajkopisarzami w przeciwieństwie do tych któży piszą te głupoty .Nie wiemy kto to jest Elektro-Bud ,pewnie kolejny profil użytkownika napisany przez P.Kuśmierczyka . Trzy profile ,trzy wiadomości w odstępach po kilka minut ,ciekawe ?

@Elektro-Bud

Proszę się ujawnić i napisać o co Panu chodzi i jakie ma Pan roszczenia .Informuje o nie zwłocznym podjęciu czynności procesowo-karnych .Jestem przekonany iż za tymi wszystkimi pomówieniami i szkalowaniem kryje się jedna osoba która próbuje w sposób pozaprawny uzyskać niemależne świadczenie .Nie ma i nie będzie przyzwolenia na takie zachowanie w stosunku do mojej osoby i współpracowników .Predzej czy później zaczną zapadać orzeczenia w przedmiocie tych kłamliwych wpisów i zacznie się rozliczanie prawne autorów .

Tadek

(usunięte przez administratora) nie polecam !

@Tadek

Teraz jakiś Tadek ,co Pan jeszcze wymyśli ?

malopolska

Nie polecam !

@malopolska

Piszę się ,,małopolska ,,a nie maloposka !! Może więcej konkretów -dlaczego np malopolska nie poleca ?

KM

Proszę przestać nas pomawiać ,konkret Panie Grzegorzu M ? Jaki towar ,jaka usługa ,z jakiego miesiąca faktura ?

Tomasz

Proszę aby Pan Kusmierczyk oraz reszta poszkodowanych przez Pana Marszalika odezwała sie do mnie, bez problemu pomoge odzyskac wszystkim pieniadze z firmy KM-BUD oraz od Marszalika. tel: 603 244 912

@Tomasz

Tak ,ciekawe ? Bez problemu sporne i nie istniejące wierzytelność ? Rozmawiał Pan ze mną ,nie wie Pan nic ,chwalił się Pan uzyskaniem czegoś co nigni nie miało miejsca . (usunięte przez administratora) Pan i zachowuje się jak Kuśmierczyk ,przypomnieć Panu więcej !!!!

Bogdan

dla przypomnienia Panie Marszalik, wrocila Panu juz pamiec ? (usunięte przez administratora)

@Bogdan

Proszę sobie Panie Kuśmierczyk pisać i pomawiać !!

Bogdan

nie placa za towar ani uslugi, radze omijac z daleka ! marszalik chyba juz sfixowal psychicznie ze wzgledu na wiek i wygaduje totalne bzdury, nie ma z nim kontaktu chyba przygotowuje zolte papiery uciekajac od odpowiedzialnosci karnej.

@Bogdan

Proszę nauczyć się najpierw pisać !! Jaki Bogdan ,nie miałem przyjemności z żadnym Bogdanem !!! Pewnie kolejny numer Kuśmierczyka

@KM

Niech Pan dobrze ruszy swoją starą głową, czy stracił Pan już rachubę oraz pamięć co do oszukanych przez siebie osób ?

@Bogdan

Nikogo nie oszukałem ,a jak ma Pan jakieś roszczenia to proszę jasno i konkretnie redagować swoje roszczenia !!

Tomasz

Proszę o kontakt osoby poszkodowane (brak płatności), udzielę informacji i chętnie pomogę odzyskać należności. - 603 244 912

@Tomasz

Próbuje Pan manipulować Pan ludźmi w nadzieji że ktoś Panu uwierzy .Prosze próbować !!

TransMaro
@Tomasz

Jeździłem dla nich przez tydzień, wiszą mi 7500 tys. Działamy z nimi Panie Tomku!!

@TransMaro

Gdzie niby Pan jeździł przez tydzień ? Co za bzdura ! Kolejny pomysł P.Kuśmiwrczyka ! Nigdy się Pan nie pogodzi i nie przestanie ? Mało ma Pan przez to kłopotów ?

@TransMaro

A gdzie przez tydzień wyjeździł Pan 7500 tyś ? Czy Pan rozumie co pisze .7500 tyś to siedem i pół miliona ale czego ? Co za (usunięte przez administratora)!!!

@KM

stary (usunięte przez administratora)lubie odwiedzac ta strone i ogladac jak boksujesz sie z ludzmi ktorych (usunięte przez administratora)ale to nie oznacza, ze wszystkie wpisy sa tylko ode mnie i ja to wiem, wiec (usunięte przez administratora)nie tylko mnie jak widzimy stray krakowski capie :) naucz sie pisac moje nazwisko stary (usunięte przez administratora)i przed nim nie zapomnij dopisywac Pan jak dla cb stary krakowski, zaklamany, (usunięte przez administratora)!

@KM

pisac donosy na tych (usunięte przez administratora)do us, pip i strazy granicznej, ze zatrudniaja na czarno ludzi ktorym nie placa wyplat nawet, cwaniaczki !

@trojmiasto

Ja wiem od kogo pochodzą te wpisy ,pisać to nie ja muszę się uczyć .Proszę pisać dalej do woli !! Ale fakt poziom to na wysokim poziomie Kuśmierczyk prezentuje !!!!

@trojmiasto

Kuśmierczyk nie napisał jeszcze ? Bo ja tak i nawet sygnaturę mam !!! Podać !!!

gregory
@TransMaro

Witam gdzie Pan jeździł ...? co woził ..jak była uzgodniona cena i zapłata z oszustem janczewskim...??? ja też woziłem im towar i oszusty nie zapłaciły,,,a ustaliłem stawkę za km ..a potem rzekomo nie wiedzą z kąd tyle kilometrów sie wzieło??

@gregory

Za towar to Grzegorz M wziął ale faktury to już nie wystawił .Wiem że te wpisy niby od urzytkownika ,,Gregory ,,są pisane przez Kuśmierczyka !! Wystarczy porównać godziny wpisów .Grzegorz M w sprawie oświadczył iż nie pisze i nigdy nie pisał żadnych komentarzy .Ja już tyle czekałem i poczekam aż zostanie ustalone IP autora tych nie prawdziwych ,szkalujących ,obraźliwych pomówień .A potem to już rozliczenie Kyśmuerczyka za to ,za groźby które rozsyłał i próbował wymuszać itp .Nawet straszył pobiciem i pozbawieniem życia !! Ale teraz tymi sprawami zajmują właściwe osoby !!

@gregory

,,Gregory ,,napisz tu gdzie woziłeś ten towar !!! Napisz co miałeś ustalone !! Napisz ile zrobiłeś niby kilometrów ?

KM

Witam. Straciłem kontakty do wszystkich podwykonawców z którymi współpracowałem. Proszę o wysłanie dokumentów, faktur wraz z nazwą firmy i numerem kontaktowym na podany adres email: krzysztofmarszal.km-bud@wp.pl Odezwę się najszybciej jak tylko będę mógł i ureguluję płatności. Przepraszam za zaistniała sytuację.

@KM

Ten adres nie należy do mnie ani ta wiadomość nie została wysłana o de mnie ! To (usunięte przez administratora) i podszywanie się !

Zbigniew J.

Stanowczo odradzam współpracę z firmą KM-BUD z Krakowa. Postawy Pana Marszalika nie będę komentował, poniższe wpisy widzę, że jednak chyba są prawdziwe. Pozdrawiam

@Zbigniew J.

A może Pan napisać dlaczego Pan tak uważa bo nie przypominam sobie naszej wspopracy !

KM

Ciekawe ! A więcej szczegółów proszę !

Inspektor PiP

Prosze o wypisanie tu wszystkich oszustw firmy km-bud oraz pozostawienie swoich @ kontaktowych. Pozdrawiam

@Inspektor PiP

Inspektor PIP to ciekawe ? Ale to kolejny wpis psychofana który nie wie co ma pisać !

Gregory

Stary oszuście marszalik i cwaniaka janczewski nie ma żadnych pomówień.nie płacisz za usługi i materiały. Po całej Polsce oszukujecie wszystkich.. i nie zasłaniaj się że cię dziadzie ktoś pomawia ...bo już sporo firm oszukales..

@Gregory

Może Panq oszukaliśmy Panie Grzegorzu M ? Dostał Pan pieniądze za towar i nie wystawił faktury .Dalej wypisuje Pan te bzdóry ! Proszę odpowiedzieć kiedy wystawi Pan faktury i dostarczy deklaracje zgodności ? Oszustem to jest Pan bo oszukuje nawet Państwo na podatkach i oszukał mnie ! A że nie udało się więcej żądam faktur i deklaracji to akcja pomówień człowieka ,,alkocholika ,,Panie Grzegorzu Panu mało ! Pan pocztę odbierze z wezwaniem !

@Gregory

zglaszac do pipi, us i strazy granicznej tych oszustow pisac donosy zer zaksiegowali fv jako koszt i nie zaplacili, pisac ile ludzi na czarno maja i gdzie , gdzie sie ukrywa janczewski ze swoim ukraincem od ludzi ktorych wystrzliwoja w kosmos za prace bez pieniedzy! pisac donsy i podpisywac sie !

@Gregory

pisac donosy na tych oszustow niech sie gotuje w skarbowce pisac jak kazdego oszukali, niech sie biora za marszalika bo slyszalem,ze dziadzia juz nawet nie ma zeby mieszkanko oplacic i komornik na koniec zeszlego roku prad mu idcial , firmie elektrycznej z taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakim kierownikiem jak janczeski ???? wstyd i posmiewisko ale trafia zaraz na kogos albo doczekaja sie naszej sprawiedliwosci ! do uslyszenia marszalik stary smieciu

KM

Panie Kyśmierczyk ,Pan niewątpliwie jest chory psychicznie ! Sprawiedliwości to my doczekamy w dniu kiedy Pan będzie musiał przeprosić za te wszystkie oszczerstwa ,kłamstwa i pomówienia .(usunięte przez administratora)

@zainteresowany

Niech Pan idzie po pomoc do specjalisty ! Myśle że niedługo tam Pan trafi na dłużej !

KM

Reklama firny windykacyjnej która liczy że pozyska kontrachentów ,proszę kożystać .To jest zapewne dedykowane do tych któży mają sporne roszczenia bo te bezsporne są regulowane terminowo !!

Ciekawy artykuł nt Panów Marszalik i Janczewski, zachęcam do lektury: (usunięte przez administratora)

@Zainteresowany

Zainteresowany ,kto tak się interesie ! Pan Grzegorz M postanowił zmienić nick i dalej sobie pisać !

KM

Panie Grzegorzu M ,pije Pan jak zwykle .Pamiętam jak złapał Pan 200 zł i poleciał do sklepu po Żubrówkę !

@KM

marszalik to teraz ty bedzie mi dawal zgode kiedy moge napic sie wodki ??? oddaj pieniadze za towar oszuscie !!!!

Za jaki towar ? Śmiało !

Może pić Pan dowoli ,Panie Grzegorzu M

@KM

a Pan zazdrosci czy nie (usunięte przez administratora)Pan nikogo w tym tygodniu i sam nie ma na flaszke ? w tym wieku tak (usunięte przez administratora)dalej ludzi czy nie jest wam poprstu wstyd ? wszyscy juz przeczytali ja chciales sie dorobic wyludzajac pieniadze od nieswojej spolki za co jak widzimy spotkala was kara.... jeszcze ci malo stray krakowski ooszuscue ?

@zainteresowany

Od jakiej nie swojej spółki ?

oszukany kraków
@KM

od marszalika smierdzi na odleglosc (usunięte przez administratora), widac, ze firma nie idzie, ludzie nie chca tam robic bo nie placa, to trzeba wyludzac pieniadze od nieswoich spolek z janczeskim.... to nie firma tylko (usunięte przez administratora)i nanaciagacze ! radze uwazac !!

@oszukany kraków

Pan dalej swoje ,co Pan chce osiągnąć tymi pomówieniami i oszczerstwami .Myśli Pan że to pozostaje bez reakcji ,myśli Pan że Pana groźby pozostawione zostały bez reakcji ! Jest Pan w błędzie !!

@oszukany kraków

To prawda ze firma nie płaci? Ktoś miał taki problem ?

Gregory
@Paweł

Prawda nie widzisz ile negatywnych opinii w całej Polsce już ich znają..jak chcesz to skontaktuj się z firmami z forum to się dowiesz ..do firmy windykacyjnych są zgłaszanei... uważa j na janczewskiego on też naciga różnych wykonawców..

@Gregory

Gregory czyli słynny Grzegorz M ,kiedy nam wystawisz fakturę za rozliczenia gotówką i przelewem ?Zapomniałeś już na jaką kwotę masz to zrobić ,zapomniałeś ile dostałeś pieniędzy ! Kontynuujesz akcje hejtu i pomówień z Kuśmierczykiem dalej ! Czyli mimo twoich zapewnień wylewnych i zarzekania się że Gregory z akcji listopadowej to nie ty to jednak ty ! Czekaliśmy na to .Wystaw zaległe faktury za które zapłaciliśmy ! A i przestań wypisywać te bzdóry ! Jeszcze jeden wspis a opublikujemy wszystkie SMS od ciebie i wyjdziesz publicznie na perfidnego kłamce Grzegorzu M a i nie zapomnij że publikacja wizerunku i danych jak nazwiska są niezgodne z prawem jak i naruszenie dóbr osobistych przez pomówienia .Czekamy na fakturę !

Nie płaci za siedzenie ! Tylko za przepracowane godziny

@KM

Szkoda że za towar nie płaci.

A niby komu ?

@KM

Niech Pan poda kontakt do siebie to Panu powiem bo Pan M.J. jest oczywiście nieuchwytny

@Poszkodowany

Nie ma problemu z kontaktem Panie Grzegorzu !

@KM

Nie jestem żaden Grzegorz. Czekam na uregulowanie faktury za dostarczony towar

Za jaki niby towar ?

@KM

Gdzie podział się Janczewski? Dlaczego nie odbiera telefonów?

@Poszkodowany

Za jaki towar ? Proszę odpisać !

Za jaki towar ?

Grzegorz M!

Poszkodowany

Witam. Wszystko odbyło się dokładnie w taki sposób w jaki Pan opisał. Żałuję że wcześniej nie poczytałem tej strony. Pan Janczewski to (usunięte przez administratora) i krętacz. Pana Marszalika nie znam ale chętnie pozna to mój windykator

@Poszkodowany

Panie Mazuro , w swym pijackim widzie przechodzi samego siebie .Zapłaciliśmy za towar ponad 15 tyś zł a Pan nie wystawił ani jednej faktury ! Ma Pan jakieś faktyczne roszczenia to proszę je skierować pisemnie pod adres firny .Następny szantażysta z pomówieniami i groźbami .Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu !

@KM

Panie KM. Myli mnie Pan z kimś i powoli zaczyna mnie to irytować. Ja moja fakturę wystawilem w październiku 2020 na kwotę ponad 30 tysięcy brutto. Do dnia dzisiejszego nie ma odzewu mimo ponagleń. Myślę że to koniec "dyskusji" na portalu. To jest dziecinada co wy robicie. Brak kontaktu normalnego Ale na portalu jacy aktywni...

@Paweł

FIRMA NIE PLACI: - PRACOWNIKOM - FIRMOM ZA MATERIALY - PODWYKONAWCA ZA ROBOTE - ZUS ZA SKLADKI PRACOWNIKOW ZATRUDNIONYCH NA CZARNO - PODATKOW ZA SWOJ REALNY PRZYCHOW & DOCHOD ZAINTERESOWANYM UDOSTEPNIE OBSZERNY MATERIAL DOWODOWY O POCZYNANIACH MARSZALIKA I JANCZESKIEGO

@Poszkodowany

CO KM NID NIE ODPOWIEDZIAL NA PRAWDZIWE KOMENTARZE UKAUJAZE AKTY JEGO (usunięte przez administratora)??? DOBRE !!! UWAZAC NA TYCH GAGATKOW !!!!

@trojmiasto

Jasne ,Panie Kuśmierczyk jakie ataki ? Wystarczy że ktoś przeczyta wszystkie Pana wpisy i pojawia się przykry obraz prawdziwego oszusta czyli Pana Kuśmierczyka ! Nie może się Pan pogodzić z faktem że zapłaciliśmy pracownikom których Pan przysłał a nie Panu ! Proszę tu udostępnić ten opbszerny materiał ,bo w Pana sprawie jest intensywnie gromadzimy .Zapomniał Pan o swoich wyczynach czy liczy na to że schowa się za żółtą kartką !

Przypadłość Pana Kuśmierczyka objawia się w nowych odsłonach

TROJMIASTO
@KM

(usunięte przez administratora) ODDAJ LUDZIOM PIENIADZE, A NIE WYPISUJESZ GLUPOTY ? SKORO LUDZIE BYLI ZAREJSTROWANI U MNIE POSUADALI WSZYSTKO NA CO MAM DOWODY I SKORO NIE ZAPLACILES MI NA PODSTAWIE FAKTURY TO JAKIM CUDEM ZAPLACILES IM JAK ONI U CIEBIE PRACOWALI NA CZARNO STARYY CAAPIE, WYTLUMACZ NAM WSZYSTKIM TO ? POKAZA JAK CHCIALES MI WYSLAC POROZUMIENIE NA TO ALBO KOMPENSTAE BY CHRONIC SWOJA (usunięte przez administratora) ?? SPOKOJNIE ZA LUDZI PRACUJACYCH U CB NA CZARNO ODPOWIESZ PREDZEJ CZY POZNIEJ ZADBALLEM O TO !

@TROJMIASTO

Może to sobie Pan wypisywać głupoty ,a Pana groźby tylko utwierdzają w przekonaniu że naprawdę ma Pan poważny problem ! Miłego dnia

trojmiasto

ciekawy artykul o mafii marszalika i jego odwziernego janczeskiego ;) https://www.pb.pl/weksel-sledztwo-i-upadek-kamy-734781

@trojmiasto

Trójmiasto -czyżby Pan Kuśmierczyk się znowu pojawił .Ostarnie informacje jakie mamy to ponoć pobyt w szpitalu dla chorych i legitymacja w podstacji żółtej kartki .Mam nadzieje że wszystko dobrze u Pana Kuśmierczyka .Mam nadzieje że to tylko plotka a sam Pan Kuśmierczyk nie będzie unikał odpowiedzialności i chował się za żółtymi karteczkami po swoich jesiennych wyczynach !! Panie Kuśmierczyk zdrowia !

@KM

stary smieciu, nie musialem sie nigdzie pojawiac bo nigdzie nie ucieklem, newsy o zoltych papierach chyba masz ze szpitala jak sam byles ostatio na badaniach by uniknac odpoiwedzialnosci za wszystkie oszustwa wobec wszystkich kogo oszukaliscie, co szykujesz kwity na emeryture by spedzic ja jednak na wolnosci ? ciekawy artykul o waszym wyludzeniu marszalik, w sumie to tak samo jak wyludziliscie ode mnie prace moich ludzi, ktorych nawet nie rozliczyliscie do konca i wywaliliscie na bruk jak wszystkich chce Pana poinformowac, ze mam sie swietnie u lekarza zadnego nie bylem kilka lat bo nie mam potrzeby w tym wieku ale pan to juz pewnie nawet nie pamieta jak to jest byc przed 40tka zapewniam Pana, ze zlozylem juz odpowiednie wyjasnienia w odpowiednich instytucjach wiec teraz tylko prosze uzboric sie w cierpliwosc ! bedzie Pan zaraz wyjasnial wiele rzeczy, mam nadzieje, ze nie bedzie sie Pan zaskanial swoja demencja lub zoltymi papierami ;) prosze tym oszusta nie dawac na termin nawet dlugopisa bo i tak nie zapalca ! OSTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED TYMI OSZUSTAMI !!!!! ZAINTERESOWANYM UDOSTEPNIE DOKUMENTY 4 FIRM OSZUKANYCH PRZEZ MARSZALIKA I JEGO H. DO SZCZANIA JANCZESKIEGO :)

@trojmiasto

Dobrze ,proszę pisać więcej ,więcej .Proszę udostępnić Tą listę !

Zostaw merytoryczną opinię o Krzysztof Marszalik Km-Bud - Kraków

• Jak się pracuje w Krzysztof Marszalik Km-Bud?

Zobacz opinie na temat firmy Krzysztof Marszalik Km-Bud tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krzysztof Marszalik Km-Bud?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Krzysztof Marszalik Km-Bud
  • Karmelicka 29 lok. 5