Opinie o Eurocash Modlniczka w Modlniczka

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Eurocash Modlniczka. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Eurocash Modlniczka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurocash Modlniczka w Modlniczka

najgorsza firma oraz kierownictwo w mojej dotychczasowej karierze

Wacek

dlatego?

Kolo

Słuchajcie na magazynie ile jest zmian ?

Dawid G.
@Kolo

3 zmiany, w zależności od stanowiska

Pracownik.

Pytanie z innej beczki Podobno po magazynie lata sobie koronka, jak tylko gdzieś ktoś miał styczność z biur z kimś, kto to niby miał odrazu kwarantanna , to samo jest z kierownictwem, ci to moment dbają o swoje bezpieczeństwo. A magazynierzy to co nie sa ludzie im nic nie grozi. Nikt ich nie informuje , dowiadują się poczta pantoflowa,a najlepiej mają ci z paleciarni , ich to wogole zamkną, bo co mają najbardziej narażona pracę? Ludzie ogarnijcie się, ten magazyn zszedł na psy , zaczyna sięgać dna .

W.

Dzień dobry, czy ktoś może się wypowiedzieć nt. pracy na stanowisku kasjera-fakturzysty?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Eurocash Modlniczka? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Kierownik salonu
Modlniczka
Change of Scandinavia Poland Sp. zo.o.
logo firmy Kierownik Magazynu Centralnego
Hurtownia motoryzacyjna Elit Polska
logo firmy Operator wózka widłowego z UDT
Dekra Praca Sp. z o.o.
logo firmy Ochrona linia kas i obsługa monitoringu - Modlniczka
Modlniczka
Seris Konsalnet Holding S.A.

Ja się pytam kiedy ta firma weźmie za szefów ekip szczególnie tych z 3 zmiany Zachowują się jak święte świnie łaska że coś zrobią pomogą ,byle żeby się wyrobić z robota bo No tak premia musi się zgadzać . Przerwa na papieroska - ha , w ciągu zmiany to może z 5-6 razy pójdą , pierosek , batonik a może to trzeba odebrać sobie pizzę lub kebaba. Bo przecież pracownik fizyczny ma tylko 20 min przerwy na jedzenie i odpoczynek , No i picie kranówki z dystrybutora , ale pracowici „biura” szczególnie szefowie ekip Przerwa kiedy chcesz Fajka -idą i palą Maja ochotę na colę ~ albo wnoszą swoją albo ide i kupią Fajka - czekaj spytam bombla czy tez idzie Przemek jak to czytasz to przypilnuj sobie najpierw szefów ekip a potem rzucaj się do operatorów i kompletu

Xyz

Zgadzam się w 100%. Zacznijcie się interesować szefami ekipy, bo to jakaś porażka. Nie wiem skąd bierzecie tych ludzi, na takim stanowisku powinny być osoby posiadające jakiekolwiek doświadczenie , a nie takie jak trzech „panów” z 3 zmiany. Jeden z tych jakże wielmożnych szefów ekipy ma zwyczaj jeżdżenia i zaczepienia dziewczyn ( w szczególności młodych Ukrainek). Jego zachowanie jest niestosowne i nieprofesjonalne. Nie mówiąc już o tym że żaden z nich nic nie ogarnia, poza tym że potrafią robić zamówienia na jedzenie. Czyżby to było jedyne wymaganie na to stanowisku konto na pyszne.pl? Jeżeli coś od nich potrzeba to wiecznie ich nie ma, albo są na papierosku, albo wcinają zamówione jedzenie( brzuszki trzeba pielęgnować, przecież oponka zejść nie może). Także weźcie się za tych „panów”, bo jak ma funkcjonować ta firma skoro pracownicy na wyższym stanowisku nie prezentują sobą dosłownie nic.

P.m
@Xyz

Ok szefowie są jacy są ale każdy taki zły jest piszecie o 3 a ich jest więcej a co z tymi co są spoko ?

Były pracownik 3 zmiany
@P.m

3 zmiana to najgorsza zmiana w tej firmie , ciągły mobbing i grożenia. Cieszę się ze udało mi się znaleść nowa prace gdzie nie ma akordu ani takich ludzi na stanowiskach kierowniczych jak tam

Xyz
@P.m

Owszem jest ich więcej, ale jeżeli potrafisz czytać ze zrozumieniem to widzisz, że opinia jest poświęcona trzem panom z 3 zmiany i nikomu więcej. Pozostali szefowie może nie są bez skazy, ale w porównaniu do tych elementów społecznych są naprawdę w porządku. Podsumowując należy się przyjrzeć szefom z 3 zmiany i zastanowić się nad ich zamianą( w szczególności s.m. jego móżdżek jest mniejszy od ziarenka i to co sobą reprezentuje to porażka), może nowe osoby wniosły by coś pozytywnego.

Szybki
@Xyz

Jako pracownik kompletacji nie raz musze czekać na braki bo wózkowi maja 3 -4 osobowe debaty na środku alejki torując jeszcze przejazd. Wiecy panowie bo jeżdżą na dużym wózku. Szefowie szkołą kompletacje i to ich praca a ze wam zwrócą uwagę żebyście pracowali nie gadali to sorry wam się w (usunięte przez administratora) przewraca. Akord operatora w porównaniu do kompletacji to niebo a wy jeszcze marudzicie. Skoro bierzecie po 1700 zl premi a macie czas na gadanie a my po 8 godzin zadupcamy i ledwo 1300zl. Pozdrowienia weźcie się do pracy

Operator
@Szybki

To że w kolejkach nie mamy wrzuconych waszych braków tylko do połowy pełne gniazda to jest winna ludzi z biura a nie nasza. Po co mamy robić więcej palet na godzinę jak płaca nam tylko za dana ilość , jak lubisz (usunięte przez administratora) za darmo to dymaj dalej...

Operator
@Szybki

I dobrze szefowie ekip maja pilnować kompletu bo od tego są , ale z tego co mi się wydaje to oni pilnują kompletu tylko jak jest Przemek albo menadżer a potem zaczynaja się zebrania w 3 na telefonach i wychodzenie na papierosa . Masz brała i czekach długo jedz do biura albo do szefa ekipy A co do premii to sorry ze na komplecie masz mało , widocznie słaby z ciebie pracownik . Chcesz premie operatora to wydaj na kurs i zdaj egzamin a nie miej bólu (usunięte przez administratora) o to ze ktoś zarabia więcej bo ma większe kompetencje niż ty

Hahahahahhahaha

Odrazu widać, że on to pisze. Dokładnie szybki to ty nie jesteś w szczególności jak cię z kompletu wywalili za twoja jakże wysoka wydajność????????????????. Szybki to ty jesteś ale chyba do jeżdżenia za młodymi dziewczynami????????????

Oww
@Szybki

No 1700 premii fajnie chciałbym tyle zobaczyć, ale ze komplet może wszystko to inna sprawa przejeżdżać za wózkiem jak się wykonuje operacje a wy umiecie do operatora tylko po braka przyjechać

@Xyz

Nie wiem kompletnie czego wy się czepiacie!! Zamiast oczerniać ludzie weźcie się w końcu do roboty. Szefowie ekipy robią wszystko za co im płacą i chyba logiczne że muszą trochę pocisnąć skoro chcą mieć lepszą wydajność i premie! A skoro by byli tacy beznadziejni to nikt nigdy nie wziąłby ich na to stanowisko, bo kiedyś też kompletowali towar. Weźcie się do roboty a jak nie pasuje to się zwolnijcie i pracujcie w sklepie za najniższa krajową, wtedy to będziecie narzekać.. Hahaha

Abc

Czyli płacą wam za zamawianie żarcia i palenie papierosków(kurde praca marzenie). Tak kompletowali towar ze nawet normy nie potrafili wyrobić, to że ktoś ich dał na takie stanowisko to jakiś cud. Tylko jeden z nich ma jakieś kompetencje na to stanowisko. Szkoda, że jeden musiał pisać co chwila donosy, żeby dostać tą posadę.

Lkj

S.m. Weź się za robotę a nie pisz opinie

Magazynier

Czego się czepiamy ? Tego że jeździcie faktycznie jak święte krowy , fakt jakby nie patrzył wiecznie jesteście na Papierosie , uśmiechnięci , a robotę za was robią ludzie magazynier ma 20 min przerwy , a Wy jak wam pasuje , ciekawe czy jesteście z tego rozliczani

Wuju

Witam kim jest aktualnie Piotr G

Ktoś
@Wuju

Aktualnie to nikim ważnym

Xxx
@Ktoś

A szkoda bo moim zdaniem to porządny uczciwy człowiek

Wuju
@Xxx

Moim zdaniem też

Bąbel

Dlaczego w dobie koronawirusa nasza firma dopuszcza do tego że 50 osób kotłuje się przed bramą wejściową tuż przed drugą zmianą???!!! Jednocześnie przyjęcia muszą się przepychać żeby wyjść... Przecież stwarza to dodatkowe zagrożenie. Niech pierwsza zmiana wyjdzie, potem dezynfekcja i niech puszczą wszystkich. Po co cały ten cyrk z puszczaniem po parę osób, gdzie na hali i tak wszyscy się mieszamy. Zrozumiałbym gdyby każda ze zmian były mocno odseparowane z przerwą na dezynfekcje a tu fresh wchodzi, opakowania wchodzą, wózkowi czasem wchodzą, kierownik wchodzi, szef ekipy wchodzi a hołota stoi w słońcu albo w deszczu...

Masz kierownik to miękka .... i nic nie potrafi załatwić Zamiat do kierownika to do menadżera powinno się chodzić z sprawami Chodź on tez ma nierówno pod sufitem

Co jaki czas jest przydział ubrań i butów?

Ciekawski Janusz

Cześć wszystkim!! Czy wiecie jak stanowisko aktualnie zajmuje p. P G (usunięte przez administratora) ?

Andrzejek

Co masz na myśli?

aha

Jakie zarobki netto na magazynie jako pracownik komplementacji?

Ukrainiec
@aha

3100 podstawa brutto i premia akordowa. realnie do wzięcia 3000

aha
@Ukrainiec

A jak jest ze zmianami popołudniowymi? czy trzeba zostawać? zmiany nocne od 22-6 rano? umowa 3 mc?

Małomiasteczkowy
@aha

Tak musisz pracować po 16godzin dziennie i umowę od razu dostaniesz stała hahaha. Jesteś mega nie poważny. Złóż CV jak się nadasz to cię na rozmowę kwalifikacyjną zaproszą i wszystkiego się dowiesz...

@Małomiasteczkowy

na komplet biorą jak leci, na początku paleciak i nie ma gwarancji że przepracujesz te 3 miesiące bo musisz wypracować wymaganą wydajność

Czwarteprawonewtona

Przepraszam, ale dlaczego moja opinia została usunięta? Nic, co napisałem, nieprawdą nie było, a i nie dokonywałem personalnych wycieczek. Niestety nie wytrzymałem chociaż miesiąca, mimo że miałem taki cel w tej "pracy". Ale ostatniego dnia pracy kierownik zmiany, a zwłaszcza szef ekipy, przeszli samych siebie w mobbingowaniu. Pan kierownik udowodnił, że między magazynem a biurem nie ma w ogóle komunikacji, przy okazji dyskryminując pracownika niepełnosprawnego mówiąc, że gdyby wiedział, że zatrudniona została takowa osoba, to nie zgodziłby się na zatrudnienie. Generalnie cyrk - biuro swoje, oni tam na dole swoje. Najlepszy był pan S., który całą zmianę poświęcił na jeżdżenie za mną i płaczu o szybszą pracę, bo on nie dostanie premii. Miał też problem, że ktoś poszedł na przerwę. Tak to jest, jak się całą uwagę poświęca swojej kasie, która #nikogo, zamiast zająć się naprawdę potrzebnymi rzeczami. Na sam koniec powiedziałem kierownikowi (albo dyrektorowi) o całej akcji, o swoich spostrzeżeniach, które tutaj wymieniłem, życząc magazynowi powodzenia i solidnej poprawy, bo do standardów europejskich to im jeszcze daleko.

Małomiasteczkowy
@Czwarteprawonewtona

Jak możesz pisać takie brednie o mobbingu bez strony kierowników zmiany czy szefów ekip. To najlepsze szefostwo jakie kiedykolwiek miałem w pracy. A pan S. Może i za tobą jeździł bo pewnie gdyby nie on to by 8godzinna zmiana nie wystarczyła......

Co do szefów ekip to nie mają podejścia śmieszkowego tylko bąbelkowe, jak wytrzymasz w tej firmie dłużej to zrozumiesz ;)

Smerfetka

Pracownik w firmie traktowany jest jak 0 Czasem wygląda to jak kara , poprzedni kierownicy zwolnieni bo kombinowali lub nienadawali się, teraz mamy nowego który jak.zauwazylam nie dba o ludzi i pracowników ich problemy ,tylko koszty może te wpisy coś pomogą

Swen

A mnie zastanawia , jak już wszystko się unormuje w kraju i gospodarka ruszy ilu ludzi odejdzie z magazynu. Dzieje się coraz gorzej , planisci trzepią kasę za zamówienia, zawalili tak magazyn że ludzie z przyjęć są przezucani na inne działy, bo podobno jest ich za dużo, masakra, transport, to też niezły cyrk, nie wiem skąd mają tych ludzi ale ustalanie trasy to porażka, jak to przeczytacie to przestudiujcie najpierw mapę południowej Polski żeby poznać miasta ???? bo to co wyprawiacie to jakieś jaja. Fresch, no coz podobno świecą na zielono , ale towar wiecznie przeterminowany, albo krótkie daty ????????, opakowania , tam to też jest fajnie , roboty kupa, ludzi im brakuje , im się nie nudzi na bank . I ma koniec napiszę , kadro kierownicza, gdyby nie MY , magazynierzy, wózkówi i całą reszta zwykłych " robali " nie mielibyscie gdzie robić.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Eurocash Modlniczka?

Tak

A ja chciałem zapytać kim jest P. (usunięte przez administratora)słynny kierownik ochrony. Panoszy Cię jakby co najmniej bym managerem. Rządzi, grozi. Zastanawia mnie gdzie trzeba uderzyć żeby sobie szanowny Pan usiadł trochę na (usunięte przez administratora) bo nie dość że kablarz to jeszcze ogromny plotkarz .

Piter

Najgorsza firma w jakiej pracowalem

Robal

Przepływ informacji, organizacja pracy i traktowanie pracowników jest na poziomie conajmniej żenującym! Bezczelność wobec pracowników jest czasem przerażająca, wymagając przebijania sufitów jeśli chodzi o wydajność, dajcie sami przykład organizacją pracy. Pora zacząć traktować wszystkich równo, wszystkich tak samo. Dokąd ta firma zmierza nie mam pojęcia. Coś co ma usprawnić pracę jest ignorowane, a czepianie się zbędnych detali jest na porządku dziennym, brak stabilizacji w tej pracy, zmiany organizacji z dnia na dzień. Każda zmiana ma swoje zasady, każda robi wszystko inaczej, jedna po drugiej sprząta, poprawia, brak ładu i składu. Przykro, że tak się dzieje, bo nie jest to złe miejsce pracy, ale jest strasznie demotywujące ostatnimi czasy. Czasem warto przemyśleć pewne zmiany kilka razy zamiast wprowadzać chaos. Są też zmiany i to bardzo dobre, ale warto to czasem skonsultować z pracownikami, my tu jesteśmy na codzień, widzimy to od środka, wiemy co jak działa, nie patrzymy tylko w cyferki i tabelki. Pracodawco zainteresuj się pracownikiem, a on Ci się odwdzięczy.

@Robal

To co działo się w tym tygodniu względem drugiej i trzeciej zmiany to prawdziwa żenada... odkażanie po pierwszej zmianie, druga zaczyna później ale co z tego skoro prawie wszyscy są normalnie żeby zająć sobie wózek jako tako sprawny. Trzecia zmiana przychodzi normalnie i dwie zmiany się zazębiają ale i tak nie ma na czym pracować bo nie ma tyle sprzętu. Przez zmienione godziny pracy busem firmowym nie ma jak dojechać ani wrócić bo nie można zmienić rozkładu jazdy (umowa z miastem)....

W tym tygodniu codziennie zmieniały się godziny pracy zmian , lecz oczywiście nie pierwszej zmiany bo przyjęcia są święte

Zostaw merytoryczną opinię o Eurocash Modlniczka - Modlniczka

• Jak się pracuje w Eurocash Modlniczka?

Zobacz opinie na temat firmy Eurocash Modlniczka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 71.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurocash Modlniczka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 3 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eurocash Modlniczka